Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2012., 18:20   #10041
Quote:
only-me kaže: Pogledaj post
Jesi li slobodna ili si u vezi ,koji ti je horoskopski znak?
Slobodna , blizanac .
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Old 06.03.2012., 18:32   #10042
mogu li ocekivati obnovu veze s jednom djevicom?

ja vodenjak


hvala
mirica726 is offline  
Old 06.03.2012., 18:47   #10043
Quote:
Sienna88 kaže: Pogledaj post
Slobodna , blizanac .
Ja za period od pola godine ne vidim nekakvu ljubavnu vezu.
Kroz prošlost se pojavljuje vodeni znak, moglo bi opet doći do neke komunikacije no ti češ se samo još više razoračarati.
Žao mi je.
only-me is offline  
Old 06.03.2012., 18:51   #10044
hvala na odgovoru
__________________
" Brini se više za svoju savjest , nego za svoj ugled . Jer , savjest je ono što ti zaista jesi , a ugled je ono što drugi misle o tebi . A ono što drugi misle o tebi... To je njihov problem ."
Sienna88 is offline  
Old 06.03.2012., 18:53   #10045
Quote:
mirica726 kaže: Pogledaj post
mogu li ocekivati obnovu veze s jednom djevicom?

ja vodenjak


hvala
Što se tiče vašeg odnosa emocije baš nisu naglašene.
On je taj koji je dominantniji od tebe, vodi glavnu riječ i čije se želje ispunjavaju.
Ti si podtlačena, nepovjerljiva prema njemu.
Rekla bi da će biti nekih kontakta na njegovu inicijativu.
Do obnove veze ne vjerujem da će doći.
only-me is offline  
Old 06.03.2012., 18:55   #10046
Only me

Quote:
bluemoon89 kaže: Pogledaj post
Poštovana Only - me, kako ste i tražili dani su vam dodatni podaci kako bi ste mogli postaviti ok pitanje na karte i dati odgovor.... Sve se nalazi na 494. stranici. Hvala vam u njegovo ime
Ako može...hvala
bluemoon89 is offline  
Old 06.03.2012., 19:07   #10047
Quote:
jara kaže: Pogledaj post
Dragi Reno, ne mogu nikako izbacit iz glave jednog vodenjaka u kojeg sam se zaljubila kada je bio u vezi.nedavno je izasao iz veze i ja sam ocekivala da ce sada istraziti emocije izmedu nas dvoje (jako smo se zaljubili na prvi pogleda, ali on nije uspio prekinuti tadasnju vezu) koje osjecam da jos postoje, ali je stavio zid na bilo kakav odnos sa mnom. ja tvrdoglava kakva jesam mu se ni ne javljam vise, a i dalje sam zaljubljena u njega. molim te javi mi mogu li ista napraviti da mu se opet emotivno priblizim i da dobijemo sansu za razvoj partnerskog odnosa?
ostavim na pp datume rodenja.hvala!
Dragi Reno vidim da ste zatrpani pitanjima pa se unaprijed ispricavam sto gnjavim...datumi su vam ostavljeni na pp.puno hvala
jara is offline  
Old 06.03.2012., 19:19   #10048
only me ja i on smo se opet pomirili kao što si i rekla da će biti.što nam vidiš za naredni period?ja sam rak,a on djevica.hvala ti
__________________
..Sta je svit,otkad znan da više tvoja ne mogu bit..
Bunny_17 is offline  
Old 06.03.2012., 19:53   #10049
only-me

Quote:
only-me kaže:
Na žalost tu se kod vas pojavljuju neki problemi u vezi.
Dosta ste emotivni i razočarani, da ne kažem depresivni.
Htjeli bi da se nešto pokrene na bolje,a niste u prilici da poduzmete konkretne korake
__________________________________________________ ________

molim te, only-me, možeš li mi reći još samo da li je to poboljšanje emotivno ili neki konkretan korak? ( ja ovan, on rak )

thnx
teddy78 is offline  
Old 06.03.2012., 19:54   #10050
only-me,
imam dva pitanja:
1. jel' ima šanse da se uskoro vratim raditi u svoj rodni kraj gdje je moja obitelj?
2. što vidiš s jednim škorpionom i sa mnom u skoro vrijeme?
ja ovan..
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 06.03.2012., 20:24   #10051
RENO

RENO

Hvala ti na odgovoru ! osjecam se popularno ali i jako ZBUNJENO.

Prvo da kazem da...sve sto ste rekli, rekli ste tocno. Svi ti likovi i jesu oko mene. Mislim... I jesu i nisu. Pojasnit cu jer moram shvatit sebe i svoju okolinu. Tako da malo cu gnjavit. Ipak je Stres...iza mene.

