Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.08.2015., 12:45   #201
brojevi nam se javljaju iz razno raznih razloga, poruke, smjernice, savjeti, upozorenja...

meni se javljaju preko registracijskih oznaka...kad imam neki bitan razgovor ili nes slicno obavezno mi se javi sta me ceka

treba razvit sustav komunikacije, pratiti ih, zapamtit ona koja se ponavljaju..imam brojeve za dobro i brojeve za ne dobro, kristalno jasno.

prije 7 godina mi se javljao jedan broj jako cesto, uskoro sam bio na seminaru u Italiji na datum tog broja, drukcije sigurno ne bi otisao,

steta bi bilo da nisam bio, velika steta
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 17:58   #202
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Time zapravo dolazimo do važnog pitanja: ima li isti značaj kad vidimo 11:11 i sat nam je točan, i kad vidimo 11:11, a zapravo je 10:47? Jesu li bitnije brojke na displeju ili točno vrijeme na toj geografskoj duljini?
simbolika brojeva nema veze s tocnim vremenom ni geografskom duljinom pa stoga ti nije ni bitno ako je ono krivo...
kak bi neki rekli vrijeme je zemaljsko, simbolika je nebeska
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 10:51   #203
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
simbolika brojeva nema veze s tocnim vremenom ni geografskom duljinom pa stoga ti nije ni bitno ako je ono krivo...
kak bi neki rekli vrijeme je zemaljsko, simbolika je nebeska
Simboliku treba neki čovjek definirati, ona sama po sebi ništa ne znači. Križ u velikom dijelu svijeta ima snažnu simboliku, ali postoje i zakutci planete u kojima ljudi za kršćanstvo nisu ni čuli pa njima dvije crte ukrštene pod pravim kutem apsolutno ništa ne znače. Tako i s brojevima. Po čemu je broj 238 značajniji od broja 511? I kako odrediti koji nam brojevi uopće žele išta poručiti? Recimo da ja hoću prijeći zebru i na cesti mi stane auto s registarskom oznakom 921. Kako protumačiti što to znači, i ima li ikakvo tumačenje uopće smisla?
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 11:53   #204
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Simboliku treba neki čovjek definirati, ona sama po sebi ništa ne znači. Križ u velikom dijelu svijeta ima snažnu simboliku, ali postoje i zakutci planete u kojima ljudi za kršćanstvo nisu ni čuli pa njima dvije crte ukrštene pod pravim kutem apsolutno ništa ne znače. Tako i s brojevima. Po čemu je broj 238 značajniji od broja 511? I kako odrediti koji nam brojevi uopće žele išta poručiti? Recimo da ja hoću prijeći zebru i na cesti mi stane auto s registarskom oznakom 921. Kako protumačiti što to znači, i ima li ikakvo tumačenje uopće smisla?
ti trebas odluciti..a onda i tumaciti ako zelis

danas se zna da u fizickom univerzumu zapravo nista nije fizicko, prije se mislilo da je atom najmanja i osnovna jedinica materije, tvari od koje je fizicki svijet gradjen...danas se zna da nije. subatomske cestice cas ih ima cas ih nema, pa ih ima na dva i vise mjesta istodobno, pa ovo ono, bez uobicajenog opce prihvacenog smisla...ovo nije nikakva teorija, nego stvarnost koja puno toga govori a malo toga kaze..

uglavnom, cijeli zivot, mi, nasa tjela..forum... je osobna projekcija a time i simbolika, na nama je da joj damo smisao
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 23:46   #205
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Možda se radi o spiritualnim simbolima, al i um je veoma moćno računalo. Ako povjeruješ da viđaš takve brojeve, moguće je da tako isprogramiraš svoj um da upravo u tim trenucima obrati pažnju na satove.

Mislim da je najbolje uživati u toj pojavi i ostati otvorena uma prema različitim objašnjenima.
Toplo se nadam da je tvoje objašnjenje točno, jer ovo je već jezivo, u zadnje vrijeme, svaki dan, potreba, da pogledam u sat, makar se morala ustati iz kreveta, da ne govorim o mobitelu, 22:22
numa-ha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 00:44   #206
U zadnje vrijeme jako cesto, prosjecno svaka 2 dana, vidim na satu 23:23 i u pola posto slucajeva mi je i baterija u isto vrijeme na 23%. Znacenje?
Ovo je sad malo off topic ali me isto zanima sto znace srcoliki oblici u obicnim stvarima tipa krosnja drveta, rupa na kruhu, mrlja i slicno (takodjer cesto puta u danu).
Raabta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2015., 04:26   #207
Meni se barem sto puta dogodilo sljedeće, vrtim daljinski od televizije i primjetim neku scenu (film, drama nije bitno) i ako drugi dan naletim na reprizu, opet naletim na istu scenu i stvarno mi se to dogodilo puno puta.
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 21:50   #208
Datum rođenja

Često viđam datum rođenja (dan i mjesec) jedne poznate osobe. Ima li to kakvo značenje?
redchillipeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 22:00   #209
Quote:
redchillipeper kaže: Pogledaj post
Često viđam datum rođenja (dan i mjesec) jedne poznate osobe. Ima li to kakvo značenje?
Nema. Sigurno viđaš i neke druge brojke koje se mogu pospojiti u datume
ali ih ne zapažaš jer nemaju za tebe značenje i ne prizivaju uspomenu.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 22:40   #210
1920 iliti 19:20.

