Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 07:36   #3501
jao razumijem te ja jos nisam ulovila one koje vrebam
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:37   #3502
Ja sam napravila narudžbu na Babycentar, baš me zanima koliko će im trebati i tko vozi.

Inače njihove trenirke za mog mršavca su pravi zakon, najbolje trenutno. Nisu jako široke u nogavicama, niti preuske
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 15:11   #3503
Jel bio netko mozda u posljednje vrijeme u nekom Next ducanu? Zanima me da li je kod nas uopce bilo cega iz London kolekcije za decke?! U rijeckom nisu dobili nista. Tu u biti opcenito nema nicega kad god da dodjes.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 15:13   #3504
10.10. mi Babycentar u Overseas predao stvari za dostavu.
Piše da je 12.10. planiran datum dostave. Od tog datuma ni traga ni glasa mojoj narudžbi
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:28   #3505
Kupila sam maloj slapice koje su joj ispale na knap iako su broj vece.Mislim da mi je jasan postupak povrata jer pise na njihovoj stranici, ali mi nije jasno da li mogu odmah zatraziti i zamjenu ili im samo vratim i kupim broj vece? Edit: Govorim o nextu.

Inace, dhl paket mi je dostavila posta. tj.ostavili cedulju na zgradi da dodjem u postu. Pitala sam ih kako to da dostavljaju dhl pakete, zenska mi je rekla da ne dostavljaju vec da su potpisali saradnju sa dhl-om. Nisam sigurna da cu vise narucivati od nexta ako ce mi hp dostavljati.

Zadnje uređivanje kachunchica : 06.11.2017. at 16:55.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:38   #3506
Ja sam danas raskrstila s Nextom.
Paket mi dostavljen u tri dijela iako mi mailom to nije naznaceno. Prvi dio mi donio DHL na vrata prosli tjedan, pa jutros bila drugim poslom na Posti i djelatnica mi rekla da ima neki paket za mene, kad ono Next, i kasnije me zove djelatnik HP Expressa i nosi mi paket. Znaci, jedna narudzba u tri dijela i tri razlicita nacina dostave. Jedan paket jos cekam, vec dva tjedna putuje. Iz Nextove korisnicke sluzbe nikako da dobijem odgovor na mail.
Kvaliteta robe se totalno srozala, sada jos i ovo sa dostavom, meni dosta

Nego, zna li netko gdje mogu kupiti topli flisasti duks sa kapuljacom u velicini 98/104???
Lidl mi je uvijek imao super te duksere, ali uvijek je bilo samo za malene to, do 92.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 12:52   #3507
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Ja sam danas raskrstila s Nextom.
Paket mi dostavljen u tri dijela iako mi mailom to nije naznaceno. Prvi dio mi donio DHL na vrata prosli tjedan, pa jutros bila drugim poslom na Posti i djelatnica mi rekla da ima neki paket za mene, kad ono Next, i kasnije me zove djelatnik HP Expressa i nosi mi paket. Znaci, jedna narudzba u tri dijela i tri razlicita nacina dostave. Jedan paket jos cekam, vec dva tjedna putuje. Iz Nextove korisnicke sluzbe nikako da dobijem odgovor na mail.
Kvaliteta robe se totalno srozala, sada jos i ovo sa dostavom, meni dosta

Nego, zna li netko gdje mogu kupiti topli flisasti duks sa kapuljacom u velicini 98/104???
Lidl mi je uvijek imao super te duksere, ali uvijek je bilo samo za malene to, do 92.

ja sam neki dobar flis dobila od sestre, kaže da ga je kupila u pepcu
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2017., 20:05   #3508
I meni je Next poslao predzadnju narudzbu nekom drugom kargo kompanijom od one koju inace koriste (nisam u Hr) i nisu mi uopce poslali tracking mail. Nakon tjedan dana paket nije stigao, pa sam se zalila. Ta nova kompanija inace nikad ne donosi pakete doma, a nisu ni obavijest ostavili.
Zvali su me isti dan iz Nexta, javili gdje je paket i poslali ispriku mailom.

Sljedecu narudzbu dobila sam rekordno u 2 dana doma ko i inace.
Ovdje je Next 30-40% jeftiniji nego kad se narucuje iz Hr, a dizajn i kvaliteta su definitivni best buy u usporedbi sa h&m-om, zarom, kotonom i sl. Nikad se nisam razocarala ni jednim komadom.