Nadam se da se necete izgubiti i da cete mi pomoci oko detalja.

Jarac. Uf, Jarac je moj bivsi (zadnji) decko, koji je krenuo dalje (nova cura) prije godinu dana. Nazalost, jos mi se mota po glavi i nisam gotova s tim emocionalno, tako da mozes zamislit moje iznenadenje kada ste spomenuli Jarca.

Rak... Rak. Postoje dva pa... je li u inozemstvu ili ovdje? Jedan je dragi prijatelj. Drugi u inozemstvu je sladak!

Vaga ili vodenjak... oba su sve sta si rekao!

Necu nagliti sa pitanjima. Situcija je takva da nakon stresnog razdoblja osjecam da se budim i jacam, ti likovi (ukljucujuci i vagu) jesu oko mene, ali ja sam vec godinu dana sama. PRE VISE SAMA! Prekid i situacije opcenito su me iscrpile. Svi su oni "prijatelji"-nisam znala da su bitniji.to je ugodno cuti. osim jarca... on me izbrisao. i on je jedini koji je bio vise (za sada)


Quote:
[
QUOTE=RENO1963;38383546]Draga moja,ja ne znam kako se to događa kod tebe i zašto,no ovo što mi se u kartama pokazuje je sve samo ne praznina oko tebe..Naime,imam gužvu od muških likova!..Prvo,što se tiče ovog strijelca,kod njega se čak daju vidjeti određene emocije i mislim da nije ravnodušan..No,dalje,prvo mi se pokazala jedna osoba zračnih znakova-poput vage,blizanca..uz koju je vezan izvjestan neuspjeh i uz koga se može vezati neki poraz.No,onda se javlja jedna osoba vodenih znakova,poput škorpiona,ribe,raka,te razdoblje koje je sasvim lijepo i ugodno,a na kraju i jedna jarčevska energija uz koju se također može vezati nešto poslovno ili kakav zajednički interes..dakle,zbrka je posvemašnja.Iz svega viđenog meni se nekako najviše izdvojila osoba koja je zemljane,jarčevske energije ili karakteristika,a uz tu osobu se vežu lijepe naznake koje govore da bi to mogla biti trajnija veza,veza koja će donjeti zadovoljstvo i čak moguće i brak ili barem zajednički život..e,sad..ja ću ovo zakomplicirati do kraja pa ću ti reći da teoretski čak i ne mora biti da se radi o više osoba,možda je sve ovo tek opis osobe koja je netko s kime ćeš biti emocionalno vezana (pehari),a tko je karakteristikama osoba koja skrbi o obitelji,koja je odgovorna,radišna,čvrsto stoji na zemlji (novčići)..itd.Kako bilo,pred tobom je jedan lijep period života na planu emocija i ljubavi..No,mislim da to neće biti strijelac o kojem govoriš..već netko drugi..sretno i pozz pa se javi
[/QUOTE]
hartera is offline  
Old 06.03.2012., 20:47   #10052
Quote:
Butterflyfly kaže: Pogledaj post
Renooo, molim te pomoć.
Več neko vrijeme javlja mi se bivši dečko, bio je moja prva ljubav, ali to več 7 godina nazad. On je godište 84 (blizanac, 5.6.), a ja 87 ovnica. Zanima me, ako je razlog njegovog javljanja samo prijateljski, ili mu na nek način nedostajem, jer smo stvarno bili dobri prijatelji, več od djetinstva ili je ovdje nešto više? On sad ne živi više u istom mijestu kao ja ... nismo se vidjeli več 3 godine a sad če doči samo zbog mene. Daj mi molim mali savijet. Ljepo bi ga bilo vidjeti, rekao je, da dolazi ovaj vikend, ali nemam pojma šta mogu očekivati?? Jednom si mi potom geomantije vidio da mi u život ulazi neka nova osoboa, možda preko posla ... Vjerovatno to znači, da taj bivši ne želi ponovne romance? Tad me jako povrijedio i ne znam, kako se ponašati prema njemu. Ja želim dobru, novu ljubav
Hvala več unaprijedkad stigneš, HVALA***
Butterflyfly is offline  
Old 06.03.2012., 20:57   #10053
Ova tema se zatvara jer je prešla 10 000 postova. Nova tema nalazi se ovdje: https://www.forum.hr/showthread.php?t=709371

Preporuka je da vi koji još čekate odgovore, ali i oni koji ih daju, bace i pogled ovdje prije nego tamo počnu pisati.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.