Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 22:25   #5181
Quote:
pralinica kaže: Pogledaj post
Molim vas tumacenje!!
Sanjala sam zmiju u ustima! Kao da je bila u mome grlu znaci od repa je u grlu glava joj je bila vec izasla iz mojih usta ja ju vucem van malo po malo iz usta osjecam kako mi prolazi kroz grlo.uzas. vidim nekako samu sebe kao u ogledalu tako da zmiji uspjevam vidjeti oci.gledamo se oci u oci par sekundi a onda nastavljam vuci. Izvlacim ju malo pomalo u jednom trenu kao da je nesto krcnulo u grlu onako nekakv zvuk i ja ju napokon izvucem van. Medutim cini mi se da je mali dio zmije ostao u grlu kao da je pukla pred kraj. Molim vas ko bi znao sta bi ovo moglo znaciti bas me muci san...hvala!
u području grla imaš nešto što te koči i plaši i pokušavaš se toga riješiti. riječ je o simbolici, naravno. grlo je povezano sa izražavanjem i ekspresijom prema vanjskom svijetu. vrlo je moguće da se bojiš izraziti zbog nekog razloga ili zbog straha od posljedica. u snu si pokušala pogledati strahu u oči (zmiji) i izvući je ali ti nije potpuno uspjelo.

ima li ti ovo tumačenje smisla? ako da, onda se jednostavno moraš suočiti sa onim što te zaustavlja u tom području.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 12:54   #5182
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
vidim da nije nešto aktivno ovdje po pitanju tumačenja, ali molim evo svejedno dobru dušu da mi pomogne odgonetnuti kuda to um smjera.

san 1.
nastojim krenuti na službeni put autom. krenem, nešto trokira, pa stanem kraj zgrade u kojoj stvarno radim, pokupim baku koja tamo stoji i koju mislim negdje usput odbaciti. (i koja je u RL-u nedavno umrla).
nakon što je ukrcam auto ide pa stane, ide pa stane. osjećaj zakočenosti i nesigurnosti. iskrcam baku, jer kao nije safe, ni sama nisam sigurna kako će to putovanje završiti i da li ću stići na odredište.
stignem do ulice u kojoj je neka garaža i evo baka je tamo, da mi iz te garaže neko ulje za podmazati motor i prčka mi nešto po motoru, nakon čega nastavljam put, sama. sve se čini ok.

san 2.
doma sam kod mojih, silazim u mračnu konobu. vrije grožđe ovih dana i tamo isto, crnoga je malo u bačvi. primjećujem međutim 2 vrata (nova u odnosu na RL situaciju), jedna vode u lijepo novo kupatilo, svjetlo bež, a druga vode u novouređenu spavaću sobu. sestrična je sa mnom, gledam ogroman krevet, crni kožni i komentiram kako je ružna posteljina stavljena gore, neka maslinasta. i pitam se tko je to tako uredio.

ispričala navedeno sestrični, koja je prava štriga što se snova tiče. tu istu noć je ona sanjala mene u toj istoj kući, a i nonu koja je umrla. i sanjala je mene kako molim stoječki. (inače ne molim nikada, nisam vjernik).

hvala.
Da li je baka koja je umrla za života imala problema sa srcem i kardiovaskularnim sustavom?
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:52   #5183
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
u zadnje vrijeme sam se aktivirala,vjerojatno sam pred nekom promjenom,ali ne znam kakvom.
Sanjala sam pokojnog oca kako mi kaže da pogledam nešto u nekom prostoru koji je sličio na štalu,ali se penjalo po stepenicama te da to moram zato napraviti jer negdje prokišnjava.Obično kad sanjam pokojnog oca, to je uvijek u razdobljima neke promjene,ili nekakve ugroze,više kao upozorenje.Nikad mu ja ne odgovaram,on samo meni kaže "da bi trebalo".U par životnih situacija sam reagirala sukladno snu, i učinila sam spas za sebe, na bilo kojem području.Nakon ovog sna,probudila sam se i otišla u kupaonu i još sam si mislila da šta je to sad bilo,pa ne idem ja nikud,ali sam pogledala u plafon u kupaoni i vidim da mi je lokva,i poslije je bila sanacija krova na tavanu.
Po danu mi se povećala pronicljivost i oštrina,dakle na mentalnoj bazi. Onda opet sanjam nakon par noći kako mi je umrla baka koja je već dugo pokojna, ali ne taj čin, nego da ja nosim njezin putni kofer,a usput su mi neki ljudi izrazivali sućut,dolazim do nekog betonskog zida i gotovo bez problema ga s koferom preskačem,mada su se dvije kocke tog zida pomakle,ja sam ipak fino bez muke skočila na zid,htjela sam pobjednosno raširiti ruke,ali sam se zbog urođenog opreza sustegla.
Uopće ne znam što mi to dolazi, malo mi se miješa prošlost, a vidim budućnost,kroz opisani način,odnosno opet stvari koje su se dogodile samo ih ja moram vidjeti.
postoji više vrsta snova, a u nekima možemo dobivati poruke ili upozorenja. mislim da je ovaj sa koferom više simbolične prirode. ako nosiš bakin kofer to može značiti da nosiš njezine brige, uvjerenja, želje, način razmišljanja i drugo. s obzirom da ti ljudi prilaze i izražavaju sućut vjerojatno bi se trebala oprostiti od nje i posljedično prestati nositi ono što nije tvoje nego pripada prošlosti.

očito si po prirodi oprezna i organizirana i držiš stvari pod kontrolom, međutim sposobna si preskočiti zid tj. prevazići prepreke i smiješ si dopustiti izraziti radost ili osjetiti vlastitu moć. ionako je nemoguće sve kontrolirati. ako stvarno imaš obrazac prenaglašenog opreza razmisli otkud on dolazi ili bolje rečeno od koga.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 20:11   #5184


Pitanje,zbog čega jako često imam ponavljajuće snove?

Događa mi se da mi se učestalo pojavljuju uvijek isti simboli i snovi. Tu se uvijek nalaze zmije i novac,odnosno kovanice. Ne u istom snu i ne zajedno.

Čudno mi je kako svako malo sanjam kako pronalazim hrpe kovanica po cesti i sa svakim korakom ih samo kupim i kupim.

Zmije sanjam u svakakvim bojama i oblicima i na različitim mjestima.

Kako da protumačim sve ovo?
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 08:51   #5185
Molim tumačenje.
Ima par tjedana otkako sam se posvađao zbog jedne gluposti koju sam napravio sa curom koja mi se sviđa,ona zna to sve da mi se sviđa ali rekla je da me vidi ko prijatelja,malo je mlađa od mene itd bla bla bla,otkako san napravija sranje ne pričamo.
Prvih par dana san zaboravia na sve to i iša dalje.Ali,
jučerašnju noć sam su sanjao dvaput i to ovako:

1. san-Ja i kolege iz škole (iako više ne idem u školu) sjedimo u nekoj starijoj školskoj dvorani i gledamo neki sport,ne znam koji.Odjedanput,ona se pojavljuje na staklenim vratima (a ja kako smo se posvađali,probao sam je ignorirat),no ona me prstom doziva sebi,pri čemu ja letim vanka i vidim da me dovodi do nekog auta,nije bio obični auto već nešto nabrijano šta bi se moglo vidit u filmovima poput Brzi i Žestoki i sličnih.Rekla je samo da vozim,a pošto još nisam vozija mjenjač mi je stvara problem iako ne znam jel to bitno za san.Tu san završava.

2. san-Pretpostavljam da sam nas oboje doveo do nekog grada,grad ima dosta kanala,te je cijeli kao velika utvrda iz doba baroka,sve lijepo ukrašeno,kolone,kipovi itd.U kanalima plivaju krokodili.Odjedanput nad gradom udaraju minobacači (ne znam odakle) vidi se da je velebna utvrda sva oštećena,te mine raznose ljude kojih je bilo puno,uključujući jednog krokodila,ja ju uspijevam spasit i bježimo.

Danas je bio treći,pomalo realniji san.

Mutno mi je sjećanje scena kako smo došli tu ali ovako-nalazimo se u nekoj suhoj travi,dalmatinski krš tik uz cestu,ali ono tik uz cestu znači metar dva od ceste najviše,sjedimo na nekoj deki,sa strane boca bijelog vina,pršut i sir,ona kaže ajmo jednu za instagram.Uglavnom,uživamo u životu.Tad počnem mislit u sebi kako sam došao do ovoga nakon šta sam napravio onu glupost.San završava.

