Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 00:43   #1
Duhovni Vodiči i suradnja sa njima

Svi mi imamo svoje Anđele čuvare, Duhovne vodiče, Božanska bića koja nas prate tijekom našeg života. Da li ste ostvarili kontakt sa njima, da li komunicirate, kako ih vidite i osjetite u svome životu ? Koliko su vam puta pomogli i kako ? Da li imate otvorenu suradnju sa njima?
Pišite o svojim iskustvima, postavljajte pitanja. Pozivam i sve koji imaju svoja iskustva, da barem neka od njih podjele ovdje.
Molio bih vas da druženje bude bez prepucavanja i ostalih negativnosti.
Pozdrav svima.
Namaste.
Wiwamus
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:18   #2
177 pregleda i ni jedan odgovor, ne mogu vjerovati da bas nitko od vas nema nikakvih iskustava.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 20:23   #3
Quote:
Wiwamus kaže: Pogledaj post
177 pregleda i ni jedan odgovor, ne mogu vjerovati da bas nitko od vas nema nikakvih iskustava.
Valjda se "čeka" da netko probije led, pa bi bila navala
mjesecarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 21:14   #4
Evo ukratko od mene jedan susret sa Arhanđelima, u pitanju je Arhanđeo Mihael, to je bilo u večernjim satima na jednoj grupnoj meditaciji. U pitanju je bila vođena meditacija gdje smo uz pomoć Anđela/Arhanđela radili na čišćenju i uklanjanju blokada na fizičkom, psihičkom i duhovnom nivou i iscjeljivanju... Na meditaciju sam došao sa posla, umoran, iscrpljen, bilo je zimsko doba, hladno, snijeg.. dobro sam se smrznu vani jer je bio neki zastoj sa tramvajima.... uglavnom, kada sam ušao u stan gdje se održavala meditacija sjećam se da je bilo toplo, bilo je poznatih lica, i poznati miris štapića i zvuci meditativne glazbe... dočekala me šalica toploga čaja i mjesto na kojem sam sjedio kod meditacija.... Ubrzo smo krenuli i nakon nekih 15 - 20 minuta sam osjetio da tonem i polako se odvajam, odlazim nekuda.... sjećam se da je glazba bila tiša i pozornost mi je privukao obris, kontura nekog bića, bijeli obris, sjajni i postajao je jasniji. Nakon par sekundi postao je jasniji i vidio sam Anđela blještavo bijele boje okružen svjetlom koje je isijavalo iz njega. Duge kose, u nekom kao oklopu i mačem o boku. Mentalno me je pozdravio i predstavio se kao Arhanđeo Mihael. Postao sam sretan , ushićen, i polako se sve više opuštao, u sve dubljem miru koji se iz nutrine moga bića polako širio mojim tijelom. Sječam da je je A.Mihael usmjerio ruke ka meni i da sam osjetio toplinu koja mi je strujala tijelom. Tada sam pored njega vidio još nekoliko Anđela iste boje i svi su bili nasmješani. Nakon par riječi koje su mi misaono upučene dobio sam na poklon mač od Arhanđela Mihaela, kojeg sam koristio u svom duhovnom radu. preplavila me toplina, energija je strujala iz mene i znam da su bili uz mene i da mi je bilo lijepo..... Ostali Anđeli su se polako povukli i ostao je samo A.Mihael i on je polako blijedio.... negdje daleko , prigušeno, čuo sam neke glasove koji su polako postajali sve glasniji, i prigušeni smijeh. Ubrzo sam osjetio nečiju ruku na ramenu kako me grije i polako sam postao svjestan da ležim na leđima i da sam zaspao. Ali to je bio jedan od onih snova u kojima se sjećate svih detalja, u kojima osjetite sebe, kako hodate, stojite , toplinu, hladnoću...sve.... i kada sam otvorio oči vidio sam da me svi promatraju, i smješkaju se.... Rekli su mi da sam zaspao, smijao se i pričao u snu, spominjao Anđele.... I svi su čekali da se probudim i ispričam im doživljaje....
Eto ukratko od mene, ovo je jedan od mojih nekoliko susreta sa tim prekrasnim Bićima .

