Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li u postojanje indigo djece?
Da, vjerujem da ona postoje 92 42.20%
Ne, to su izmišljotine! 71 32.57%
Ne znam, ne vjerujem previše u to 27 12.39%
Više vjerujem, ali sam oko nekih stvari skeptičan/na 28 12.84%
Glasovatelji: 218. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2004., 15:02   #61
U mom selu jedva da ima 2 krave. Fini ljudi više ni kokoši neće držat, a klinci im se klataraju po selu cjelu noć. Na prilazu dućanu ujutro stoji diler u audiju i prodaje klincima robu. Navečer se vraćaju sa zabave i usput ruše kontejnere za staklo.
Ono malo djece koja liče na nešto pobjeglo je glavom bez obzira put Zagreba, a doma dolaze oprat robu i pokupit nekaj za jest.
Ono o čemu ti pričaš je ili čista utopija ili sjećanje tvog oca ili djeda.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:11   #62
u mom (minijaturnom) selu ima svinja, kokoši i krava kolko ćeš... i djece koja idu u jednu školu za sva 4 okolna sela. u srednju idu u zagreb. gledam susjedove klince kak po ljeti skaču po vrtu i vrište i nitko ih ne sputava u tome. većina ih ispadne iskompleksiranih budala isfrustriranih time što ne žive u zagrebu i što nikad ne budu sasvim urbani.


odrasla sam u tipičnom zagrebačkom kvartu - ljudi s kojima sam odrastala su "urbane legende" ovog grada. među svima nama možda je jedna ili dvije zdrave osobe. svi ostali su iskompleksirani, istraumatizirani, isfrustrirani time što ne žive na Tenerifima, a ponajviše oni čiji su roditelji kakti nobl. na raspolaganju nam je cijelog života bilo sve što ti u Zagrebu i široj okolici može pasti na pamet.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:18   #63
To je i moja priča, ja izbjegla s Knežije, ali sad s 15 godina seljačkog staža i klincem od 9 godina, gledam stvari drugim očima.
A početna ideja sa seobom je baš ovo o čemu ti pričaš, kućica, dvorište, domaće životinje
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:31   #64
ti si ziher indigo-djete
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:31   #65
a izgleda da sam i ja
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:43   #66
Quote:
misliš da je djete kojeg je mama upisala na balet, klasičnu gitaru i 3 strana jezika u prednosti pred onim koji neuk skače bos po livadama, zna kako izgleda vuk, ustaje u pol 6 ujutro i hrani domaće životinje i ne pere ruke prije jela?
Ima društveno-socijalne prednosti...

Ali svi ljudi su u suštini isti.. ako na to misliš..
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:46   #67
:klap: :klap:
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:47   #68
btw - da ne bi bilo zabune: NE MISLIM. NIKADA.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:47   #69
Ma koji crni indigo

Quote:
- «stare, mudre oči», često androgina građa tijela, puno mlađi izgled od svoje kronološke dobi
joj da bar.
Quote:
- urođena istinoljubivost, pravičnost, nesposobnost za laž i manipulaciju
te vještine još učim
Quote:
religioznost, osjećaj duboke povezanosti sa prirodom, svemirom i Bogom, upućenost u tajne postojanja, vidovitost, intuitivnost
žensko sam
Quote:
- sklonost agresivnim ispadima, ali i s druge strane - velika empatija i suosjećanje s drugim bićima
da vidiš kad se volana dokopam
Quote:
- hipersenzibilnost, buntovništvo, neprilagođenost krutim pravilima društva, nepravednim sustavima
jap u sridu.
Quote:
- sklonost depresiji i usamljenosti zbog neshvaćanja okoline; osjećaj da pripadaju «negdje drugdje»
ne
Quote:
- bezuvjetna ljubav prema svim živim bićima, poštovanje prema ljudima, biljkama i životinjama
osim ako nisu za klopu (pohanac1, pohanac2 i sl. imena data pilićima i zečevima - razlikujem ih od početka)
Quote:
- razvijena ekološka svijest, ekstremna briga za prirodu, planetu u cjelini
Quote:
- veliki talenat za razne izume i inovacije, «vide» i «razumiju» tehnologiju budućnosti, vrlo lako se snalaze sa tehnikom čim je prvi puta vide.
svidilo mi se ono s maslacime na ruke, obrada crijeva za kobase ili koja ono tehnologija
Biće da sam proizvod crvenih. , a moj klinac bu plavi ak bu se na indigo fural.
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:52   #70
Ste čuli.. postoje i indigo peseki
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:53   #71
Quote:
grizli kaže:
Ste čuli.. postoje i indigo peseki
a indigo medeki?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:54   #72
Quote:
mrkenangelo kaže:
ništa drugo nego snobovska mjerila.


svi vi mjerite čovjeka po gore navedenim kriterijima i postignućima u istima. smatraš se nadmoćnom u odnosu na jadnog malog seljačića koji ide u razred sa još (jedva) 4 suseljana? ili smatraš da ništa osim knjige čovjeku ne daje mogućnost izbora?
misliš da je djete kojeg je mama upisala na balet, klasičnu gitaru i 3 strana jezika u prednosti pred onim koji neuk skače bos po livadama, zna kako izgleda vuk, ustaje u pol 6 ujutro i hrani domaće životinje i ne pere ruke prije jela?
I totaly agree with you, girlfrend

Moj dragi je recimo roden na selu, radio sa zivinama i skakao bos po livadi pa je danas pametniji od 90% ovih sto su "imali prilike" u gradu. A nije ni indigo pa je osjecajniji i bolji covjek od nekih za koje znam da su indigo aure. Tipa, mene.

