Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2019., 17:29   #3001
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Curke, sada kad nas je dio rjesio same vjencanje dajte recite kuda ste/kuda ce te na medeni?
Nikad nisam mislila da ću ovo napisali jer inače nismo tipovi od izležavanja na plaži, ali kako se čini za sad - maldivi
MilanoChick is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2019., 12:48   #3002
Mi smo bili izmedu: Sejseli, New York i Mauricijus. Cak smo pod zadnje ubacili Maldive. Medutim, zelja za istrazivanjem, a ne samo lezanjem je bila jaca tako da smo kupili karte za Sejsele.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2020., 17:47   #3003
Pozdrav svima 😀

Draga i ja se vjenčajemo u rujnu 2020. pa smo počeli planirati putovanje za medeni mjesec.

Želimo neki egzotični otok, toplo vrijeme, sunce, more, plažu, koktele, mir, kupanje i odmor. Ne zanima nas nocni život, klubovi itd. Dakle želimo se kupati, suncati i odmarati na plaži ispod palme.


Budget bi nam bio do 20000kn za oboje.

Željeli bi minimalno 7 noćenja.

Također bilo bi super preko agencije da se ne moramo misliti puno oko prijevoza itd.

Molim preporuku za desetinaciju i agenciju.

Od srca hvala!
Inteliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2020., 21:44   #3004
Mi smo bili u 9./2019 na Sejselima, doduse ne kao medeni mjesec. Bez agencije, 2 tjedna, cca 1600€ po osobi skupa s dzeparcem. Prvih 6 dana Praslin, drugih 7 Mahe s rent-a-carom. Kad smo gledali agencije, ispod 1800€ za 10 dana po osobi nazalost nismo nasli pa mislim da je steta novaca.

Trenutno za bas-bas medeni mjesec planiramo Mauricijus, isto samostalno, vrlo vjerojatno u 10. mjesecu radi vremena. Skuplje je za doc do tamo (za sad su karte 800€ i vise) ali je smjestaj jeftiniji nego na Sejselima (nasla sam cak za nekih 900€ 14 dana).

Ako ces na Sejsele i samostalno, javi, pomognem koliko mogu


Sent from my iPhone using Tapatalk
cvexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2020., 22:18   #3005
Quote:
Inteliii kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima 😀

Draga i ja se vjenčajemo u rujnu 2020. pa smo počeli planirati putovanje za medeni mjesec.

Želimo neki egzotični otok, toplo vrijeme, sunce, more, plažu, koktele, mir, kupanje i odmor. Ne zanima nas nocni život, klubovi itd. Dakle želimo se kupati, suncati i odmarati na plaži ispod palme.


Budget bi nam bio do 20000kn za oboje.

Željeli bi minimalno 7 noćenja.

Također bilo bi super preko agencije da se ne moramo misliti puno oko prijevoza itd.

Molim preporuku za desetinaciju i agenciju.

Od srca hvala!
Ne znam bas, naknap vam je budzet za takve destinacije.

A ne bi sve to isto (ali da nije egzoticno) ali u Europi? Santorini mi prvi pada napamet. Sejseli nam bili divni al Santorini nam bio top. Blizu, a opet da se iskljucis. Sredinom 9. mj toplo kao kod nas na ljeto, a turista manje. Quadom istrazujes otok, pijes vina, uzivas u klopi...
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2020., 23:12   #3006
Quote:
cvexa kaže: Pogledaj post
Mi smo bili u 9./2019 na Sejselima, doduse ne kao medeni mjesec. Bez agencije, 2 tjedna, cca 1600€ po osobi skupa s dzeparcem. Prvih 6 dana Praslin, drugih 7 Mahe s rent-a-carom. Kad smo gledali agencije, ispod 1800€ za 10 dana po osobi nazalost nismo nasli pa mislim da je steta novaca.

Trenutno za bas-bas medeni mjesec planiramo Mauricijus, isto samostalno, vrlo vjerojatno u 10. mjesecu radi vremena. Skuplje je za doc do tamo (za sad su karte 800€ i vise) ali je smjestaj jeftiniji nego na Sejselima (nasla sam cak za nekih 900€ 14 dana).

Ako ces na Sejsele i samostalno, javi, pomognem koliko mogu


Sent from my iPhone using Tapatalk
Pozdrav,

Hvala ti na informacijama.

Uzimamo sve u obzir, pa pliz slobodno se raspiši. 😊

Hvala!


Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Ne znam bas, naknap vam je budzet za takve destinacije.

A ne bi sve to isto (ali da nije egzoticno) ali u Europi? Santorini mi prvi pada napamet. Sejseli nam bili divni al Santorini nam bio top. Blizu, a opet da se iskljucis. Sredinom 9. mj toplo kao kod nas na ljeto, a turista manje. Quadom istrazujes otok, pijes vina, uzivas u klopi...

Uzimamo sve u obzir. Grčku smo gledali i sviđa nam se. Portugal nam je isto zanimljiv. Po onome što sam gledao jug Portugala ima dobre plaže.

Jedino sta me brine kod Grčke i Portugala je klima u 9mj. Hoce li tada biti hladno za kupat se?

Unaprijed hvala svima na odgovorima.

LP

😊
Inteliii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2020., 07:32   #3007
Quote:
Inteliii kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Hvala ti na informacijama.

Uzimamo sve u obzir, pa pliz slobodno se raspiši. 😊

Hvala!





Uzimamo sve u obzir. Grčku smo gledali i sviđa nam se. Portugal nam je isto zanimljiv. Po onome što sam gledao jug Portugala ima dobre plaže.

Jedino sta me brine kod Grčke i Portugala je klima u 9mj. Hoce li tada biti hladno za kupat se?

Unaprijed hvala svima na odgovorima.

LP

😊
Santorini ima sredinom 9. mjeseca 30 stupnjeva vani i toplo more.


Portugal ima ocean (hladnije i valovi).
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2020., 16:37   #3008
Quote:
Inteliii kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima 😀

Draga i ja se vjenčajemo u rujnu 2020. pa smo počeli planirati putovanje za medeni mjesec.

Želimo neki egzotični otok, toplo vrijeme, sunce, more, plažu, koktele, mir, kupanje i odmor. Ne zanima nas nocni život, klubovi itd. Dakle želimo se kupati, suncati i odmarati na plaži ispod palme.


Budget bi nam bio do 20000kn za oboje.

Željeli bi minimalno 7 noćenja.

Također bilo bi super preko agencije da se ne moramo misliti puno oko prijevoza itd.

Molim preporuku za desetinaciju i agenciju.

Od srca hvala!
Pogledajte agenciju Jungle tribe - znam da organiziraju ture za Kubu, Sejšele i sl. Mi smo s njima išli na Bali za naš medeni mjesec - bilo je odlično i jako smo zadovoljni bili s cijelom uslugom i organizacijom. Na Baliju imate plaže i izležavanje, ali je po meni otok stvoren za istraživanje lutanje.

Sretno!
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2020., 19:52   #3009
Ima li kod nas u Slavoniji nekakav hotel u prirodi ili dvorac,nesto slicno za nocenje dva tri dana?
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2020., 12:35   #3010
Quote:
Gaissa kaže: Pogledaj post
Ima li kod nas u Slavoniji nekakav hotel u prirodi ili dvorac,nesto slicno za nocenje dva tri dana?
Principovac u Iloku
zdravkica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.