Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2005., 01:43   #121
Quote:
nataniel kaže:
Vanja, milsiš li da ljudi tako lako "odlaze" od nekoga s kim su bili dugo vremena?

Varaš se gorko.

Muškarac tvojih godina i nekakvog tvog iskustva - ne bi trebao donositi tako olake zaključke.
Imao sam dobrog ucitelja.

Nego, ne mislim da odlaze lako, ali dizu ruke lako.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:43   #122
Quote:
Basta kaže:
Učimo!

njanjjanja
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:44   #123
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
narafski..već vidim kod njega izvjesnu dozu cinizma..a cinizam je znak ogorčenosti..
ne - cinizam je oružje privremeno razočaranog romantika.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:46   #124
Quote:
nataniel kaže:
ne - cinizam je oružje privremeno razočaranog romantika.
a dobro..nije govno nego se pas posra..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:46   #125


A znate li vi da ja radim jutarnju od 7 i da moram pola sata prije bit suvisla i normalna - a šta, šta vi radite - odvlačite mi pažnju - iš spavat svi da mogu i ja....




























Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:47   #126
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
pas posra..

posra
































okej - neću više.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:48   #127
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
Šta ono kaže Davor Janjić na kraju filma onoj maloj a što ona njemu ..ona što mu se sviđala al je nije oženio nego mu utrapili neku drugu..to mi je bilo jako..nešto ono bosanski jednostavno a jebitačno..sad se ne mogu sitit..
Imas dobre noge, trebalo bi to cuvat

Ne sjecam se vise ni ja, a gledah milion puta.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:50   #128
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Imas dobre noge, trebalo bi to cuvat
to je ona njemu rekla, a on je bio bek u zelji, a? aj laku noc
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:51   #129
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Imas dobre noge, trebalo bi to cuvat

Ne sjecam se vise ni ja, a gledah milion puta.
Eee..i to al ima još nešto..zaboravio sam..osenililo se..prije sam pamtio ko slon..

sad zaboravljam sve tako lako..
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:51   #130
noć
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:53   #131
Quote:
Natch kaže:
to je ona njemu rekla, a on je bio bek u zelji, a? aj laku noc
A to je iz Seje i Seade, Sejini navijaju za Sarajevo a Seadini za Zelju i Seadin babo odlucio da uda Seadu za Ferida, desnog beka Zelje.

A Seada kaze babi "necu Ferida, jebo te Ferid, dabogda ti Ferid nogu slomio, dabogda ti Zeljo ispao iz Kupa UEFA"
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:56   #132
Eto, ne mijenjamo se mi vec mi menjamo dan za noc mi menjamo noc za dan

Noc ljudi.
Vanja oko panja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 01:59   #133
Quote:
Vanja oko panja kaže:
Eto, ne mijenjamo se mi vec mi menjamo dan za noc mi menjamo noc za dan

Noc ljudi.
baš...

Noć drugovi...
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 08:12   #134
Recimo da sam ja ... egzibicionist. Recimo da sam od svoje dvanaeste egzibicionist. I odjednom moje žensko to skonta!


I onda kaže: Ne mogu vjerovati koliko si se promijenio!

Ili recimo, ljudi se najviše promijene kad prevare svoje žensko. Prevario si me, kako si se promijenio! Ja više ne prepoznajem raka koji živi u tvojoj školjci!

Promijeni se naša percepcija, naše poimanje čoveka, a ne sam čovjek.

Ljudi koji stare zajedno ne primjećuju da starost. A čovjek se mijenja onako kako stari, jako polako.

A izreke poput nakon kiše dolazi sunce... Koliko god bile tumplave i izlizane... A jebiga, ponekad pomažu.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 09:38   #135
Ljudi se mijenjaju unutar nekih svojih granica.

Maslačak je najprije žut, zatim bijel, ali neće postati tratinčica... osim ako ga ne dohvati neki zločesti genetičar.

Osnovne crte osobnosti su urođene i može se oko njih plesti i ispredati sve i svašta, ali taj "kostur" uvijek ostaje kao temelj osobe.

Jedino što može čovjeka (možda) promijeniti je neka vanjska sila koja će ga skršiti i samljeti i posve mu uništiti ego. Nakon takvih, krajnje dramatičnih, događaja ljudi se ponekad zaista promijene... donekle.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 09:40   #136
Quote:
VelmaX kaže:
Ljudi se mijenjaju unutar nekih svojih granica.

Maslačak je najprije žut, zatim bijel, ali neće postati tratinčica... osim ako ga ne dohvati neki zločesti genetičar.

