Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2011., 21:59   #141
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Jučer sam predala u Potok, ispunila tamo onaj upitnik kod njih i to je to.

Danas sam išla u Kvarner i pošto njemu na potvrdi od pedijatrice piše da ima nerazvijen govor rekli su mi nek dođem sutra u 3 i pol na razgovor sa logopedicom i ispunim opet neki upitnik, ali ovaj ima 2 papira ja mislim. I bila je velika gužva dok sam bila pa sam skužila da neke zovu na dodatne razgovore, a neke ne. Nas su zvali, sad šta to znači nemam pojma
ma mislim da ce bit ok ako su zvali !!!!! ja nisam isla osobno u kvarner (iako sam bila prije par mjeseci isto nesto pitala vezano za upis) nego sam isprintala papire s interneta ali fali mi onaj papir gdje su navike djetea,kako jede,spava itd. osim ako oni u kvarneru to ne davaju jer na potoku su mi dali.sad neznan...ako nista drugo kad budem predala papire pitat cu taj papir za ispunit i gotovo....SRETNO SUTRA!!!!
jos moram malo provjerit za prebivaliste ako moram ja na mup da ispune ili vrtić to salje....
K85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:17   #142
Quote:
K85 kaže: Pogledaj post
ma mislim da ce bit ok ako su zvali !!!!! ja nisam isla osobno u kvarner (iako sam bila prije par mjeseci isto nesto pitala vezano za upis) nego sam isprintala papire s interneta ali fali mi onaj papir gdje su navike djetea,kako jede,spava itd. osim ako oni u kvarneru to ne davaju jer na potoku su mi dali.sad neznan...ako nista drugo kad budem predala papire pitat cu taj papir za ispunit i gotovo....SRETNO SUTRA!!!!
jos moram malo provjerit za prebivaliste ako moram ja na mup da ispune ili vrtić to salje....
Ne moraš na MUP. OVO si isprintaj i popuni i samo to njima daj.

Ja sam prošle godine budala plaćala biljege i vadila potvrdu o prebivalištu za mene, muža i zvrka jer je tako pisalo i nakraju nije trebalo. Ove godine su dobro napisali odmah da se samo to popuni i to je to.

Prijavnice i ugovore isto tako imaš skinut na stranicama Ri vrtića.

Na Potoku sam i ja ispunila taj papir o navikama, a ovaj iz Kvarnera što sam dobila je isto to samo što oni detaljnije pitaju neke stvari. Recimo pitaju kako dijete reagira u sukobu sa drugim djetetom, jel ima neke posebne karakteristike (premalo jede, previše jede, "živo" dijete, tepa, muca i sl.), šta voli jesti, šta ne voli, tko ga je do sad čuvao i sl. To su neka od pitanja kojih nije bilo na upitniku u Potoku.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 22:56   #143
Quote:
Čokolada07 kaže: Pogledaj post
Ne moraš na MUP. OVO si isprintaj i popuni i samo to njima daj.

Ja sam prošle godine budala plaćala biljege i vadila potvrdu o prebivalištu za mene, muža i zvrka jer je tako pisalo i nakraju nije trebalo. Ove godine su dobro napisali odmah da se samo to popuni i to je to.

Prijavnice i ugovore isto tako imaš skinut na stranicama Ri vrtića.

Na Potoku sam i ja ispunila taj papir o navikama, a ovaj iz Kvarnera što sam dobila je isto to samo što oni detaljnije pitaju neke stvari. Recimo pitaju kako dijete reagira u sukobu sa drugim djetetom, jel ima neke posebne karakteristike (premalo jede, previše jede, "živo" dijete, tepa, muca i sl.), šta voli jesti, šta ne voli, tko ga je do sad čuvao i sl. To su neka od pitanja kojih nije bilo na upitniku u Potoku.
super!!!!!!barem se jos i oko toga mup-a nemoram brinut.vidjet cemo sta ce bit!!!!!!ovo drugo sam sve isprintala jedino taj upitnik (nazovimo ga tako) nema pa cu lako tamo ispunit!!!!hvala puno na informacijama i nadam se da ce Vam sutra bit sve ok....javite ....
K85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 19:44   #144
pitanje!!!!!dali mogu dat rodni list (svoj) stari ili moran novi (ne star 6 mj) jer smo neoženjeni pa mi treba moj rodni list...dali netko ima slično iskustvo????
K85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 22:18   #145
Quote:
K85 kaže: Pogledaj post
pitanje!!!!!dali mogu dat rodni list (svoj) stari ili moran novi (ne star 6 mj) jer smo neoženjeni pa mi treba moj rodni list...dali netko ima slično iskustvo????
nisam ni ja u braku pa nisam predavala svoj rodni list, šta sam trebala??
ma popizdit ću od tih jaslica, stalno neki klinac!!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 22:21   #146
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
nisam ni ja u braku pa nisam predavala svoj rodni list, šta sam trebala??
ma popizdit ću od tih jaslica, stalno neki klinac!!
da!!!rekli su mi danas kad mi je zena pregledala papire da moram sutra donijet izvadak iz matice rođenih jer nismo oženjeni......ma meni je isto vec puna kapa tih papir....
K85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 13:55   #147
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
je imaju jaslice??
ja mozda kasno palim al da,imaju
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 09:49   #148
Sutra su rezultati


