Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2011., 16:38   #761
Svejedno mi.Ne osjetim da je svrsio al me uzbudi cisto cinjenica da je u mene,jel

Jednom sam dozivjela da mi je poslije svrsa nabio prste u guzu,pokupio svoj nektar i stavio mi prste u usta tjerajuci me da progutam

Zaljubila sam se
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:42   #762
Quote:
Me,myself and I kaže: Pogledaj post
Svejedno mi.Ne osjetim da je svrsio al me uzbudi cisto cinjenica da je u mene,jel

Jednom sam dozivjela da mi je poslije svrsa nabio prste u guzu,pokupio svoj nektar i stavio mi prste u usta tjerajuci me da progutam

Zaljubila sam se
Ti si opaka brijačica. Hepatitis plus Esherichia coli me napaljuju do bola. A kad ja svršim, potoci živnu.
mangata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:45   #763
[QUOTE=Me,myself and I;33245868]Ne osjetim da je svrsio....

jadan on...
vjerandecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:48   #764
Quote:
Ian Anderson kaže: Pogledaj post






Volio bih čuti žene prvenstveno,
osjećaju li sam trenutak izlijevanja sperme u guzu,
i kako se osjećaju tada?
ne osjecam sam trenutak izlijevanja

i

oujeaaa!!
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:50   #765
Quote:
mangata kaže: Pogledaj post
Ti si opaka brijačica. Hepatitis plus Esherichia coli me napaljuju do bola. A kad ja svršim, potoci živnu.
Hepatitis inace dobijes kad spavas sa osobom koja ga ima.
Nisam znala da se zadrzava u debelom crijevu zdravih ljudi

E.coli 0 bodova
__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:52   #766
[QUOTE=vjerandecko;33246013]
Quote:
Me,myself and I kaže: Pogledaj post
Ne osjetim da je svrsio....

jadan on...
Ma rasplace se od muke

Inace,ako je temperatura jednaka na oba mjesta,koji tocno dio je za razaznavanje

__________________
Ne znam sto hocu,al znam kad TO dobijem
Me,myself and I is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 16:52   #767
Quote:
Anya Amasova kaže: Pogledaj post
ne osjecam sam trenutak izlijevanja

i

oujeaaa!!

ti si moj tip
vjerandecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 17:03   #768
[QUOTE=Me,myself and I;33246157]
Quote:
vjerandecko kaže: Pogledaj post

Ma rasplace se od muke

Inace,ako je temperatura jednaka na oba mjesta,koji tocno dio je za razaznavanje

nije ti čudno da ti se topla sperma šprica u crijevo a ti ništa ne osjećaš?
vjerandecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 18:12   #769
Quote:
vjerandecko kaže: Pogledaj post
nije ti čudno da ti se topla sperma šprica u crijevo a ti ništa ne osjećaš?
Si ziher da je toplija baš kod svih i uvijek ?
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 18:13   #770
Quote:
Me,myself and I kaže: Pogledaj post
Svejedno mi.Ne osjetim da je svrsio al me uzbudi cisto cinjenica da je u mene,jel

Jednom sam dozivjela da mi je poslije svrsa nabio prste u guzu,pokupio svoj nektar i stavio mi prste u usta tjerajuci me da progutam

Zaljubila sam se
Lažeš koliko si duga i široka.

Ostat ću dama pa neću u detalje na javnom forumu po točkama dnevnog reda opisivat kako znam da lažeš. Ali lažeš.

100% lažeš.
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 18:22   #771
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
Si ziher da je toplija baš kod svih i uvijek ?
evo pojasnit ću ti... da bi muškarac fizički mogao svršiti, sperma mora doći do određene temperature... a to je MINIMALNO tjelesne temperature - NAVIŠE
a za to mu je potrebno minimalno 3 i pol minute od početka uzbuđenja... tko kaže da mu treba manje... LAŽE
vjerandecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 18:26   #772
Quote:
vjerandecko kaže: Pogledaj post
evo pojasnit ću ti... da bi muškarac fizički mogao svršiti, sperma mora doći do određene temperature... a to je MINIMALNO tjelesne temperature - NAVIŠE
a za to mu je potrebno minimalno 3 i pol minute od početka uzbuđenja... tko kaže da mu treba manje... LAŽE
A jel tebi poznato da svi ljudi nemaju jednaku tjelesnu temperaturu ?
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 18:58   #773
Quote:
vjerandecko kaže: Pogledaj post
evo pojasnit ću ti... da bi muškarac fizički mogao svršiti, sperma mora doći do određene temperature... a to je MINIMALNO tjelesne temperature - NAVIŠE
a za to mu je potrebno minimalno 3 i pol minute od početka uzbuđenja... tko kaže da mu treba manje... LAŽE
najveci jebaci jebu u snijegu do koljena jel?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:14   #774
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
A jel tebi poznato da svi ljudi nemaju jednaku tjelesnu temperaturu ?
da, da... normalna tjelesna temperatura iznosi od 36oC do 37oC, mjereno pod pazuhom, a rektalna je visa za 0,5-1 c stupanj, što opet dolazi na moje...
jer sperma mora biti -minimalno- tjelesne temperature i viša.... nema netko da je za 5 stupnjeva hladniji ili topliji od drugog... do 1 stupanj max...

