Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2006., 09:56   #141
Wink

Da ti kazem da probas u ''Nancy'' bila bi shvacena kao reklama!!!Ma salim se, ja sam samo jako zadovoljna pa sam to htjela podijeliti sa vama.
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 09:58   #142
Quote:
Ksistina kaže:
A koja je to adresa tog u gornjem dijelu stare vlaske preko puta Veble To mi ništa ne znači jer nisam ''domaća'' u ZG i trebaju mi točne adrese i lipo ću s kartom po ZG i to tražit Mislim da ću najviše vremena potrošit dok nešto pronađem, pogotovo ako je to negdi Bogu iza nogu
Adresu tocnu nemam, mozda netko od cura. Ja ti mogu objasniti. Dakle od Trga bana Jelacica krenes prema Katedrali i popnes se do prvog raskrizja i onda krenes desno (prema istoku) nizbrdo. Onda prodjes kraj ducana s cipelama (Gloria - moje ce biti odande), i onda se jos malo spustis skoro do ravnog dijela i s tvoje desne strane (dakle na juznom dijelu ulice) ti je taj salon. Mislim da se zove Ana.

__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 09:59   #143
[QUOTE=misiz S]
I pazi da ti kuma nema komentare po tome kakvu bi si ona kupila nego neka gleda sto tebi dobro stoji i bitno je da ti kaze apsolutno sve nedostatke koje vidi, jer taj dan moras se osjecati savrseno!!!


Slažem se Misiz....meni na je na kraju kuma odmogla..mislim ne doslovno.....rekla je da mi ta lagano žućkasta boja uopće ne stoji a na kraju
mi ta stoji najbolje od svih.....nakon prvog dana sa kumom, po salonima sam vukla jadnu sestricu.... hvala joj.....
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:00   #144
Quote:
misiz S kaže:
Ma samo se ti nista ne brini i opusti se. Uzivaj trazeci, nemoj panicariti. I toplo ti preporucam, nemoj zapiliti za jedno. Usudi se probati i nesto drugacije. Nikad ne znas sto ce ti se svidjeti kako stoji na tebi
Meni se potrefilo da sam nasla nesto sto sam si otprilike zamislila, ali ako imas fix ideju boojim se da ce te to zblokirati i nista ti nece biti dovoljno dobro.

I pazi da ti kuma nema komentare po tome kakvu bi si ona kupila nego neka gleda sto tebi dobro stoji i bitno je da ti kaze apsolutno sve nedostatke koje vidi, jer taj dan moras se osjecati savrseno!!!

Ma samo flegma i bit ce super
Slažem se s tobom. Sve sam to prošla. Imala sam u glavi ideju vjenčanice koja mi se svidila i mislila sam da će mi to stat i kad sam takav model probala vidila sam da je katastrofa i žena mi je preporučila što bi mi bilo dobro i onda sam to probala i to mi stoji, al mi ta njena haljina nije dovoljno bogata tj.na svakoj nešto fali Znači pronašla sam kroj koji mi odgovara samo moram pronaći normalnu bijelu vjenčanicu, bez ičeg srebrnog po sebi, sa čipkom (ukrasima) na gornjem dijelu i pri dnu. I ta sa obručom mi sakrije nedostatke Struk mi se istakne, a bokovi koji su mi širi se uopće ne vide u tom modelu i to izgleda jako dobro
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:01   #145
SAMO NAPRIJED!!!
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:04   #146
Evo nasla Salon ANA, Vlaska 10. Odi si na T-Portal na imenik i upisi vjencanice u djelatnost i mjesto Zagreb i sve ce ti izlistati a ako kliknes na adresu prikaze ti na karti gdje se salon nalazi
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:06   #147
Quote:
ojda kaže:
Slažem se Misiz....meni na je na kraju kuma odmogla..mislim ne doslovno.....rekla je da mi ta lagano žućkasta boja uopće ne stoji a na kraju
mi ta stoji najbolje od svih.....nakon prvog dana sa kumom, po salonima sam vukla jadnu sestricu.... hvala joj.....
Bež ni žućaksta mi ne stoji Svijetle sam puti i nekako to očaj stoji na meni, a i želim baš bijelu. Mislim da mi kuma neće odmoći Iskreno će mi reći što misli, al u svakom slučaju ja sam ta koja odlučuje Valjda ću čim vidim znati da je to ta
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:08   #148
Quote:
misiz S kaže:
Evo nasla Salon ANA, Vlaska 10. Odi si na T-Portal na imenik i upisi vjencanice u djelatnost i mjesto Zagreb i sve ce ti izlistati a ako kliknes na adresu prikaze ti na karti gdje se salon nalazi
Hvala Sad sam baš to i mislila napravit Isprintat sve te adrese i karte pa u potragu za 10-ak dana
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:11   #149
Me prepoznat ćeš onu pravu...ja sam se prvi dan u Nancy salonu tak zapalila za jednu a na kraju ništ.....plus ne znam jel ste primjetile ali onaj dio sa kristalnim ukrasima se , ovisi o materijalu, nikad ne može speglat savršeno....uvijek će se materijal lagano borati oko njih.... !!!!
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:21   #150
Evo sam našla 10-ak salona Ukoliko neki od navedenih nije pogodan ili znate neki dodatni dobri salon samo recite

