Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

Pogledaj rezultate ankete: Mislite da:
Postoji dogovor i plan sa oba stanara 58 19.80%
Samo Nemeš glumi 18 6.14%
Samo Marijana glumi 77 26.28%
Njihovi osjećaji i postupci su stvarni 140 47.78%
Glasovatelji: 293. Ne možete glasovati u ovoj anketi

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2011., 11:15   #1
Marijana i Nemeš-stvarnost ili scenarij produkcije?

Dakle iz naslova se sve vidi. Ima i javna anketa o opcijama za koje mislite (zasad) mislite da su naizglednije.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 11.05.2011., 11:33   #2
E moj prijatelju, niko tu ne glumi nemaju oni toliko mozga. A i onaj ko bi odglumio 24h na dan svaka mu cast, trebali bi izmisliti vecu nagradu od Oskara za takvo nesto.
Mr.Black is offline  
Old 11.05.2011., 12:14   #3
iskreno, i meni je palo na pamet da oni glume, premda se moram sloziti i sa mišljenjem mr. black.
koliko god je teško povjerovati da postoji toliko glupa i jadna osoba ( čitaj marijana) koja bi za pet minuta slave prodala kćer, supruga, roditelje....
al isto tako da i glume valjda bi ih neki detalj otkrio, vec su tamo 60 i nesto dana
ali im nikako ne predviđam svijetlu buducnost, u vrh glave par mjeseci nakon izlaska iz kuce
el_nino is offline  
Old 11.05.2011., 13:05   #4
Glasala sam za Njihovi osječaji i postupci su stvarni

Jer stvarno tako i mislim.
Makadamija is offline  
Old 11.05.2011., 13:43   #5
Quote:
el_nino kaže: Pogledaj post
iskreno, i meni je palo na pamet da oni glume, premda se moram sloziti i sa mišljenjem mr. black.
koliko god je teško povjerovati da postoji toliko glupa i jadna osoba ( čitaj marijana) koja bi za pet minuta slave prodala kćer, supruga, roditelje....
al isto tako da i glume valjda bi ih neki detalj otkrio, vec su tamo 60 i nesto dana
ali im nikako ne predviđam svijetlu buducnost, u vrh glave par mjeseci nakon izlaska iz kuce
A koji bi to detalj bio?...mislim nisam ni ja sigurna u svoje mišljenje 100% i nikako da me život prestane iznenađivati, ali Nemeševo ponašanje je meni dovoljan dokaz za namještaljku barem s njegove strane...jer jednostavno ne vidim što ga je moglo toliko smantati, njegovo iskazivanje potpune zaljubljenosti i privrženosti mi liče na scenarij i točka..ali to je već moj problem što na i u Mari ne vidim niti jedan interesantan detalj
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 11.05.2011., 14:19   #6
ne mislim da je scenarij.
,
ona je razmažena fuksa koja se malkoč precijenila ko u onom tekstu elementala - ne vrijediš tol'ko dušo, a on je mladi, zaljubljeni, bahati i napuhani telac, prafi sin jedinac.

mislim da to nije nikakva ljubav iz snova, pače mislim da ona čak niti nema osjećaje naspram njega i da će pokušat sredit stvari s mužem kad izađe, a on će ostat
slomljena srca, kroz koju godinu kad sve zaraste i smiri se, zaboravit će, ali jbg, vrpca, ko i papir, sve trpi
ostat će mu uspomena na njegovu mladenačku zaljubljenost koju je s njim proživljavalo gledateljstvo 5 zemalja, ali i to je za ljude
fina mrtva is offline  
Old 11.05.2011., 14:22   #7
u ovoj anketi fali 5. opcija koja glasi : Boli me kuky za Nemeša i Marijanu
ali pošto nema te opcije ah, pa mislim da je stvarno nažalost
__________________
Doesn’t expecting the unexpected make the unexpected expected?
Nynaeve is offline  
Old 11.05.2011., 14:31   #8
Svemirska ljubav do Tokija i nazad
Očekujte iduće godine Nemrešove ispovjedi na topicu za šupendare

ŽMK
Falcon is offline  
Old 11.05.2011., 15:23   #9
vole se

__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Old 11.05.2011., 15:45   #10
Meni se čini da je on pao na nju totalno, iako nije realno kume da se tako zatreska u tjedan dana, a vani 7 riba. Al ajd.

