Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2007., 23:44   #1
"I Doser"-eksperimentirajte i vi !!

Da li ste culi za stimulaciju mozga binauralnim frekvencijama?

Da li ste probali I Doser?

I Doser je napokon prava stvar gdje i najveci skeptici padaju ko muhe.Isprobao sam i mogu reci da sam zaprepasten koliko je efekt snazan i istinit!

Eksperimentirao sam sa Brainwave generatorom gdje su rezultati bili znatno slabiji od I Dosera. Razlog je vjerovatno to sto ljudi koji rade za I Doser su profesionalci koji znatno vrijeme potrose na testiranje preseta prije pustanja u prodaju.

Zanima me imali tko podijeliti iskustva po pitanju eksperimentiranja sa frekvencijama!
 
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 23:46   #2
imas vec hrpu tema sa time


EDIT: npr. https://www.forum.hr/showthread.php?t=211960
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 23:46   #3
Sta je to, pojasni malo.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 23:53   #4
Quote:
silvio kaže: Pogledaj post
Eksperimentirao sam sa Brainwave generatorom gdje su rezultati bili znatno slabiji od I Dosera. Razlog je vjerovatno to sto ljudi koji rade za I Doser su profesionalci koji znatno vrijeme potrose na testiranje preseta prije pustanja u prodaju.

Zanima me imali tko podijeliti iskustva po pitanju eksperimentiranja sa frekvencijama!
vrlo zanimljivo - ja imam iskustva sa hemi-sync monroe instituta. zgodne stvari - idem proučit taj doser
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 23:55   #5
Quote:
silvio kaže: Pogledaj post
I Doser je napokon prava stvar gdje i najveci skeptici padaju ko muhe.
Zakaci to na Endimiona pa cemo vidjet dal ce radit ili eksplodirat...
Koki007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 23:55   #6
imam pitanje za i doser,jel radi na isti princip ko bwgen tj. dali dobijes samo osnovne pluginove pa onda kad kupis punu verziju mozes dodavat ostale presetove (Ako da jel ima za skinit crack negdi)
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 23:56   #7
ispričaj malo koji su dojmovi
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 23:56   #8
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Sta je to, pojasni malo.
Radi se o tome da su znanstvenici odavno izmjerili koje frekvencije odasilje mozak u raznim emotivnim stanjima.Tako da se prakticki svaka emocija moze prepoznati po frekvencijama koje mozak salje.Neki ljudi su odlucili to iskoristiti pa su napravili jednostavne softvere koji odasilju te frekvencije tako da sve sto korisnik treba je da stavi slusalice na usi i da koncentrirano slusa te frekvencije. Fascinantne se promjene desavaju, ovisno koje se frekvencije koriste. Covjek se moze osjecati kao da je pod nekakvom zescom drogom, dozivljavaju se pocetni stadiji astralne projekcije ili se pojavljuju vrlo intezivne vibracije cijelog tijela pri cemu osjecas da se nesto pokrenulo u tebi sto nisi imao pojma da postoji!
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:00   #9
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
imam pitanje za i doser,jel radi na isti princip ko bwgen tj. dali dobijes samo osnovne pluginove pa onda kad kupis punu verziju mozes dodavat ostale presetove (Ako da jel ima za skinit crack negdi)
I Dose je poprilicno skup za konzumaciju jer kod njih se svaki preset placa i mozes ga pustiti samo jednom a ako zelis jos jednom cuti moras opet platiti. Cijene su u prosjeku 3$ a sada je izasao jedan po njihovim rijecima strahovito snazan preset, navodno njihovo zivotno djelo, on dodje 200$.

Da sve ovo ne zvuci tako strasno, ima nacina kako sve to koristiti besplatno.
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:01   #10
al to ti ovisi koji se podrazaji proizvode,nemora uopce imat veze sa meditacijom,astr.projekcijom niti mantrama,cakrama itd. moze biti za ucenje,koncentracijuopustanje,protiv glavobolje...

al mislim da nisis naveo bitan nacin na koji funkcioniraju a to je da su frekvencije na lijevom i desnom uhu razlicite(zato se mora slusat sa slusalicama) i da upravo ta razlika frekvencija uzrokuje te pojave
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:02   #11
Quote:
silvio kaže: Pogledaj post
I Dose je poprilicno skup za konzumaciju jer kod njih se svaki preset placa i mozes ga pustiti samo jednom a ako zelis jos jednom cuti moras opet platiti. Cijene su u prosjeku 3$ a sada je izasao jedan po njihovim rijecima strahovito snazan preset, navodno njihovo zivotno djelo, on dodje 200$.