Drugi san koji sam danas sanjao je bio ovakav:Ja slijedim svog mlađeg brata kroz nešto šta se čini kao neki tunel/vojna baza pod zemljom,bilo je puno mladića od 13-20 godina,ne sjećam se ničeg drugog iz tog sna.

To je to nadam se da se nešto može izvući.
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 13:53   #5186
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post


Pitanje,zbog čega jako često imam ponavljajuće snove?

Događa mi se da mi se učestalo pojavljuju uvijek isti simboli i snovi. Tu se uvijek nalaze zmije i novac,odnosno kovanice. Ne u istom snu i ne zajedno.

Čudno mi je kako svako malo sanjam kako pronalazim hrpe kovanica po cesti i sa svakim korakom ih samo kupim i kupim.

Zmije sanjam u svakakvim bojama i oblicima i na različitim mjestima.

Kako da protumačim sve ovo?

Opet sam sanjala pronalazak novca na ulici,ovaj put papirnate euriće Prolazila sam kraj neke kuće i na travi sam vidjela taj novac. Osobe koje su bile samnom su mi rekle da je to lažan a ne pravi novac,odbila sam u to povjerovati.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 22:57   #5187
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Da li je baka koja je umrla za života imala problema sa srcem i kardiovaskularnim sustavom?
ne baš. dosta zdrava je bila. umrla je od moždanog.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 23:44   #5188
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post


Pitanje,zbog čega jako često imam ponavljajuće snove?

Događa mi se da mi se učestalo pojavljuju uvijek isti simboli i snovi. Tu se uvijek nalaze zmije i novac,odnosno kovanice. Ne u istom snu i ne zajedno.

Čudno mi je kako svako malo sanjam kako pronalazim hrpe kovanica po cesti i sa svakim korakom ih samo kupim i kupim.

Zmije sanjam u svakakvim bojama i oblicima i na različitim mjestima.

Kako da protumačim sve ovo?
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Opet sam sanjala pronalazak novca na ulici,ovaj put papirnate euriće Prolazila sam kraj neke kuće i na travi sam vidjela taj novac. Osobe koje su bile samnom su mi rekle da je to lažan a ne pravi novac,odbila sam u to povjerovati.
mislim da je odgovor na prvi san da si nekako duboko podijeljena u svojim nastojanjima. sa jedne strane su zmije koje predstavljaju sve čega se bojiš, nesigurnosti, strah od neuspjeha, svijest o nedostatnosti (zamišljenim), ili nešto što sebi ne dopuštaš iz moralnih razloga. sa druge strane kovanice su pozitivni osjećaji koje skupljaš ili želiš skupljati, nešto što ti daje moć za daljnjim napretkom u bilo kojem smislu i svijest o vlastitoj vrijednosti.

ako daš prednost ovom drugom kovanice se mogu pretvoriti i u papirni novac, dakle u nešto od još veće vrijednosti, što bi ti donijelo još veći napredak s obzirom da ulaganje energije u bilo kojem smjeru teži još većem privlačenju energije iste kvalitete. moguće da ovi snovi znače da moraš napraviti svjesnu odluku u kojem smjeru ćeš gledati i pritom se obračunati sa negativnim unutarnjim glasom koji ti negira pravo na uspjeh.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 13:02   #5189
Quote:
landon kaže: Pogledaj post
postoji više vrsta snova, a u nekima možemo dobivati poruke ili upozorenja. mislim da je ovaj sa koferom više simbolične prirode. ako nosiš bakin kofer to može značiti da nosiš njezine brige, uvjerenja, želje, način razmišljanja i drugo. s obzirom da ti ljudi prilaze i izražavaju sućut vjerojatno bi se trebala oprostiti od nje i posljedično prestati nositi ono što nije tvoje nego pripada prošlosti.