baš bi se svaki put moralo poklopit da je sperma iste temp kao i tvoje crijevo što je nemoguće, jer što je duži sex, tempeartura sperme je veća....

što bi značilo da se vi svaki put sexate jednako dugo i to točno dok njegova sperma ne bude točno temperature kao tvoje crijevo.... ma da....
vjerandecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:22   #775
Quote:
vjerandecko kaže: Pogledaj post
što bi značilo da se vi svaki put sexate jednako dugo i to točno dok njegova sperma ne bude točno temperature kao tvoje crijevo.... ma da....
ajmo ovak, kad tebe netko naguzi i dupe ti nafila, ti se tu javi, pa ćemo moći ravnopravno diskutirat o istom.
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:23   #776
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
najveci jebaci jebu u snijegu do koljena jel?



Oooobok
__________________
You're sensitive, Mr. Bond?
Anya Amasova is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:32   #777
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
ajmo ovak, kad tebe netko naguzi i dupe ti nafila, ti se tu javi, pa ćemo moći ravnopravno diskutirat o istom.
kada čovjeku ponestane argumenata, onda se okrene vrijeđanju...
oženjen sam 11 godina, a prvi sex imao sam sa 16 godina, sada imam 34 godine, ipak mislim da znam nešto o toj temi pogotovo jer mi je analni sex sa ženom najdraži....(i redovit)
vjerandecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:40   #778
Quote:
vjerandecko kaže: Pogledaj post
kada čovjeku ponestane argumenata, onda se okrene vrijeđanju...
oženjen sam 11 godina, a prvi sex imao sam sa 16 godina, sada imam 34 godine, ipak mislim da znam nešto o toj temi pogotovo jer mi je analni sex sa ženom najdraži....(i redovit)

hahahah, smiješan si,,,ja sam starija od tebe, jel to znaci da ipak imam više prava, znanja i iskustva no ti, jesam li kompetentnija

nego, nemreš tvrditi nešto što nisi probao, ja ne osjetim uvijek kad moj m svrši, bilo to moje dupe ili moja pica, i nije jadan niti on niti ja zbog toga, i ne kuzim kaj ti to uopće i znači i za kaj je tako bitno osjetiti toplinu sperme, nemaju svi očito iste fetish niti sklonosti
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:48   #779
Jednom sam dozivjela da mi je poslije svrsa nabio prste u guzu,pokupio svoj nektar i stavio mi prste u usta tjerajuci me da progutam



svaka čast... moja cura se zgrozila kada sam joj rekao za to.....
The Angel of Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2011., 19:50   #780
Quote:
Monica. kaže: Pogledaj post
hahahah, smiješan si,,,ja sam starija od tebe, jel to znaci da ipak imam više prava, znanja i iskustva no ti, jesam li kompetentnija

nego, nemreš tvrditi nešto što nisi probao, ja ne osjetim uvijek kad moj m svrši, bilo to moje dupe ili moja pica, i nije jadan niti on niti ja zbog toga, i ne kuzim kaj ti to uopće i znači i za kaj je tako bitno osjetiti toplinu sperme, nemaju svi očito iste fetish niti sklonosti
ma nije bitno osjetiti toplinu sperme....ali...
sada tvrdiš.. . ja ne osjetim uvijek... a na prijašnjem postu si napisala samo .... ne osjetim....

nije važno... bitno da ti je sex dobar... nek je nama lijepo a sve drugo nek ide k vragu..., i temperatura sperme i količina i sve ostale manje važne stvari...
želim ti još milione orgazama, i godine dobrog sexa....
vjerandecko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger