Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2012., 19:02   #41
Ma naravno da bih ja dosla sa svim nalazima i konzultirala se i obavila dodatni pregled ako treba, pa nego kako drugacije? Sve je to Ok ali ja nisam imala iskustvo s ovim novim ginom u Opt. Da mi je dao sto je npr. Dr. Radoncic preporucio. Moj plan je bio isti kao tvoj, kombinacija privatnika i socijalnog ali nisam vise sigurna da ce to uspjeti. No dobro, pokusat cu doc do tog Petrovica pa cu vidjeti sto dalje...
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 07:52   #42
Evo, izgleda da je i moj hematom puknuo! Nocas sam imala izljev svjeze krvi, vec sam mislila da je sve gotovo jer vec danima imam simptome kao da sam u zescem pms-u.
Ali nije gotovo Bili smo u kbc-u i sve je uredu, malisani plivaju i okrecu se i jako su veliki za svoj tjedan
Dosla sam placuci a otisla smijuci se, totalno sam euforicna
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 08:21   #43
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
Evo, izgleda da je i moj hematom puknuo! Nocas sam imala izljev svjeze krvi, vec sam mislila da je sve gotovo jer vec danima imam simptome kao da sam u zescem pms-u.
Ali nije gotovo Bili smo u kbc-u i sve je uredu, malisani plivaju i okrecu se i jako su veliki za svoj tjedan
Dosla sam placuci a otisla smijuci se, totalno sam euforicna
bit će to sve super, ustvari već je

i blago ti se na velikim bebama, moj je cijelo vrijeme manji, pa se stalno brinem radi toga.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 12:43   #44
Think.pink, tvoj je malac pravi borac, uskoro ces cuti junacki plac i svi cemo skakati zbog vas
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 13:41   #45
Red, super, sad se možeš opustiti u uživati
__________________
In the midst of winter, I found there was, within me, an invincible summer.../ Salt in the air, sand in my hair...
Sashica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 14:08   #46
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
Evo, izgleda da je i moj hematom puknuo! Nocas sam imala izljev svjeze krvi, vec sam mislila da je sve gotovo jer vec danima imam simptome kao da sam u zescem pms-u.
Ali nije gotovo Bili smo u kbc-u i sve je uredu, malisani plivaju i okrecu se i jako su veliki za svoj tjedan
Dosla sam placuci a otisla smijuci se, totalno sam euforicna
Ma bravo red! I ja sam imala neki smeckasti iscjedak pa se nadam da se to hematom cijedi ... U pon idem na kontrolu pa bumo vidli ... Nadam se da ću bit euforicna i dalje
__________________
Živite svoj život, ne dozvolite da život živi vas!
Tinchi28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 14:35   #47
Sashica zaista sam ozbiljno odlucila da si dam malo oduska...pa makar kratkotrajnog
Tinchi sigurno je to sto kazes...polako ide van, a meni je sad tek doslo ono sto je vama svima bilo na pocetku. Zapravo ja mislim da bi mi dio svjeze krvi bio izisao jos prije 10 dana ali ga je stopirao gel tj. one grudice koje ostanu unutra (a sada mi jos uvijek tamnosmedje ispadaju pomalo van). A sad kad sam na utricima jednostavno nije bilo nikakve barijere i fljusnulo je slobodno van i nek je, nek ga vise nebude unutra na sljedecm pregledu
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 14:30   #48
cure meni danas krenuo smečkasti iscijedak, u 9. tjednu sam
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 15:31   #49
Da li osjecas kakve bolove ili probadanja?
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 16:13   #50
Quote:
RedDoor kaže: Pogledaj post
Da li osjecas kakve bolove ili probadanja?
Apsolutno ništa
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 17:50   #51
To je dobro
Ipak, ako mozes odi do ginekologa da pogleda sto je, mozda je i kod tebe hematom. Drzi se!
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2012., 18:28   #52
Curke, jel veća šansa hipera ako po jajnicima nakon punkcije ostanu neki sitni nerazvijeni folikuli?
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 19:28   #53
Izgubili smo bebu. Jutros sam prokrvarila kao da mi je menga došla. Završila sam u Petrovoj na hitnoj, na kiretaži.
Još uvijek sam u šoku i nevjerici
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 19:44   #54
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Izgubili smo bebu. Jutros sam prokrvarila kao da mi je menga došla. Završila sam u Petrovoj na hitnoj, na kiretaži.
Još uvijek sam u šoku i nevjerici
ajme mršavice jako mi je žao
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 20:30   #55
Ajme mršavice

Pa kako tako odjednom? Nadam se da ćete se brzo oporaviti, i sigurna sam da vas vaša beba čeka
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 22:37   #56
Mršavicaa a hebemu ne mogu vjerovati.....baš mi je žao...
__________________
Čekaj me, i ja ću sigurno doći.Ne slušaj kad ti kažu kako je vrijeme da sve zaboraviš i da te nade lažu....
mari mar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2012., 23:34   #57
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Izgubili smo bebu. Jutros sam prokrvarila kao da mi je menga došla. Završila sam u Petrovoj na hitnoj, na kiretaži.
Još uvijek sam u šoku i nevjerici
Draga jako jako mi je zao. Grlim te do neba i nazad

Javi mi se ako budes zeljela olaksati dusu

I budite hrabri, doci ce bolji dani, sigurna sam u to
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 01:03   #58
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Izgubili smo bebu. Jutros sam prokrvarila kao da mi je menga došla. Završila sam u Petrovoj na hitnoj, na kiretaži.
Još uvijek sam u šoku i nevjerici

sledila sam se kad sam ovo procitala

ne mogu ti opisati koliko mi je zao a znam da je tebi stoput gore..

drz se..
nije utjeha sada, znam da nije, ali - ostvarili ste trudnocu, i to vec puno znaci..
ne znam jesi li radila pretrage na trombofiliju, oprosti, ne mogu se sjetiti..
nakon ovoga inzistiraj na tim pretragama.

__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 06:31   #59
U četvrtak mi je bio neki žučkasto mnarančasti iscijedak, u petak smečkasti i u subotu je krenulo.
U petak navecer sam zaspala i zaboravila staviti utriće, sad se grizem da nije radi toga. Al kaže doktor da nije. da je to jednostavno tako.
Mene stalno doktori tretiraju kao da sam savršeno zdrava a sve se oso možda moglo izbjeci da sam napravile više pretraga.
To mi je škola, već sljedeći ciklus idem vaditi sve hormone. OBavezno trombofilija, kromosomske pretrage,postojanje protutjela, određivanje protoka krvi...
Još ne vjerujem da smo izgubili bebu, sve se naadam da je ružan san i da ćemo se svaki tren probuditi
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2012., 12:34   #60
Ajme mrsavice u shoku sam ((( mislila sam da je kakav hematom ili nesto tako.... Strasno mi je zao, sve me steglo u utrobi
Drzi nam se
RedDoor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:13.