Za nju pak mislim da se uništila na toj prvoj žurci i da stvarno nije znala tko je i gdje je. I iduće jutro skužila šta je bilo, i jebiga, sad ću ja nastavit tako, u kući je dosadno. (A ne vjerujem ni da je vani puno drukčija). No svakako mislim da tu osjećaja s njene strane nema.
__________________
The light at the end is worth the pain...
Gatita is offline  
Old 11.05.2011., 15:47   #11
Quote:
fina mrtva kaže: Pogledaj post
ne mislim da je scenarij.
,
ona je razmažena fuksa koja se malkoč precijenila ko u onom tekstu elementala - ne vrijediš tol'ko dušo, a on je mladi, zaljubljeni, bahati i napuhani telac, prafi sin jedinac.

mislim da to nije nikakva ljubav iz snova, pače mislim da ona čak niti nema osjećaje naspram njega i da će pokušat sredit stvari s mužem kad izađe, a on će ostat
slomljena srca, kroz koju godinu kad sve zaraste i smiri se, zaboravit će, ali jbg, vrpca, ko i papir, sve trpi
ostat će mu uspomena na njegovu mladenačku zaljubljenost koju je s njim proživljavalo gledateljstvo 5 zemalja, ali i to je za ljude
Nikad mi nisu bile jasne osobe koje lepe olako etikete na ljude, koje nepogrešivo znaju šta drugi ljudi misle i šta će se desiti u budućnosti. Malo je bezvezno pozivati se na didakciju i na anlizu događaja, jer je to jako subjektivno i pristrasno vidjenje i nikako ne može biti objektivno. Kako neka žena može drugiu nazvati fuksom? To je dno dna.
Jel zato što je prevarila muža ili momka? To ne drži vodu, jer se bojim da u tom slučaju živimo u svetu fuksi. Ako je fuksa žato što je imala seks 5-6 puta za 60 dana, onda je situacija još crnja, jer kako onda nazvati ove koje imaju seks 3-4 puta nedeljno. Kako nazvati alkoholičarkom ženu koja popije malo više jednom nedeljno, dok pisci tih redova piju svakodnevno. Zašto je samo Marijana alkoholičarka, a ostali ukućani nisu, kad i oni isto tako piju? Horvat kad se napije na žurci padne bar 30-tak puta i niko ga ne etiketira da je alkoholičar. Jako je ružno imati dvostruke standarde samo zato što je neko drugi uradio nešto javno, dok ostali to isto rade ali "pošteno", iza ledja, krijući se po mračnim parkinzima ili unajmljenim sobama i pri tom upiru prstom na druge i galame: "Pogledajte, ona je prevarila muža!".
Pazi Metak is offline  
Received Warning
Old 11.05.2011., 16:11   #12
Ona je ušla u VB jer joj je dosadno, želi malo promene, slobode, da ne razmišlja ni o čemu. I to ju je sve ponelo i zato je i pala na Nemeša koji je stvarno fizički privlači. Čim se to desilo, shvatila je šta je uradila, ali ne želi da izgubi taj osećaj slobode koji ima u kući. Zato povremeno i izvodi one spektakle koji su istovremeno namenjeni i Nemešu i spoljnom svetu.
Problem joj pravi to što se Nemeš zaista zaljubio u nju, onako pravo klinački. Da je i on u fazonu "zezamo se, ali to je to, ne definišemo ovaj naš odnos ni na koji način", lakše bi joj bilo.