Pišite, podijelite svoja iskustva i doživljaje...
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 14:00   #5
Ja nemam takva iskustva.Vrlo sam slab po tom pitanju saznanja tko me vodi...
Uopće nemam percepciju tko bi to mogao biti...Vjernik konvecionalne vjerske zajednice nisam...Ćutim nebesa i tražim duh...To je sve..
Anđele i ostale ne poznajem.
Ne želim nikoga uvrijediti,ali vjerojatno je to moj problem...
Ne vidim zato što ne znam i zato što nikad nisam želio upoznati tu svijest koja je moja sjena..
__________________
Mene,Tekel,Fares - to su tajanstvene aramejske riječi koji znače;Izbrojani su dani Tvoje vladavine,Odvagnut Si i pronađen prelakim,Tvoje će kraljevstvo biti razdijeljeno...
Bud Mann is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 18:39   #6
Ne znam zašto je to tako, ali još uvijek se mnogi boje progovoriti o svojim iskustvima, o svojim viđenjima , o svojoj suradnji sa duhovnim vodičima. Kada se sjetim mojih početaka molitvi, meditacija i kasnije grupnih vođenih meditacija , probijanje vela i prvih susreta sa duhovnim svijetom i bićima u njemu. Slušajući druge i njihova iskustva mislio sam koji su to fanatici i muljatori, kakve su to priče bile... bilo je naravno i onih koji su zujili kao i ja, u nekim očima sam mogao ugledati sumnje, a u nekima i zavist.... I to je tako bilo sve dok i ja nisam zagrebao te velove..... Pa Prve boje, oblike, siluete, životinje, pa toplina u tijelu, mirisi, zvukovi....

koliko mi je u početku bilo teško progovoriti o tim iskustvima, i kako sam razmišljao da li to stvarno vidim ili umišljam, da li je to plod mašte ili ipak možda ima nešto više u tome.... A kada sam progovorio o tome, i dobio odgovore na mnoga pitanja, konačno sam počeo dobijati motivaciju da radim još više na sebi i da se otvorim još više za taj novi svijet.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 19:19   #7
Evo jednoga od mnogo mojih iskustava, ( možda se i drugi ipak odvaže i podijele sa nama nešto od toga što su doživjeli ), jedno od iskustava bilo je sa prekrasnim velikim Lavom, koji mi se pojavljivao u meditacijama. Naš susret je bio na velikom polju, obraslom travom i manjim šikarama, izašao je iz šume i gledao me, bio je je velik, prekrasne duge grive, lijepo oblikovane, sjajne žlatno-žuto-smeđe dlake.... polako mi je prišao i stao ispred mene, propeo se i izlizao me po rukama i licu. Sjećam se da sam bio ushićen bez straha, a on je bio umiljat kao da smo stari prijatelji, i kao da se susrećemo opet nakon dugog vremena. Taj me je lav pratio nekoliko mjeseci u mojim meditacijama, mazio se i igrao samnom, ležao do mojih nogu. A ono što me je fasciniralo u tom druženju je da sam osjećao veliku nesebičnu ljubav od njega, privrženost, i da bi bio spreman dati svoj život za mene da me zaštiti.
U ono vrijeme nisam toliko znao da postoje i životinjski duhovni vodiči koji su tu da nam prenesu određene poruke, da najave posebni period u kojega ulazimo ili da nas prate kroz njega.... Dio tog znanja je došao kasnije nakon povezivanja sa Indijanskim Šamanima koji su mi se isto javili u snovima i kasnije u meditacijama.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2015., 20:11   #8
Jedan moj susret sa Vilama.

Uz zvuk šamanskog bubnja i zvuke flaute, opustio sam se uz disanje i oblik invokacija koje koristim, nakon nekog vremena osjetio sam da me je energija ponijela, i našao sam se na prekrasnoj livadi nekih 25 - 50 metara ispred jednog velikog drveta. Izgledom visoko, sa ogromnom širokom i razgranatom krošnjom, debelim stablom, drvo koje sjaji... Prekrasne zelene boje listova...
Dok sam tako sjedio i promatrao drvo i divio mu se, energija je tekla kroz mene i osjetio sam se stopljen sa prirodom. Nakon nekog vremena, iz pravca drveta do mene su doletjele vile, okružile su me i veselo letjele oko mene, zatim sam osjetio, promjenu u energiji i da su me čistile, i pružile iscjeljivanje. Nakon tog tretmana posipale su me svojim prahom i povele su me prema drvetu. Što sam mu bliže dolazio bivalo mi je sve veće i veće, napokon smo doletjeli do donjeg djela drveta gdje su se vidjele prve grane korjenja, i tu je bio svjetlosni portal. Povele su me kroz njega, išli smo prema dolje i na gore i kada smo prošli portal našao sam se u drvetu.