ANA , salon vjenčanica, vl. Babić Višnja
10000 Zagreb, Vlaška 10

ETERNITY , salon vjenčanica
10000 Zagreb, Tučepska 16

LJUBAV , vjenčanice, vl. Uremović Ljiljana
10000 Zagreb, Ulica grada Mainza 29

MADONNA , vjenčanice, vl. Maretić Goranka
10000 Zagreb, Šoštarićeva 10

NANCY , vjenčanice, vl. Martinić Tomislava
10000 Zagreb, Marice Barić 15

VIŠNJA&NIVES , vjenčanice, vl. Huđin Višnja
10000 Zagreb, Trg Ivana Kukuljevića 12

MARIA GRAZIA , salon vjenčanica, vl. Škrlin-Batina Jadranka
10000 Zagreb, Ribnjak 8

NIKOLINA - salon vjenčanica
Petrova 119, Zagreb

RADIOSA
Strojarska 6, Zagreb
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:35   #151
Pored Nikoline u Vlaškoj ti je i Atelier Stefanie....Petrova 123

Kontesa Nera Maksimirska 80

Kontesa Nera Ribnjak 38

Vjenčanice Sanja Mesnička 3

TELEFONI IZBRISANI

Zadnje upozorenje, cure. Telefone i mailove šaljite na PM.
Nakon ovoga više ne ponavljam, nego banam.
Cats

Zadnje uređivanje Cats : 01.06.2006. at 15:41.
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:44   #152
Hvala
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 10:57   #153
Evo vidim da su čak 3 salona u toj Petrovoj, Nikolina, Stefaine i Maria Grazia. S obzirom da su brojevi veliki 119,123, a Petrova počinje malo prije Kvaternikovog trga znate li možda što je u blizini toga ili ulicu pored da ne moram pješačit od početka do kraja te Petrove jer je dosta duga ulica
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:07   #154
Gle ja sam pjesacila od Ribnjaka do najdaljeg salona u Petrovoj. Mislim da ako sidjes na Kvatricu i popnes se na petrovu nije to nesto ekstra daleko. To ti se mozda cini na karti. Mislim ja sam se zapricala s frendicom i za cas je proslo vrijeme. Mislim da ces se vise pogubiti ako ides s tramvajem po Maksimirskoj, nego ako odes pjeske Petrovom.
I da ne znam kako je s ostalim salonima ali npr. Maria Grazia ti ima razlicite haljine na razlicitim adresama. Mislim ne ponavljaju se haljine po salonima pa bi ti bilo dobro proci sve. Pretpostavljam da je kod svih tako
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:07   #155
Siđi sa tramvaja na Mašićevoj, prva stanica nakon Kvatrića u smjeru Dubrave i idi gore do Petrove...na lijevo ti je Maria Grazia a desno su Nikolina i Stefanie...sva tri salona su ti sa gornje strane Petrove tj. sjeverne strane ...malo buš morala hodat al to ti je okvirno to...
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 11:11   #156
Ok, hvala puno na pomoći.
Ksistina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:47   #157
Već nekih dva mjeseca pratim ovaj forum i rijetko kada se aktivno uključim. Čitam vaše postove i sve me steže u želudcu. Ja sam zakaparila vjenčanicu u Sposi jos u prvom mjesecu. To je bio prvi i jedini dučan u koji sam ušla. Žena je bila jako ljubazna i probala sam jedno desetak vjenčanica. Ali kako vrijeme prolazi više se ne sjećam kako sam izgeldala u njoj i strah me je da mi na kraju neće dobro stajati, pogotovo nakon što ste sve popljuvale Sposu. Desetog bih trebala ići da ju preprave po meni i hvata me frka.
puma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:52   #158
ništa se ti ne brini...sigurno će sve biti dobro i ako ti je tada nakon 10 vjenčanica ta bila ona prava bez obzira što se ne sjećaš sigurno će ti biti najljepša i sada, i ti u njoj...a što se tiče spose vidiš da je tebi bilo drugačije, tebi su bili ljubazni i sve je bilo o.k....tako će i biti vjeruj i nemoj da te to sada uzdrma!!!!
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 12:56   #159
Ma ne brini. U spozi su meni bile neljubazne, ali su tebi ocito bile OK. I zato nema razloga za strah. Ima nas koji zelimo prvo sve vidjeti i onda odlucivati, a ima ih, kao sto si ti, koji udju u prvi ducan i tamo nadju sto im se svidja i to je to. Blago tebi. Nisi se nahodala i naisprobavala i prozivljavala one odmjeravajuce poglede.

I da sad kad ju ides izmjeriti (ne znam kad vam je vjencanje) ali reci da se zelis slikati u njoj da mozes smisljati ostatak svog izgleda. Frizuru, cipele, veo, sminku...Ko zna kaj sve ne. Ili samo da se mozes gledati. Sto ih briga. Vec si ju odlucila.

Sretno
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2006., 13:04   #160
Hvala cure. Misiz S, mislim da nam je svadba na isti dan.
puma7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.