Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2004., 09:40   #1
najveća razočaranja

Koji su vaši najveći promašaji kod kupovine kozmetike? Ne znam postoji li neka sretnica, kojoj se nikad nije desilo da je kupila neki komad kozmetike i upotrijebila ga iz nekog razloga jedan ili dva puta?

Recimo moja najveća kozmetička razošaranja su:

1. Vichy termal S (ili tako nekako ugl. krema za lice) - totalno sam oprištavila i to nakon samo dva stavljanja

2. lakovi za nokte od Max faktora i Revlona

3. Collistarova sjenila za oči, ali ona koja u sebi imaju i sjajne šljokice, te šljokice počnu upadat u oči i boja izbljedi za čas.

4. Sjajila za usta od Pupe
sweet Irma is offline  
Old 04.02.2004., 10:21   #2
Jedna "Lancester"krema za lice za mjesovitu kozu-grozna,parfumirana do daske,lice me svrbilo i peckalo
Gel za tusiranje od "Clinique",gel je u prozirnoj tubi i roze je boje.Grozan je,mirise kao oni sapuni za pranje rublja a koza bude totalno suha i nategnuta.Uzasan osjecaj Zatim jedna nocna krema od C.Fisher.totalna katastrofa,samo ulje-odmah sam je bacila (bila je jeftina a nije ni taj novac bila vrijedna)trenutno se drugo niceg ne sjecam,ako se jos cega sjetim napisem.
Ah,evo jos neceg sam se sjetiöla,peeling za lice marke"Venus"(to koliko znam ima za kupit samo u Douglas parfumerijama).Meni je taj njihov peeling pre ostar i grub dok im je npr.hidratantna maska super.
Rhea is offline  
Old 04.02.2004., 10:55   #3
Re: najveća razočaranja

[QUOTE]sweet Irma kaže:
Koji su vaši najveći promašaji kod kupovine kozmetike? Ne znam postoji li neka sretnica, kojoj se nikad nije desilo da je kupila neki komad kozmetike i upotrijebila ga iz nekog razloga jedan ili dva puta?

Recimo moja najveća kozmetička razošaranja su:

1. Vichy termal S (ili tako nekako ugl. krema za lice) - totalno sam oprištavila i to nakon samo dva stavljanja

2. lakovi za nokte od Max faktora i Revlona

3. Collistarova sjenila za oči, ali ona koja u sebi imaju i sjajne šljokice, te šljokice počnu upadat u oči i boja izbljedi za čas.

4. Sjajila za usta od Pupe
[/QUOTE

Eto, ovisi od osobe do osobe; tako da moram kontrirati:

pod 2. jako sam zadovoljna MF Nailfinity lakovima
3. Collistar sjenila su mi NAJBOLJA sjenila koja sam probala
4. E sad, ne mogu živjeti bez svog sjajila od Pupe

Već sam se uvjerila masu puta, da kvaliteta kozmetike ovisi isključivo o osobi koja je koristi...

Pozdrav
Michelle_24 is offline  
Old 04.02.2004., 11:02   #4
Re: najveća razočaranja

Quote:
sweet Irma kaže:

3. Collistarova sjenila za oči, ali ona koja u sebi imaju i sjajne šljokice, te šljokice počnu upadat u oči i boja izbljedi za čas.
s ovim se skroz slazem!! + sjenilo se raspadne nakon mjesec dana
ART DECO ruzevi i sjenila su za mene isto razocaranje, opcenito imam o njima najgore misljenje
__________________
It's funny how when someone doesn't understand its you thats crazy
Kosa is offline  
Old 04.02.2004., 11:10   #5
Re: Re: najveća razočaranja

Quote:
Kosa kaže:

ART DECO ruzevi i sjenila su za mene isto razocaranje, opcenito imam o njima najgore misljenje [/B]

Za sjenila neznam,ali sa ovim o ruzevima se nikako ne slazem .Ja koristim jednu smedju nijansu koju kupujem vec godinama i meni je kvaliteta super.Stvarno sve zavisi od osobe do osobe
Rhea is offline  
Old 04.02.2004., 11:14   #6
Re: najveća razočaranja