E sad ono što sam vidio teško je opisati riječima, jer bio sam u drvetu, ali to je bio kao veliki grad unutar drveta, boje su bile prekrasne, žive, i bilo je puno , zaista puno vila .... Ni oni crtani o Zvonćici ne mogu predočiti kako je to izgledalo. Možda donekle film Gospodar prstenova. Boje su bile slične onima iz filma Avatar. Ovo je kratko da vam pokušam predočiti izgled toga....
Povele su me do dredine drveta kroz kojeg je protjecao široki stup zlatno bijeloga svijetla, veliki snop energetskog svjetla, snop energije.... uveli su me u taj snop i tamo sam ostao neko vrijeme.Tada sam osjetio opet promjenu u energiji, poseban osjećaj i posebna energija koje me je prožela cijeloga. Poveden sam kroz taj stup energije prema gore u jednu veliku prostoriju, gdje su me dočekali Predstavnici vila. Pozdravljen sam i zahvalili su mi na suradnji sa duhovima prirode i iscjeljivanju. Dobio sam jedan dar na rastanku, i polako sam odveden kroz stup nazad prema portalu i kroz njega opet na tu livadu. Iskustvo je bilo uistinu posebno i ono što sam osjetio teško je prenijeti riječima.
Ohrabrujem vas na povezivanje sa ovim kraljevstvom, jer puno toga nam mogu pružiti kada se otvori suradnja. Prekrasna bića puna ljubavi, suosjećanja i spremna da polete u pomoć svima koji rade na očuvanju ravnoteže Majke Zemlje i duhova prirode.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 17:23   #9
Svatko ima svoje veselje....,ali kada pri-zivate..zazivate.... angele itd..,prizivate i njihove dvojnike.Tamnu braću.
Čuvajte se onih u kutevima dok gledate to što mislite da gledate..Nema skakanja..(prečacima) kroz kutove(švercanja) ima samo učenja..
Možete samo u lukovima


.....učenje-vježbanje-defragmentiranje.........učenje-vježbanje-defragmentiranje.........učenje-vježbanje-defragmentiranje.........učenje-vježbanje-defragmentiranje.........učenje-vježbanje-defragmentiranje.........učenje-vježbanje-defragmentiranje....

Sapienti sat
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 17:33   #10
Quote:
Wiwamus kaže: Pogledaj post
Jedan moj susret sa Vilama.

Uz zvuk šamanskog bubnja i zvuke flaute, opustio sam se uz disanje i oblik invokacija koje koristim, nakon nekog vremena osjetio sam da me je energija ponijela, i našao sam se na prekrasnoj livadi nekih 25 - 50 metara ispred jednog velikog drveta. Izgledom visoko, sa ogromnom širokom i razgranatom krošnjom, debelim stablom, drvo koje sjaji... Prekrasne zelene boje listova...
Dok sam tako sjedio i promatrao drvo i divio mu se, energija je tekla kroz mene i osjetio sam se stopljen sa prirodom. Nakon nekog vremena, iz pravca drveta do mene su doletjele vile, okružile su me i veselo letjele oko mene, zatim sam osjetio, promjenu u energiji i da su me čistile, i pružile iscjeljivanje. Nakon tog tretmana posipale su me svojim prahom i povele su me prema drvetu. Što sam mu bliže dolazio bivalo mi je sve veće i veće, napokon smo doletjeli do donjeg djela drveta gdje su se vidjele prve grane korjenja, i tu je bio svjetlosni portal. Povele su me kroz njega, išli smo prema dolje i na gore i kada smo prošli portal našao sam se u drvetu.

