Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2010., 15:29   #1
Torbe za kolica

Možda sam ovo treebala na RiD, za iskusne mame, ali ima ih i ovdje...
Što preporučate?
Kupila sam PegPerego kolica, ali nisam torbu....nekako mi nije lijepa i preskupa za nešto što mi nije WOW. Nemam pojma o praktičnosti, govori o izgledu.
Zaključila sam da bi mi se čak (prvi put u životu) isplatilo investirati u Samsonite. Pogotovo jer brijem da će mi stalno biti po rukama, a i htjela bih da je dijete kasnije iskoristi...i prekarasne su mi, sama ći ih nositi ako ona ne bude htjela.
Je li ih tko kupio? Vidim na netu neke, samo se ne mogu odlučiti, nemam pojma koja veličina mi treba. I trebaju li te torbe biti po nečemu posebne? Ili mogu kupiti bilo koju (valjda će se dati zakačiti ua kolica)? Mislim da u nas nema kupiti baš za kolica Samsonite
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:49   #2
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
Možda sam ovo treebala na RiD, za iskusne mame, ali ima ih i ovdje...
Što preporučate?
Kupila sam PegPerego kolica, ali nisam torbu....nekako mi nije lijepa i preskupa za nešto što mi nije WOW. Nemam pojma o praktičnosti, govori o izgledu.
Zaključila sam da bi mi se čak (prvi put u životu) isplatilo investirati u Samsonite. Pogotovo jer brijem da će mi stalno biti po rukama, a i htjela bih da je dijete kasnije iskoristi...i prekarasne su mi, sama ći ih nositi ako ona ne bude htjela.
Je li ih tko kupio? Vidim na netu neke, samo se ne mogu odlučiti, nemam pojma koja veličina mi treba. I trebaju li te torbe biti po nečemu posebne? Ili mogu kupiti bilo koju (valjda će se dati zakačiti ua kolica)? Mislim da u nas nema kupiti baš za kolica Samsonite
Ja imam Cam-ovu uz njihova kolica, ali nije ni čemu posebna osim što ima drukere na mjest da se može fino pričvrstit za kolica. Inače ja ne vidim da bi nešto posebo i trebalo bit, dovoljno je da ima više pretinaca, jedino možda zbog bočice nije loše da je baš za tu svrhu.
Laura-L is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:01   #3
ja ću si kupiti ovu http://www.ikea.com/PIAimages/0086763_PE215717_S4.JPG, ali nemam pojma jel se stavlja na kolica...
fora mi je što ima podlogu za presvlačenje, stanu neke sitnice u ove male džepiće
preporučila ju je jedna forumašica koja ju koristi, a i uživo mi je izgledala super
ima i u crnoj kombinaciji http://www.ikea.com/PIAimages/0086769_PE215719_S4.JPG
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:06   #4
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ja ću si kupiti ovu http://www.ikea.com/PIAimages/0086763_PE215717_S4.JPG, ali nemam pojma jel se stavlja na kolica...
fora mi je što ima podlogu za presvlačenje, stanu neke sitnice u ove male džepiće
preporučila ju je jedna forumašica koja ju koristi, a i uživo mi je izgledala super
ima i u crnoj kombinaciji http://www.ikea.com/PIAimages/0086769_PE215719_S4.JPG
Super mi ova izgleda...samo je sigurno nema u svakoj Ikeii, al pogledat cu. Nadam se skorasnjoj prilici za to!
Koliko novceka?
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:14   #5
Ja sam jednom davno dobila na poklon prekrasnu crvenu torbu samsonite s koferom, ono za vikend putovanje i nikada je nisam koristila, sada je od kada imam bebu ta torba pun pogodak, stane pravo čudo u nju i ima baš onoliko pretinaca koliko treba. Nju koristim kada idem nekuda dalje, ali kada idemo u šetnju s kolicima koristim manji vreća-ruksak koji kad ga objesim na ručke skoro pa je nevidljiv.

