Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 23:13   #1
Tarot - Q&A (pitanja za tarot majstore)

Kao što možete primijetiti, otvorili smo specijalizirani topic u kojem ćete postavljati pitanja određenim tarot majstorima. To znači da će vam RENO1963 i ekipa ovdje odgovarati. I to po principu pitanje-odgovor. Bez rasprave. Sve ostale nedoumice rješavajte na posebnom topicu ili preko PM-a.

Ako ste postavili pitanje pričekajte neko vrijeme da vam dotični/na odgovore, nemojte žuriti


Također, stara tema se nalazi ovdje, pa je prelistajte.
__________________
How do vaccines cause autism?

Zadnje uređivanje Bat Kol : 01.12.2011. at 23:01.
Bat Kol is offline  
Old 07.05.2011., 08:19   #2
Poštovani Reno..moje pitanje ostalo je na staroj temi na 208. strani pa sad nisam sigurna vrijedi li više s obzirom da je otvorena ova nova tema..pa eto..postavit ću konkretnije pitanje..ja sam djevica i u vezi sam s vodenjakom..hoće li naša veza završiti suživotom ili brakom?..napominjem samo da smo se već čili na staroj temi..unaptijed hvala!
ani40 is offline  
Old 07.05.2011., 09:58   #3
Dobro jutro svima! Starima i novima

Reno, molila bih te da mi malo pogledaš kako stvari sada stoje.
Ja lav, on jarac. Zanimaju me njegovi osjećaji. Idemo li mi prema nečem čvršćem, ozbiljnijem? Na žalost zapetljani smo i poslovno pa me i taj dio zanima - kako ćemo u budućnosti zajedno funkcionirati na tom planu. Puno hvala
Atlantidica is offline  
Old 07.05.2011., 11:17   #4
kako će se razvijati naš daljnji odnos?
on 23.11.89
ja 26.9.89

hvala
A-psolutna is offline  
Old 07.05.2011., 12:36   #5
zanima me SARA iskustva s njom.
I ako neko može ponoviti onu listu brojeva tarotmajstora.
Hvala
krezubazmija is offline  
Old 07.05.2011., 12:48   #6
RENO molim te
Da li ce mi se on ikad javit, i zasto nema želje se javit ?
Ja sam riba on je blizanac

Hvala
kissTHEsky is offline  
Old 07.05.2011., 15:15   #7
Postovanje Reno,

imam samo jedno pitanje a to je da li cu imati sa zarucnikom bioloski zajednicke djece. Oboje imamo iz prijasnjih veza, on sina a ja kcer i zanima me da li cemo imati svoje i ako da, koliko i koje.

Puno hvala unaprijed!
lapalomma is offline  
Old 07.05.2011., 18:45   #8
Hej sunnyflower hvala na odgovoro fascinirala si me koliko si toćno opisala situaciju između nas dvoje.On je staložen zatvoren što je mene užasno živciralo i zbog toga je uvijek dolazilo do sukoba .I stvarno sam mislila da je jedino seks razlog zbog ćega je sa mnom pošto nam je jedino to dobro išlo.I nedostatak one ženske umiljatosti i taktićnosti kod mene, je samo pogoršavalo stvar između nas dvoje..Molim te hoćeš li mi pogledati je li kod njega ostalo još osjećaja za mene ili me je totalno zaboravio.DA li me još voli da li misli na mene.Oprosti ako te gnjavim i još jednom puno puno ti hvala na odgovoru. Možeš i ti Reno odgovoriti na ovo pitanje ako ti nije problem

Zadnje uređivanje nesretna mala3 : 07.05.2011. at 19:26.
nesretna mala3 is offline  
Old 07.05.2011., 18:53   #9
Quote:
ani40 kaže: Pogledaj post
Poštovani Reno..moje pitanje ostalo je na staroj temi na 208. strani pa sad nisam sigurna vrijedi li više s obzirom da je otvorena ova nova tema..pa eto..postavit ću konkretnije pitanje..ja sam djevica i u vezi sam s vodenjakom..hoće li naša veza završiti suživotom ili brakom?..napominjem samo da smo se već čili na staroj temi..unaptijed hvala!
Hajde pronađi to pitanje pa ostavi link.