[QUOTE]sweet Irma kaže:


Recimo moja najveća kozmetička razošaranja su:

1. Vichy termal S (ili tako nekako ugl. krema za lice) - totalno sam oprištavila i to nakon samo dva stavljanja

Evo i Vichy termal S UV i vecinu drugih krema od njih sam isprobala i koristim ih non-stop i meni su apsolutno savrsene ,nemam nikakve primjedbe.
Rhea is offline  
Old 04.02.2004., 11:36   #7
kozmetika je općenito jako individualna stvar

zato kod preporuke uvijek moraš gledati tko ti je daje i da li ste "kompatibilni" - isto sjenilo na masnoj i na suhoj koži izgleda potpuno drugačije, npr.

meni se ne sviđaju:

- lakovi L'Oreal i Max Factor (počnu se guliti, a onda jedva sastružem acetonom ono što ostane )
- Art Deco illuminator - nema nikakvog efekta
- Max Factor "čudotvorni" ruževi - otišo poslije prvog zalogaja, ljubit se nisam ni probala s tim čudom na ustima
- donekle Decleor - ali, možda sam očekivala previše, s obzirom na cijenu

najveća otkrića

- Avene kozmetika - nakon godina Vichy-ja, nađem nešto još bolje
- Rimmel lakovi i ruževi
- Freeman proizvodi za njegu tijela
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Old 04.02.2004., 12:37   #8
Razocaranja:
-puder Clinique superbalanced make up...tezak na licu
-Diorova maskara Facination
-Juvena korektor
-Biotherm peeling za tijelo,jako isusuje kozu
croft is offline  
Old 04.02.2004., 13:40   #9
Ima toga tonu... al' ne može se čovjek svega sjetiti...

Al' ajmo nabrojat najveća razočaranja koja mi ovog trena padaju na pamet:

1. Avene zaštitna sunčana krema SF 60 (pocrvenila i izgorila skroz! nisam mogla doći sebi... na kraju zdipim nekome puno jeftiniji Avonov s faktorom 20 i - ništa! )

2. Diorova maskara (užas, sve mi trepavice otpale, nikakvog pretjeranog vizualnog efekta nije bilo, a skinut ga nikako)

3. L'Orealov lak za nokte (tako se rapidno ljuštio da nisam mogla doć k sebi...)

4. Pupin ruž za usne (žena mi uvalila obećavajući postojanost... dugo si nisam mogla oprostit što sam se navukla to kupit)

5. L'Orealov odstranjivač make-upa (ispeklo mi svu kožicu oko očiju)

6. Givenchy sjajilo za usne (lijepa boja, al' nimalo postojan)

7. (jednom prespavah neplanirano kod frendice i navečer očistih lice nekakvih Garnierovim gelom za masnu kožu s granulicama... takva alergija mi je izbila da sam danima imala problema dovest je ponovno u red)

8. L'Oreal silikonsko ulje za kosu

9. Kuene šamponi i balzami za masnu kosu (kosa mi je nakon toga izgledala ko slama)
Anteaa is offline  
Old 04.02.2004., 13:56   #10
Potpisujem givenchy sjajilo ( ok, sjajno sve pet, al sad ga imaš, za pet sekundi ga već nemaš!)
I L'Oreal skidač šminke - meni nije baš dobro skidao...

I dodoajem još...

1. Collistar S.O.S Imperfezioni - meni zvučalo kao proizvod iz snova, obojana tekućina s kojom prekriješ prištić pa se ne vidi, a uz to ima priličan postotak salicilne ksieline i raznih ljekovitih čuda koja liječe pa osim što ti ga pokrije, nakon nje prištić i nestane!!!!
Proizvod iz snova, mislila ja i kupila...na kraju - nit pokriva nit liječi! Bez veze!