Nema tu nikakvog scenarija.
Amelie is offline  
Old 11.05.2011., 16:15   #13
Quote:
Pazi Metak kaže: Pogledaj post
Nikad mi nisu bile jasne osobe koje lepe olako etikete na ljude, koje nepogrešivo znaju šta drugi ljudi misle i šta će se desiti u budućnosti. Malo je bezvezno pozivati se na didakciju i na anlizu događaja, jer je to jako subjektivno i pristrasno vidjenje i nikako ne može biti objektivno. Kako neka žena može drugiu nazvati fuksom? To je dno dna.
Jel zato što je prevarila muža ili momka? To ne drži vodu, jer se bojim da u tom slučaju živimo u svetu fuksi. Ako je fuksa žato što je imala seks 5-6 puta za 60 dana, onda je situacija još crnja, jer kako onda nazvati ove koje imaju seks 3-4 puta nedeljno. Kako nazvati alkoholičarkom ženu koja popije malo više jednom nedeljno, dok pisci tih redova piju svakodnevno. Zašto je samo Marijana alkoholičarka, a ostali ukućani nisu, kad i oni isto tako piju? Horvat kad se napije na žurci padne bar 30-tak puta i niko ga ne etiketira da je alkoholičar. Jako je ružno imati dvostruke standarde samo zato što je neko drugi uradio nešto javno, dok ostali to isto rade ali "pošteno", iza ledja, krijući se po mračnim parkinzima ili unajmljenim sobama i pri tom upiru prstom na druge i galame: "Pogledajte, ona je prevarila muža!".
Eto, umjesto da obrazlažem svojeglasovanje, umjesto toga u potpunosti potpisujem ovaj post. Lijepo napisano, bolje nego da sam ja pisala, jerbo sam tek oladila od bana a ne bih htjela baš tako skoro drugi.
Gledala sam dok sam ladila snimke od početka BB kuće, u prvoj se Ema toliko nalila da ju je bilo tužno gledati, ali nitko se s tim niej sprdao.
A i ostali..
Pimpinell@ is offline  
Old 11.05.2011., 16:18   #14
Quote:
Pazi Metak kaže: Pogledaj post
Nikad mi nisu bile jasne osobe koje lepe olako etikete na ljude, koje nepogrešivo znaju šta drugi ljudi misle i šta će se desiti u budućnosti. Malo je bezvezno pozivati se na didakciju i na anlizu događaja, jer je to jako subjektivno i pristrasno vidjenje i nikako ne može biti objektivno. Kako neka žena može drugiu nazvati fuksom? To je dno dna.
Jel zato što je prevarila muža ili momka? To ne drži vodu, jer se bojim da u tom slučaju živimo u svetu fuksi. Ako je fuksa žato što je imala seks 5-6 puta za 60 dana, onda je situacija još crnja, jer kako onda nazvati ove koje imaju seks 3-4 puta nedeljno. Kako nazvati alkoholičarkom ženu koja popije malo više jednom nedeljno, dok pisci tih redova piju svakodnevno. Zašto je samo Marijana alkoholičarka, a ostali ukućani nisu, kad i oni isto tako piju? Horvat kad se napije na žurci padne bar 30-tak puta i niko ga ne etiketira da je alkoholičar. Jako je ružno imati dvostruke standarde samo zato što je neko drugi uradio nešto javno, dok ostali to isto rade ali "pošteno", iza ledja, krijući se po mračnim parkinzima ili unajmljenim sobama i pri tom upiru prstom na druge i galame: "Pogledajte, ona je prevarila muža!".
čuj, frajeru, ni meni nije jasno zašto si ti prošao sve balkanske forume koji imaju veze s ovogodišnjim velikim bratom ne bi li napadao svakoga tko ima nešto za reći o čvrljakovoj, a što se tebi ne sviđa i odakle tolika, pomalo bolesna opsesija marijanom, no fala bogu, pa imam pravo na svoje mišljenje bez da se ikome opravdavam, a ponajmanje tebi

vidim da si iz požarevca, pa se možebitno nadaš da će mare ako postane požarevačka mlada biti širokogrudna i naspram ostalih
pevaca u selu, ha?
fina mrtva is offline  
Received Infraction
Old 11.05.2011., 16:18   #15
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Ona je ušla u VB jer joj je dosadno, želi malo promene, slobode, da ne razmišlja ni o čemu. I to ju je sve ponelo i zato je i pala na Nemeša koji je stvarno fizički privlači. Čim se to desilo, shvatila je šta je uradila, ali ne želi da izgubi taj osećaj slobode koji ima u kući. Zato povremeno i izvodi one spektakle koji su istovremeno namenjeni i Nemešu i spoljnom svetu.
Problem joj pravi to što se Nemeš zaista zaljubio u nju, onako pravo klinački. Da je i on u fazonu "zezamo se, ali to je to, ne definišemo ovaj naš odnos ni na koji način", lakše bi joj bilo.

Nema tu nikakvog scenarija.