Kad odselim odavde jedna od stvari koje ce mi najvise falit bit ce jeftini Next za djecu.
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 11:22   #3509
I frendica kaze da joj redovno next narudzbe cekaju na posti,bez da dobije info da ima nedto za nju.
Ona prati po trackingu pa vidi sifru postanskog ureda pa to googla i zna kamo treba ici
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 11:39   #3510
Isuse bože... nema šanse da bi ja tak naručivala
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:01   #3511
Bome moram priznat da mi je lakše sad kad čitam da i drugi imaju problema s Nextom. Dosta ste mi se čudili prije dva mjeseca kad sam pisala da je završilo na pošti i ni traga ni glasa i tako 10 dana dok muž nije digao frku pa je poštar to donio sljedeći dan.

Žalili smo se Nextu. Rekli su nam da će nam dati 10% na ukupni iznos NAKON što odradimo još jednu narudžbu od minimalno 250kn.

Više nikad nećemo naručivati od njih.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:48   #3512
I ja sam sada raskrstila s njima

Prije su mi stvarno bili odlicni. Dostava brza, roba kvalitetna. Sada dostava otisla u tri krasna a kvaliteta robe takodjer krenula u tom smjeru.

Mislim, nepojmljivo mi je da jednu narudzbu dobijem u tri dijela i to preko tri razlicite sluzbe.
I ono najgore od svega, roba stoji u Posti a ja pojma nemam da je roba tamo. Srecom pa zivim u selendri i djelatnica u Posti nas svih zna pa mi je rekla da ima paket za mene cim me vidjela.
Jedan paket cekam vec vise od dva tjedna. Sada cu morat svako malo zivkat postu da vidim da li je mozda tamo stiglo. Ma horor.
Prije dok je sva roba isla iz Uk skladista tracking je uvijek bio u funkciji i sve je Dhl-ovac nosio na vrata. Otkada je roba krenula iz De skladista nastao je kaos.

Ima tko za preporucit neki dobar web shop? Da je cjenovno i kvalitetom u rangu s (nekadasnjim) Nextom.
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:52   #3513
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
I ono najgore od svega, roba stoji u Posti a ja pojma nemam da je roba tamo.
E to mi frendica priča. Nit dobije papir od pošte, nit paket. Zapravo prošli paketić je dobila (kapica i čarape), ovaj sad je išla opet istraživati gdje je

Rekla je da sad popizdila i ide pisati pritužbu pošti. Ajd ako ne nose pakete, ali barem obavijesti osobu da ima nešto što mora podignuti
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 12:52   #3514
ja sad naručila neke stvari sa Georga, u grupnom shopingu pa me baš zanima
nisam do sad uzimala
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:13   #3515
Nama su u pošti objasnili da imaju velikih problema s Nextom jer uopće nemaju adresu na pošiljci. Imaju ime i prezime i grad, adrese nigdje. Mislili smo da muljaju, kad ono stvarno nije bilo adrese.

Znači neki dobiju dostavu DHL službom, nekima pošta dostavi na vrata, nekima ostavi papirić, nekima ništa nego snađi se sam. Nelogično skroz.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 13:30   #3516
Ali kako onda u ZG, bez adrese, frendici dođe paket u jednu od dvije najbliže pošte?
I kako joj je pretprošli paketić prošao, a onaj prije i poslije ne? Osobono sam bila tamo kad joj je taj dostavljen na kućna vrata. Pisala je cijela adresa

Ma baš su se pokvarili, prije sam i ja naručivala, drugi-treći dan došao njihov kombi bez frke, dostava ko metak
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 15:02   #3517
Fran, moze recenzija George robe kada stigne?

Skicam na Fb tu grupu za narucivanje ali nekako sam lijena za to. George stranica mi izgleda ocajno, ali kada tu robu vidim na slikama koje cure postaju u grupi, wow, predivno izgleda!
petra_wb is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 20:57   #3518
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post

Nego, zna li netko gdje mogu kupiti topli flisasti duks sa kapuljacom u velicini 98/104???
Lidl mi je uvijek imao super te duksere, ali uvijek je bilo samo za malene to, do 92.
Idući tjedan od broja 86-164 dukse flis u Lidlu

manji brojevi 40 kn
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 21:25   #3519
Tako je bilo s dostavom algoritma kada su propadali, ali to jos nisu javno priznavali. Ocito i next propada.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 22:36   #3520
Quote:
petra_wb kaže: Pogledaj post
Fran, moze recenzija George robe kada stigne?

Skicam na Fb tu grupu za narucivanje ali nekako sam lijena za to. George stranica mi izgleda ocajno, ali kada tu robu vidim na slikama koje cure postaju u grupi, wow, predivno izgleda!
Naravno

Svi ga hvale

Uzela sam 3 donja dijela trenirki za 12£, dvije dukse za 10 i neku bozicnu majicu za 3 pa cemo vidjeti
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:13.