Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2004., 14:56   #101
Quote:
galjego kaže:
Zato se ovaj put pravi puno ozbiljnija, jos koju godinu i bice dovrsena.
__________________
"The richer you are, the richer your family is, and the richer your country is, the more likely it is that you will find life so good that you will choose to blow your brains apart."
Spot Perdita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 15:15   #102
Re: Re: Re: Re: Gruden opet jase.......

Quote:
walter kaže:
Ako sam ateist, a jesam, onda se ne molim Bogu.
Jest, to je ok, ali nemoj onda koristiti argumentaciju tipa 'sto bi Bog' mislio. Stovise solobodjen si obveze pisati rijec 'Bog' sa velikim pocetnim slovom.

Ali ne, jao i naopako. Ti ustvari uopce nisi ateist, nisi jer nisi tako odgojen, odgojen si u zadrtoj sredini i na zadrt nacin. Furas se na ateizam jer je to kakti in u belom svijetu, a intimno se zapravo Boga plasis.

Ali cak i to je ok i uopce te ne kritiziram zbog toga. Kritiziram te zbog toga sto ti mislis da 'biti napredan' znaci biti bezobrazan prema onome sto smatras nazadnim, dok u zapadnoj kulturi pojam 'napredan' je sasvim nesto drugo i manifestira se postovanjem i pridrzavanjem cak i najprimitivnijih obicaja kad se recimo posjeti Afrika ili neka druga takova pripizdina. U takvim se situacijama ne pokazuje naprednost ignoriranjem barbarskih visebozackih tradicija nego njihovim pracenjem bez obzira sto se o postojanju ili nepostojanju bogova mislilo.


Quote:
walter kaže:
Ne smatram da sam prekršio ijednu obavezu ili na bilo koji način uvrijedio domaćina, a za divno čudo, i on to misli.
Naravno. Covjek je pristojan bio za vrijeme incidenta i u tome je ostao konzistentan. A u sebi je mislio '...onaj bjelovarski konj.....'.

Quote:
walter kaže:
Ali ne, evo Irskog odvjetnika u pomoć, ide on objašnjavati što se u stvari dogodilo.
Ako nisi htio komentare, mogao si ovaj incident zadrzati za sebe.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 15:21   #103
Re: Re: Re: Re: Re: Gruden opet jase.......

Quote:
Phil Lynott kaže:
Ali ne, jao i naopako. Ti ustvari uopce nisi ateist, nisi jer nisi tako odgojen, odgojen si u zadrtoj sredini i na zadrt nacin. Furas se na ateizam jer je to kakti in u belom svijetu, a intimno se zapravo Boga plasis.
Čuj ovo, razgovori iz osnovne škole za vrijeme velikog odmora.
Quote:
Kritiziram te zbog toga sto ti mislis da 'biti napredan' znaci biti bezobrazan prema onome sto smatras nazadnim
Vjernici su nazadni? Hercegovci su nazadni? Tko je nazadan?
Quote:
dok u zapadnoj kulturi pojam 'napredan' je sasvim nesto drugo i manifestira se postovanjem i pridrzavanjem cak i najprimitivnijih obicaja kad se recimo posjeti Afrika ili neka druga takova pripizdina.
Afrikanci su nazadni?
Quote:
U takvim se situacijama ne pokazuje naprednost ignoriranjem barbarskih visebozackih tradicija nego njihovim pracenjem bez obzira sto se o postojanju ili nepostojanju bogova mislilo.
Dobro, ako me neki bušman pozove na vjenčanje, znam što mi je činiti!
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 18:15   #104
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gruden opet jase.......

Quote:
walter kaže:
Vjernici su nazadni? Hercegovci su nazadni? Tko je nazadan?
Ma to se ja pokusavam spustiti na tvoj nivo i bataliti suptilnosti i nijanse, jebiga, znas kak to ide. Salonsko ljevicarenje, ateizam, antiglobalizam, internacionalizam i slicna sranja su ti generalno percipirani kao 'in' i 'napredni' dok su religioznost, domoljublje i generalno konzervativizam percipirani kao nazadni, passe, 'out'.

