Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2011., 00:34   #41
Mislim da je to dobra ideja.
Tsigalko 11 is offline  
Old 28.12.2011., 01:05   #42
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Naravno takvih će uvijek biti ali barem će biti manje onih koji će im pokušati objašnjavati zašto to nije u redu pa i njima možda dosadi pisati gluposti pošto im je jedini cilj to da se o njima priča na forumu jer neznaju ništa drugo osim visiti na internetu cili dan a mi ostali bi dobili puno više korisnijih informacija koje je sad nemoguće znati kad više od pola postova na dnevnoj temi spada na prepucavanja i svađu sa debilima.

Uf koja rečenicaUglavnom da ne duljim moga bi napisati još milijun razloga zašto bi to bilo dobro(skoro pa cili roman) ali ako vi mislite da to nebi imalo nikakvog efekta onda moje tipkanje nema smisla
Nije bezveze tipkanje Možemo probati, nemam ništa protiv ali dijelim tomijevo mišljenje da bi i dalje bilo ignoriranja.

Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Odlična ideja, ali mislim kako bi se i dalje nalazili genijalci koji bi to ignorirali

Evo i konkretan razlog zašto tako mislim.. tema od subote gdje je na prvom postu ubačen link na post o radnim vremenima poslovnica za blagdane.. upravo na toj temi, na prvoj stranici, 24 post ide pitanje do kada rade poslovnice lutrije. I što reći
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Old 28.12.2011., 01:24   #43
Quote:
more_jadransko kaže: Pogledaj post
Nije bezveze tipkanje Možemo probati, nemam ništa protiv ali dijelim tomijevo mišljenje da bi i dalje bilo ignoriranja.




Evo i konkretan razlog zašto tako mislim.. tema od subote gdje je na prvom postu ubačen link na post o radnim vremenima poslovnica za blagdane.. upravo na toj temi, na prvoj stranici, 24 post ide pitanje do kada rade poslovnice lutrije. I što reći
Dobro nekima je namišteno 20 postova po stranici pa možda ni vidija

U svakom slučaju to je napredak baren je samo 1 osoba pitala iako to i nema baš prevelike veze sa ovim što ja pričam jer jedno normalno pitanje je najmanji problem baren ne povlači cilu bespotrebnu raspravu i svađu za sobon te ne narušava preglednost dnevne teme iako malo digne tlak vama moderatorima jer ste to sto put napomenili

Zato bi ja stavija samo linkove i pravila u top teme ali to je sad već druga krajnost.

Uglavnom ja mislim da bi se ovo tribalo makar probati jer s tin nemamo što izgubiti i također bi naglasija zadnji dio iz ovog posta

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...0&postcount=67
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Old 28.12.2011., 01:45   #44
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Dobro nekima je namišteno 20 postova po stranici pa možda ni vidija

U svakom slučaju to je napredak baren je samo 1 osoba pitala iako to i nema baš prevelike veze sa ovim što ja pričam jer jedno normalno pitanje je najmanji problem baren ne povlači cilu bespotrebnu raspravu i svađu za sobon te ne narušava preglednost dnevne teme iako malo digne tlak vama moderatorima jer ste to sto put napomenili

Zato bi ja stavija samo linkove i pravila u top teme ali to je sad već druga krajnost.

Uglavnom ja mislim da bi se ovo tribalo makar probati jer s tin nemamo što izgubiti i također bi naglasija zadnji dio iz ovog posta

https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...0&postcount=67
Samo sam htjela reći da ljudi ignoriraju takve stvari

Evo dodala sam napomene na uvodnom postu na današnjoj temi
Ovo je na brzaka sklepano, dogovorit ćemo se o tekstu kojeg ćemo stavljati u uvodne postove.

Imaš bambus za prijedlog, ako se pokaže kao dobar imaš i dva
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Old 28.12.2011., 01:58   #45
Quote:
more_jadransko kaže: Pogledaj post
Samo sam htjela reći da ljudi ignoriraju takve stvari

Evo dodala sam napomene na uvodnom postu na današnjoj temi
Ovo je na brzaka sklepano, dogovorit ćemo se o tekstu kojeg ćemo stavljati u uvodne postove.

Imaš bambus za prijedlog, ako se pokaže kao dobar imaš i dva
Hvala što ste uvažili moj amandman

Uglavnom nadam se da će prijedlog pridonijeti kvalitetnijoj raspravi na ovom podforumu te time omogućiti svima da izaberu što bolje parove uz što manje nervoze
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Old 12.02.2012., 01:08   #46
Zašto su mi obrisani listići,jedan iz dnevne teme,jedan iz teme jedan par srušio listić?
cantona007 is offline  
Old 12.02.2012., 01:24   #47
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Zašto su mi obrisani listići,jedan iz dnevne teme,jedan iz teme jedan par srušio listić?
Jer se ne vidi da li je listić uplaćen.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 12.02.2012., 01:25   #48
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Jer se ne vidi da li je listić uplaćen.
Vidi se.Pogledaj bolje.Gore piše da je listić u kategoriji uplaćeni u poslovnici.
cantona007 is offline  
Old 12.02.2012., 01:30   #49
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Vidi se.Pogledaj bolje.Gore piše da je listić u kategoriji uplaćeni u poslovnici.
U pravilima jasno piše da se moraju vidjeti prva tri broja koda.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 12.02.2012., 01:40   #50
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
U pravilima jasno piše da se moraju vidjeti prva tri broja koda.
Iz slike je jasno da je listić uplaćen tako da ne vidim ni jedan logičan razlog za brisanje.Valjda ne moram objašnjavat zašto je kod prekriven jer mislim da je to sasvim logično,dok god ne utječe na vjerodostojnost listića koja je u ovom slučaju nedvojbena.

