Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2011., 15:08   #81
Sad vam neće biti do zajebancije:
http://www.youtube.com/watch?v=yEmbj...layer_embedded
BudSpencerski is offline  
Old 02.06.2011., 15:51   #82
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Aha. S ovim glupostima mozes plasit totalne neznalice.
Neustrasivi is offline  
Old 02.06.2011., 15:59   #83
Quote:
Neustrasivi kaže: Pogledaj post
Aha. S ovim glupostima mozes plasit totalne neznalice.
Daj objasni onda o čem se radi i ne glumi primadonu.
Mene npr zanima u čem je stvar.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 02.06.2011., 21:06   #84
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Daj objasni onda o čem se radi i ne glumi primadonu.
Mene npr zanima u čem je stvar.
Znam ponesto o lecama,a pomoglo je i to sto je dokazani fejk i to od strane onoga ko je i postavio.
HINT: Odbljesak lece.

Primadona? Svidja mi se.

P.S. Vjerojatno ce fotomatik bolje objasnit,ali ja doma mogu nastancat ovih slika koliko hoces. Smedji patuljak my ass.
Neustrasivi is offline  
Old 02.06.2011., 21:34   #85
Quote:
Neustrasivi kaže: Pogledaj post
Znam ponesto o lecama,a pomoglo je i to sto je dokazani fejk i to od strane onoga ko je i postavio.
HINT: Odbljesak lece.

Primadona? Svidja mi se.

P.S. Vjerojatno ce fotomatik bolje objasnit,ali ja doma mogu nastancat ovih slika koliko hoces. Smedji patuljak my ass.
Hm, ima smisla. Nikad nisam imal dovoljno dobru kameru da isprobam tako nešto. Obično ne bi mogla podnjet intenzitet sunca i zacrnila bi sve.

Meni je bila očita glupost zbog toga kaj nema teorije da se to nešto (ak je fakat tam), tak brzo kreće oko sunca.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 02.06.2011., 21:38   #86
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Hm, ima smisla. Nikad nisam imal dovoljno dobru kameru da isprobam tako nešto. Obično ne bi mogla podnjet intenzitet sunca i zacrnila bi sve.

Meni je bila očita glupost zbog toga kaj nema teorije da se to nešto (ak je fakat tam), tak brzo kreće oko sunca.
Hm,ne treba neka specijalno dobra kamera. Bar mislim.
Srednja klasa.
Neustrasivi is offline  
Old 03.06.2011., 05:44   #87
Quote:
Neustrasivi kaže: Pogledaj post
P.S. Vjerojatno ce fotomatik bolje objasnit,ali ja doma mogu nastancat ovih slika koliko hoces. Smedji patuljak my ass.
Pa naštancajte gospon, što čekate?! Dajte da vidimo, potkrijepite vaše tvrdnje vašim omiljenim dokazima.
Činjenica jest da se nešto jako čudno događa, da sistem to nešto strogo krije i u javnost plasira kojekakve nebuloze u koje niti mala djeca više ne vjeruju..
Tko hoće da shvati ima šanse da se spasi a tko neće boli me kurac!
BudSpencerski is offline  
Old 03.06.2011., 08:50   #88
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Hm, ima smisla. Nikad nisam imal dovoljno dobru kameru da isprobam tako nešto. Obično ne bi mogla podnjet intenzitet sunca i zacrnila bi sve.

Meni je bila očita glupost zbog toga kaj nema teorije da se to nešto (ak je fakat tam), tak brzo kreće oko sunca.
Nemas pojma kolega. Ne krece se to uopce "tak brzo oko Sunca", to je samo privid. Niti je to blizu Suncu.
A za forumasa koji moze nastancat takvih slika kolko god oce, lijepo bih ga molio da pocne cim prije. Samo neka pazi da mu je taj "lens flare" (ako uopce zna sta je to, jer ocito vidim da nema pojma) uvijek iste velicine i na istoj udaljenosti od Sunca, kao sto je to u ovom zadnjem videu.
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 03.06.2011., 09:00   #89
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Nemas pojma kolega. Ne krece se to uopce "tak brzo oko Sunca", to je samo privid. Niti je to blizu Suncu.
A za forumasa koji moze nastancat takvih slika kolko god oce, lijepo bih ga molio da pocne cim prije. Samo neka pazi da mu je taj "lens flare" (ako uopce zna sta je to, jer ocito vidim da nema pojma) uvijek iste velicine i na istoj udaljenosti od Sunca, kao sto je to u ovom zadnjem videu.
Nikada se nije toliko nagađalo oko promjena u svemiru...bile one u obliku kometa ili nekakve kozmičke sile koja ima utjecaj na cijeli sustav...pa sada živi bili pa vidjeli!
SHOGO is offline  
Old 03.06.2011., 09:09   #90
Šta je sad, prije se "to" približavalo, a sada se ne približava, jerbo je "uvijek iste velicine i na istoj udaljenosti od Sunca, kao sto je to u ovom zadnjem videu."

