Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2014., 23:42   #2041
Ima li netko iskustva s bendom Keep cool gdje pjeva bivša Feminemka?
ringe-rajicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 00:06   #2042
Quote:
SpecialOne kaže: Pogledaj post
Također tražim identičnu preporuku za duo/trio za par sati svirke. (moguće kombinacije instrumenata - klavijature/gitara/harmonika).
Područje Zagreba.

Ako netko zna nekoga ili netko nudi navedenu uslugu svirke neka se slobodno javi
moja najtoplija preporuka su Dalawa Stories, ovo je njihov FB https://www.facebook.com/DalawaStories imaju i par snimaka na ytb, iskreno pojma nemam rade li vjencanja, ali ja sam ih vise puta live slusala po Zg kaficima i meni su decki predobri...
*Aria* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 08:45   #2043
Mene zanima kako funkcionira to sa slusanjem bendova? Gdje se oni mogu poslušati? Dogovori li se s njima pa se ode ma neku gazu ili svadbu?
Titanium555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 09:39   #2044
Quote:
Titanium555 kaže: Pogledaj post
Mene zanima kako funkcionira to sa slusanjem bendova? Gdje se oni mogu poslušati? Dogovori li se s njima pa se ode ma neku gazu ili svadbu?
Uzmeš broj od bendova, dogovoriš dolazak i javiš se njima kada dođete tamo gdje sviraju... Zbilja jednostavno, samo treba želje i snage za izdržati jednu večer...Najbolje je ako sviraju po klubovima... onda dovedeš ekipu i uživate :-)
MusicForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 12:21   #2045
Ziva legenda

Ako netko ima iskustva s ovim bendom molila bi da ih podijeli samnom. Jucer smo ih slusali uzivo i decki su odlicni, mislim da je to to ali interesira me kakvi su na svadbama?
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 13:35   #2046
Quote:
ohjohnny kaže: Pogledaj post
Ako netko ima iskustva s ovim bendom molila bi da ih podijeli samnom. Jucer smo ih slusali uzivo i decki su odlicni, mislim da je to to ali interesira me kakvi su na svadbama?
Odličan klupski bend, ne znam kakvi su repertoarski za svadbu i dali uopće žele svirati tradicionalne svadbe do 5-6 ujutro...Najbolje ih je nazvati i provjeriti gdje sviraju svadbu, pa odeš poslušati...

Znam da su promjenili dosta članova, jer sviraju kod mene , ali imaju i dalje kvalitetnu ekipu...
MusicForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2014., 13:51   #2047
Quote:
MusicForever kaže: Pogledaj post
Odličan klupski bend, ne znam kakvi su repertoarski za svadbu i dali uopće žele svirati tradicionalne svadbe do 5-6 ujutro...Najbolje ih je nazvati i provjeriti gdje sviraju svadbu, pa odeš poslušati...

Znam da su promjenili dosta članova, jer sviraju kod mene , ali imaju i dalje kvalitetnu ekipu...
Culi smo se mi s njima sviraju svadbe navodno da im je repertoar slican za svadbe kao i na svirkama vise me zanimalo ako ih e netko mozda imao ili slusao na svadi kakvu atmosferu rade i kakvi su kada im gaza traje cijelu noc
ohjohnny is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 09:54   #2048
Da li je netko imao ove bendove na svadbi i koji su dojmovi? Bolero, standard ivanić grad, grupa 047, bend rea???
just-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 13:25   #2049
Svadba je iza nas (31.8.2013. u restoranu Maksimir)...ali mislim da zaslužuju da ih se spomene pogotovo zbog novih mladenaca koji traže pogodan bend za svoju svadu...dečki i cura zovu se TS Harmonija...ovo tamburaški sastav neka vas ne da zavarati jer kad sam ja rekla gostima tko će mi svirati TS nitko nije previše treptao, međutim na samoj svadbi ekipa je dolazila do mene i hvalila bend u stilu pa oni sve sviraju......ukratko TS Harmonija sviraju sve i svašta, veseli su, mladi,otkačeni i imaju širok repertoar, veliki plus im je i ženski vokal i razni glazbeni instrumenti...uostalom poslušajte: http://www.youtube.com/watch?v=FQy3tpwmDX4
KlaMi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 17:54   #2050
Quote:
ringe-rajicka kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva s bendom Keep cool gdje pjeva bivša Feminemka?
E ovo i mene zanima, mi smo ih kaparili na temelju snimaka s YT i nekih izjava njima u korist, ali nismo ih čuli uživo pa je svako iskustvo dobro došlo...
CapeMay is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 21:45   #2051
Pozdrav! Dali netko zna neki dobar bend za svadbu, a da ne traze puno za sviranje i da su jako dobri??
pupica93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2014., 21:52   #2052
izaberi