Promjene Da, ne razmišljati o ničemu DA ali slobode NE, jer toga joj nije flilo i sama je rekla.
I nema to što ona radi veze sa osjećajem slobode, niti je sloboda to čemu ona teži...
Zaljubila se i ona u njega, ali obzirom da uz to usput i razmišlja svjesna je svega...samo što to nitko ovdje ne želi vidjeti a mene umorilo da me kenjaju ako što zucnem po toj temi...pa više i neću.
Pimpinell@ is offline  
Old 11.05.2011., 16:40   #16
Quote:
Pazi Metak kaže: Pogledaj post
Nikad mi nisu bile jasne osobe koje lepe olako etikete na ljude, koje nepogrešivo znaju šta drugi ljudi misle i šta će se desiti u budućnosti. Malo je bezvezno pozivati se na didakciju i na anlizu događaja, jer je to jako subjektivno i pristrasno vidjenje i nikako ne može biti objektivno. Kako neka žena može drugiu nazvati fuksom? To je dno dna.
Jel zato što je prevarila muža ili momka? To ne drži vodu, jer se bojim da u tom slučaju živimo u svetu fuksi. Ako je fuksa žato što je imala seks 5-6 puta za 60 dana, onda je situacija još crnja, jer kako onda nazvati ove koje imaju seks 3-4 puta nedeljno. Kako nazvati alkoholičarkom ženu koja popije malo više jednom nedeljno, dok pisci tih redova piju svakodnevno. Zašto je samo Marijana alkoholičarka, a ostali ukućani nisu, kad i oni isto tako piju? Horvat kad se napije na žurci padne bar 30-tak puta i niko ga ne etiketira da je alkoholičar. Jako je ružno imati dvostruke standarde samo zato što je neko drugi uradio nešto javno, dok ostali to isto rade ali "pošteno", iza ledja, krijući se po mračnim parkinzima ili unajmljenim sobama i pri tom upiru prstom na druge i galame: "Pogledajte, ona je prevarila muža!".
Boli ljude jedna stvar koliko se netko tamo naljeva i čime...većinu ljudi...ali ne kužim zašto bi trebali varati javno i pred svakom šušom pokazivati svoju intimu, a ona nije uplela samo sebe nego i one koju joj za to nisu dali dozvolu.
Problemi u braku se ne rješavaju javnim seksom nakon kojeg se hvali muža i tužno vrti prsten pa onda opet hop na onih bijednih par minuta nazovi seksa.

Isto tako se ne rađa djecu da bi se u drugoj godinu djetetova života sjetila da je njoj dosadno pa ide tri mjeseca u BB...ne znam niti jednog roditelja tako malog djeteta kojemu je dosadno...može biti samo to da joj je dosadno biti s djetetom koje je u vrlo zahtjevnoj fazi, ali dijete joj nije ostavila roda pa da sada može reći da malo ne bi bila mama.
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Old 11.05.2011., 16:43   #17
Meni je bilo očajno dosadno dok su moj imali 2 godine..tek sa 3 mi je prestalo biti dosadno Sve nakon toga mi je urnebesno zabavno
I što sad?? Lastane, nisam normalna.
Pimpinell@ is offline  
Old 11.05.2011., 16:49   #18
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Boli ljude jedna stvar koliko se netko tamo naljeva i čime...većinu ljudi...ali ne kužim zašto bi trebali varati javno i pred svakom šušom pokazivati svoju intimu, a ona nije uplela samo sebe nego i one koju joj za to nisu dali dozvolu.
Seks nije štetan ako se pravilno konzumira, alkohol jest.

Quote:
Problemi u braku se ne rješavaju javnim seksom nakon kojeg se hvali muža i tužno vrti prsten pa onda opet hop na onih bijednih par minuta nazovi seksa.
Nitko od sablažnjivih nije demonstrativno prestao gledati taj nemoral.

Quote:
Isto tako se ne rađa djecu da bi se u drugoj godinu djetetova života sjetila da je njoj dosadno pa ide tri mjeseca u BB...ne znam niti jednog roditelja tako malog djeteta kojemu je dosadno...može biti samo to da joj je dosadno biti s djetetom koje je u vrlo zahtjevnoj fazi, ali dijete joj nije ostavila roda pa da sada može reći da malo ne bi bila mama.
To su ipak tvoja neka mjerila, dozvoli da postoje i neka njena. Uostalom, žena zarađuje, ne džabalebari.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Old 11.05.2011., 16:54   #19
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post

To su ipak tvoja neka mjerila, dozvoli da postoje i neka njena. Uostalom, žena zarađuje, ne džabalebari.
E da, bitan detalj.
Da je išla preko granice raditi za dojč marke kao nekad mnogi, onda se to ne bi uzimalio za zlo, a što zaradi i još se zabavlja eeeee...tako ne može.
Pimpinell@ is offline  
Old 11.05.2011., 16:56   #20
Ništa od ponuđenog. Nema scenarija ali nema ni stvarnih osećaja, barem ne sa njene strane.
nimalo ozbiljan is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.