Onda, zar više ne stoji spika o smeđem patuljku? Ili možda stoji, samo je postao vrlo patuljast i pretvorio se pokajničkom čarolijom ponovo u ono što doista i jest: mali obični komet veličine oko tri kilometra, koji će nas promašiti za više od 90 dužina udaljenosti od Zemlje do Mjeseca.

Ali tko zna? Možda iznenada promijeni smjer za 90°, pa nas dobro opali po labrnjama, pobije sve grešnike, a pravednike čista srca i široka uma spasi na svojim moćnim kometskim plećima?

Teleskop u ruke, vi neznalice ponosne na svoju neukost! Ili bar dvogled! Ali prije toga uzmite kartu zvjezdanog neba i dobro proučite čega gore sve ima vidljivog golim okom, a čega ne.
gugi the lizard is offline  
Old 03.06.2011., 09:54   #91
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Nemas pojma kolega. Ne krece se to uopce "tak brzo oko Sunca", to je samo privid.
Može detaljnije objašnjenje?

Istražujem malo sad al nekak mi se čini da to nema previše veze sa Eleninom.
Više s nečim kaj se desilo prije par godina al su svi zaboravili.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 03.06.2011., 10:30   #92
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Može detaljnije objašnjenje?

Istražujem malo sad al nekak mi se čini da to nema previše veze sa Eleninom.
Više s nečim kaj se desilo prije par godina al su svi zaboravili.
A šta se to desilo prije par godina?
El-Fatih is offline  
Old 03.06.2011., 10:59   #93
Quote:
El-Fatih kaže: Pogledaj post
A šta se to desilo prije par godina?


Nemrem pronač temu. Uglavnom, ti orbovi (veličine Zemlje) koji su po par dana bili pored sunca na konstantnoj udaljenosti (gdje gravitacija zahtjeva drugačije) su uzrokovali da se dosta toga prevrne naglavce.
Rusi su rekli da im se satelit pokvario na isti dan ko i amerikanci. Ameri su i dalje stavljali slike al su kao "imali problema" pa su počeli rezat djelove slika koje su stavljali.

Do danas, ti orbovi su snimljeni s više letjelica koje fotkaju sunce, snimljeni su iz ground-based obzervatorija i nemre ih se nikak debunkat.
Nema se pojma kaj su.

Ring a bell?
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 03.06.2011., 11:03   #94
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post


Nemrem pronač temu. Uglavnom, ti orbovi (veličine Zemlje) koji su po par dana bili pored sunca na konstantnoj udaljenosti (gdje gravitacija zahtjeva drugačije) su uzrokovali da se dosta toga prevrne naglavce.
Rusi su rekli da im se satelit pokvario na isti dan ko i amerikanci. Ameri su i dalje stavljali slike al su kao "imali problema" pa su počeli rezat djelove slika koje su stavljali.

Do danas, ti orbovi su snimljeni s više letjelica koje fotkaju sunce, snimljeni su iz ground-based obzervatorija i nemre ih se nikak debunkat.
Nema se pojma kaj su.

Ring a bell?
http://www.youtube.com/watch?v=O9uU92m7IP0

malo bolje:
http://www.youtube.com/watch?v=s2zWRZBXL40
SHOGO is offline  
Old 03.06.2011., 15:41   #95
Quote:
gugi the lizard kaže: Pogledaj post
Šta je sad, prije se "to" približavalo, a sada se ne približava, jerbo je "uvijek iste velicine i na istoj udaljenosti od Sunca, kao sto je to u ovom zadnjem videu."

Onda, zar više ne stoji spika o smeđem patuljku? Ili možda stoji, samo je postao vrlo patuljast i pretvorio se pokajničkom čarolijom ponovo u ono što doista i jest: mali obični komet veličine oko tri kilometra, koji će nas promašiti za više od 90 dužina udaljenosti od Zemlje do Mjeseca.

Ali tko zna? Možda iznenada promijeni smjer za 90°, pa nas dobro opali po labrnjama, pobije sve grešnike, a pravednike čista srca i široka uma spasi na svojim moćnim kometskim plećima?

Teleskop u ruke, vi neznalice ponosne na svoju neukost! Ili bar dvogled! Ali prije toga uzmite kartu zvjezdanog neba i dobro proučite čega gore sve ima vidljivog golim okom, a čega ne.
Ja ne znam zasto se ti uopce trudis.
Napisi tek toliko da te uvesele provale gluposti onog "superstrucnjaka" i Buda.

Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
Nemas pojma kolega.
On pita za razliku od tebe. I za razliku od tebe ne ispadne blesav u svakoj raspravi pocevsi s misijom Apollo pa nadalje.

Quote:
Ne krece se to uopce "tak brzo oko Sunca", to je samo privid. Niti je to blizu Suncu.
Slika je fejk. priznao sam postavljac iste.

Quote:
A za forumasa koji moze nastancat takvih slika kolko god oce, lijepo bih ga molio da pocne cim prije.
Samo za tebe.