Inače, slobodno poboldajte ili u naslov posta napišite kome se obraćate. Čisto da bude lakše.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Old 07.05.2011., 19:40   #10
Ja sam napisala za Renu, ali ako on ne stigne moze i bilo tko drugi
lapalomma is offline  
Old 07.05.2011., 21:21   #11
Dobra večer! Zanima me ljubav,slobodna sam,jarac,ima li išta pozitivno na tom planu? Hvala
puffeta is offline  
Old 07.05.2011., 23:22   #12
ani40,jesi li već pokušala dobiti odgovor na ovo pitanje i na drugim mjestima?..i očito ili nisi dobila odgovor koji te zadovoljava ili postoji neka dilema ili nesigurnost u odgovorima.? Naime,to mi se nekako nameće kao pomisao jer i meni samom ostavljaju karte dojam da stvar nije do kraja sigurna iz nekih razloga,a opet,ima temelja vjerovati da ste vas dvoje dosta povezani.Još jedna stvar,mene osobno zanima da li je u zadnje vrijeme bilo razloga za izvjesno zadovoljstvo i pomisao da se nešto miče prema tebi poželjnoj budućnosti? Pitam to jer sam otvarao dva različita tarota,a kao prva karta u oba mi se otvorila ISTA karta (dakle,od 78 karata jednog i 111 karata drugog špila zanimljivo je kada se otvore dvije iste..) koja upućuje da si izborila određenu pobjedicu nad nekom situacijom i da sada imaš osjećaj da bi se eventualno moglo postaviti ovakvo pitanje..Nešto je čini mi se upravo riješeno ili nedavno odlučeno,odrezano,razjašnjeno,suočenoU..kako god.No,iako ovdje postoji naznaka vašeg zajedništva ovo ipak ukazuje i na izvjesne potrebe da se postigne kompromis u nekim stvarima,da se određene neskladne situacije umire i dogovore.Strpljivost je nužna,ne troši pretjerano energiju na stvari koje ne možeš promijeniti.Reći ću ti da je karta koja govori o tvojoj budućnosti vezano uz ovo pitanje karta Smrti-a da ona nije strašna i da ne mora značiti ništa negativno siguran sam da već znaš..No,da ona znači potpunu transformaciju i jednu korjenitu promjenu također vjerujem da znaš,a što to onda može značiti u konkretnom pitanju-stvarno je teško znati samo iz te jedne karte.Stoga bih,s obzirom na druge karte,pitao ja tebe-ima li šanse da malo stanete na loptu-ti naročito za sada i malo pričekaš sa brakom i zajedničkim životom? naime,čini mi se da je kod vas dvoje sve dosta začinjeno dramatičnošću,da ima čak i previše strasti i vezivanja za ovu drugu osobu i da bi možda-možda,malo trebalo očistiti teren oko vas od svih problema s kojima se eventualno nosite..pa onda krenuti dalje..? Ukoliko u bližoj okolini imate i dvoje ljudi s kojima se također ili zajednički rješavala neka situacija ili su na neki način upleteni u ovu situaciju,onda je to također bitno kao dio rješenja.Moj savjet bi bio-ako smijem-malo pričekati da se još neke stvari poslože,još uvijek kao da nije postignuta potpuna harmonija,ravnoteža i sklad pa je i odluka tim teža za donjeti ju.Iz nekog razloga postoji i malo nerealnih očekivanja s tvoje strane za sada-općenito,ne samo po pitanju braka,kada je on u pitanju pa je ipak možda dobro malo pričekati..Ne znam da li te to zadovoljava kao odgovor,no tako mi karte za sada govore..sretno i javi se opet ako se što promijeni
RENO1963 is offline  
Old 07.05.2011., 23:57   #13
Quote:
RENO1963 kaže: Pogledaj post
ani40,jesi li već pokušala dobiti odgovor na ovo pitanje i na drugim mjestima?..i očito ili nisi dobila odgovor koji te zadovoljava ili postoji neka dilema ili nesigurnost u odgovorima.? Naime,to mi se nekako nameće kao pomisao jer i meni samom ostavljaju karte dojam da stvar nije do kraja sigurna iz nekih razloga,a opet,ima temelja vjerovati da ste vas dvoje dosta povezani.Još jedna stvar,mene osobno zanima da li je u zadnje vrijeme bilo razloga za izvjesno zadovoljstvo i pomisao da se nešto miče prema tebi poželjnoj budućnosti? Pitam to jer sam otvarao dva različita tarota,a kao prva karta u oba mi se otvorila ISTA karta (dakle,od 78 karata jednog i 111 karata drugog špila zanimljivo je kada se otvore dvije iste..) koja upućuje da si izborila određenu pobjedicu nad nekom situacijom i da sada imaš osjećaj da bi se eventualno moglo postaviti ovakvo