Moja torba je nešto slično tome, ovo je novi model, a ja imam stari.
http://www.maras.hr/detalji_proizvod...a_cordoba.aspx
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:16   #6
pa do koje ikee možeš doći? pa pogledaš jel imaju to na skladištu (sve na netu pogledaš)

u Austriji je 19,95€; u Italiji 24,95€, UK 19,99 funti, USA 24,99$

ima na onom topicu na RiD-u, "ikeine stvari..." preporuka te forumašice....
fora mi je što ima tu presvlaku i što se može prati
kad ju počnem koristiti, javim svoja iskustva
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:16   #7
Imate u DM super torbe univerzalne.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:17   #8
Meni to nekako nema smisla, ali možda sam u krivu - ja bih radije kupila dobru, kožnu torbu i unutra stavila podlogu za previjanje i sve što treba; jer nekako gledam ove torbice iz Ikee i nikako ne mogu zamisliti na što bi to skombinirala sa svojom robom

Radije bih nešto ovako http://www.guliver.hr/?show=40139 i još su sada na 50%
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:23   #9
ma meni će ta torba biti isključivo za šetnje po kvartu i za odlazak u goste i ne mislim ju nositi na sebi (valjda, al to ću još vidjeti)... ali i da ju nosim pasala bi mi, jer uglavnom nosim crno ili ak je neka druga boja odjeće, opet je uglavnom jednobojna
uostalom, budem imala i još neku krasnu po svom guštu... ova je više zbog praktičnosti

a gle... i ta torba koju si stavila je prekrasna, ali opet je pitanje koliko je praktična..
svaka od nas će si izabrati ono što joj se najviše sviđa ili je najpraktičnije

ja sam stavila ovu fotkicu jer je baš namijenjena za te stvari za bebe, a sad mogu do preksutra stavljati fotke onoga što mi je prekrasno za mene
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:31   #10
Quote:
vjestica35 kaže: Pogledaj post
Ja sam jednom davno dobila na poklon prekrasnu crvenu torbu samsonite s koferom, ono za vikend putovanje i nikada je nisam koristila, sada je od kada imam bebu ta torba pun pogodak, stane pravo čudo u nju i ima baš onoliko pretinaca koliko treba. Nju koristim kada idem nekuda dalje, ali kada idemo u šetnju s kolicima koristim manji vreća-ruksak koji kad ga objesim na ručke skoro pa je nevidljiv.

Moja torba je nešto slično tome, ovo je novi model, a ja imam stari.
http://www.maras.hr/detalji_proizvod...a_cordoba.aspx
Ma Samsonite je zakon! Mi imamo jedan ogorman njhov kofer i muz ga vucara po aerodromima vec 2 godine i nije mu nista! Ostali su se rasapli nakon jednog prolaska kroz aerodrom. Jedina mana je paprena cijena svih proizvoda, ali da su kvalitetni, jesu!

Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
pa do koje ikee možeš doći? pa pogledaš jel imaju to na skladištu (sve na netu pogledaš)

u Austriji je 19,95€; u Italiji 24,95€, UK 19,99 funti, USA 24,99$

ima na onom topicu na RiD-u, "ikeine stvari..." preporuka te forumašice....
fora mi je što ima tu presvlaku i što se može prati
kad ju počnem koristiti, javim svoja iskustva
U Bratislavu u Slovacku. Pogledat cu bas!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:42   #11
U jeste brze...znači da je ipak stvar koja treba.
Ima li tko ovo?http://www.maras.hr/detalji_proizvod...a_sammies.aspx

Postoji i veća verzija, a ruksak mi izgleda premalen...pitam se samo kako to objesiti na kolica, gdje nositi...mislim kupiti takvo što jer ću sigurno iskoristiti...a beby starčice samo za par mjeseci, to mrzim kupovat i punit stan time...

Ovo iz Ikee bih još i kupila...ali ove torbne za kolica koje se nude (kao za moja) su mi uglavnom ružne-ni za mamu, ni za bebu, bar mi se tako čini...
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:43   #12
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
ma meni će ta torba biti isključivo za šetnje po kvartu i za odlazak u goste i ne mislim ju nositi na sebi (valjda, al to ću još vidjeti)... ali i da ju nosim pasala bi mi, jer uglavnom nosim crno ili ak je neka druga boja odjeće, opet je uglavnom jednobojna
uostalom, budem imala i još neku krasnu po svom guštu... ova je više zbog praktičnosti

a gle... i ta torba koju si stavila je prekrasna, ali opet je pitanje koliko je praktična..
svaka od nas će si izabrati ono što joj se najviše sviđa ili je najpraktičnije

ja sam stavila ovu fotkicu jer je baš namijenjena za te stvari za bebe, a sad mogu do preksutra stavljati fotke onoga što mi je prekrasno za mene
Ma znam, nisam ništa loše mislila, stvarno.....ja sam isto razmišljala o tome svemu i stvarno ne vidim zašto ne bih kupila neku lipu i praktičnu torbu sa pretincima koja bi služila i mami i bebi
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:54   #13
Quote:
lala kaže: Pogledaj post
U jeste brze...znači da je ipak stvar koja treba.
Ima li tko ovo?http://www.maras.hr/detalji_proizvod...a_sammies.aspx

Postoji i veća verzija, a ruksak mi izgleda premalen...pitam se samo kako to objesiti na kolica, gdje nositi...mislim kupiti takvo što jer ću sigurno iskoristiti...a beby starčice samo za par mjeseci, to mrzim kupovat i punit stan time...