Zaaašto?

Primjetila sam to prvi put ima godina i pol i fakat mi već ide na živce. Uvijek kad gledam na sad, a da je prošlo 19 bude baš 19:20.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 13:18   #211
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
1920 iliti 19:20.

Zaaašto?

Primjetila sam to prvi put ima godina i pol i fakat mi već ide na živce. Uvijek kad gledam na sad, a da je prošlo 19 bude baš 19:20.
Baš gledam što se dogodilo te godine i ovo mi se čini najznačajnijim:

Osnovan je Kandit, i to kao Prva osječka tvornica kandita Kaiser i Stark, za proizvodnju bombona, vafla i slatkiša. Tvornica ubrzo kupuje licencu od poznate bečke tvornice Pischinger te započinje s proizvodnjom čokolade.[2] Nakon Drugog svjetskog rata, tvornica nastavlja poslovati kao gradsko poduzeće „Tvornica kandita i čokolade“, a nakon nekog vremena i u sklopu osječke šećerane.


Univerzum ti poručuje da si jako slatka.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2020., 21:51   #212
Quote:
Black_Hawk kaže: Pogledaj post
Ja sam rodjen 14.3. i konstantno vidim te brojeve. Na sat uvijek pogledam u 14:03 ili 03:14, svuda po gradu mi se pojavljuju ti brojevi....
Cak sam neki dan otvarao racun u banci i stigao mi kuci pin 1403, ali sam vec navikao na to tako da mi je postalo normalno... mozda ima neko znacenje?
Meni se ovo isto desava zadnju godinu, a isto sam rodjen 14.03 Jesi li sta otkrio?
dmr is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2020., 22:31   #213
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
1920 iliti 19:20.

Zaaašto?

Primjetila sam to prvi put ima godina i pol i fakat mi već ide na živce. Uvijek kad gledam na sad, a da je prošlo 19 bude baš 19:20.
Ja već godinama viđam iste brojeve na satu - 19:19. Šta žele da nam poruče?
__________________
Korak napred, natrag dva...
juandro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2020., 21:21   #214
Ja pak vidam broj 13 koji se nakon neke pauze opet ponavlja
I nikako ga ne mogu s necim povezat ...a ocito nesto mora znaciti jer mi se nikada ama bas nikada to desavalo nije,a pocelo je jos negdje 2018 s prekidima,pa 2019 i sad opet 2020..koje god vrijeme pogledam na satu,uvjek je tu broj 13 ili se desi da ga vidim negdje npr datum na nekom proizvodu,u tekstu nekom i sl...kada se desilo prvi put,nisam puno obracala paznju,a sad vise neznam ni sto bi to moglo znacit..povremeno mi glavom svasta prode ono tipa da mozda to nes znaci da ce se nesto dogodit lose il dobro...Neznam dal je tko.imal takav slucaj bar s ovakvim brojem kojeg se smatra kao nesretnim
TitiProseki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2020., 21:37   #215
Za mene broj 13 nije nikakav nesretan broj.
Cak mi je petak 13. par puta bio znacajan.
Najbolje je zaboraviti, ne obracati paznju.
Ako bas ne zelis zaboraviti onda se pozabavi brojevima.
Mozes slagati jednostavnije ili slozenije jednadzbe.
Rasclanjivati, dijeliti, monoziti, zbrajati ili oduzimati.
Nesto prema intuiciji.
Svakako je bitno zapisivati datume, te nakon par mjeseci raditi osvrte.
Dinka_777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 19:23   #216
Već duže vrijeme, vrlo često vidim na satu 13:12. Te brojke nemaju nikakvo značenje za mene. Ima li neko značenje?
mirko83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 19:33   #217
Da, svaki dan se poklopi to vrijeme. Gle čuda!
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2021., 23:27   #218
22:22
Ali zajebali ste se malo!
JA sam vama za petama bando pokvarena
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2021., 15:31   #219
Quote:
Jure Blitva kaže: Pogledaj post
Curo.

Odigral loto. 6 je u pitanju.
Igrao sam ja loto u Njemačkoj ali ne pomoću ovakvih brojeva jer i ja ih vidim isto što na satu što na registracijama na autima. Imao sam svoj poseban metod proračuna brojeva odigrao sam polu sistem sa više brojeva i pogodio 5+1 šesti broj je izvučen 13 ja sam igrao 12 malo je falilo da osvojim Džekpot 6+1.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2021., 15:32   #220
Dvoumio sam se između 12 i 13 broja koji ću odigrati pa sam odigrao 12.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:23.