Da sve ovo ne zvuci tako strasno, ima nacina kako sve to koristiti besplatno
.
kako?
cosmonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:03   #12
Quote:
silvio kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da su znanstvenici odavno izmjerili koje frekvencije odasilje mozak u raznim emotivnim stanjima.Tako da se prakticki svaka emocija moze prepoznati po frekvencijama koje mozak salje.Neki ljudi su odlucili to iskoristiti pa su napravili jednostavne softvere koji odasilju te frekvencije tako da sve sto korisnik treba je da stavi slusalice na usi i da koncentrirano slusa te frekvencije. Fascinantne se promjene desavaju, ovisno koje se frekvencije koriste. Covjek se moze osjecati kao da je pod nekakvom zescom drogom, dozivljavaju se pocetni stadiji astralne projekcije ili se pojavljuju vrlo intezivne vibracije cijelog tijela pri cemu osjecas da se nesto pokrenulo u tebi sto nisi imao pojma da postoji!
e neće ići.
nema to veze jedno s drugim.

i to što govoriš se ne događa, osim ako se ne napušiš ko stoka ili si psihički nestabilan ili jaaako umoran.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:07   #13
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
ispričaj malo koji su dojmovi
Dojmovi za razliku do sada su fantasticni!!! Oduvjek sam bio pomalo skeptican prema takvim stvarima dok ih sam ne isprobam. Ali ovo je za razliku od mojih eksperimentiranja do sada zaista stvarno!

Danas sam isprobao Peyote koji imitira efekt istoimene haluciogene gljive.
Nakon cca 20tak minuta sam poceo osjecati kako me zahvaca poprilicno snazno osjecaj opijenosti ali lucidne opijenosti, zrak je postao gusci dok su se pocela pojavljivati bljeskanja. Nisam isprva mogao vjerovati da toliko snazno djeluje!
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:10   #14
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
al to ti ovisi koji se podrazaji proizvode,nemora uopce imat veze sa meditacijom,astr.projekcijom niti mantrama,cakrama itd. moze biti za ucenje,koncentracijuopustanje,protiv glavobolje...

al mislim da nisis naveo bitan nacin na koji funkcioniraju a to je da su frekvencije na lijevom i desnom uhu razlicite(zato se mora slusat sa slusalicama) i da upravo ta razlika frekvencija uzrokuje te pojave
Eh, pa trebamo malo zajednicke konverzacije
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:11   #15
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
kako?
Ostavi mi mail pa cu ti objasniti! Sumnjam da ovaj forum daje podrsku hackerima.
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:13   #16
Quote:
silvio kaže: Pogledaj post
Radi se o tome da su znanstvenici odavno izmjerili koje frekvencije odasilje mozak u raznim emotivnim stanjima.Tako da se prakticki svaka emocija moze prepoznati po frekvencijama koje mozak salje.Neki ljudi su odlucili to iskoristiti pa su napravili jednostavne softvere koji odasilju te frekvencije tako da sve sto korisnik treba je da stavi slusalice na usi i da koncentrirano slusa te frekvencije. Fascinantne se promjene desavaju, ovisno koje se frekvencije koriste. Covjek se moze osjecati kao da je pod nekakvom zescom drogom, dozivljavaju se pocetni stadiji astralne projekcije ili se pojavljuju vrlo intezivne vibracije cijelog tijela pri cemu osjecas da se nesto pokrenulo u tebi sto nisi imao pojma da postoji!
Opa!! Fora, da, ali ne bih prakticirao da nesto ne pregori u meni. PA da mi slina curi nekontrolirano do kraja zivota.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:15   #17
ah fino - našla sam ih ! - imaju i antidepresant - kaj veliš endi - ne bi išlo??
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:17   #18
Quote:
cosmonaut kaže: Pogledaj post
imas vec hrpu tema sa time


EDIT: npr. https://www.forum.hr/showthread.php?t=211960
Vjerujem da ima hrpa tema sa time ali ovo sam zapoceo iz razloga sto sam napokon pronasao nesto sto je toliko uvjerljivo da bi rado podjelio sa nekime koga nije strah takvih eksperimenata.

Provjerio sam i primjetio da se na ovom forumu uopce ne spominje navedeni software, pa rekoh: neka ljudi znaju !
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:19   #19
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Opa!! Fora, da, ali ne bih prakticirao da nesto ne pregori u meni. PA da mi slina curi nekontrolirano do kraja zivota.


Naravno da mozes birati na sto ces utjecati. Mozes npr odabrati ecstasy pa da ti stoji dignut do kraja zivota !
 
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 00:21   #20
Dignut je fora, ali sliniti nikako!
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:35.