Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 14:03   #41
Bio je neki gladan entitet onda
Katayama is offline  
Old 11.08.2016., 14:23   #42
Hehe, pa mene dosao jest... To je bila osoba koja je bila u kontaktu sa mnom i na javi.
Malfetica is offline  
Old 11.08.2016., 15:00   #43
Pero u ovom slučaju nije moćnije od mača, tratinčicama i pasivom ne možeš izvesti kvalitetnu samoobranu.
Katayama is offline  
Old 11.08.2016., 15:14   #44
Cim sta saznam, pisem ovdje.
U medjuvremenu, evo kratkog i slikovitog sazetka kako seliti svijest u tudje tijelo..i sama naravno pronasla na internetu.
Of the tree of Samsara ignorance is the seed
the identifikation with the body is its sprout
attachment its tender leaves
work is water
the body its trunk
the vital forces its branches
the organs its twigs
the sense-objects its flowers
various miseries due to diverse works are its fruits
and the individual soul is the bird on it.
Pa si vi mislite hehe
(Verse 145)
Malfetica is offline  
Old 11.08.2016., 15:45   #45
Garantiram 100% da meni to nitko ne može napraviti
Katayama is offline  
Old 11.08.2016., 15:55   #46
Quote:
Malfetica kaže: Pogledaj post
Cim sta saznam, pisem ovdje.
U medjuvremenu, evo kratkog i slikovitog sazetka kako seliti svijest u tudje tijelo..i sama naravno pronasla na internetu.
Of the tree of Samsara ignorance is the seed
the identifikation with the body is its sprout
attachment its tender leaves
work is water
the body its trunk
the vital forces its branches
the organs its twigs
the sense-objects its flowers
various miseries due to diverse works are its fruits
and the individual soul is the bird on it.
Pa si vi mislite hehe
(Verse 145)
Znas li sto je samsara?
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 11.08.2016., 17:52   #47
Samsara je pretpostavljam neka tehnika i stanje uma.
Ako si jakog i stalozenog uma vjerovatno ne moze, a opet vjerojatno ovisi i o poznavanju objekta, vjestini izvodjaca i volji.
Malfetica is offline  
Old 11.08.2016., 22:34   #48
Quote:
Malfetica kaže:
Samsara je pretpostavljam neka tehnika i stanje uma.
Nije. Samsara je izraz, odnosno pojam.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 11.08.2016., 23:49   #49
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Znas li sto je samsara?

To je ono šta može ić uz kebap
Katayama is offline  
Old 12.08.2016., 10:16   #50
Pojam pod kojim se podrazumjeva sta? Zemaljski zivot?
Kebab, samsara,, moze bit...
Malfetica is offline  
Old 12.08.2016., 10:28   #51
Samsara-pojam za vječno vraćanje u život odnosno reinkarnaciju u duše u ljudsko tijelo gdje uvijek pati zbog loše karme.

Poveznica sa kebapom..eerrmm ono kad pretjeraš sa ljutim umakom i chilijem pa poslije cviliš "oo bože nikad više, nikad više"...do idućeg puta i tako u krug

Ispada da ne ide samo ljubav kroz želudac nego i mudrost

Zadnje uređivanje Katayama : 12.08.2016. at 10:38.
Katayama is offline  
Old 12.08.2016., 18:42   #52
Quote:
Malfetica kaže: Pogledaj post
Uh, ja to vise ne bi ponavljala na tvom mjestu..
Cula sam za paralizu sna, ali nisam cula da ti ta paraliza moze ostavit modrice po tijelu. I to mi se dogodilo. Imala sam otisak zuba ujutro iznad lijeve dojke kad sam imala oko 10 godina.
strasno...
WIKY is offline  
Old 12.08.2016., 19:46   #53
Kad mi je ta modrica bila, onda mi je baka prelijevala svetu vodu i obavezno sam imala cesnjak pod jastukom. I nije se ponavljalo vise. Izgleda da je cesnjak mocno oruzje protiv takvih osoba..
Malfetica is offline  
Old 02.09.2016., 08:56   #54
Problem zastite u ovom slucaju je sto tvoj otac pije i ne moze sam zastititi svoje energetske centre (cakre). Alkohol mijenja stanje svijesti i unistava je, a samo cista svijest moze sebe zastititi. Ti mozes probat sledecu zastitu. Uradi je ujutru nakon spavanja i uvece prije spavanja.
Izrecituj sledecu Hristovu zastitnicku molitvu (samo na engleskom je imam, ja je na engleskom izgovaram). Dok je izgovaras oci su zatvorene i zamisljas mentalnim putem sve sto izgovaras. Na primjer, rijeci "surround and fill us with flame of Divine Love and Wisdom" uistinu zamislis kako vas vatra Bozije ljubavi i mudrosti opkruzuje i sl.:

Prayer of Protection.
O Christ! Surround and fill us with the
•Flame of Divine Love and Wisdom,
That it may purify, illumine and guide us in all things.
May its Spiritual Fire form a rampart of Living Flame around us To protect us from all harm.
May it radiate to every heart, consuming all evil
And intensifying all good. In the name of the Living Christ! Amen.

