Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2004., 09:57   #1
...Priznanje...

razmisljam tako...vidim dosta se o prevari raspravlja...zanima me jedna druga stvar..u vezi ste do koje vam je stalo...ajde kad ste vec prevarili nekoga, tocnije kad je netko vas prevario..dal ste razmisljali dal bi zeljeli da vam ova druga osoba to presuti ????...mislim, da nikad ne saznate...ono sto ne znas ne moze ti ni naskodit....ta osoba je napravila glupost..zao joj je i nista ne saznate...daklem nije se ni dogodilo ????...
..a i upitno mi je koliko je to priznanje izraz ljubavi ??? zasto to ne bi bio izraz recimo sebicnosti...priznas samo da sebi olaksas ???...
daklem dal je bolje ne znat i zivjet u miru ?????..
ima li uopce netko da bi htio neznat ?
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 10:28   #2
Ja bih htjela ne znat.
Ako bi mislila da je on savršen za mene i on to nikad ne bi ponovio.
U slučaju da se to nij edogodilo jednom,jako bi voljela znat.

A ako je to neka veza koja se hladi ili je monotono i to bi bilo nešto što bi me preokrenulo kraju još bi i priželjkivala takve vijesti(iako bi me da saznam i tad zabolilo,šta ćeš-ego)
Lorelai is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 10:57   #3
Evo, i ja bih htjela ne znati.

Ali ako skriva - nek to skriva dobro. A ako moram saznati, bilo bi dobro da saznam od njega, jer ako sama skukžim... Uništila bih više toga nego što stvarno treba.

Ipak je ovo veza "dok nas smrt ne rastavi"...
Ima ovakvih dana kad ga toliko volim da ne želim znati ništa drugo... Samo da bude tu!
FridaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 11:01   #4
Re: ...Priznanje...

Quote:
milk kaže:
..a i upitno mi je koliko je to priznanje izraz ljubavi ??? zasto to ne bi bio izraz recimo sebicnosti...priznas samo da sebi olaksas ???...
daklem dal je bolje ne znat i zivjet u miru ?????..
ima li uopce netko da bi htio neznat ? [/B]
Nisam nikad razmišljala o tome dali bi htjela znati, ali eto dao si me na razmišljanje pa sam došla do zaključka da bi htjela znati samo ako je mom dragom to nešto značilo i ako je to ostavilo neke posljedice na njegovu količinu ljubavi prema meni. Ako mu je to bio samo neki hir, tipa ispucavanja, nebi htjela znati.
Isto tako bi ja postupila. Ako bi ga prevarila s nekim i to bi mi nešto značilo(mislim na emotivno)za vrijeme i nakon prevare, priznala bi mu jer s time nebi mogla dalje živjeti, ali ne da si olakšam jer sam sebična već zato što nemogu i neželim sjediti na dvije stolice u isto vrijeme. Riješila bi to pa kako god da ispalo jer misliti na dvije osobe u isto vrijeme i lagati bilo kome nema smisla. Ako bi ga prevarila čisto iz zajebancije i nekog glupog hira, nebi mu to priznala.
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 11:01   #5
evo ni ja ne bi htjela znat...

ak bi to bilo nesto jako bitno u njegovom zivotu, saznala bi vjerojatno prije ili kasnije...

no, ako je to onako "usputno" kak bi se reklo, onda radije biram neznanje... cemu mucenje i jednog i drugog... jednostavno ima velikih stvari u zivotu i manjih...

naravno da bi htjela da toga uopce ne bude, no niko nije savrsen, svi smo samo ljudi... a vrijeme mijenja perspektivu...

daklem, ako vec moram birat, biram neznanje... tu ne mislim na to da on radi budalu od mene i da okolo svi to znaju a ja ne... nije to neko namjerno zatvaranje ociju... vec jednostavno ne imat dodira s time...

eto, mozda zvuci bedasto...
__________________
cruel and kind
pojzn ajvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 11:42   #6
Stara narodna kaže: Istina boli. Ali, prešute ljudi da ima nastavak: ...i zato ti ju ja neću reći.

Zaključak: ne, ne bih želio saznati. Blaženo neznanje. Ne volim kad mi se izmiče tlo pod nogama i ruši svijet oko mene.
BluesCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 12:41   #7
Znate kako u hororima glavni glumac/glumica uvijek napravi ono što ne bi trebao, otvori neka vrata, ode negdje, uleti na krivo mjesto, pogleda pod ormar, rastvori zavjese, sakrije se u krivu rupu...? I makar piči ona strašna mjuza i makar predosjeća da nekaj nije u redu, srlja glavom bez obzira?

Znatiželja, ljudi moji. Ubila mačku, ubila likove u hororima, ubila veze.

Ajme, kakva je tek moja znatiželja...

Jednostavno moram znat. Sve. Štogod.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 13:10   #8
ako me imalo voli i postuje, nek mi to kaze za 20 godina a ne sad.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 13:23   #9
Ovak; po mojim iskustvima, i onako se sazna. Dakle, ako me voli, voljela bih da me pravodobno upozori, a ne da saznam od nekog 'dobronamjernog'. A sad, moje je da biram kako ću se s tim nosit. Ono što NE želim znat ni pod razno su detalji: ne zanima me što radi, koliko godina ima, što voli, pa ni kako se zove. Eto.
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 13:27   #10
Ne znam bas tocno sto bi me od te dvije opcije manje boljelo...