Quote:
Indigo new age crap. Can't even make shit in the same color as everyone else.

Svijet nije njihov, niti su oni nešto posebniji od drugih. Ja sam uvijek spustio na zemlju mališane koji su pričali po otherkin forumima o "običnim" ljudima kao da su neka inferiorna bića. Kakve aure. Možeš ti sjati u 256 VGA rezoluciji, oću rezultate prije nego što nekog počastim titulom "poseban". Da vidimo neke nove filozofske probitke, nove lijekove, reaktore, matematičke formule. Da vidimo remek djela umjetnosti. Da vidimo izuzetnu kreativnu moć. Tek onda bi zaslužni *individualci* imali pravo da kažu da su zbilja nadareni i posebni, a ne zato jer se netko napušio pa "vidi" indigo aure...

Kad sam prvi put procitala svoju auru, bila sam odusevljena. Ono, wow, cool, ja sam nadcovjek buducnosti, look at me, woohoo!
To je sve totalni crap. New age sranja o nekakvoj "zvjezdanoj djeci" koja ce evo sad ovaj sekund malo preoblikovat svijet da bude bolje mjesto. Oni ce donjeti mir i dobro i leci ce lav sa janjetom i nece ga pojesti, bla, bla, bla, truć, crap....

Citam sad ove linkove koje ste postali u topicu.
Zanimljivo je to čekanje spasitelja.
Evo sad je mozda sve sranje, ali doci ce spasitelj(i) i sve poboljsati. Doci ce netko tko se sve popraviti. Za koji BiiiP se uvijek ceka nekog da se poprave stvari. Screw indigo djecu i nase aure, ako hocete bolji svijet svi trebate radit na njemu. Ne ocekivat da ce se da izrodit novi Isus ili hrpa "djece sunca" i popravit ga za vas.
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:57   #73
Quote:
Tiamat kaže:
Kad sam prvi put procitala svoju auru,
pročitala auru ? kaj ti to znači?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 15:59   #74
Quote:
mrkenangelo kaže:
pročitala auru ? kaj ti to znači?
Ok, semanticki tocnije - procitala u knjizi karakteristike osoba sa aurom indigo boje
Jasnije?
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 16:03   #75
Quote:
Tiamat kaže:
Ok, semanticki tocnije - procitala u knjizi karakteristike osoba sa aurom indigo boje
Jasnije?
a kak to netko vidi auru?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 16:08   #76
Jebeš ti spasitelja.. gada gledaš sa individualne strane....

Nekoj bakici na samrti nikakav indigo spasitelj ne može pomoći...

Svijet je takav kakav je promjenljiv....

Traženje nekakvog spasitelja, kralja , supermena,Boga na nebu je glupost...

Ili ono... poslje smrti idemo nazad bogu....

Pa va ja pitam kaj bute radili s njime.. pili kavu i gledali Rajski TV program...

Pravi "mudraci" vide Boga u svakoj stvari oko sebe, u cvijetu na livadi, u kamenu na cesti. u svemu, čak i u misli koja dolazi u nas um.. jer Bog jest sve , i nista niej izvan njega...

Pa tako ni mi nismo izvan njega.. niti naše ja(ego) koje misli da ono upravlja svojim životom....

Čak ni misli nisu naše, niti ih mi stvaramo....

Iz ovoga proizlazi da postoji samo Bog... i da je npr. neka osoba od njega "programirana".. i sve sto se dogadja dogadja se po njemu...

Ljudi pa zašto onda brinete... zašto tražite nekakve spasitelje....
Pa od čega bi vasoni to trebali spasiti?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 16:09   #77
Quote:
mrkenangelo kaže:
a kak to netko vidi auru?
Specijalnim X-ray naocalama

Nemam pojma, pitaj nekog tko ih vidi.
__________________
“Let's put a smile on that face!”
Tiamat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 16:09   #78
Quote:
a kak to netko vidi auru?
Ima auric vision
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 16:10   #79
Quote:
Tiamat kaže:
Specijalnim X-ray naocalama

Nemam pojma, pitaj nekog tko ih vidi.
pa kak znaš da si indigo?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2004., 16:11   #80
Quote:
grizli kaže:
Ima auric vision
hoću li i ja to imati kad narastem?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.