E sad ono što sam vidio teško je opisati riječima, jer bio sam u drvetu, ali to je bio kao veliki grad unutar drveta, boje su bile prekrasne, žive, i bilo je puno , zaista puno vila .... Ni oni crtani o Zvonćici ne mogu predočiti kako je to izgledalo. Možda donekle film Gospodar prstenova. Boje su bile slične onima iz filma Avatar. Ovo je kratko da vam pokušam predočiti izgled toga....
Povele su me do dredine drveta kroz kojeg je protjecao široki stup zlatno bijeloga svijetla, veliki snop energetskog svjetla, snop energije.... uveli su me u taj snop i tamo sam ostao neko vrijeme.Tada sam osjetio opet promjenu u energiji, poseban osjećaj i posebna energija koje me je prožela cijeloga. Poveden sam kroz taj stup energije prema gore u jednu veliku prostoriju, gdje su me dočekali Predstavnici vila. Pozdravljen sam i zahvalili su mi na suradnji sa duhovima prirode i iscjeljivanju. Dobio sam jedan dar na rastanku, i polako sam odveden kroz stup nazad prema portalu i kroz njega opet na tu livadu. Iskustvo je bilo uistinu posebno i ono što sam osjetio teško je prenijeti riječima.
Ohrabrujem vas na povezivanje sa ovim kraljevstvom, jer puno toga nam mogu pružiti kada se otvori suradnja. Prekrasna bića puna ljubavi, suosjećanja i spremna da polete u pomoć svima koji rade na očuvanju ravnoteže Majke Zemlje i duhova prirode.
Tebe je sigurno mama ili baka razmazila..To što si vidio su energetske forme koje si vidio kako tvoja svijest želi da vidi da tebi bude pogodno prihvaćeno.To što si zaista vidio(ugrubo) je drvo života,zapravo put kroz samog sebe-svoju svjetlosnu kundalini energiju koja se diže do vatrene "lopte" svjetlosti-krunske chakre--

-"Livada" je tvoja sloboda odlučivanja-
Dakle priča je isprićana tebi(što će za nekoga drugoga istraživaća duhovnih staza biti ispričana kako je taj drugi bude mogao prihvatiti-shvatiti)

-"Vile i vilenjaci" su fotoni svjetlosti koji idu iz tvoje vlastite glave,i zapravo generiraju tvoju DNK(dvostruka zmija ili duhovna el.mag.entena) da jednom u "budućnosti" budeš mogao prihvatiti ne-linerani 5 D svijet ,a ne biti rob linerane zablude (današnjeg čovjeka)i njegove tzv."znanosti" i "religije za mase"..torpediranja raketom na mjesec ili neku "budućnost"iluzija (još većih)

Uglavnom napreduješ i nastavi--UČI..UČI..pa DEFRAGMENTIRAJ,pa ponovno..svaki čovjek ima svoju individualnu stazu ,inaće da nije tako sve bi bilo kopiranje,ili uzaludan posao besmisla...(kao što religija kopira i tupi jedno te isto i na kraju sve vode u propast-KRAJ ERE-

a što vidimo danas kod ove "najezde" izbjeglica koju smo uzrokovali svi mi"napredni"Europljni i američka masonerija i kršćanska vjera..
Ovako o tome kažu "drevni"

30. I na zemlji gdje boravite sada, divljaci će doći drugi i naseliće se u namjeri da i oni se ka Svjetlosti uzdignu.
31. Zaboravljena biće Drevna Mudrost, ali će ipak živjeti, mada od čovjeka skrivena.
32. Tako će biti, u zemlji koju Khem(Egipat) zoveš, rase će se uzdizati i rase će padati.

Zadnje uređivanje AngelFire9 : 11.10.2015. at 17:45.
AngelFire9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 21:32   #11
Smile