Da me izdao dok smo u vezi, a ja sam s njim gradila zajednicki zivot na temelju medjusobnog povjerenja i davanja ili da mi to ne kaze, da saznam od drugih na neki jos i grublji nacin?

Ja sam saznala slucajno putem tel. racuna i u meni je sve puklo, nisam mu rekla nista, nakon 14 dana odmora i dolaska kuci, poljubila sam ga i ostavila na cesti kao zadnje govno...ljubav je u tom trenutku propala u procjep apatije, nisam cak ni mrznju spoznala, odrezala sam ga iz svog zivota kao zadnji maligni tumor i bacila u ropotarnicu povijesti...A kada sam dosla k sebi, pocela sam ga zaliti jer on nije znao sto je izgubio...a kada muskarac u vama izazove osjecaj sazaljenja, to vise nije muskarac, barem za mene...
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 13:59   #11
khm..vecina vas se odlucila za neznanje...meni je recimo horor situacija da je naokolo setam sa svojom dragom a nekakav kreten ili njezin bivsi mi se javi s podsmjehom....
...sad ni sam ne znam odgovorit...a svi se kunemo u iskrenost kao osnovu svake prave veze...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:09   #12
voljela bih da mi kaže...

bih li mu oprostila ili ne , i kako bi to djelovalo na našu vezu ovisilo bi o drugim stavrima...

ali bih voljela znati...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:11   #13
Quote:
milk kaže:
...meni je recimo horor situacija da je naokolo setam sa svojom dragom a nekakav kreten ili njezin bivsi mi se javi s podsmjehom....
Ali nema ti se što podsmjehivat ako si ti sadašnji i najvoljeniji Jebiga, pobijedio si
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:15   #14
Quote:
milk kaže:
khm..vecina vas se odlucila za neznanje...
Pa kad si postavio pitanje: ima li koga da bi htio ne znati?...takvi su se i javili

evo, ja bih htjela znati, u svakom slučaju
__________________
i koka je rekla kako-ko
laila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:22   #15
Mislim da žene imaju njuh za takve stvari .One jednostavno znaju . Pitanje je samo da li si žele to priznati.

Ja ne želim probati , iz više razloga :
1. može mi se osladiti
2. iz laži se ide u još veću laž , pa lažem sam sebe , pa najebem
3. ne bih joj mogao u oči pogledati i srati

Da sam o tome razmišljao - jesam , ali nisam prekoračio granicu.

Probao sam lagati o pijanstvima pa nije išlo a kamoli da bi prošlo nešto žešće.
vatrogasac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:24   #16
Quote:
Silajn kaže:
Ali nema ti se što podsmjehivat ako si ti sadašnji i najvoljeniji Jebiga, pobijedio si
da, ali vjerujes da joj/mu mozes vjerovat do kraja...a njih dvoje znaju nesto sto ja ne znam, a sto me se itekako tice...a sto se dogodilo dok smo mi skupa...mislim da je to najveci problem...
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:32   #17
Quote:
banderas kaže:
ako me imalo voli i postuje, nek mi to kaze za 20 godina a ne sad.
uvijek isto boli, nema to veze s godinama, odnosno dužinom trajanja tajne - samo još gore može biti..
emili is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:32   #18
Quote:
vatrogasac kaže:
Mislim da žene imaju njuh za takve stvari .One jednostavno znaju . Pitanje je samo da li si žele to priznati.

Ja ne želim probati , iz više razloga :
1. može mi se osladiti
2. iz laži se ide u još veću laž , pa lažem sam sebe , pa najebem
3. ne bih joj mogao u oči pogledati i srati

Da sam o tome razmišljao - jesam , ali nisam prekoračio granicu.

Probao sam lagati o pijanstvima pa nije išlo a kamoli da bi prošlo nešto žešće.





:klap: :klap:
__________________

Intuitivni um je sveti dar, a racionalni um je vjerni sluga. Mi smo stvorili društvo koje cijeni sluge, a zaboravlja darove - by Einstein
fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:47   #19
Quote:
Clea kaže:
voljela bih da mi kaže...

bih li mu oprostila ili ne , i kako bi to djelovalo na našu vezu ovisilo bi o drugim stavrima...
ja bih isto voljela znati..premda mislim da bi to osjetila, osjetila bi ziher da je drugaciji, da ga nesto kopka..i onda bi izvukla iz njega istinu.
imam njuh za to..
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:51   #20
Quote:
milk kaže:
da, ali vjerujes da joj/mu mozes vjerovat do kraja...a njih dvoje znaju nesto sto ja ne znam, a sto me se itekako tice...a sto se dogodilo dok smo mi skupa...mislim da je to najveci problem...
Ja, za početak, mislim da nemam ekskluzivno pravo na nikog osim sebe. Drugo, taj netko kog ja volim, nužno je u životu volio i druge ljude. Treće, da bih voljela nekog, to mora biti osoba sposobna voljet druge ljude dok smo mi zajedno. E sad, bolilo bi me jako da jebe nekog dok smo zajedno. Samo, do toga, opet po iskustvu, nikad ne dolazi bez nekog dubljeg sukoba ili nerazmijevanja ili puke usamljenosti u vezi.
Dakle, dok god si ti ok, veza je ok. Ako nisi, ideš dalje. I upravo o povjerenju se radi: vjerujem dok ne izgubim povjerenje. A onda odem. Ne da mi se strahovat napamet
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.