Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver > Prijenosna računala

Prijenosna računala Omnia mea mecum porto

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2016., 18:52   #5781
alcatel bi trebao držati vip.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 12:51   #5782
dobar dan, tražim tablet, do cca 800 kn. nije mi bitna marka. ono što sam radila na dosadašnjem tabletu jesu: mailovi (pišem puno mailova), čitanje word dokumenata, poruke, youtube videi u slobodno vrijeme. potreban mi je tablet koji je brz, slika ok, kamera nije bitna uopće, da mogu puno pisati po njemu te da baterija drži. imate li kakvu preporuku?
__________________
x
obicna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 12:14   #5783
prema navedenom bih prije savjetovao neki manji laptop (10''-12'') nego tablet. čisto zbog funkcija koje se traže
snake1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 14:29   #5784
Molim preporuku za tablet, koji će veći dio vremena koristiti dijete od 6-7 god. Dakle, YouTube crtići, igrice s Google play-a, surfanje, eventualno mp3, pregled slika....
Ideja je Lenovo A7 -10 ili 20(ADAM), eventualno nešto od 8" - A8-50? Cijena od 600-900 kuna. Kakva su iskustva s navedenim tabletom, ima nekakva bolja alternativa u navedenom cjenovnom rangu? Hvala
Cosmo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 21:41   #5785
evo od danas je zenpad 8 u mojim rukama. kupljen u linksu u zg, gdje sam ga lijepo pregledao, nisu imali nista protiv. cijene su svuda slicne, a ovo mi je bilo na ruku.
kroz koji dan kad se malo upoznamo stavim par rijeci
snake1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 10:50   #5786
koji model, točno?
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 21:29   #5787
Z 380C
snake1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 09:20   #5788
Quote:
kit-samoubojica kaže: Pogledaj post
Hvala dečki, probat ću pa javim, mislim da imam doma neki od Nokie micro USB ali onako izliven bez mogućnosti odvajanja kabla pa ću probati sa njim
Update
Evo da javim epilog, nakon mog zadnjeg upisa na temi ponovno sam kontaktirao MR servis i po 3. puta je Tablet završio kod njih no međutim ovaj puta su mi ga jednostavno zamijenili za novi
Znači kao što si i napisao Viking, MR servis u Rugvici je stvarno ok netipično za naš balkanski mentalitet
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 12:11   #5789
rekao sam ti da oni neće raditi problem. isto tako, čak i brže ti rješava čipoteka, a ostali servisi, e, to je već lutrija.

sada ostaje vidjeti jesli li dobio prvi pokvareni uređaj ili će ti se ista stvar opet događati, a što će reći da je uređaj, soft&hardver loš.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 12:37   #5790
Vjerujem da je to ipak izolirani slučaj.Čitam iskustva drugih korisnika (na jednoj drugoj stranici) su uglavnom pozitivna.

http://www.racunalo.com/vivax-tablet...di-ko-violina/

Ja sam uređaj kupio doslovno isti ili drugi dan kako su došli u naše trgovine, očito se radi o prvim serijama.
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2016., 12:53   #5791
držim fige da je tako!
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 12:29   #5792
Bok ekipa. Imate kakvih iskustava sa Asus Transformer serijom? Gledao sam T100HA model sa 4gb rama i 64gb memorije.

Možda preporuka nekog drugog hibrida za sličnu cijenu?
Luuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 13:36   #5793
Pozdrav svima! Trebao bih pomoć oko izbora kvalitetnog mini-laptopa/tableta u poslovne svrhe. Naišao sam na ove tri opcije:

1. Lenovo MIIX 3 10

2. Acer ONE 10

3. Asus Transformer Book T100

Ima li netko iskustva da me uputi što je sigurnije kupiti?

Također, ukoliko netko zna nešto bolje za poslovne svrhe, a da pritom nije preskupo (max. 2.000kn) neka slobodno preporuči.

Hvala!

Zadnje uređivanje SiXo : 16.10.2016. at 14:06.
SiXo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 18:10   #5794
Quote:
Luuka kaže: Pogledaj post
Bok ekipa. Imate kakvih iskustava sa Asus Transformer serijom? Gledao sam T100HA model sa 4gb rama i 64gb memorije.

Možda preporuka nekog drugog hibrida za sličnu cijenu?
ovo je jako kvalitetan proizvod, no, cijenom već ulazi debelo u rang laptopa i nisam siguran isplati li se s te strane kupovati ga.
ako novci nisu problem, preporuka

Quote:
SiXo kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima! Trebao bih pomoć oko izbora kvalitetnog mini-laptopa/tableta u poslovne svrhe. Naišao sam na ove tri opcije:

1. Lenovo MIIX 3 10

2. Acer ONE 10

3. Asus Transformer Book T100

Ima li netko iskustva da me uputi što je sigurnije kupiti?