očito si po prirodi oprezna i organizirana i držiš stvari pod kontrolom, međutim sposobna si preskočiti zid tj. prevazići prepreke i smiješ si dopustiti izraziti radost ili osjetiti vlastitu moć. ionako je nemoguće sve kontrolirati. ako stvarno imaš obrazac prenaglašenog opreza razmisli otkud on dolazi ili bolje rečeno od koga.
Hvala Landon, sad sam tek vidjela tvoje tumačenje.Ljudi koji mi u snu prikaze i izražavaju mi sućut su ljudi koji mi u stvarnosti, u vezi bake, sućut nisu željeli dati.Uskoro ću stan u kojem sam ja sada, a u kojem je ona bila,potpuno otplatiti,te tako u cijelosti postati "gospodarica".Vjerojatno se time prekida prošlost.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 09:03   #5190
Pozdrav!
Sanjala sam da sam u kući u kojoj sam živjela u djetinjstvu. Dvoriste smo djelili s rodbinom. Kad sam pogledala kroz prozor vidjela sam požar koji se prosirio do njihove staje i skoro kuće. Bila je noć i činilo mi se da jedina to vidim. Brzo sam uzela telefon i pokusavala nazvati vatrogasce, ali to je bilo nespretno jer se u panici nisam mogla sjetiti broja. Sa mnom je bila jos jedna osoba koja mi je pomagala. Na kraju sam vidjela da se rodbina okupila vani i da ce se oni pobrinuti oko vatre. Osjećala sam se pomalo nesposobno :-/
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:35   #5191
Quote:
Pisces10 kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Sanjala sam da sam u kući u kojoj sam živjela u djetinjstvu. Dvoriste smo djelili s rodbinom. Kad sam pogledala kroz prozor vidjela sam požar koji se prosirio do njihove staje i skoro kuće. Bila je noć i činilo mi se da jedina to vidim. Brzo sam uzela telefon i pokusavala nazvati vatrogasce, ali to je bilo nespretno jer se u panici nisam mogla sjetiti broja. Sa mnom je bila jos jedna osoba koja mi je pomagala. Na kraju sam vidjela da se rodbina okupila vani i da ce se oni pobrinuti oko vatre. Osjećala sam se pomalo nesposobno :-/
sa vatrom se može povezati problem gubitka kontrole koji osjećaš u vlastitom životu. požar je po svojoj prirodi teško kontrolirati a on još simbolizira i vatrene emocije kao što je npr. ljutnja.

s obzirom da si i sama rekla da si se u snu osjećala pomalo nesposobno, mislim da san govori upravo o osjećaju gubitka kontrole nad događajima ili nečim što je u tijeku. u snu se nisi mogla sjetiti broja što ukazuje na nemogućnost da se snađeš u konretnoj situaciji. kao što je u snu na okupu rodbina tako je i tvoj osjećaj gubitka kontrole vjerojatno povezan sa nekom situacijom koja uključuje i njih ili je uključivala nekad davno - radnja sna se odvija u kući u kojoj si živjela kao dijete i tu je zapravo nastao tvoj osjećaj gubitka kontrole i nesposobnosti vladanja nad situacijom.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:28   #5192
Quote:
Teutonic kaže: Pogledaj post
Molim tumačenje.
Ima par tjedana otkako sam se posvađao zbog jedne gluposti koju sam napravio sa curom koja mi se sviđa,ona zna to sve da mi se sviđa ali rekla je da me vidi ko prijatelja,malo je mlađa od mene itd bla bla bla,otkako san napravija sranje ne pričamo.
Prvih par dana san zaboravia na sve to i iša dalje.Ali,
jučerašnju noć sam su sanjao dvaput i to ovako:

1. san-Ja i kolege iz škole (iako više ne idem u školu) sjedimo u nekoj starijoj školskoj dvorani i gledamo neki sport,ne znam koji.Odjedanput,ona se pojavljuje na staklenim vratima (a ja kako smo se posvađali,probao sam je ignorirat),no ona me prstom doziva sebi,pri čemu ja letim vanka i vidim da me dovodi do nekog auta,nije bio obični auto već nešto nabrijano šta bi se moglo vidit u filmovima poput Brzi i Žestoki i sličnih.Rekla je samo da vozim,a pošto još nisam vozija mjenjač mi je stvara problem iako ne znam jel to bitno za san.Tu san završava.

