Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2004., 00:47   #21
Ja dajem GLAS brankci. Branku za moderatoricu.

Evo dodajem i malo argumentacije da ne mislite da se zaje...err...frkavam.

Naivno je za ocekivati da se na Monitor Forum Politici moze ista ozbiljno diskutirati. Preuzimam na sebe grijeh sto sam i sam bio naivan u proslosti.

Ovaj forum je mjesto gdje se vodi neformalni chat, zafrkava i odlicno svadja, jednom rijecju no-frills zabava. Najbolje teme za svadju su politicke, religiozne i sve sto ima veze sa iseljenistvom.

Brankica se odlicno svadja, a i snalazi u gore-navedenim temama. Zasto gubiti vrijeme na seks, kada i ovo izaziva lucenje adrenalina?
Za razliku od pickice Ruzice, ima bar stila u tome, a ima i dobru jezicinu. Zato dajem svoj glas Brankecu.

Zadnje uređivanje BladeRunner : 01.04.2004. at 01:22.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 08:01   #22
Ja predlažem Mehu za modulatora! Pa nek SKOČI do kompjutera s vremena na vrijeme i sve nas zbanira!


Ozbiljnjača, ajmo na kompromis. Nek modultaor bude dikembe! Tako je, DIKEMBEA ZA MODULATORA!!!!!! Branka ga vole, predstavlja manjine, ima velik ***** (bar se tako hvali). Što mislite?
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 08:16   #23
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ja predlažem Mehu za modulatora! Pa nek SKOČI do kompjutera s vremena na vrijeme i sve nas zbanira!


Ozbiljnjača, ajmo na kompromis. Nek modultaor bude dikembe! Tako je, DIKEMBEA ZA MODULATORA!!!!!! Branka ga vole, predstavlja manjine, ima velik ***** (bar se tako hvali). Što mislite?
Pa da! Mi nemamo niti jednog modulatora koji nije bijelac!! Sto je ovo ovdje? Sta smo mi, rasisti?

Odma dikembea za modulatora!

Za pocetak da mu se objasni da nije higijenski lupat cjunom po tastaturi!
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 08:22   #24
Thank you my dear friends, thank you! There's enough of dikembe for all, my err..... heart is big enough, i will be the beeeeest, maaaaan! Yeah.
 
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 08:36   #25
prijedlozi za moderatore na politici:

1. Wem - čovjek je prototip HR političara, puno priča a ništa ne kaže .. 90% postova su mu citati, opičen je 100 na sat, državotvoran do jaja - profil (HČSP)

2. revolušn okorjela hard-core ljevičarka, vrlo dobro podnosi rad u nemogućim uvjetima (uvrede desničarskih hordi), ne pada u depresije i druga mračna stanja a i zbog kvote (treba i jedna žemskinja uskočiti na moderatorsko mjesto podforuma politika) - profil (SRP)

3. soylent ..o ovom čovjeku ne treba puno zboriti, posljednji Che Guevara na ovom forumu, za svoje ciljeve spreman je i poginuti, jedini teškaš na forumskoj ljevici - profil (HNS/LS)

prijedlozi za razrješenje sa dužnosti moderatora:

1. whatever .. pun je gorčine, u zadnje vrijeme pokazuje slabosti .. preselio se sa Politike nakon neuspješnih reformi gdje su ga pajde sa DK propisno popljuvali a baš su oni trebali biti ti koji će podržati reforme - profil (sindrom "Tonči Tadić" - od liberala do haespea)

2. desna ruka .. od kada je došao na mjesto moderatora nestao bez traga (neki pričaju da ga u sitne sate viđaju u LK kako prebire po starim topicima praznog pogleda) - profil (HSLS - Čehokova struja)
__________________
"your friends have a high mortality rate" Harmonica

filmovi, nogomet, politika, spletke na dvoru i sva ostala ljevičarenja...
Jesus Quintana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 12:37   #26
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ja predlažem Mehu za modulatora! Pa nek SKOČI do kompjutera s vremena na vrijeme i sve nas zbanira!
Pa ga onda jedno pet-set puta promasi.... Al nema veze bonaaa. Napisati ce nama Pale novu Smrt majke Jugovica u islam-veherziji, pa ces ih utaman imat 8-9 da ti skakucu do kompitora.
BladeRunner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 15:13   #27
Quote:
Jesus Quintana kaže:



3. soylent ..o ovom čovjeku ne treba puno zboriti, posljednji Che Guevara na ovom forumu, za svoje ciljeve spreman je i poginuti, jedini teškaš na forumskoj ljevici - profil (HNS/LS)



[/B]
a u pm. kad me sam Isus predlozi za superbanmoderatora, onda je vrag odnio salu.

joj, nedobog.

mislim daobog, ali onda se na ovom forumu ne bi pjevale neg strogo paritizanske i postiralo se samo o seksualnim fantazijama vidjenijih desnicarki. i onih RL i onih drugih...
a tko bi to htio? mislim, znam da bi se pjevalo, nego tko bi htio citati jadranku ili onu jebezljvu suicu:
"... srednjim prstom i palcem sam skinula moje padobran-gace... bradavice su mi vec dodirivale koljena..."


__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 18:46   #28
Quote:
Jesus Quintana kaže:


2. revolušn okorjela hard-core ljevičarka
[/B]

ma da jesi me opisal vec se vidim s zategnutom pundjom i tamno plavoj kuti...do grla zakopcanoj
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 19:47   #29
Evo opet

mi izbrisaše dva posta s obrazloženjem kako samo sud može i odlučuje je li nešto bilo ili je pljačka!!!!!