Osnovne crte osobnosti su urođene i može se oko nih plesti i ispredati sve i svašta, ali taj "kostur" uvijek ostaje kao temelj osobe.

Jedino što može čovjeka (možda) promijeniti je neka vanjska sila koja će ga skršiti i samljeti i posve mu uništiti ego. Nakon takvih, krajnje dramatičnih, događaja ljudi se ponekad zaista promijene... donekle.
ovo me podsjeca na neke aktualno popljuvane genetske teorije...kakve "urodjene" crte osobnosti? znaci li o da se radjamo kao dobri ili zli ljudi, ili je to ipak stvar odgoja i osobne odluke?
jedino sto je konstantno u nama, to je ljudska jezgra, bit, i to je ono po cemu smo slicni i po cemu se nalazimo. a razliciti smo po svemu ostalom, i u tome imamo priliku da rastemo i napredujemo, ako ide, zajedno, ako ne, svatko svojim putem
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 09:49   #137
Quote:
Natch kaže:
ovo me podsjeca na neke aktualno popljuvanje genetske teorije...kakve "urodjene" crte osobnosti? znaci li to da se radjamo kao dobri ili zli ljudi, ili je to ipak stvar odgoja i osobne odluke?
jedino sto je konstantno u nama, to je ljudska jezgra, bit, i to je ono po cemu smo slicni. a razliciti smo po svemu ostalom, i u tome imamo priliku da rastemo i napredujemo, ako ide, zajedno, ako ne, svatko svojim putem
Pa temperament ti je jedna takva urođena crta, talenti su također urođeni, način na koji ti mozak procesira informacije je najvećim dijelom konstitucijski zadan, a vanjski utjecaji imaju ograničene mogućnosti jer svaki "sustav" ima svoj (urođeni )način reagiranja na te vanjske utjecaje.

Koje su to aktualno popljuvane genetske teorije? Koga? Čega?

Ja govorim na temelju, uglavnom, iskustva.
Gledam, na primjer, svoje klince, od kad su se rodili i primjećujem ogromne razlike koje ne mogu pripisati vanjskim faktorima.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 09:52   #138
Svaka nas situacija dira. Dublje ili plice.
Ovisno koji predznak nosi.

Ali nutrina uvijek ostaje ista. Taj dio se ne mijenja.
Integritet cinimo mi sami sebi.
I mozemo cijeli zivot uciti ili na svojim ili na tudjim greskama, mozemo dozvoliti partneru da misli da nas je promijenio, ali u nutrini uvijek ostajemo iskonski.
Samo ne reagiramo javno. Jer to naucimo.
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 09:52   #139
Quote:
VelmaX kaže:
Pa temperament ti je jedna takva urođena crta, talenti su također urođeni, način na koji ti mozak procesira informacije je najvećim dijelom konstitucijski zadan, a vanjski utjecaji imaju ograničene mogućnosti jer svaki "sustav" ima svoj (urođeni )način reagiranja na te vanjske utjecaje.

Koje su to aktualno popljuvane genetske teorije? Koga? Čega?

Ja govorim na temelju, uglavnom, iskustva.
Gledam, na primjer, svoje klince, od kad su se rodili i primjećujem ogromne razlike koje ne mogu pripisati vanjskim faktorima.
molim te. temperament nije urodjen, vec se formira u najranijim godinama zivota, talenti se razvijaju, mozak kod vecine ljudi procesuira informacije na slican nacin, a vanjski utjecaji su ono sto nas odredjuju kao covjeka, kroz proces socijalizacije i medjusobne interakcije. djeca koja su odrasla s vukovima su slicnija vukovima nego ljudima.
sto se tice genetskih teorija, obrati se ministru primorcu
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2005., 09:58   #140
Quote:
Natch kaže:
molim te. temperament nije urodjen, vec se formira u najranijim godinama zivota, talenti se razvijaju, mozak kod vecine ljudi procesuira informacije na slican nacin, a vanjski utjecaji su ono sto nas odredjuju kao covjeka, kroz proces socijalizacije i medjusobne interakcije. djeca koja su odrasla s vukovima su slicnija vukovima nego ljudima.
sto se tice genetskih teorija, obrati se ministru primorcu
Ma hej, sve se formira u najranijim godinama života, ali u granicama zadanih mogućnosti.

Ne možeš ti, osim ako radikalno ne rasturiš postojeću konfiguraciju, bitno utjecati na temperament nekakvim uobičajenim odgojnim utjecajem.

(Mislim da je teorija o djeci koja se rađaju kao "tabula rasa" jedna okrutna izmišljotina nadobudnih uzgajivača ljudi.)
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:41.