Također, ukoliko netko zna nešto bolje za poslovne svrhe, a da pritom nije preskupo (max. 2.000kn) neka slobodno preporuči.

Hvala!
zapravo si dao tri hibrida sa toliko sličnim hardverom da je cijena, jamstvo i način plaćanja jedino što te može odvesti k jednom drugom ili trećem modelu.
inače, ovako "ponuđeni", osobno bih uzeo prvo miix-a, pa asusa i na kraju acera.
slično ovome imaš još prestigio visconte, no, opet je to sve skupa slično.

gledaj da ima barem 32gb storagea (64 optimalno, sve preko toga izuzetno skupo), 2gb rama je minimum minimuma, trebalo bi možda se malo "rastegnuti" do prvog modela sa 4gb rama. ako postoji.

i još jedna stvar, za obojicu, ako u docku postoji dodatni hard disk ili baterija oba ta komada postaju neupotrebljiva kada se tablet odvoji od docka. ali valjda vam je to jasno. no, u reklami jako lijepo zvuči, 32gb storage+500gb hard disk. ili baterija 10000mAh + 3000mAh. ali, nitko ne piše u kom slučaju su upotrebljivi.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 19:03   #5795
Quote:
viking kaže: Pogledaj post
ovo je jako kvalitetan proizvod, no, cijenom već ulazi debelo u rang laptopa i nisam siguran isplati li se s te strane kupovati ga.
ako novci nisu problem, preporuka
Glavno za što bi ga koristio je kao tablet, win10 mi je tu svakako prednost zbog lakšeg multitaskinga i Steama. A pošto ima nativnu podršku za laptop korištenje, bez posebnih bluetooth tipkovnica i case-ova onda je to još jedan plus. Ako se sjetiš još nekog uređaja koji bi tu pasao javi
Luuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 19:17   #5796
nemaš puno izbora, ako ideš sa specifikacijama od asusa (4gb i 64gb). hp x2, miix3 (ali mislim da kod nas nema (ne znam postoji li uopće) model sa 4gb rama) i yoga 500, ali ona je u nekoj drugoj galaksiji po cijeni.

s time da prije kupovine pogledaš (ako ti to nešto znači) koji je raspored tipkovnice. neki imaju samo US raspored na fizičkoj tipkovnici, a na tablet tipkovnici naša slova rade normalno.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2016., 20:11   #5797
Trebam preporuku za tablet, 10 inča, do 1000kn (novi ili rabljeni), treba mi za jubito, fejsbuk, forum, whatsapp, uglavnom za gledanje videa i tipkanje (trebala bi mi i nekakva tipkovnica onda)...

Da li mi je 1gb ram-a dovoljno barem za jubito/fejsbuk/web?
shelby-eleanor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 08:15   #5798
Postoji li uopće neki tablet koji ima:

- minimalno 4Gb RAM-a i 64Gb.
- dual win10 + android
- GPS
- WiFi po mogućnosti ac
- 4G modem sa sim utorom
- ekran barem 9.7

kojeg god vidim po raznim akcijama obavezno mu nekaj od ovog fali...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 14:13   #5799
Pomoć molim nemogu ga ažurirati..ponudi azuriranje i krene ne stigne do pola i javlja grešku

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
Janna85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 14:20   #5800
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Postoji li uopće neki tablet koji ima:

- minimalno 4Gb RAM-a i 64Gb.
- dual win10 + android
- GPS
- WiFi po mogućnosti ac
- 4G modem sa sim utorom
- ekran barem 9.7

kojeg god vidim po raznim akcijama obavezno mu nekaj od ovog fali...
sa svim nabrojanim, teško, možda i nikako. a ako bi se i našao, onda cijena ne bi bila nimalo povoljna.
windows tablet da, ima ih. no, dual-os...


Quote:
Janna85 kaže: Pogledaj post
Pomoć molim nemogu ga ažurirati..ponudi azuriranje i krene ne stigne do pola i javlja grešku

Poslano sa mog HUAWEI NXT-L29 koristeći Tapatalk
najvjerojatnije nema mjesta za skinuti i/ili raspakirati update. a i da je napisana točna oznaka greške, možda bi bilo lakše odgovoriti. ovako - nagađanje.
možda puca wifi? probaj update preko pc-a, ako je moguće.
__________________
Ne svađaj se sa glupljim od sebe. Nikada nećeš pobijediti.
viking is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:46.