U postu je stajalo i ovo:
Tko je štedio u unukovoj mu banci i u njoj držao novac??!!
Niko ona služiše za pljačku i pranje novca
brko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 19:50   #30
Re: Evo opet

Quote:
brko kaže:
mi izbrisaše dva posta s obrazloženjem kako samo sud može i odlučuje je li nešto bilo ili je pljačka!!!!!U postu je stajalo i ovo:
Tko je štedio u unukovoj mu banci i u njoj držao novac??!!
Niko ona služiše za pljačku i pranje novca
gdje je to bilo? možda na pravu? vidiš, ako ja budem moderator to se neće događati na politici.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 19:57   #31
Branka, si vidla kak su Mujo i Meho stradali?
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:00   #32
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
rece jeftina bezsisata droljica.
nisu svi iz sela podno trebinja pa traže sisate snajke-rodilje
sa mirazom. znaš inkvi, u 21. stoljeću jeftine bezsisate droljice su na čelu industrije i vlada u zemljama za koje ti papak iz trećeg svijeta nemoš dobit ni tranzitnu vizu.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:11   #33
Quote:
Jesus Quintana kaže:
[B]prijedlozi za moderatore na politici:

1. Wem - čovjek je prototip HR političara, puno priča a ništa ne kaže .. 90% postova su mu citati, opičen je 100 na sat, državotvoran do jaja - profil (HČSP)
IMF-u ne treba još jedan neonazi među moderatorima.

Quote:
3. soylent ..o ovom čovjeku ne treba puno zboriti, posljednji Che Guevara na ovom forumu, za svoje ciljeve spreman je i poginuti, jedini teškaš na forumskoj ljevici - profil (HNS/LS)
IMHO, dobronamjerna ali kriva procjena. što je zdravko tomac za SDP to je soy za tzv. forumašku ljevicu. najslabija karika u lancu.
soy je, iako u mnogim stavovima vrlo korektan, demonstrirao nesposobnost i neodlučnost u obračunu sa neonacističkom grupacijom IMF-a - desnim krilom i njezinim simpatizerima. s njim bi se dogodila ista priča kao i sa desnom rukom.
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:13   #34
Branka! Pa nisu te spomenuli na Moderatorskom Kutku niti kao prvoaprilsku salu!!

Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:18   #35
Quote:
BladeRunner kaže:
Ja dajem GLAS brankci. Branku za moderatoricu.

Evo dodajem i malo argumentacije da ne mislite da se zaje...err...frkavam.

Naivno je za ocekivati da se na Monitor Forum Politici moze ista ozbiljno diskutirati. Preuzimam na sebe grijeh sto sam i sam bio naivan u proslosti.

Ovaj forum je mjesto gdje se vodi neformalni chat, zafrkava i odlicno svadja, jednom rijecju no-frills zabava. Najbolje teme za svadju su politicke, religiozne i sve sto ima veze sa iseljenistvom.

Brankica se odlicno svadja, a i snalazi u gore-navedenim temama. Zasto gubiti vrijeme na seks, kada i ovo izaziva lucenje adrenalina?
Za razliku od pickice Ruzice, ima bar stila u tome, a ima i dobru jezicinu. Zato dajem svoj glas Brankecu.
dragi klokančiću hvala ti... viš kak ti znaš kad oćeš...
ovom prigodom zahvaljujem se svim glasačima koji su me podržali....revolution, bajki1, PBE....my ladies...rukoljub!
brko, gnom, blade runner...

svim ostalima obećavam da ću zastupati i štititi njihove interese na forumu politika kao da su moji....nepravde će biti ispravljene...ali bez revanšizma...

glasujte za vašeg svoga tela gospodara....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:21   #36
Quote:
Master Bejts kaže:
Branka! Pa nisu te spomenuli na Moderatorskom Kutku niti kao prvoaprilsku salu!!

ljubomorni ste...master bejts? i vi bi se kao i solyent, uncle fucker etc...htjeli kandidirati ali nemate muda?
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:23   #37
Evo kandidiram se:

Master Bejtsa za masterbatora ...ne.....modulatora!

Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:26   #38
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
nisu svi iz sela podno trebinja pa traže sisate snajke-rodilje
sa mirazom. znaš inkvi, u 21. stoljeću jeftine bezsisate droljice su na čelu industrije i vlada u zemljama za koje ti papak iz trećeg svijeta nemoš dobit ni tranzitnu vizu.
Cuj Brankice ja znam da tebe interesira samo Dikembeova kita i da te boli dupe za zenske sise. Nama muskarcima ipak nesto znaci ako zenska lijepe sise.
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:31   #39
Quote:
Inkvizitor2002 kaže:
Nama muskarcima ipak nesto znaci ako zenska lijepe sise.
vama muškarcima?
ne znam..inkvi...ne znam kaj da ti velim...dame koje su "vas" imale nesreću vidjet uživo tvrde da se impotentniji i feminiziraniji pederčići rijetko nađu i na gay paradi....
SvogaTelaGospodar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 20:36   #40
Quote:
SvogaTelaGospodar kaže:
vama muškarcima?
ne znam..inkvi...ne znam kaj da ti velim...dame koje su "vas" imale nesreću vidjet uživo tvrde da se impotentniji i feminiziraniji pederčići rijetko nađu i na gay paradi....

koje dame? Ako mislis na PBE.... odkad se kurve tituliraju kao dame
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:39.