Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2006., 11:10   #1
Grudnjaci za dojilje

Nisam znala gdje ovo pitanje postaviti pa evo otvaram novu temu (ispricavam se ako vec postoji).
Zaista nisam znala da to brzo dodje, al meni su prsa u roku tjedan dana nabujala i bole i nosim topice da mi bude lakse, al mi se cini da nece tako ici na duze staze.
Ima li koja od vas prijedlog gdje kupiti neki ugodni grudnjak, a da mi bas sise ne vise, bar ne previse
A usput slobodno nabacajte komentare i o dojiljama i grudnjacima, nije greda znati unaprijed
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:13   #2
pazi nju, tek joj je plusic skocio i vec se ko prava trudnjaca tu udomila
ja sam svoj zadnji kupila u nami na Trgu i to onaj starinski babski, ali kod mene je malo specificna situacija jer am dogurala do 85D
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:18   #3
Radije se upoznajem sa svime, nego da se bediram pa zato

A i nije ugodno kad to bolucka po citave dane.

Ju! 85D! Uf! Mozda da jos pricekam, jer ako to krene rasti kao tebi, tko zna gdje nam je kraj
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 11:23   #4
pa ja sam svoje nosila do negdje 10. ili 11. tjedna i onda sam otisla po malo veci i cvrsci, a onda u 20. otisla po ovaj u kojem sam trenutno i nadam se da bu tako i ostalo do kraja

a sto se tice ovih za dojilje, tog me sad vec strah jer mi kazu da jos malo "narastes"
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 13:19   #5
magic, onaj za dojilje bu barem 85 F
Tak je kod mene. Bume skupa išle kampijerat (već je mene negdje šok strefio kad sam ga kupila pa sam napisala da su veliki k'o šatorsko krilo )
I nemoj se zeznut, košarice odma za dva broja veće... Ja se nisam dala krstit pa sam kupila prvo E.
U to ti jastučići za dojenje ne buju stali. Dok sam to skužila, proš'o voz.... MM iš'o mijenjat za veći (jer sam ja zaglavila na mirovanju), mislim da mi je psovao sve po spisku

Ksenija, kupi mekani, od čistog pamuka, meni su izdurali moji negdje do 10. tj., onda sam kupovala svako toliko veći, sad imam finu kolekciju grudnjaka, nadam se da buju se jednog dana i smanjivale tim ritmom, jer sam finu kintu ostavila na grudnjake. Doduše, moja mama ima lijepu četvorku koja joj je ostala nakon poroda (do tada je nosila dvojku), što baš i ne ide meni u korist jer sam ja s trojke otišla na peticu....
Ne znam kada mi je prošlo, sjećam se da mi negdje od 14. tjedna grudi nisu bile tako bolne, ali su mi bradavice ostale jako osjetljive i još na moru (26. tjedan) znalo mi se desiti da trčim u WC u lokalnom bircu da skinem grudnjak na par minuta jer su me bradavice doslovce pekle samo od kontakta s materijalom. Ista reakcija bila je na hladno (vjetar, morska voda) i sol.
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 13:35   #6
Dobila na poklon jedan za dojilje (bijednih 85C ) i super mi je
Od 4 mj. ga nosim.
Al kako sam ti ja inace 80A (dakle, sise nemas ih sto vidjet) odlicni su mi bili sportski grudnjaci, oni elasticni od mikrofibre. Ima ih Benetton, Pompea (u DM), jedan ducan u Jurisicevoj nakon onog podruma s pecenim ribicama.
Magic ti isto dobro veli, Nama ima odlican izbor grudnjaka za pocetak.