pitanje..Nešto je čini mi se upravo riješeno ili nedavno odlučeno,odrezano,razjašnjeno,suočenoU..kako god.No,iako ovdje postoji naznaka vašeg zajedništva ovo ipak ukazuje i na izvjesne potrebe da se postigne kompromis u nekim stvarima,da se određene neskladne situacije umire i dogovore.Strpljivost je nužna,ne troši pretjerano energiju na stvari koje ne možeš promijeniti.Reći ću ti da je karta koja govori o tvojoj budućnosti vezano uz ovo pitanje karta Smrti-a da ona nije strašna i da ne mora značiti ništa negativno siguran sam da već znaš..No,da ona znači potpunu transformaciju i jednu korjenitu promjenu također vjerujem da znaš,a što to onda može značiti u konkretnom pitanju-stvarno je teško znati samo iz te jedne karte.Stoga bih,s obzirom na druge karte,pitao ja tebe-ima li šanse da malo stanete na loptu-ti naročito za sada i malo pričekaš sa brakom i zajedničkim životom? naime,čini mi se da je kod vas dvoje sve dosta začinjeno dramatičnošću,da ima čak i previše strasti i vezivanja za ovu drugu osobu i da bi možda-možda,malo trebalo očistiti teren oko vas od svih problema s kojima se eventualno nosite..pa onda krenuti dalje..? Ukoliko u bližoj okolini imate i dvoje ljudi s kojima se također ili zajednički rješavala neka situacija ili su na neki način upleteni u ovu situaciju,onda je to također bitno kao dio rješenja.Moj savjet bi bio-ako smijem-malo pričekati da se još neke stvari poslože,još uvijek kao da nije postignuta potpuna harmonija,ravnoteža i sklad pa je i odluka tim teža za donjeti ju.Iz nekog razloga postoji i malo nerealnih očekivanja s tvoje strane za sada-općenito,ne samo po pitanju braka,kada je on u pitanju pa je ipak možda dobro malo pričekati..Ne znam da li te to zadovoljava kao odgovor,no tako mi karte za sada govore..sretno i javi se opet ako se što promijeni
Poštovani Reno..sasvim jasno i točno si mi opisao situaciju..da,jesam,kad me uhvati kriza ili se posvađamo ja jednostavno imam potrebu okrenuti neki broj za savjet,za malo pozitivnosti..no vremenom spoznah kod sebe tu crtu nestrpljivosti..bit ću ti iskrena kao što i uvijek jesam,svi koje sam kontaktirali su mi savjetovali strpljivost i toleranciju..i da će se sve odvijati sporo s puno uspona i padova,ali moja strpljivost i ljubav dovest će me do željenog cilja..radim na sebi u tom smislu i više ne reagiram burno već ljubavlju smirujem situaciju..najveći problem je što je on još uvijek u braku..istina da on u tome nije sretan,ali postoji strah i mnogo pitanja kako iz svega izaći..njegova žena radi scene,prijeti,histerizira,ponaša se bolesno..ne pristaje na civilizirani razvod već prijeti da ako ode djeca će ga mrziti i za njih je mrtav..i sad on balansira između uništenog braka i želje da sa mnom krene u suživot zbog ljubavi..i sad ja već jesam stala na loptu..i njemu savjetujem da uspori,da je bitno da naša ljubav cvjeta i da vrijeme ne igra nikakvu ulogu jer ja sam ga zbog ljubavi spremna čekati koliko bude potrebno da on polako sve kod sebe riješi..nadam se dasam se dobro postavila..hvala ti na odgovoru jer svaka tvoja riječ je logična i istinita..lijep pozdrav
ani40 is offline  
Old 07.05.2011., 23:58   #14
atlantidica,ovako bih se ja s tobom dogovorio ako se slažeš..najprije,da kažem da se iz karata prošlih utjecaja vidi da postoje neke dosta teške stvari koje su se među vama događale,a sada kopati po starim ranama nema smisla-što je bilo bilo je..sada se pokazuje da je tvoj partner nekako važniji i više u prvom planu što se tiče poslovnog aspekta-kao da je na tom dijelu vašeg odnosa veći naglasak.Ono što je moguće da se uskoro počne pokazivati,a što očito nije od jučer,jest da se zbog neke tvrdoglavosti ili kakve brzopletosti dogodi izvjestan nesporazum ili sl.Već i sada možda postoji taj neki stav pripravnosti na sve,kao da se braniš unaprijed,onako "za svaki slučaj",a sve zbog toga što pamtiš neke prijašnje stvari,a one te bole i ne želiš da se ponove.Pokazuje se dosta brige za budućnost vašeg odnosa,sumnjičavost,istovremeno i snaga i svjesnost o svemu što se tiče vašeg odnosa.Dakle,ja bih predložio da prođe period ovog mjeseca koji slijedi,a to je mjesec Blizanaca-od sredine petod do sredine 6 mjeseca.Naime,čini mi se da je moguća jedna kriza koja bi vas mogla dosta stresti pa ti ja predlažem da se za sada ne upuštamo u neke velike prognoze već da jednostavno živite svoj život,da se trudiš biti maksimalno smirena i promišljena u postupcima i odlukama,da ne pridodaješ konfuziji ako do nje dođe..Ukoliko mjesec prođe bez većih potresa,ajmo se čuti za mjesec dana po prilici pa ćemo vidjeti kako dalje..Može?