Moje putovanje je započelo prije nešto više od godinu dana. Početnica sam, ali brzo napredujem.
U jednoj meditaciji sam doznala ime svog vodiča- Gulfar(t). Pokušala sam saznati nešto više o njemu, ali nije mi uspjelo pa ako netko ima više saznanja o simbolici toga imena....
Veliki pomak u mom buđenju je bila rekonekcija koja mi je zaista otvorila oči i vrtoglavo promijenila pogled na svijet!
DanajaGreace is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 22:54   #12
Quote:
DanajaGreace kaže: Pogledaj post
Moje putovanje je započelo prije nešto više od godinu dana. Početnica sam, ali brzo napredujem.
U jednoj meditaciji sam doznala ime svog vodiča- Gulfar(t). Pokušala sam saznati nešto više o njemu, ali nije mi uspjelo pa ako netko ima više saznanja o simbolici toga imena....
Veliki pomak u mom buđenju je bila rekonekcija koja mi je zaista otvorila oči i vrtoglavo promijenila pogled na svijet!
Najbolje da takvu vrstu radoznalosti prosto zaobilaziš - ona ništa ne znači, a to ime je došlo samo iz tvog uma, imena su za ljude, duhovne energije nemaju svoja imena ali ih mi možemo nazivati kako god želimo i pridavati im ograničene forme kakve god nam najviše odgovaraju, ili kakve god nas plaše - sve su to samo trikovi uma bez obzira što iza toga može stajati nekakvo Sopstvo.
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2015., 23:53   #13
Quote:
AngelFire9 kaže: Pogledaj post
Tebe je sigurno mama ili baka razmazila..To što si vidio su energetske forme koje si vidio kako tvoja svijest želi da vidi da tebi bude pogodno prihvaćeno.To što si zaista vidio(ugrubo) je drvo života,zapravo put kroz samog sebe-svoju svjetlosnu kundalini energiju koja se diže do vatrene "lopte" svjetlosti-krunske chakre--

-"Livada" je tvoja sloboda odlučivanja-
Dakle priča je isprićana tebi(što će za nekoga drugoga istraživaća duhovnih staza biti ispričana kako je taj drugi bude mogao prihvatiti-shvatiti)

-"Vile i vilenjaci" su fotoni svjetlosti koji idu iz tvoje vlastite glave,i zapravo generiraju tvoju DNK(dvostruka zmija ili duhovna el.mag.entena) da jednom u "budućnosti" budeš mogao prihvatiti ne-linerani 5 D svijet ,a ne biti rob linerane zablude (današnjeg čovjeka)i njegove tzv."znanosti" i "religije za mase"..torpediranja raketom na mjesec ili neku "budućnost"iluzija (još većih)

Uglavnom napreduješ i nastavi--UČI..UČI..pa DEFRAGMENTIRAJ,pa ponovno..svaki čovjek ima svoju individualnu stazu ,inaće da nije tako sve bi bilo kopiranje,ili uzaludan posao besmisla...(kao što religija kopira i tupi jedno te isto i na kraju sve vode u propast-KRAJ ERE-

a što vidimo danas kod ove "najezde" izbjeglica koju smo uzrokovali svi mi"napredni"Europljni i američka masonerija i kršćanska vjera..
Ovako o tome kažu "drevni"

30. I na zemlji gdje boravite sada, divljaci će doći drugi i naseliće se u namjeri da i oni se ka Svjetlosti uzdignu.
31. Zaboravljena biće Drevna Mudrost, ali će ipak živjeti, mada od čovjeka skrivena.
32. Tako će biti, u zemlji koju Khem(Egipat) zoveš, rase će se uzdizati i rase će padati.

Namaste. Hvala na tvom pogledu, tumačenju i objašnjenju, iako nije bilo traženo. Kako si i sam rekao za mene je to onako kako sam opisao, za tebe je to kako si nam objasnio. Za nekog trećeg ili petog će biti drugačije.
Svjetlo bez tame se ne može spoznati, kao što i tama bića i bića svjetla imaju svoju ulogu. Poznati su mnogi mistici, karizmatici, sveci, duhovni učitelji koji su na svome putu imali razna iskušenja.... Sa tim se upoznaju svi majstori, posvečenici, adepti , prije ili kasnije, da što više svijetla isijavaš tim više na sebe privlačiš " tamnu braću" kako si ih nazvao. Svi mi prolazimo ispite, kušnje, na svome putu. Ali isto tako kada si u rezonanciji sa Izvorom, i tim svjetlom, ljubavi, ti si ipak u uzvišenijim vibracijama, stanju i ni jedan od tamne braće ti nemože tada nauditi. Oni mogu pokušati da te ometu, spuste, unazade.... ali to je sve.