Da sam u nekoj generalnoj diskusiji napisao ovako kako gore pise, ti ne bi nista rekao, ali ovako kad se radi o tvojoj guzici sad odjednom to nije tako, a pogotovo nije tako zato kaj ti ukazujem da si prilicno nepristojno 'izrazio svoj stav'. Kaj ti mislis da si ti jedini jebeni ateist medju 300 ljudi? Kaj, ono, kuis, ja sam skroz poseban, ja jedini sjedim dok svi stoje i sve me gledaju ko rogatu svinju. Ono, bas sam frajer, ne? Ja sam ateist i jebe mi se za vaseg Boga i vase molitve, a i ovaj dernek nije tu da bi se mladenci vjencali nego da se ja posteno napijem i najedem na vas racun, poklonim vam praznu kuvertu i demostriram svoj stav.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 19:37   #105
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gruden opet jase.......

Quote:
Phil Lynott kaže:
Ma to se ja pokusavam spustiti na tvoj nivo i bataliti suptilnosti i nijanse, jebiga, znas kak to ide. Salonsko ljevicarenje, ateizam, antiglobalizam, internacionalizam i slicna sranja su ti generalno percipirani kao 'in' i 'napredni' dok su religioznost, domoljublje i generalno konzervativizam percipirani kao nazadni, passe, 'out'.

Da sam u nekoj generalnoj diskusiji napisao ovako kako gore pise, ti ne bi nista rekao, ali ovako kad se radi o tvojoj guzici sad odjednom to nije tako, a pogotovo nije tako zato kaj ti ukazujem da si prilicno nepristojno 'izrazio svoj stav'. Kaj ti mislis da si ti jedini jebeni ateist medju 300 ljudi? Kaj, ono, kuis, ja sam skroz poseban, ja jedini sjedim dok svi stoje i sve me gledaju ko rogatu svinju. Ono, bas sam frajer, ne? Ja sam ateist i jebe mi se za vaseg Boga i vase molitve, a i ovaj dernek nije tu da bi se mladenci vjencali nego da se ja posteno napijem i najedem na vas racun, poklonim vam praznu kuvertu i demostriram svoj stav.
Ideš, sad sam i antiglobalist.
To Phile!
Još malo pa ću postati i palestinac, to je sad isto in.

A dobro si skonto moju priču, dobar si za desničara, mudar si. Bravo!

Pazi da ti netko ne napiše pička na ogradu, mogao bi se našpranjat.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 00:28   #106
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gruden opet jase.......

Quote:
walter kaže:
Pazi da ti netko ne napiše pička na ogradu, mogao bi se našpranjat
Tocno, vidis kako sam brzoplet i bukvalist. Nemam osjecaja za nijanse. Ja sam poput nekoga tko bi u brzini zakljucio iz tvog avatara da patis za Jugoslavijom i grdo se zajebo.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 00:31   #107
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gruden opet jase.......

Quote:
Phil Lynott kaže:
Tocno, vidis kako sam brzoplet i bukvalist. Nemam osjecaja za nijanse. Ja sam poput nekoga tko bi u brzini zakljucio iz tvog avatara da patis za Jugoslavijom i grdo se zajebo.
Ti jednostavno sve u vezi politike shvaćaš previše ozbiljno, jer si nacionalist. Imaš svoje svetinje i to je to.

Kao što bi rekao Sanader: Nitko ne može reći da voli Hrvatsku više od mene. Što god to značilo.

A sad idi Phile, i traži Hrvatsku na dnu Ginisa.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 00:40   #108
A da? A kaj je dobar odgoj stvar politike? Ides!
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 00:54   #109
Quote:
Phil Lynott kaže:
A da? A kaj je dobar odgoj stvar politike? Ides!
Pa gde si Majki jebem te u glavu punu jebenih nickova .
Ko bi znao ko je vise ko .
Jos jedino kuzim Brankicu .
__________________
Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo, i lahko zaboravljamo krivice, koje nam drugi učine.
HELIX14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 01:06   #110
Quote:
HELIX14 kaže:
Pa gde si Majki jebem te u glavu punu jebenih nickova .
Ko bi znao ko je vise ko .
Jos jedino kuzim Brankicu .
Kad su moderatori nemilosrdni.

Narasla ti je kosa malo.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 02:54   #111
od ovog momenta se na ovoj temi strogo zabranjuje pisat ....najforumasici godine (bar dok ne popije to vino, a bocu popusi u glavu ....obicaji u mom kraju nista strasno ni zabrinjavajuce) i ovom mom spameru, koji je u mojoj "stranci" ali pustilo ga s lanca pa se ne moze kontrolirat.
__________________
I Love U
hehehoho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 04:13   #112
Stizem uskoro...

Jedno pitanje: Kad igra Hajduk pretkolo za Ligu Prvaka?
LjutiBronxBomber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 18:12   #113
A jel ima u splitu ajkula?
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.