Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2015., 15:54   #2041
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Evo, proizvođač masovne i pomodne odjeće je najbogatiji čovjek na svijetu.
Znači ameri nama office i jabuku, a mi njima odjeću (zara&hm) i ormare (ikea) za nagomilavanje krpica. Živio TTIP!

Mene vrijeđaju oni ikeini plakati sa sitnicama dok vozim gradom, kao evo set jeftinih plastičnih posuda za vas žene.

Dragi, danas je baš lijep dan, mogli bi smo u Ikeu, vidjela sam super set posudica za dvaest kuna.
A gdje je to?

Samo 20ak kilometara od nas.
Nema gužve i ima kafić.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2015., 22:55   #2042
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Evo, proizvođač masovne i pomodne odjeće je najbogatiji čovjek na svijetu.

Pa neka netko kaže da ljudi kupuju odjeću "jer se baš njima sviđa", a ne jer se svima drugima sviđa.
Nisam ljubitelj Zare, uglavnom mi se ne svidja tamo nista.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 11:33   #2043
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post

Dragi, danas je baš lijep dan, mogli bi smo u Ikeu, vidjela sam super set posudica za dvaest kuna.
A gdje je to?

Samo 20ak kilometara od nas.
Nema gužve i ima kafić.

A gle, mog muža bi lako čovjek upecao na to... njemu je 20 km ništa naspram kilometrima koje inače radi (zbog posla)...
Evo, baš ga sljedeći tjedan namjeravam izvesti u šoping, a to uključuje vožnju gradom od sigurno 20km, ako sve zbrojim ... imam cijeli spisak stvari koje nam trebaju za kuću... takve šopinge najviše volim - ja kupujem, on plaća...

Edit: i dalje kupujem previše...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2015., 14:55   #2044
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nisam ljubitelj Zare, uglavnom mi se ne svidja tamo nista.
Zari nista ne fali, samo da su maalko jeftiniji i me happy. za klinju nadjem super robice za sitne pare. Nista to ne bi trajalo vise od jedne sezone, al nema veze, ionako preraste. Opet me happy.


a i ikeu volim
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 09:42   #2045
Quote:
Blentava kaže: Pogledaj post
Zari nista ne fali, samo da su maalko jeftiniji i me happy. za klinju nadjem super robice za sitne pare. Nista to ne bi trajalo vise od jedne sezone, al nema veze, ionako preraste. Opet me happy.


a i ikeu volim
A eto, ukusi su različiti. Nije moj stil.
IKEU i ja volim.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 13:47   #2046
Pogledam katalog - pa zgodno je.
Odem u dućan (jednom u 3 godine) i nikad ništa ne kupim osim kuhinjskih krpa ili neku posteljinu.
Meni je IKEA u konačnici - grozna.
Uvijek imam dojam da su naumili da po nekom proiciranom xxgodišnjem planu cijelo čovječanstvo ima iste sobe,deke i tanjure.
brrr...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 14:45   #2047
Ne može više čovjek pokazivati prijateljima i poznanicima ni koliko je jedinstven i originalan na temelju pokućstva koje je kupio.
Pa to je strašno.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 14:51   #2048
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Pogledam katalog - pa zgodno je.
Odem u dućan (jednom u 3 godine) i nikad ništa ne kupim osim kuhinjskih krpa ili neku posteljinu.
Meni je IKEA u konačnici - grozna.
Uvijek imam dojam da su naumili da po nekom proiciranom xxgodišnjem planu cijelo čovječanstvo ima iste sobe,deke i tanjure.
brrr...
Meni je u IKEI grozna hrana.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 14:56   #2049
Hrana je jedina dobra stvar u cijelom tom dućanu.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 14:58   #2050
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Meni je u IKEI grozna hrana.
Nikad tamo nisam ništa jela osim jednom kolača s voćem i bio je ok.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 14:59   #2051
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Hrana je jedina dobra stvar u cijelom tom dućanu.
Ma daj? Toliko ima sve umjetan okus da me cisto bilo strah to jesti.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 14:59   #2052
Salate s kozicama i dimljenim losososm u talijanskim IKEAma su baš dobre
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 15:02   #2053
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Pogledam katalog - pa zgodno je.
Odem u dućan (jednom u 3 godine) i nikad ništa ne kupim osim kuhinjskih krpa ili neku posteljinu.
Meni je IKEA u konačnici - grozna.
Uvijek imam dojam da su naumili da po nekom proiciranom xxgodišnjem planu cijelo čovječanstvo ima iste sobe,deke i tanjure.
brrr...
Ja imam dosta stvari iz ikee. tanjure, pribor za jelo, lonce, salice njihove koristim vec osam godina i i dalje su sasvim ok sto cijenom, sto dizajnom. kad smo bili podstanari pola mi je namjestaja bilo otamo za sitne pare, te stvari su i dan danas zive i obitavaju u ostavi. i podnu lampu imam njihovu. i dosta igracaka za klinju, kao i sjedalicu u kojoj jede. 100kn, a sasvim ok naspram uzasnih cijena djecjih ducana.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 15:13   #2054
Ja planiram kupiti iste šalice kakve ima Blentava i još 2 forumašice čije identitete neću otkriti.
Njihova praktična pomagala su mi super. Ono 1 € za neku lopaticu za kolače ili nešto tako, što bilo gdje drugdje košta 30-50 kn. Poklopac za mikrovalnu 1 €... Kvačice, kopčice, padelice,... sve takve sitnice su im jeftine i zgodne.
Imamo i dosta njihovog namještaja i za trenutno novčano stanje nam je IKEA super. A ne znam zašto ne bi kupila i poneki komad namještaja, kad i ako budem raspolagala s većim iznosima za uređenje.
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 15:16   #2055
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ja planiram kupiti iste šalice kakve ima Blentava i još 2 forumašice čije identitete neću otkriti.
.
Dinera rulz
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 15:24   #2056
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ma daj? Toliko ima sve umjetan okus da me cisto bilo strah to jesti.
Ima okus po normalnoj hrani iz menze.
Losos i mesne okruglice su vrlo dobri.
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 15:25   #2057
Ta Ikea je kao školske uniforme koje dokidaju razlike u socioekonomskom statusu! Bio bogat ili siromašan, imat ćeš ikeine kutlače ili posteljinu ili ručnike ili police za knjige ili kauč ili dječje tanjure.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 15:35   #2058
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ta Ikea je kao školske uniforme koje dokidaju razlike u socioekonomskom statusu! Bio bogat ili siromašan, imat ćeš ikeine kutlače ili posteljinu ili ručnike ili police za knjige ili kauč ili dječje tanjure.
vidis, vidis, istina.

al hrana im nije nesto, sto rece djepika - menza. jednom kupih kekse s dzumbirom u onim limenim posudama, bio dug red, sta cu droga ljudi moji, ne znam sto stu unutra stavili, al to zlo vise u moju kucu nece. u dva dana sam ih satrala - sama.
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 15:40   #2059
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ne može više čovjek pokazivati prijateljima i poznanicima ni koliko je jedinstven i originalan na temelju pokućstva koje je kupio.
Pa to je strašno.


hrana i nije tako jeftina s obzirom da je menzasta.
volim njihove kekse u onim velikim kartonskim kutijama.
__________________
švrljbrlj
RazmaŽena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2015., 16:43   #2060
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
Ima okus po normalnoj hrani iz menze.
Losos i mesne okruglice su vrlo dobri.
Mozda kao McDonalds.

Ovo dvoje nisam probala jer ne jedem meso.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:50.