jooj
malo sam kasnije platila zadnju ratu pa me strah jer su napislali da duznici nece biti na listi a ja mislila da ne mm platio on mislio da sam ja a ono neki dan nasla uplatnicu : sramise :
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 15:15   #149
a di uopće budu rezultati??
na vrtiću izvješeni ili na netu?
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 15:20   #150
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
a di uopće budu rezultati??
na vrtiću izvješeni ili na netu?
Biti ce ti u vrticu di si predala papire.
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 15:24   #151
i za koji si predala papire!
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 13:44   #152
Cure kakvi su rezultati?

Ja sam išla gledat u Potok i tamo mi je zvrk na popisu "Neodređene djece" a u Kvarneru je na popisu djece koji su predali zahtjev za više vrtića. Jel zna netko šta to znači? Da smo upali, ali da nam još nisu odredili vrtić i grupu ili nešto drugo?
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 14:31   #153
ja još nisam išla, čekam da sunce malo padne!!
ja sam predavala u cpo zamet i cpo turnić, idem onda na oba dve uprave gledat jel tako??
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 14:42   #154
Zvala sam Potok, kažu da to znači da nismo upali ali da se javim u 9-om mj pa ako se oslobodi mjesto da ćemo upast. U Kvarneru ništa.
Mi smo išli ujutro kod logopeda u Riječku bolnicu pa sam usput pogledala kad sam već bila u blizini.

@Vedra Zamet i Turnić su dva različita područna vrtića onda ideš i u jedan i u drugi.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 15:06   #155
ja nisam svog mogla dati jer smo na drenovi a svi se vodimo u lovranu...nije mi se dalo prebacivati ponovo na novu
adresu jer su rekli da moraju biti i otac i majka...sad sam zvala privatni vrtić bambi club...cijena je 1200 kn
da li znate za još neki vrtić ili neku igraonicu di bi ga mogla odvesti par puta tjedno?
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 15:10   #156
mojoj sestri je prosle godine dijete bilo prvo na spisku nerasporedjene djece i tokom cijele godine nisu je zvali da se oslobodilo mjesto
možda ti budes bolje srece
kvikikviki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 15:33   #157
Mi upali u jaslice u Galeb!!

A zanima sto s djecom koja nisu upala? Ima li kakva aternativa tipa upisi u 9. mjesecu ili tako nesto? ili su na toj listi cekanja ...
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 15:47   #158
Quote:
kvikikviki kaže: Pogledaj post
mojoj sestri je prosle godine dijete bilo prvo na spisku nerasporedjene djece i tokom cijele godine nisu je zvali da se oslobodilo mjesto
možda ti budes bolje srece
Maloprije mi kaže frendica da je taj popis pisan po abecedi i mi smo 3 ili 5 po redu, što ima smisla jer nam je prezime na H tako da ne ide po tom redu kojeg su napisali nego po nekom drugom.

I nisu oni meni rekli da će me zvat nego da ja zovem njih, tako da možda što si više "dosadan" i uporan prije upali, ali i ovo je za nas uspjeh jer su nas prošle godine totalno otkantali još dok smo papire predavali, tako ovako ima bar neke šanse da upadne naknadno dok prošle nije bilo nikakve šanse. A i rekli su mi da donesem friške nalaze od logopeda jer on malo kasni s razvojem govora i baš danas smo imali pregled i rekla mi je logopedica da će na nalaz napisat da se preporuča vrtić jer će tako bolje napredovat pa možda i to pomogne.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:13   #159
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
ja nisam svog mogla dati jer smo na drenovi a svi se vodimo u lovranu...nije mi se dalo prebacivati ponovo na novu
adresu jer su rekli da moraju biti i otac i majka...sad sam zvala privatni vrtić bambi club...cijena je 1200 kn
da li znate za još neki vrtić ili neku igraonicu di bi ga mogla odvesti par puta tjedno?
Čarobni svijet u gradu , s njima se možeš dogovorit za mjesečno čuvanje, a inače ti je 15kn po satu, ja tamo malu vodim dva-tri put tjedno kad nešto trebam obavit po gradu i pustim je sat-dva..........
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:18   #160
Da se i pohvalimo usput, mi smo upali u Delfin, a tamo smo i htjeli........
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.