sretno,pozzz
RENO1963 is offline  
Old 08.05.2011., 00:00   #15
Bok RENO! Moje pitanje je ostalo na staroj temi, na strani 211. Molim te kad budeš imao vremena pogledaj. Veliko hvala!
kiki_st is offline  
Old 08.05.2011., 00:06   #16
Ok,ani40,sad mi je jasnije,karta Vraga iza smrti kazuje da će taj njegov odnos u kojem je sve bazirano na-na žalost-ženinoj potrebi da se ovisnički i ljubomorno veže uz njega pa makar to bilo iz potpuno krivih razloga-potrajati još neko vrijeme ali ima šanse i da se s vremenom razriješi..To dvoje ljudi o kojima sam govorio su očito njih dvoje koji trebaju razriješiti ovu mučnu situaciju,a ti si tu u sredini kao kolateralna žrtva..uz djecu dakako..strpljenja,zaista..čujemo se za neko vrijeme opet pa ćemo vidjeti kako se stvari razvijaju,a do tada,drži se..pozz
RENO1963 is offline  
Old 08.05.2011., 00:52   #17
A-psolutna,jedna prekrasna i pozitivna karta u nekoj skorijoj prošlosti,dakle,jedan jako lijepi odnos,nešto značajno i vrlo lijepo u čemu ste oboje uživali..što je sada zbog nečega došlo u pitanje..Ne znam zašto se pokazuje ali se pokazuje karta koja daje naslutiti da je došlo do izvjesne situacije u kojoj nije sve onako kako je još nedavno bilo..Ukoliko je tako,biti će potrebno iznova učvrstiti ono na čemu se ovaj odnos izgradio i pokušati ponovo dobiti onaj osjećaj kojeg se sigurno još dobro sjećate.Puno snage i unutrašnje i svake druge treba da se prema izazovima koji se ovdje pokazuju kao realni i mogući postavite i suočite se sa onim što dovodi u pitanje nešto u vašem sadašenjem odnosu..ukoliko se uspije nadići ovaj izazov,stvari bi mogle ići dalje,pokazuje se i tvoja i njegova karta (iako je on čini mi se jednim dobrim dijelom pripadnik škorpionskog,vodenog znaka,bez obzira što teoretski nije) i karta koja potvrđuje da ćete iz vašeg odnosa dobiti upravo onoliko koliko ćete u njega uložiti..dakle,ukoliko ova jedna karta zaista govori o izvjesnom problemu koji se pokazao aktualnim,ako vas je nešto potreslo i malo "prizemljilo",trebate se dignuti i krenuti dalje..sretno,pozzz
RENO1963 is offline  
Old 08.05.2011., 02:07   #18
kissTHEsky..nisam baš gledao kakav je to bio vaš odnos i da li ste bili u vezi,samo sam pogledao hoće li biti kakav skorašnji kontakt-javljanje,kao što kažeš,no nisam baš optimist..Čini se po sadašnjoj karti da si sama,da nemaš nikoga,a s njegove strane se ne bih čudio da se malo zaletava na druge adrese..nemoj se toliko vezivati uz ideju o nekoj zajedničkoj budućnosti..ako možeš.Probaj se osloboditi te vezanosti za očekivanje hoće li te nazvati i ako neće zašto neće..Pusti to,odi dalje..ako imaš posao ili se baviš nečim,to je nešto što bi te moglo okupirati u skorije vrijeme.Mislim da ima jaaaako malo šanse da se on javi.sretno u svakom slučaju
RENO1963 is offline  
Old 08.05.2011., 02:19   #19
Imam pitanje vezano za posao.
Trenutno sam u potrazi za novim zaposlenjem i zanima me kako su tu stvari posložene i da li će doći do novog posla i možda preseljenja. Čekam odgovore iz nekoliko firmi, ne znam da li se odužilo zbog toga što se odluke još nisu donijele ili ipak neće biti ništa od toga.
Minerva22 is offline  
Old 08.05.2011., 02:57   #20
RENO, ostala sam na onoj listi prije.

prije sam te bila pitala za ljubav. rekao si da ću nekon upoznati u 2. mjesecu. i tako je bilo
ali se nažaliost ništa od toga nije razvilo (nije došlo do veze). više zbog njega, nego zbog mene.

voljela bi da mi opet pogledaš u karte.kada će se pojaviti neki muškarac u mom životu?
ja sam vaga.
freak=) is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:10.