Nakon molitve na svaku cakru tvog oca nacrtas krst mentalnim putem. Zatvorenih oci vizualiziras kako pises krst sa bijelo-zlatnom bojom na krunsku cakru tvog oca, zatim crtas krst na mjestu treceg oka tvog oca, zatim na vrat, na srce, na solarni plexus, tri prsta ispod pupka i na mjesti gdje pocine kicma. Nakon toga opet ponovis istu molitvu.
Mozes isto da vizualiziras i vasu kucu i na njoj da iscrtas krst na krov, na svaki spoljnji zid i na vrata. Ako ova vasa tetka uistinu radi to sto mislis da radi, posto je krscanka vidjet ce astralnu zastitu u formi krsta.

Molim da mi niko ne salje privatne poruke, ne bavim se magijom, ali znam se zastititi. Za pravu zastitu se treba smijenit vibracija, ali to trazi puno ciscenja, molitve i meditacije, naravno pod pravim vodstvom duhovnog ucitelja.
dersu is offline  
Old 29.09.2016., 04:56   #55
Hej ljudi, evo da se javim sa novim dojmovima, mada i nemam nekih novih saznanja.
Tehnika vizualizacije zastite ne pali. Kad tata dosegne jednu tocku pri konzumaciji alkohola, obicno pije s drustvom i veseo je i brbljav, al ima ta jedna granica koju katkada prijedje (a ovisi i o samom drustvu u kojem je i o kojim temama razgovaraju) i ona tada dobije pristup, a cak preko njega i meni. U nekoliko navrata je dosla i meni u glavu i razgovarala sa mnom, postavljala mi pitanja. Naime, od striceve smrti nam nije stupila nogom u kucu, fizicki. Uglavnom, tocno se osjeti kad je prisutna i vrlo lako ju se moze otjerati, al nazalost iz tate jos uvijek ne znam kako. U momentima kad je prisutna i kad daje neke svoje komentare kroz njega, em znas njen ton i nacin govora, rijeci i recenice, em mu se oci promjene, nekako...poglupe, najblaze receno. Tada je samo ignoriramo i cekamo da se tata vrati, da ju nadvlada. Toliko, zasad.
Malfetica is offline  
Old 01.10.2016., 07:54   #56
a koliko puta si uopce radio/la vizualizaciju?
to bi trebalo biti svaki dan i po nekoliko puta dok ti to ne postane lagano zacas dignuti zastitu
sto vise vizualiziras zastita postaje snaznija i dulje traje...iako ne traje vjecno
sigurno treba puno snage i energije za zastitu vece povrsine kao sto je cijela kuca, ali nemoj odustati, a energiju koju bi utrosila na vlastite strahove preusmjeri u zastitu kuce
covjek se odmah bolje osjeca kad mozak zaokupi necim drugim pozitivnim nego strahovima, pa zaboravis na strah jer nemas vremena misliti na to
WIKY is offline  
Old 02.10.2016., 20:02   #57
Ma ne bojim je se uopce, prokuzena je totalno, kad god se pojavi, a fizicki se mozda pojavi jedino kad mene ne bude bilo doma. Al ne moze vise nista napravit, kuzis? Samo je tu, jebiga, volila bi da i to mogu rjesit, al to ak tata prestane pit, ovako ima pristup preko njega. Nisam se puno trudila oko vizualizacije, istina. Imas pravo. Puno hvala na savjetima svima, posebno prethodnom komentaru gdje tocno opisano sto uciniti i kako da se zastiti. Svako bi trebao to uraditi vjerovao ne vjerovao, svega ima vani.
Malfetica is offline  
Old 07.10.2016., 08:12   #58
Stalno dobivam neke znakove upozorenja kroz snove. Sanjam silovanja, rupe, rojeve osa, itd. Na javi je se ne bojim, al se zbog snova ne mogu ne zapitati, sprema li mi se kakva stupica? Sto bi mogla ocekivati uopce od nje, da me udari auto, padne grana na mene, da slomim nogu... Mozda je i paranoja u pitanju, al nikako da sanjam nesta pozitivno.
Malfetica is offline  
Old 09.10.2016., 08:09   #59
sanjas ono o cemu razmisljas tokom dana, ono sto te brine/muci i cega se bojis,i o cemu mastas
WIKY is offline  
Old 28.10.2016., 12:38   #60
Znaci sada mi ju je dosta! Pitala sam se sto mi to moze ciniti, pa sam i saznala. Sta sam trazila, to sam i dobila.
Nema stroja ni alata koji se nije pokvario u mojim rukama u zadnjih 10 dana, toliko stvari nisam pokidala tokom cijelog svog zivota. I to neke stvari nove pod garancijom. Jednostavno se sve izvrne naopako. A usto odjednom sam pocela bolovati od reume u 28oj godini zivota. Nikad me dosad nije ovo bolilo kad se mijenja vrijeme, sad ne prestaje danonocno boli, ne mogu spavat. Preko dana ajde mozes podnijet, al spavat nema sanse.
Dakle, prelazim na njezin teritorij i pocinjem djelovati istim sredstvima na nju.
Ako netko ima kakav pametan savjet, molim da pise. Hvala lijepa. Pozdrav
Malfetica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.