2. san-Pretpostavljam da sam nas oboje doveo do nekog grada,grad ima dosta kanala,te je cijeli kao velika utvrda iz doba baroka,sve lijepo ukrašeno,kolone,kipovi itd.U kanalima plivaju krokodili.Odjedanput nad gradom udaraju minobacači (ne znam odakle) vidi se da je velebna utvrda sva oštećena,te mine raznose ljude kojih je bilo puno,uključujući jednog krokodila,ja ju uspijevam spasit i bježimo.

Danas je bio treći,pomalo realniji san.

Mutno mi je sjećanje scena kako smo došli tu ali ovako-nalazimo se u nekoj suhoj travi,dalmatinski krš tik uz cestu,ali ono tik uz cestu znači metar dva od ceste najviše,sjedimo na nekoj deki,sa strane boca bijelog vina,pršut i sir,ona kaže ajmo jednu za instagram.Uglavnom,uživamo u životu.Tad počnem mislit u sebi kako sam došao do ovoga nakon šta sam napravio onu glupost.San završava.

Drugi san koji sam danas sanjao je bio ovakav:Ja slijedim svog mlađeg brata kroz nešto šta se čini kao neki tunel/vojna baza pod zemljom,bilo je puno mladića od 13-20 godina,ne sjećam se ničeg drugog iz tog sna.

To je to nadam se da se nešto može izvući.
Ikako za mene?
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 12:03   #5193
Quote:
landon kaže: Pogledaj post
mislim da je odgovor na prvi san da si nekako duboko podijeljena u svojim nastojanjima. sa jedne strane su zmije koje predstavljaju sve čega se bojiš, nesigurnosti, strah od neuspjeha, svijest o nedostatnosti (zamišljenim), ili nešto što sebi ne dopuštaš iz moralnih razloga. sa druge strane kovanice su pozitivni osjećaji koje skupljaš ili želiš skupljati, nešto što ti daje moć za daljnjim napretkom u bilo kojem smislu i svijest o vlastitoj vrijednosti.

ako daš prednost ovom drugom kovanice se mogu pretvoriti i u papirni novac, dakle u nešto od još veće vrijednosti, što bi ti donijelo još veći napredak s obzirom da ulaganje energije u bilo kojem smjeru teži još većem privlačenju energije iste kvalitete. moguće da ovi snovi znače da moraš napraviti svjesnu odluku u kojem smjeru ćeš gledati i pritom se obračunati sa negativnim unutarnjim glasom koji ti negira pravo na uspjeh.
Hvala ti na odgovoru!
Ima mi smisla.
Lost-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 19:53   #5194
Quote:
landon kaže: Pogledaj post
sa vatrom se može povezati problem gubitka kontrole koji osjećaš u vlastitom životu. požar je po svojoj prirodi teško kontrolirati a on još simbolizira i vatrene emocije kao što je npr. ljutnja.

s obzirom da si i sama rekla da si se u snu osjećala pomalo nesposobno, mislim da san govori upravo o osjećaju gubitka kontrole nad događajima ili nečim što je u tijeku. u snu se nisi mogla sjetiti broja što ukazuje na nemogućnost da se snađeš u konretnoj situaciji. kao što je u snu na okupu rodbina tako je i tvoj osjećaj gubitka kontrole vjerojatno povezan sa nekom situacijom koja uključuje i njih ili je uključivala nekad davno - radnja sna se odvija u kući u kojoj si živjela kao dijete i tu je zapravo nastao tvoj osjećaj gubitka kontrole i nesposobnosti vladanja nad situacijom.
Hvala na odgovoru. Podsvjest je čudna stvar
__________________
Never give up, it's such a wonderful life
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 20:41   #5195
Quote:
Teutonic kaže: Pogledaj post
Molim tumačenje.
Ima par tjedana otkako sam se posvađao zbog jedne gluposti koju sam napravio sa curom koja mi se sviđa,ona zna to sve da mi se sviđa ali rekla je da me vidi ko prijatelja,malo je mlađa od mene itd bla bla bla,otkako san napravija sranje ne pričamo.
Prvih par dana san zaboravia na sve to i iša dalje.Ali,
jučerašnju noć sam su sanjao dvaput i to ovako:

1. san-Ja i kolege iz škole (iako više ne idem u školu) sjedimo u nekoj starijoj školskoj dvorani i gledamo neki sport,ne znam koji.Odjedanput,ona se pojavljuje na staklenim vratima (a ja kako smo se posvađali,probao sam je ignorirat),no ona me prstom doziva sebi,pri čemu ja letim vanka i vidim da me dovodi do nekog auta,nije bio obični auto već nešto nabrijano šta bi se moglo vidit u filmovima poput Brzi i Žestoki i sličnih.Rekla je samo da vozim,a pošto još nisam vozija mjenjač mi je stvara problem iako ne znam jel to bitno za san.Tu san završava.