Nemam ja baš nekih razočaranja velikih.....
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Old 04.02.2004., 14:20   #11
moje najvece razocaranje u kozmetici je bilo kad sam prvi i zadnji put poljubio nasminkanu curu.

prvo sam joj kusnuo obraz, u ustima mi ostao neki prah bljutavog okusa. presao sam na usta i poskliznuo se na neku ljigavu, ljepljivu premaznu smjesu. ne znajuci kud bi dalje od muke, krenuo sam joj ljubiti oci, ali sam naisao na gorkast sloj crnog premaza sto se ljustio sa trepavica u grudicama
iz cistog ocaja presao sam usnama na njen vrat, da bi se skoro zagrcnuo od ljutog okusa na njenoj kozi, mirisnog ali fuuujj okusa. nit je alkohol nit je hrana. sve se nadajuc da jos ima nade zagnjurim lice u njenu kosu i ubodem se na strsece vlasi, totalno neprirodno ukrucene i sljepljene nekim .. ljepilom? lakom? ostrog okusa

seti is offline  
Old 04.02.2004., 15:13   #12
Quote:
seti kaže:
moje najvece razocaranje u kozmetici je bilo kad sam prvi i zadnji put poljubio nasminkanu curu.
to znači da sad ljubiš samo nenašminkane ili da ljubiš muškiće

Uostalom, šta ti tu uopće radiš
sweet Irma is offline  
Old 04.02.2004., 15:19   #13
oil of olaz jedina stvar od koje sam u cijelom zivotu dobila alergiju...

Onda ona Biothermova ( prilicno nova ) na bazi masline - dala mami, njoj je super ( ona ima masnu kozu, ja imam zimi suhu)

Shiseido neko sredstvo za skidanje sminke s ociju, i to za osjetljive oci - peklo me pet puta vise nego ono najobicnije od Y.Rochera od kamilice.
Winona is offline  
Old 04.02.2004., 15:21   #14
Meni je pupino sjajilo za usta koma. A o puderima da ne pricam. Prestrasno!
To je jedino kaj mi trenutno pada na pamet
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Old 04.02.2004., 15:21   #15
Kanebo Mascara 38°C Silk Performance, nikad da se oshusi mascara, lako se razmazala i bila mi svugdje po licu
__________________
I hate quotations. Tell me what you know.
zucchera is offline  
Old 04.02.2004., 15:25   #16
Quote:
Annie1 kaže:
Meni je pupino sjajilo za usta koma. A o puderima da ne pricam. Prestrasno!
To je jedino kaj mi trenutno pada na pamet
a ja tom sjajilu ( onako prozirna tubica s kisticem) vjerna godinama.
Winona is offline  
Old 04.02.2004., 15:36   #17
Quote:
Winona kaže:
a ja tom sjajilu ( onako prozirna tubica s kisticem) vjerna godinama.

također! nikamo ne idem bez njega
Michelle_24 is offline  
Old 04.02.2004., 16:34   #18
[QUOTE]Winona kaže:
[B]

Onda ona Biothermova ( prilicno nova ) na bazi masline - dala mami, njoj je super ( ona ima masnu kozu, ja imam zimi suhu)


Joj,meni je ta krema famozna mada nemam masnu kozu, ali ni posebno suhu.Imala sam dosta veliku teglicu(tester)i bila sam odusevljena!
Rhea is offline  
Old 04.02.2004., 16:52   #19
Vichy termal S i S1. Totalno sranje, a vele kakti vlazi kozu nisam primjetila. Nda...
dora is offline  
Old 04.02.2004., 17:40   #20
Quote:
sunčica kaže:
- Max Factor "čudotvorni" ruževi - otišo poslije prvog zalogaja, ljubit se nisam ni probala s tim čudom na ustima

ak mislis na onaj lipfinity ... potpuno se slazem , strasno , meni se ( a i frendica mi se pozalila da se i njoj to desilo) nakon sat vremena poceo ljustiti...onako komadici nastaju... a kao trajno je i ne skida se. ma hebes ti to ak imas komadice kao da ti se koza ljusti na usnama

sve u globalu kaj sam kupila od max factora mi nije valjalo , ni puder , ni maskara ni lakovi.... znam da je to individualno , ali za ovo za ruzeve sam 100% sigurna da ne valja...
vjeverica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:48.