Ovo iz Ikee bih još i kupila...ali ove torbne za kolica koje se nude (kao za moja) su mi uglavnom ružne-ni za mamu, ni za bebu, bar mi se tako čini...
Bas sam sad gledala torbu koja ide uz Muru i meni se ona cini jako mala za toliko novaca. Ako ne budem do Ikee ova sto si ti stavila je stvarno dobra, a za cca 100 kn manja od ovih original uz kolica.
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:13   #14
zaraa, ma sve ok
a koliko uopće koštaju te torbe koje idu kao komplet uz kolica?
ja sam ljetos kupila samsonite za ručnu prtljagu za avion... odlična je i prekrasna, ali to mi ipak nije za svakodnevnu uporabu, nego za neko putovanje

a za mame sportskog tipa možda ne bi bile loše ni ove nike-ove (tj. nešto na tu foru)
http://store.nike.com/index.jsp?coun...d-1/pid-309689
http://store.nike.com/index.jsp?coun...19/pgid-261721
http://store.nike.com/index.jsp?coun...85/pgid-193784
http://store.nike.com/index.jsp?coun...39/pgid-320600
... ja imam jednu i fora je (sad baš da li bi mi bila praktična za bebu, stvarno ne znam)
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:25   #15
ja sam htjela prošle godine kupiti te dječje torbe iz samsonite kolekcije, ali su mi rekli da ih više ne proizvode.
Jelica Izjelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:27   #16
Kako koja, za muru recimo košta 344,00kn; a većina proizvođača nudi torbu kao bonus za recimo 3u1 kolica.....ali da su ružne, ružne su......
I što se tiče praktičnosti, pa treba torba samo biti malo veća, čista i imati jednu posebnu, manju pregradicu za bočicu i par pretinaca za koju pelenu i podlogu za previjanje......dakle uopće ne vidim razloga zašto ne može bilo koja torba koja ispunjava navedeni kriterij

I ne znam kako to izgleda u stvarnosti, ali nekako mislim da će bilo koja torba najvjerovatnije biti stavljena u onaj pretinac od kolica
__________________
"Racionalni um je sluga intuitivnom umu. Mi smo zaboravili na kraljevski dar i dali smo počast sluzi."
Zaraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:30   #17
ja sam dobila jednu na poklon i bila mi je prakticna do recimo godinu dana. kasnije i nisam trebala toliko stvari i eno je sad u podrumu...ceka novu bebu..
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 17:50   #18
Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
ja sam htjela prošle godine kupiti te dječje torbe iz samsonite kolekcije, ali su mi rekli da ih više ne proizvode.
Molim? Misliš na torbe za kolica ili sve dječje? Ma, najzad nađem nešto za bebu što mi se fakat sviđa, ne mogu vjerovati...
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:16   #19
ma uopće vam nisu potrebne tako velike torbe ... kod prvog sam stalno gledale te torbe i kupila nekakvu veću, ali za to stvarno nema potrebe ... sad sam kupila manji Chapionov rukasak ... unutra stavim podlogu (iz Mullera) nekoliko pelenica, bodić, maramice i kremu (to je stalno unutra) ... stvarno vam ne trebaju neke velike torbe ... ovaj rukasak mi je čisto dovoljan ... pogotovo za šetnje
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:28   #20
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Imate u DM super torbe univerzalne.
Te su savršene
Imaju u crnoj ili bež boji,
veliki remen za preko ramena i posebno dva manja (sa svake strane) da se može staviti na odvojene ručke na kolicima.
Ima posebno pretinac za podlogu, dva pretinca za bočice, jedan na zatvarač manji pretinac sprijeda za novčanik npr.,unutra dva manja pretinca pa se mogu vlažne staviti i pelene, još se dobiju s njom kremica, vlažne maramice....
cijena je oko 140kn.
Mi smo gledali torbe po tim beba centrima i sve su skuplje i nepraktične, ja svoju od Inglesine sam koristila par puta dok nismo ovu kupili
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.