A što se tiče kraja ere, svaki krug se mora zatvoriti da bi se novi mogao otvoriti ne smetano. Da mi se nalazimo na kraju jednog razdoblje koje se završava, ali i nalazimo se na rubu početka jednog novog ... E sad izbjeglice, masonerija, krščanstvo i ostalo što si nabrojao ... ne vidim kakve to veze ima sa ovom temom.

Hvala još jednom što si pronašao vremena da nas prosvijetliš sa tvojim objašnjenjem.
Namaste.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 00:01   #14
Quote:
yakuzza kaže: Pogledaj post
Najbolje da takvu vrstu radoznalosti prosto zaobilaziš - ona ništa ne znači, a to ime je došlo samo iz tvog uma, imena su za ljude, duhovne energije nemaju svoja imena ali ih mi možemo nazivati kako god želimo i pridavati im ograničene forme kakve god nam najviše odgovaraju, ili kakve god nas plaše - sve su to samo trikovi uma bez obzira što iza toga može stajati nekakvo Sopstvo.

Imena su nam dana sa razlogom, kao što su nam dane i mantre, molitve, kao što nam je dana riječ. Sve je sa razlogom. Za dio puta na kojem se ona nalazi trenutno, imena su potrebna, i tu su sa razlogom, ime je tu zbog nje. Kada dosegne viša stanja u kojima će samo misaono pokretati energiju, stanja u kojima Reiki majstori više ne crtaju simbole niti ih izgovaraju jer su to nadrasli.... Onda ni njoj Neće trebati ime, jer će tu energiju osjetiti, prepoznati i biti s njom u rezonanciji na puno višem nivou nego sada.

I molio bih te, ako nemaš neka svoja iskustva da podijeliš sa nama, da se suzdržiš od komentara osim ako te netko ne zamoli za neko objašnjenje.
hvala na razumjevanju.
Namaste.
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 00:31   #15
Quote:
DanajaGreace kaže: Pogledaj post
Moje putovanje je započelo prije nešto više od godinu dana. Početnica sam, ali brzo napredujem.
U jednoj meditaciji sam doznala ime svog vodiča- Gulfar(t). Pokušala sam saznati nešto više o njemu, ali nije mi uspjelo pa ako netko ima više saznanja o simbolici toga imena....
Veliki pomak u mom buđenju je bila rekonekcija koja mi je zaista otvorila oči i vrtoglavo promijenila pogled na svijet!
Drago mi je da si se javila, nastavi sa svojim radom na sebi, bez obzira šta ti drugi ovdje govore. Tvoja iskustva nitko drugi ne može doživjeti kao ti. I da ti u startu malo skrenem pažnju; Duhovni vodiči se mijenjaju, kroz daljnje meditacije traži potvrde, imena, kao i način komunikacije i znakove raspoznavanja. Tu ti veliku pomoć mogu pružiti Anđeli, koji te mogu zaštititi od svih bića koja nisu 100% od božanskog svjetla i ljubavi. Prije meditacije ih pozovi da te zaštite i vode, da budu uz tebe. Bez obzira vidjela ih ti ili ne oni su tu, ali moraš im dati uputu, moraš ih prizvati, dati im dozvolu da ti pomažu.

Rad sa Energijom, bilo da je Reiki, Theta Healing, Shamballa, Rekonekcija ili neka druga tehnika, sustav, možeš kombinirati sa meditacijama, afirmacijama, invokacijama... i sl... Dozvoli si da rasteš i nemoj se ukalupiti u sustav i njegove stupnjeve, nego ga iskoristi da Oblikuješ svoje Osobno Samo-Majstorstvo. Da otkriješ sve ono što nosiš u sebi.
Kako budeš napredovala, tako će se i krug vodiča povećavati , a ti slobodno možeš zatražiti i suradnju od nekih drugih, od Arhanđela, Majstora, Svetaca, Božanstava... Kada budeš spremna oni će se javiti.
Sretno i piši kada bude bilo novih iskustava.
Namaste .
__________________
I offer you peace. I offer you love. I offer you frendship. I see your beauty. I hear your needs. I feel your feelings. My wisdom flows from the higest Source. I salute that Source in you. Let us walk together.
Namaste.
Wiwamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 04:52   #16
Quote:
Wiwamus kaže: Pogledaj post
Imena su nam dana sa razlogom, kao što su nam dane i mantre, molitve, kao što nam je dana riječ. Sve je sa razlogom. Za dio puta na kojem se ona nalazi trenutno, imena su potrebna, i tu su sa razlogom, ime je tu zbog nje. Kada dosegne viša stanja u kojima će samo misaono pokretati energiju, stanja u kojima Reiki majstori više ne crtaju simbole niti ih izgovaraju jer su to nadrasli.... Onda ni njoj Neće trebati ime, jer će tu energiju osjetiti, prepoznati i biti s njom u rezonanciji na puno višem nivou nego sada.