Quote:
Samo neka pazi da mu je taj "lens flare" (ako uopce zna sta je to, jer ocito vidim da nema pojma) uvijek iste velicine i na istoj udaljenosti od Sunca, kao sto je to u ovom zadnjem videu.
Nije flare nego glare.
Iako sumnjam da ces to shvatit.

Zadnje uređivanje Bat Kol : 04.06.2011. at 02:11.
Neustrasivi is offline  
Old 03.06.2011., 17:47   #96
Neustrasivi: On pita za razliku od tebe. I za razliku od tebe ne ispadne blesav u svakoj raspravi pocevsi s misijom Apollo pa nadalje.

A jel? Mozda sam za tebe blesav, a za neke druge sam pametan. Ti si garant ispao pametan u svakoj raspravi... Ja i dalje stojim iza svih svojih postova. Pa ti si cudo ! Sta uopce radis tu, idi odma predvat na fakultet ili se pridruzi naucnicima u CERN-u. Btw. ovo je Rub znanosti, ako te neke teme pate, odplahutaj odavde



Slika je fejk. priznao sam postavljac iste.

Kome je priznao? Samo tebi, ocito...



Samo za tebe.




Nije flare nego glare.

E bogami je flare, uzmi malo tecaj engleskog. O tome me ne mozes ucit jer ga znam daleko bolje od tebe, budi siguran

Quote:
gugi the lizard kaže: Pogledaj post
Šta je sad, prije se "to" približavalo, a sada se ne približava, jerbo je "uvijek iste velicine i na istoj udaljenosti od Sunca, kao sto je to u ovom zadnjem videu."
Naravno da se ne moze vidjet priblizavanje na dvije slike slikane u razmaku od pola sata ili jedan dan. Daj se saberi
__________________
https://cracklingsound.com/

Zadnje uređivanje Bat Kol : 04.06.2011. at 02:15.
dr.mrgood is offline  
Old 03.06.2011., 18:28   #97
Quote:
dr.mrgood kaže: Pogledaj post
A jel? Mozda sam za tebe blesav, a za neke druge sam pametan.
Mozda. Ne znam kakav si kad ne trkeljas o svemiru,smedjim patuljcima i misiji Apollo.

Quote:
Ti si garant ispao pametan u svakoj raspravi... Ja i dalje stojim iza svih svojih postova.
Debatirujuci s osobama koje pricaju ono o cemu pojma nemaju. Tu nije problem ispast pametan pa moze zavarat.

Quote:
Pa ti si cudo ! Sta uopce radis tu, idi odma predvat na fakultet ili se pridruzi naucnicima u CERN-u. Btw. ovo je Rub znanosti, ako te neke teme pate, odplahutaj odavde
Ovo je forum i bicu tu. A vi sa svojim grozomornim glupostima odavno ste prevalili ovaj pdf preko ruba pameti.
Predavanje na fakultetu donosi puno manje love od sadasnjeg posla.

Quote:
Kome je priznao? Samo tebi, ocito...


Quote:
E bogami je flare, uzmi malo tecaj engleskog. O tome me ne mozes ucit jer ga znam daleko bolje od tebe, budi siguran
Mea culpa. Vidis da nije problem priznat gresku. Iako je isti k. lens glare i lens flare. Slika nije to sto vi prizeljkujete da je.
Kad ces ti pocet?
Neustrasivi is offline  
Old 03.06.2011., 20:52   #98
Quote:
Neustrasivi kaže: Pogledaj post
Tražil sam i ja di je rekel čovjek da je fake i nigdje baš ne piše ni ne kaže to.

Kaj se tiče te snimke, može bit da je čip kamere čudno reagiral kameri i napravil takav "odsjaj". Može dosta toga bit. Eksperimentiral sam s tim i namjerno feedal kameru sa direkt suncem i dobil fol super efekte, (još prije dok sam se bavio fotografijom aktivno) al kažem, nikad nisam uspio čistu sliku sunca dobit.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 03.06.2011., 21:51   #99
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
Tražil sam i ja di je rekel čovjek da je fake i nigdje baš ne piše ni ne kaže to.

Kaj se tiče te snimke, može bit da je čip kamere čudno reagiral kameri i napravil takav "odsjaj". Može dosta toga bit. Eksperimentiral sam s tim i namjerno feedal kameru sa direkt suncem i dobil fol super efekte, (još prije dok sam se bavio fotografijom aktivno) al kažem, nikad nisam uspio čistu sliku sunca dobit.
Ma ima tamo nekud u komentarima.
Mozda ti kamera nije dovoljno kvalitetna.
Neustrasivi is offline  
Old 06.06.2011., 10:51   #100
Evo danas na net.hr-u izašao jedan članak: http://www.net.hr/planet-x/page/2011...06.html?pos=n0
Nije mi se dalo postavljat novu temu zbog toga. Ima puno pitanja u vezi toga, a možda je i povezano sa Eleninom...
__________________
Nikad nisam bio siromašan, ali sam bio bez novca. Biti bez novaca je prolazno
stanje: biti siromašan je stanje duha.
markić is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:54.