Quote:
pupica93 kaže: Pogledaj post
Pozdrav! Dali netko zna neki dobar bend za svadbu, a da ne traze puno za sviranje i da su jako dobri??
Izaberi:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=630489

nema nas puno!
posteni_glazbenik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 00:18   #2053
što tebi znači "ne traže puno"? do kojeg iznosa maksimalno?
jojo21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 07:15   #2054
Quote:
jojo21 kaže: Pogledaj post
što tebi znači "ne traže puno"? do kojeg iznosa maksimalno?
pa maksimum do 1000-1200e...
pupica93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 15:10   #2055
Quote:
pupica93 kaže: Pogledaj post
pa maksimum do 1000-1200e...
Grupa Romansa. Oni će nama bit, super su a cijena dosta jeftina u usporedbi s drugima. Imaju i ženski vokal
rose90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 15:20   #2056
Znači, ima ih pet (mislim na romatičan način )
I koliko će te koštati? 1000 eura?
__________________
ǝšıd oʇš ɐɯıuɐz ǝʇ oʞɐ ǝʞčɐdoɐu ɹoʇıuoɯ ıuǝɹʞo
zfrknt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2014., 19:25   #2057
Pozdrav svima,
nova sam tu pa bi mi malo pomoci dobrodoslo.
Citala sam Vase postove,i vidim da se vecinom vrte vise manje isti bendovi,pa me zanima da li vecina bendova naplacuje putne troskove? Ja i dragi smo iz dalm.zagore pa bi nam vecina bendova ovdje preporucenih trebala dooobrooo potegnit do sale koja je u hercegovini(u nas je to praksa vecinom da je svadba tamo)
Ili pak ako znate neke dobre bendove iz hercegovine?
Zasad sam cule pohvale za bend Sinergija iz Mostara mislim,bas tu na forumu od Isabel87,pa ako je jos netko bia na svadbi di su svirali bila bih jako zahvalna na dojmu.
A sto se tice repertoara,ono manje vise rock,pop,strano i nase,bez cajki ali vecinom zabavne.
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 10:12   #2058
Mabrzinu upadam. Netko je pitao za Showtime. Bila sam ma svadbi gdje su svirali prije 4-5 godina i bili su super. Mladenka je tada dosta ogranicila repertoar (bez domace glazbe uglavnom) pa se nisu mogli previse razmahat. Ovo sto su odsvirali je bilo izvrsno. Jako dobro pjevaju, imaju i trube pa izadju s njima van medju ljude. Uglavnom dobar stimung!

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
plavojka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 10:42   #2059
A... meni na svadbi koja je bila u 11mj je svirala Vizija. Dvojba je bila izmedju njih i ExZodiac (tako nekako). Oba benda su svirala na svadbama na kojima sam bila gost. I oba su 'z Varazdina. Kod deckiju iz Zodijaka sam u jednom trenu stala na podiju i gledala (buljila :-o ) u njih da se uvjerim kak ne pjevaju playback. Sve kaj otpjevaju skinu ko da orginal slusate. Repertoar im je sirok i bas su bili super.
Vizija je pobijedila u mom odabiru jer se u neko doba noci pjevac presvuce u Elvisa (the Kinga) i tak otpjeva par pjesama. Show samo takav. Taman pred moju svadbu su organizirali i trubacku sekciju pa s trubama izadju medju ljude. A i s gitarama... sviraju sve sto pozelite osim zescih narodnjaka. A u jutro, kad smo ostali mi, kumovi i jos nekolicina gostiju, kao za kraj, odsvirali su djurdjev dan i mjesecinu. Fenomenalno. Bilo mi je zao kaj nisu i to ranije odsvirali.
Kao mladenka, moram ih pohvaliti u dogovorima i mijenjanju planova kroz svadbu. Tako se lako i brzo prilagode svemu sto zelite. Davor (vokal glavni i frajer za dogovore) mi je svaki put dizao raspolozenje kada bi se culi telefonom. Toliko smo se smijali da sam mu rekla kako cu ga i poslije svadbe zvati samo da mi popravi dan. :-)
Svi mi hvalimo "svoje" bendove, cvijece, haljine i ostalo. Stvarno bih voljela kada bi vas ova moja preporuka za viziju dovela bar do razgovora s njima, nagnala vas da im date sansu jer su decki mrak! :-)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
plavojka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2014., 13:43   #2060
Quote:
albinokiller kaže: Pogledaj post
Grupa Speen ima jedno i drugo ...
The Speen - daleko najkvalitetniji bend s najboljim repertuarom koji sam ikad čula...ako se ne ložite na cajke, naravno...
papaog is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:37.