Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2014., 14:22   #1
Talking Šator za plažu

Pozdrav svima..

Ma vidjela sam onaj pop up shator za plazu.. ima ga lidl i intersport..
Iskustva me interesiraju.. koliko je komplicirano za slozit? Dal cu pol ure zabavljat ljude na plazi svojim pokusajima slaganja :-D

Treba mi nesto jednostavno za zaklon na plazi za maloga.. pa vas molim iskustva i savjete! ;-)

Hvala unaprijed !! ;-)
iivvaannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 14:52   #2
Quote:
iivvaannaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima..

Ma vidjela sam onaj pop up shator za plazu.. ima ga lidl i intersport..
Iskustva me interesiraju.. koliko je komplicirano za slozit? Dal cu pol ure zabavljat ljude na plazi svojim pokusajima slaganja :-D

Treba mi nesto jednostavno za zaklon na plazi za maloga.. pa vas molim iskustva i savjete! ;-)

Hvala unaprijed !! ;-)
Pop-up bi trebao biti jako jednostavan za rasklopit. Kao što ime kaže sam bi se trebao rasklopit kad ga se izvuče iz one navlake (torbe). No zna biti fora kad ga treba sklopiti jer ga treba složiti na točno određeni način da bi natrag stao u torbu. Dobro proučite i možda da i prije plaže isprobate doma
Mi nismo imali te za plažu (ali sam gledala nekakav takav u Plodinama) no imamo neki od K-kidsa za po doma, s hrpom loptica je došao i jako je lako postavit ga, ali sam guglala po you tubeu da vidim kak da ga sklopim
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 15:04   #3
kad skuzis kako se sklapa (i zapamtis) ide za 3 sekunde doslovno. a kad se izvadi samo mu ime jel govori, slozi se sam u sekundi
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 15:12   #4
Mi to imamo, ali ne koristimo (onaj s jednom otvorenom stranicom). Bude jako vruće unutra. Radije pripazim da tamo gdje idemo ima neka šumica blizu mora.

Koristili smo ga za dvorište (dok smo imali dvorište ).
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 15:42   #5
Pa da pop up kuzim da je jednostavno rasklapanje.. brine me sklapanje
A ima i onih sa par sipkica bas kao za plazu (u ducanu mi rekli da bi trebalo bit jednostavno).. al bi ja iz prve ruke iskustva.. ;-)

Zadnje uređivanje iivvaannaa : 07.07.2014. at 15:54.
iivvaannaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 16:55   #6
mi imamo bas popup iz intersporta, zeleni i dosta velik (skoro 2 m u duzinu ima), kupili smo ga dok je mali bio beba. potvrdjujem sve sto su ostali rekli - ako dobro zapamtis foru kako sloziti onda nije problem, al da je zafrknuto malo - je. i uzasno je toplo u njemu (nas ima mrezaste stranice, al opet nis koristi od toga. na plazu smo ga nosili svega par puta, puno korisniji nam je suncobran kojeg onda mozes staviti i negdje u plicak dok se dijete igra s kamencicima (ako imas dijete koje bi sjedalo na mjestu), a sator koristimo doma u sobi za igranje i na kampiranju kao sator za pospremat igracke da navecer ne stradaju od rose
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 09:49   #7
Ovaj sa šipkama je teži shit
Kupila ja naivno
Prvo ima sto tih dijelova a drugo, trebaju dvoje da to slože... Za to vrijeme je mali već kilometar dalje

Mi idemo na plažu ujutro do 10-11 najkasnije i popodne iza 17 i ni ne nosimo šator, njemu stavim legionarku, sebi šešir, namažem nas i voila
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2014., 10:40   #8
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post

Mi idemo na plažu ujutro do 10-11 najkasnije i popodne iza 17 i ni ne nosimo šator, njemu stavim legionarku, sebi šešir, namažem nas i voila
Ovako i mi, JA nemam živaca da bi se cijeli dan pržila na plaži, bila bi valjda sto puta umornija nego što bi krenula na odmor . Sunce je nemilosrdno.

Mi se na odmoru ponašamo kao da smo doma, imamo isti režim. Ujutro navučemo kupaći, namažemo se, nataknemo legionarku i plaža. Kupanac do 10 ili 10.30 i natrag u apartman. Pa poslije 17 opet na plažu. Zato tražimo apartman koji nije jako daleko od plaže jer bi krepnuli s toliko spuštanja do plaže i penjanja natrag.
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 13:34   #9
mi nosimo taj sator jer zauzima nista mjesat a super nam dodje za stvari unutra pospremiti i maloj da ju od vjetra cuva kad spava na plazi
kao zastita od sunca... ne znam, niakd u zivotu nisam isla na plazu na kojoj nema hlada jer ja ni suncobrane ni satore ne priznajem pod nikakav hlad i zastitu.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 03:27   #10
Sklapanje popupa je koma. Nas dvoje smo pola sata proučavali sliku i nastojali zarolati šator da stane u torbu dok se okolina dobro zabavljala gledajući nas. Vjerujem da je lakše kada naučiš poteze za sklapanje. Šator sa šipkama je jednostavnije složiti. Jedna sipka ide okomito, dvije poprečno i vežu se špagom sa šatora. Iskustvo dvoje planinara koji vole šatore i posjeduju nekoliko komada različitih vrsta.
Liana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 21:34   #11
Video uputstvo za sklapanje pop-up šatora:

https://www.youtube.com/watch?v=SRCjJPMeV2o
maxocoola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.