2. san-Pretpostavljam da sam nas oboje doveo do nekog grada,grad ima dosta kanala,te je cijeli kao velika utvrda iz doba baroka,sve lijepo ukrašeno,kolone,kipovi itd.U kanalima plivaju krokodili.Odjedanput nad gradom udaraju minobacači (ne znam odakle) vidi se da je velebna utvrda sva oštećena,te mine raznose ljude kojih je bilo puno,uključujući jednog krokodila,ja ju uspijevam spasit i bježimo.
iz prva dva sna mogu otprilike izvući to da, s obzirom da te ona dovodi do nabrijanog auta koji trebaš voziti i mjenjač ti stvara problem, čini se da to ima poveznicu sa vašim odnosom na način da se moraš priviknuti na jedan novi tempo, veći intenzitet kojemu se moraš prilagoditi, i sama prilagodba tome, prijenos u veću brzinu (mjenjač) ti stvara problem jer se čini da još nisi spreman.

u sljedećem snu se nalazite u gradu u kojem bjesni rat a tu je i krokodil. sve simbolizira opasnost i katastrofu koja je u tijeku. moguće da se u tebi nešto osjeća jako ugroženo i da je zapravo pitanju veliki konflikt u osjećajima. barokni grad upućuje na nešto iz prošlosti što je u tebi još živo i u sukobu je sa sadašnjim tijekom stvari.

moguće da podsvjesno nisi spreman za odnos ili prvo moraš riješiti vlastite suprotstavljene osjećaje a posebno osjećaj ugroženosti koji se tu javlja. što ti kažeš?

Quote:
Teutonic kaže: Pogledaj post
Danas je bio treći,pomalo realniji san.

Mutno mi je sjećanje scena kako smo došli tu ali ovako-nalazimo se u nekoj suhoj travi,dalmatinski krš tik uz cestu,ali ono tik uz cestu znači metar dva od ceste najviše,sjedimo na nekoj deki,sa strane boca bijelog vina,pršut i sir,ona kaže ajmo jednu za instagram.Uglavnom,uživamo u životu.Tad počnem mislit u sebi kako sam došao do ovoga nakon šta sam napravio onu glupost.San završava.

Drugi san koji sam danas sanjao je bio ovakav:Ja slijedim svog mlađeg brata kroz nešto šta se čini kao neki tunel/vojna baza pod zemljom,bilo je puno mladića od 13-20 godina,ne sjećam se ničeg drugog iz tog sna.

To je to nadam se da se nešto može izvući.
mislim da ovaj treći san naprosto govori da ti se ona sviđa i da želiš biti s njom, doživjeti lijepe trenutke i usmjeriti se i fokusirati na ono pozitivno.

napravio si svađu iz podsvjesnih razloga koji su opisani u prethodnim snovima. tu skoro da nisi imao izbora sve dok ne osvijestiš stvarne razloge.

podzemna vojna baza upućuje na podsvijest i činjenicu da negdje u tebi je još uvijek naznaka sukoba (vojska) ili skonost ka stvaranju konflikta.

Zadnje uređivanje landon : 13.10.2017. at 20:56.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 22:01   #5196
Hvala.

Ne znam šta reći,samo da sam ja sa svojim glupostima ponio se malo bezosjećajno,bez empatije prema njoj i to je razlog zašto ne pričamo u zadnje vrime,zapravo san baš glupost reka,ko i uvik,ali neću tu o tome.Jedino šta mogu je ispričat joj se muški,kad je vidin,ali s obzirom da ne dijeli iste osjećaje koliko znam prema meni,mislin da je bolje ostavit kako je.
Prvi dan me pogodilo jako,drugi i treći dan me nije bilo briga,ko da san zaboravija,nakon toga svaku večer skoro neki san,a ne zaslužuje to.
Ali to je za neku drugu temu.
Teutonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 15:43   #5197
Pozdrav!

