Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2007., 18:39   #21
Joj, daj ne serite! Zbog ovakvih stvari muškarci misle da su žene prekomplicirane, sreća da nisu sve takve! Jednoj fali "ono nešto" druga ima "onaj osjećaj", treća hoće pred oltar, a on to ništa, glupan, ne kuži. Naravno kad ne kuže ni one same sebe, jer imaju previše slobodnog vremena razmišljati o glupostima.
Art Vandalay is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2007., 21:14   #22
S obzirom na postotak brakorazvodnih parnica ONO NEŠTO je postalo lako kvarljiva roba...i pojavljuje se više puta....

Ma to je sve zbog današnjice i gledanja na život kroz "ružičasti televizor"....čim strast splasne i uključi se mozak, "ono nešto" ispari tj., princ se pretvori u osobu sa svim svojim MANAMA i ponekom vrlinom...i di smo onda?

Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2007., 13:47   #23
...ili kad ga u snu gurnem s kreveta i on raskrvari lakat...
...ili kad bi nešto kuhano jeo, a ja u lonac iskipujem Podravka juhu iz vrećice...
...ili kad mora negdje žurno, a ja minut prije potrošim svu toplu vodu u tušu...
...ili kad je sav fin, a ja jebeno tvrdoglava...

...a on stane usred stana i kaže :"Volim te budalo..."
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2007., 17:11   #24
kažu da je najgori promašaj pokušat obnovit staru ljubav..
ja se slažem...
Aberzeiah is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 01:53   #25
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
...ili kad ga u snu gurnem s kreveta i on raskrvari lakat...
...ili kad bi nešto kuhano jeo, a ja u lonac iskipujem Podravka juhu iz vrećice...
...ili kad mora negdje žurno, a ja minut prije potrošim svu toplu vodu u tušu...
...ili kad je sav fin, a ja jebeno tvrdoglava...

...a on stane usred stana i kaže :"Volim te budalo..."



ja ovo trazim a dobijem samo kretenu debi.u.... a zivot bi nam bio ljepsi da nakon kaj odvezem auto u praonu a ona mora doma.veli debilu moala sam domasjedne i odmori 20 minuta...
a ne da mi kreše sve po redu jer ja nju ne slusam... a samo hocu volim te budalo...


tesko je obnovit staru ljubav. kad napravis ovo gore a ne volim te budalo
Noci is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 02:59   #26
aj se otrijezni malo pa editiraj, uopce ne kuzim ovaj post...
tjeskobna pastrva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 19:39   #27
Quote:
tjeskobna pastrva kaže: Pogledaj post
aj se otrijezni malo pa editiraj, uopce ne kuzim ovaj post...

ima nas više koji nismo shvatili!
MadameD is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 11:57   #28
On hoce da kada upropasti stvar, ona njemu kaze "volim te, budalo mala"...ali ona nije iz te grupe i kaze mu "kretenu, debile...".

Eto, to je to, lova za honorar za prijevod stize?
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:07   #29
O.k. Raspisali ste se tu... Neki rekli da pretjerujem kad pričam o tu, 'nekom osjećaju'? I da muškarci to ništ ne kuže o čemu žene pričaju. Ali kak' onda znate da je vrijeme za ženit se, udat se i to baš s tim nekim, a ne s nekim drugim, trećim..?
malaika is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 13:30   #30
Ha ha...kako?

Neki osjete da im je vrijeme, neki zbog pritiska okoline...milijun razloga. Ali pretpostvaljam da ti to nekako dođe iznutra...


Cika Strile
__________________
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze
Life is a road of many signs
Cika Strile is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2007., 18:59   #31
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
Jel' ti to pitas za leptirice u trbuhu?
Za potrebu da te nazove tijekom dana, da te pita kako si, da ti kaze sto mu se na poslu desava?
Jel' pitas za onaj zavrsni razgovor na kraju radnog vremena, pred odlazak kuci, kako i sto tijekom ostatka dana?
Jel' pitas za osjecaj sigurnosti i opustenosti kada je on pored tebe?
Jel' pitas za ona jutra kada mu snenom skocis u zagrljaj i bas te briga sto ga na smrt preplasis jer znas da dolazi najtopliji osmijeh na svijetu?
Jel' pitas za..........ljubav?


Jer to se tako zove....
Oona, prekrasno ... da znaš samo kako si me rasplakala
.... i hvala ti na tome ....
Blaira is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 17:31   #32
Quote:
malaika kaže: Pogledaj post
oona je to lijepo napisala, a ja bi samo dodala...
O da, to je 'onaj' osjećaj kad mi dolazi u susret i izgleda kao da ga je voda donjela, a ja osjećam da je sve na svom mjestu. I dođe i veli da ima istu košulju kao i jučer, ali da nije prljava, i onda hodamo gradom i priča mi o svakodnevnim stvarima, a ja mu presječem put, stanem ispred njega i zagrlim ga. A on: 'Pa vidu ju?! Šta ti je sad opet?!' A ja nastavljam dalje hodati ne odgovorivši mu jer kako mu opisati tu ogromnu sreću koju osjećam?
Ili ga samo, samo malo (jer nam se žuri) odvučem u dućan da si pogledam obleku, a on stoji mirno i čeka da ja pogledam. I ne živčani i ne požurije me, a ja ne mogu vjerovati da je takav i opet sam svjesna tog 'mira' s njim. Ili kad perem tanjure, a on me gleda i pita: 'Tak se peru tanjuri?' Velim da, tako ih peru oni bez perilice. Cijelo vrijeme osjećam u zraku 'mir' između nas.
Ili kad se ujutro probudim, dođem iz sobe, a on veli skuhao sam ti kavu i čekam da se probudiš. Nije stvar u skuhanoj kavi, nego u mom osjećaju 'mira' i sreće kad ga pogledam u to jutro...
Jel' to to? Za udati se?
Možda se i varam (mada sumljam), ali uvijek sam smatrala da je taj 'mir' jaako bitan.
Jel' to ljubav? Ne znam...
oprosti, ali ovo mi je blesavo.. ja prva, koliko god da volim osobu ne bih trpjela neke ovdje napisane stvari. ok u početku, ali to je zaljubljenost, u zaljubljenosti ljudi svašta trpe, ali ljubav je i ako ti se on usudi reći, kada mu se žuri, a ti bi gledala odjeću "budeš drugi put".. a ti se na to ne pitaš jel te sada manje voli zbog toga što je to rekao, nego mu se isto tako usudiš preokrenuti očima, ako ti se u tom trenu baš to hoće
__________________
Dama je zena koja zna kad ne zna iako uvijek sve zna
ita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.