E da: pravac DM i krema/ulje protiv strija, i redovito jednom dnevno na sise. Trbuh ce ti se razvlacit poslije pa o tom zasad ne brini, al sise krenu odmah.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 13:37   #7
Quote:
Dora K kaže:
magic, onaj za dojilje bu barem 85 F
sut' tamo!
pa nemam ni masinu toliku
bum prala dva grudnjaka, bebine stranplice i puna masina
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 13:51   #8
Quote:
magic blue kaže:
sut' tamo!
pa nemam ni masinu toliku
bum prala dva grudnjaka, bebine stranplice i puna masina
Ma stanu, stanu i još puno toga uz njih stane u vešmašinu
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 13:54   #9
Quote:
magic blue kaže:
sut' tamo!
pa nemam ni masinu toliku
bum prala dva grudnjaka, bebine stranplice i puna masina

Ja sam prije mjesec dana kupila grudnjake po mjeri svojih ,ali već su mi na knap.Morat ću po nove,ali ne kupujem neke skupe,jer vjerujem da ću se vratiti na svoju tricu prije ili poslije.Ova šatorska krila su tek privremeno(nadam se).
Jadna Stefani Hohnjec!
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 14:48   #10
ja svoje još uguram u 75C ali mjesta je sve manje a još nisam našla neki koji mi se sviđa.
Tak da sad tragam za grudnjakom i hlačama.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 17:17   #11
Quote:
MarinkaD kaže:
Ova šatorska krila su tek privremeno(nadam se).
Ja se nadam da nisu
Dojit cu dok mali ne krene u skolu
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 17:51   #12
Quote:
Zmijica kaže:
Ja se nadam da nisu
Dojit cu dok mali ne krene u skolu
neeee, krivi plan! krenes na drugog bebaca, pa na treceg i tak dozivotno imas balone
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2006., 18:59   #13
nemam niš` protiv velikih cica(kao ni mm:ja kažem:"Molim te,malo me izmasiraj,a on ravno na cice!") ,ali nakon dojenja se nadam da ću se vratit na staru veličinu.Ne manje,uglavnom.
Žao mi je da mi propadnu svi skupi grudnjaci i korzeti Liscini.Ne bi to nikom davala...
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 09:32   #14
Ja sam si kupila u skiniju veće grudnjake, bili su malo skuplji, čini mi se preko 300kn, ali ja sam jako zahtjevna i htjela sam one sa čvrstim košaricama (da mi baš cice ne klaparaju ko dvije kruške - svaka na svoju stranu) i još uvijek ih nosim i prezadovoljna sam. A inače sam kupila i 2 za dojenje u aniti u gundulićevoj, oni imaju navodno najkvalitetnije grudnjake za trudnice i dojilje. I nisu babski (u lisci su mi nudili nekakve odvratne čipkaste što ne bi ni moja baka obukla ). I anita ima zgodne sportske grudnjake. Uglavnom, nisu ni topići loši, bitno da ništa ne stišće i da se čovjek dobro osjeća u tome
__________________
Nika, 12.10.2006.
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2006., 09:36   #15
Kolike su cijene u Aniti? Nisam još otišla tamo.
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 20:27   #16
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
sut' tamo!
pa nemam ni masinu toliku
bum prala dva grudnjaka, bebine stranplice i puna masina

Ja sam jedna stara mama, ne znam kaj radim na ovoj temi - sasvim slučajno sam tu, ali......kak sam se ja sad tu nasmijala, cure moje!!!

Ovi veliki grudnjaci kasnije mogu zgodno poslužiti ko kape - 1 grudnjak=1 kape!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 20:28   #17
Ispravak: 1 grudnjak = 2 kape!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 20:29   #18
a ak nisu na košarice..???
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 20:44   #19
hej, a šta mislite o onome kad doktor čuje "šećem po doma bez grudnjaka jer mi je lakše" pa poludi?!
A one fore: što manje grudnjaka, to više strija?
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 20:56   #20
Quote:
tete kaže: Pogledaj post
A one fore: što manje grudnjaka, to više strija?
moj gin mene nikad nije pitao za grudnjak a ni ja njega..na početku trudnoće mi je bilo lakše bez - jer su mi cici bile tvrde ko kamen a bolne na pomisao..poslije ga nosim non-stop..i ne vjerujem u priču o strijama i grudnjaku - a tu priču sam čula..-a onda mi recite - ako se redovito mažem i to skupim kremama, nosim grudnjak non-stop, zakaj mi se jedna cica istrijala - a druga nije????
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.