Bi li mi netko ukratko protumacio ovaj san



Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
San se dogodio prije 2 noci.
Sanjala sam poltergeist
San je bio identican javi, tj.sanjala sam sve kako je i bilo (polozaj spavanja, otvorenih vrata).

Prvo sam cula kucanje na kuhinjskom stolu, a kasnije se "to" priblizilo i vidjela sam micanje kvake, tj.nesto je pokusavalo uci u sobu.
U tom momentu su se kraj mene nasle dvije bliske osobe, (inace vrlo duhovne i religiozne, s kojima sam rjesavala svoje brojne krize). Jedna od njih je (ona s kojom sam prisnija), na moj upit boji li se,rekla da se ona nema cega plasiti.
U snu mi je bilo malo lakse, ali me i dalje bilo strah.
Kad sam se probudila, uzasno me bilo strah i isla sam provjeravati u kuci je li sve u redu, i zakljucala sobu

Mozda je vrijedno napomenuti da se u zadnjih 10 dana dogadjaju sranja u kuci sto se tice zdravstvenih stanja, vise u vidu iskusenja...a ja to sve vrlo intenzivno dozivljavam i nemirna sam
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:18   #5198
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
San se dogodio prije 2 noci.
Sanjala sam poltergeist
San je bio identican javi, tj.sanjala sam sve kako je i bilo (polozaj spavanja, otvorenih vrata).

Prvo sam cula kucanje na kuhinjskom stolu, a kasnije se "to" priblizilo i vidjela sam micanje kvake, tj.nesto je pokusavalo uci u sobu.
U tom momentu su se kraj mene nasle dvije bliske osobe, (inace vrlo duhovne i religiozne, s kojima sam rjesavala svoje brojne krize). Jedna od njih je (ona s kojom sam prisnija), na moj upit boji li se,rekla da se ona nema cega plasiti.
U snu mi je bilo malo lakse, ali me i dalje bilo strah.
Kad sam se probudila, uzasno me bilo strah i isla sam provjeravati u kuci je li sve u redu, i zakljucala sobu

Mozda je vrijedno napomenuti da se u zadnjih 10 dana dogadjaju sranja u kuci sto se tice zdravstvenih stanja, vise u vidu iskusenja...a ja to sve vrlo intenzivno dozivljavam i nemirna sam
sanjati poltergeista obično znači potrebu za neriješenim stvarima ili strah od posljedica postupaka u prošlosti. ali u tvome snu sve je nekako na granici jave pa je možda u pitanju astralna projekcija ili lucidni san. energetsko tijelo, koje je bit onoga što čovjek jest, je u stanju puno više percipirati nego mentalno ili budno "ja", pa je možda osjetilo prisustvo entiteta koji nisu dobronamjerni. čini se da tu imaš pomoć bliskih osoba koje možeš pozvati u pomoć.

osim entiteta, ljudi svojim mislima, pogotovo više ljudi, mogu stvarati energetske forme koje se u nekim momentima aktiviraju i čini se da djeluju neovisno stvarajući određene uvjete i dešavanja.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 21:37   #5199
Nocas sam sanjala san koji me se prilicno dojmio.