I molio bih te, ako nemaš neka svoja iskustva da podijeliš sa nama, da se suzdržiš od komentara osim ako te netko ne zamoli za neko objašnjenje.
hvala na razumjevanju.
Namaste.
Iz iskustva joj i govorim, i baš zbog toga što je u fazi kada joj imena ne trebaju, a u principu ne trebaju ni tebi. To su najmanje važne pojave u odnosu na to šta je rezultat svega toga, odnosno čovek treba stvari da postavi na mesto na kojem one po svojoj prirodi pripadaju - to nije jedostavno i iz toga razloga se ljudi izgube u sopstvenom umu doživjlavajući stvari kroz misli a ne život onakav kakav jeste.

Ako je tvoja svest otvorena prema duhovnim energijama, onda je važno razviti prijemčivost za stvarnu pomoć - ne za stvaranje scenarija koji nema svrhu osim da eventualno sam sebi putem toga stvoriš trenutni kontekst ali opet u svrhu cilja, umesto besciljnog samopotvrđivanja - jer u principu sve to može biti samopotvrđivanje ega. Znaj da i "dobra" i "loša" dela predstavljaju vezujuću okolnost za svest samo je teže se osloboditi tih tzv "dobrih", a stvaranje pompe sam sebi u vezi važnosti (iako je sve to domen mašte) stvara se utisak da se radi nešto mnogo važno.

Kao i astralna putovanja, ako nisu usmerena prema duhovnim ciljevima, ona su beznačajna iskustva. Poznajem ljudi koji su se upleli u stvar izmaštavanja, u onda se sopstveni um igra onako kako to voli da radi.

Stvarni rezultati najčešće predstavljaju nešto skromno, i ljudi njime nisu zadovoljni zato što imaju želje i potrebe za nečim "uzbudljivim", instant - te najčešće i na početnim stupnjevima razvoja zalutaju bez adekvatnog vođstva smatrajući da čine nešto važno.

"vođstvo" se ne traži - vođstvo se stiče, a karakteristike tipa "ja sam miam vođstvo arhanđela, sad me vodi svetac" je beznačajno ako dolazi iz "ja sada želim da me vodi svetac taj i taj" - tako se uglavnom stvaro i magla u glavi, i ne govorim ovo zlurado samo hoću reći da to nije tek tako, a nije ni bitno onoliko koliko je važno strpljenje i važani su rezultati koj dolaze vremenom kroz svakodnevni život, kroz jačanje nervnog sistema, kroz mentalnu, emocionalnu, energetsku uravnoteženost umesto kroz "želim da me sada vodi ovo i ono".

Naravno, neka svako radi kako god želi - i život i duhovna Staza su samo imaginarni, sam je duhovna staza "stvarnija" imaginacija za razliku od uobičajene svesti. Insitiranje na kontekstu umesto na onome što je zaista praktična duhovnost je po meni prosto suvišno, a iskustvo duhovne staze se mora takođe postaviti na svoje pravo mesto ako se želi napredovati u tome - inače je čovek kao neko dete koje u povratku iz škole umesto da ide pravo kući bude opčarano lokalnim vašarom i svetlima cirkusa.

Samo vi nastavite svoju diskusiju, neću se mešati, moje iskustvo je vezano za sve prilike života kao rezultat duhovnim napora zato što se život dešava samo iznutra - a o tome pišem na svim temama, samo to nije ništa "pompezno" već nešto svakodnevno, mnogima to može biti i dosadno i "nemoguće".
__________________
"Bilo da jezde kosmičkim prostranstvima ili da istražuju dubine okeana, ljudi će ostati kakvi jesu, nepromenjeni, zbog toga što ne mogu zaboraviti na sebe, niti se setiti da u život uvedu milosrđe opraštanja."