Sanjala sam da sam rodila sina. Svojeg stvarnog mlađeg sina. Ali ono sto je cudno, je to da je on zivio i umro prije nego sto cu ga roditi. Znaci u jednom trenutku ga vidim ispred sebe, a u drugom ga drzim u narucju kao malu bebu, i prilikom toga znam da je umro prije nekog vremena, i sad sam ga ponovo rodila. Sve se to u snu dogada u razdoblju od tjedan dva i ja ne mogu shvatiti trebam li osjecati tugu sto je umro ili radost sto sam ga ponovo rodila. Vrlo sam zbunjena, jer maloprije je bio ziv desetogodisnjak, a sada sam ga rodila, i znam da je umro prije toga. Ne sjecam se ni da sam bila trudna, niti sam ga vidjela mrtvog.
I opet ono cudno, ja sam svjesna da i on zna da je umro i da se sada ponovo rodio. Kad ga god pogledam malo je stariji.
Buduci da sam uzasno zbunjena cinjenicom da on zna da je umro i ponovno roden, odlucim ga pitati da mi isprica o tome sto zna. Ali bojim se da je u tim godinama, (u tom trenutku mogao je imati oko 9, 10 godina) jos rano o tome pricati i bojim se mogucih trauma koje bi tim razgovorom mogle nastati ako se uplasi.
Medutim, riskiram i pitam ga jel zna da je umro i da je ponovno roden. Nasmijao se i detaljno mi opisao kako je umro, sto se dogodilo s njim na tom drugom svijetu na kojem je bio prije nego se ponovno rodio. Ja mu zamjeram da sto je umro i objasnjavam mu da je to mogao izbjeci da se nije razbolio, a razbolio se jer je bio tvrdoglav. Radilo se o prehladi koja se zakomplicirala u nekoliko sati. On mi objasnjava prilicno samouvjereno, pozitivno i razdragano, da kad te ta sila sa druge strane povuce, da jednostavno nemas izbora i da se moras pustiti. Tj,pokusava mi objasniti da je bolest dosla planirano i da je morao umrjeti, ali tamo gdje je otisao bilo je svijetlo i toplo i bio je zadovoljan i sretan, a ta sreca i zadovoljstvo nekako je ostala u njemu i ja je osjetim i vidim nakon toliko godina. Iako su sekunde u pitanju.
I tu sam se probudila, zbunjena kao i u snu...
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 21:32   #5200
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
Nocas sam sanjala san koji me se prilicno dojmio.

Sanjala sam da sam rodila sina. Svojeg stvarnog mlađeg sina. Ali ono sto je cudno, je to da je on zivio i umro prije nego sto cu ga roditi. Znaci u jednom trenutku ga vidim ispred sebe, a u drugom ga drzim u narucju kao malu bebu, i prilikom toga znam da je umro prije nekog vremena, i sad sam ga ponovo rodila. Sve se to u snu dogada u razdoblju od tjedan dva i ja ne mogu shvatiti trebam li osjecati tugu sto je umro ili radost sto sam ga ponovo rodila. Vrlo sam zbunjena, jer maloprije je bio ziv desetogodisnjak, a sada sam ga rodila, i znam da je umro prije toga. Ne sjecam se ni da sam bila trudna, niti sam ga vidjela mrtvog.
I opet ono cudno, ja sam svjesna da i on zna da je umro i da se sada ponovo rodio. Kad ga god pogledam malo je stariji.
Buduci da sam uzasno zbunjena cinjenicom da on zna da je umro i ponovno roden, odlucim ga pitati da mi isprica o tome sto zna. Ali bojim se da je u tim godinama, (u tom trenutku mogao je imati oko 9, 10 godina) jos rano o tome pricati i bojim se mogucih trauma koje bi tim razgovorom mogle nastati ako se uplasi.
Medutim, riskiram i pitam ga jel zna da je umro i da je ponovno roden. Nasmijao se i detaljno mi opisao kako je umro, sto se dogodilo s njim na tom drugom svijetu na kojem je bio prije nego se ponovno rodio. Ja mu zamjeram da sto je umro i objasnjavam mu da je to mogao izbjeci da se nije razbolio, a razbolio se jer je bio tvrdoglav. Radilo se o prehladi koja se zakomplicirala u nekoliko sati. On mi objasnjava prilicno samouvjereno, pozitivno i razdragano, da kad te ta sila sa druge strane povuce, da jednostavno nemas izbora i da se moras pustiti. Tj,pokusava mi objasniti da je bolest dosla planirano i da je morao umrjeti, ali tamo gdje je otisao bilo je svijetlo i toplo i bio je zadovoljan i sretan, a ta sreca i zadovoljstvo nekako je ostala u njemu i ja je osjetim i vidim nakon toliko godina. Iako su sekunde u pitanju.
I tu sam se probudila, zbunjena kao i u snu...
prvi dojam mi je da, iako je riječ o snu, zapravo se radi o sjećanju na neki drugi život u kojem ste ponovno bili u istom odnosu, majke i sina. nakon tog života za koji ti on opisuje kako je završio, sada ste opet u sličnoj poziciji jer je to očito bila želja vas oboje.
landon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.