Zadnje uređivanje yakuzza : 12.10.2015. at 05:12.
yakuzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 09:05   #17
Quote:
Wiwamus kaže: Pogledaj post
Drago mi je da si se javila, nastavi sa svojim radom na sebi, bez obzira šta ti drugi ovdje govore. Tvoja iskustva nitko drugi ne može doživjeti kao ti. I da ti u startu malo skrenem pažnju; Duhovni vodiči se mijenjaju, kroz daljnje meditacije traži potvrde, imena, kao i način komunikacije i znakove raspoznavanja. Tu ti veliku pomoć mogu pružiti Anđeli, koji te mogu zaštititi od svih bića koja nisu 100% od božanskog svjetla i ljubavi. Prije meditacije ih pozovi da te zaštite i vode, da budu uz tebe. Bez obzira vidjela ih ti ili ne oni su tu, ali moraš im dati uputu, moraš ih prizvati, dati im dozvolu da ti pomažu.

Rad sa Energijom, bilo da je Reiki, Theta Healing, Shamballa, Rekonekcija ili neka druga tehnika, sustav, možeš kombinirati sa meditacijama, afirmacijama, invokacijama... i sl... Dozvoli si da rasteš i nemoj se ukalupiti u sustav i njegove stupnjeve, nego ga iskoristi da Oblikuješ svoje Osobno Samo-Majstorstvo. Da otkriješ sve ono što nosiš u sebi.
Kako budeš napredovala, tako će se i krug vodiča povećavati , a ti slobodno možeš zatražiti i suradnju od nekih drugih, od Arhanđela, Majstora, Svetaca, Božanstava... Kada budeš spremna oni će se javiti.
Sretno i piši kada bude bilo novih iskustava.
Namaste .
Hvala ti na tvojim riječima. Ohrabrujuće su. Spomenuo si rekonekciju. Napravila sam osobnu rekonekciju prije skoro godinu dana i to mi je bilo neopisivo iskustvo. Senzacije, dodiri moje svjetlosne obitelji, osjećaj lebdenja...
Možeš li mi objasniti ovo "nemoj se ukalupiti u sustav i njegove stupnjeve". Nisam sigurna razumijem li
DanajaGreace is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 10:09   #18
Quote:
DanajaGreace kaže: Pogledaj post
U jednoj meditaciji sam doznala ime svog vodiča- Gulfar(t). Pokušala sam saznati nešto više o njemu, ali nije mi uspjelo pa ako netko ima više saznanja o simbolici toga imena....
ime i njegovo znacenje ti nije ni važno, važan je sam lik i sve ono što je vezano uz njega...obrati pažnju na to...tako ceš saznati puno više o sebi
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 10:41   #19
Imao sam neka iskustva , doduše dosta davno i ne u toj mjeri , Vidio sam Vuka, kuću i neku ženu( meditacije , vizualizacije, otvaranje trećeg oka ) . Pa sam si nekoko zabrijao da sam bio vuk u prošlom životu . No ipak mislim da sam zabrijao. Svatko ima svoj put , iako sam ja više sklon razmišlanju yakuzze . No kako kaže moj dragi drug svatko ima mišljenje i šupak (pardon my frenč ) . Živjeli
LisenSvihPrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2015., 10:50   #20
Quote:
Wiwamus kaže: Pogledaj post
Imena su nam dana sa razlogom, kao što su nam dane i mantre, molitve, kao što nam je dana riječ. Sve je sa razlogom. Za dio puta na kojem se ona nalazi trenutno, imena su potrebna, i tu su sa razlogom, ime je tu zbog nje. Kada dosegne viša stanja u kojima će samo misaono pokretati energiju, stanja u kojima Reiki majstori više ne crtaju simbole niti ih izgovaraju jer su to nadrasli.... Onda ni njoj Neće trebati ime, jer će tu energiju osjetiti, prepoznati i biti s njom u rezonanciji na puno višem nivou nego sada.
Nomen est omen!

Onaj koji zna ime ima moć (ime osobna vibracija). Nitko ti ne daje moć nad sobom. Opreza u tom okruženju nikad dosta.
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:15.