I zar nije to pravilo koje vrijedi samo za online listiće (moji listići su uplaćeni u poslovnici i to se jasno vidi iz slike)?
cantona007 is offline  
Old 12.02.2012., 01:41   #51
Quote:
cantona007 kaže: Pogledaj post
Iz slike je jasno da je listić uplaćen tako da ne vidim ni jedan logičan razlog za brisanje.Valjda ne moram objašnjavat zašto je kod prekriven jer mislim da je to sasvim logično,dok god ne utječe na vjerodostojnost listića koja je u ovom slučaju nedvojbena.

I zar nije to pravilo koje vrijedi samo za online listiće?
Ne. Dovoljna su prva tri broja, po kojim se vidi da li je listić uplaćen ili ne (ako nije photoshopiran, naravno ne mislim na tvoj listić nego govorim općenito).
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 12.02.2012., 01:50   #52
Quote:
tominator kaže: Pogledaj post
Ne. Dovoljna su prva tri broja, po kojim se vidi da li je listić uplaćen ili ne (ako nije photoshopiran, naravno ne mislim na tvoj listić nego govorim općenito).
OK.Samo mi objasni kakve logike ima to pravilo ako se iz moje slike vidi da je listić uplaćen,iako nemam ta prva 3 broja? Ako postoji jedan dokaz koji jasno upućuje da je listić vjerodostojan,zašto inzistiraš na prva 3 broja? Zar ti nije lakše priznat da nisi vidio da je listić u kategoriji uplaćenih u poslovnici,nego se držat pravila koja nemaju smisla?

Mislim,baš me briga za listiće,oba su gubitna i nemam se čime hvalit,samo sam ih stavio iz frustracije promašenim parovima za velike novce,ali ne kužim tvoju logiku,ako se jasno vidi da je listić uplaćen,a to u prvom trenutku nisi vidio.
cantona007 is offline  
Old 12.02.2012., 01:54   #53
Joj daj, ne da mi se prejebavati s tobom oko pravila koja su jasna (kakva takva, ali su pravila). Nisam vidio u kojoj kategoriji je listić jer na to nisam obraćao pažnju, pošto si zacrnio cijeli kod.

Pravila se neće mijenjati.

End of story.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Old 16.02.2012., 22:43   #54
Ma evo jedna pohvala..još da vratiš onaj kutak za lječenje frustracija pa će pasti i pohvala za to
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.

Zadnje uređivanje more_jadransko : 17.02.2012. at 00:35.
bambus88 is offline  
Old 16.02.2012., 23:08   #55
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Ma evo jedna pohvala..još da vratiš onaj kutak za lječenje frustracija pa će pasti i pohvala za to

Koja golčina Topala sa 35 metri
Da nije bilo odvratnih gadosti od kojekakvih bisera kutak se ne bi ni zatvorio.
Ako se otvori opet će bit gadosti od kojih nam se smuči, samo zato jer neki ne znaju biti kreativni i nemaju granica tako da je bolje ovako
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Old 17.02.2012., 00:12   #56
Quote:
more_jadransko kaže: Pogledaj post
A bemu miša kako ću znati? Ne znam na šta misliš, kažem da pretpostavljam, a pretpostavke su daleko od saznanja
Pa moje mišljenje je da se sve te frustracije sad iskaljuju na drugin teman te tako te teme postaju nepregledne i sve što imaš pročitati su frustracije trenutnin rezultaton a ono bitno se zagubi

Zato mi se logičnin čini ideja koju je već više ljudi pridložilo da se kutak za frustracije opet otvori te da se postovi koji prevršu granicu kartoniraju pa bi tako druge teme bile preglednije za čitati
__________________
Sve što imam od socijalnog života a da nije fejk i koristoljublje je više manje ovaj forum a i tu me nitko ne voli.
bambus88 is offline  
Old 22.02.2012., 00:28   #57
Quote:
bambus 17 kaže: Pogledaj post
Pa moje mišljenje je da se sve te frustracije sad iskaljuju na drugin teman te tako te teme postaju nepregledne i sve što imaš pročitati su frustracije trenutnin rezultaton a ono bitno se zagubi

Zato mi se logičnin čini ideja koju je već više ljudi pridložilo da se kutak za frustracije opet otvori te da se postovi koji prevršu granicu kartoniraju pa bi tako druge teme bile preglednije za čitati
Rekla sam da ćemo sljedeći dan nastaviti raspravu, ali sam zaboravila, sry.

Slažem se sa velikim dijelom tvog posta, ali smo se dogovorili (tominator i ja) da sada nećemo otvoriti kutak.

Jedini razlog su gadosti koje je ekipa pisala, a kartoniranje i brisanje takvih gadarija nije baš najbolje rješenje. Sad sam pogledala zadnje dvije stranice (među njima i obrisane postove) i za neke stvari ne da bi dala kartone nego bi dala i permu. Tamo stvarno ima svašta od spomena krvave majke, proklinjanja, govora mržnje itd.. stvarno ljudi nemaju granica.

Ja sam bila inicijator za otvaranje takve teme, ali tema je otišla u potpuno drugi smjer, upravo kontra natuknica koje pišu u uvodnom postu.
__________________
Dite
more_jadransko is offline  
Old 01.03.2012., 17:40   #58
..istina,ovo je forum i smatram da svatko ima pravo na svoje misljenje dok je ono u granicama normale i nekih pravila ali osobno smatram da je ova tema totalni promašaj,em što se snalaženja tiče em svega ostaloga..
UložiDaSeMnoži is offline  
Old 01.03.2012., 17:48   #59
Quote:
UložiDaSeMnoži kaže: Pogledaj post
..istina,ovo je forum i smatram da svatko ima pravo na svoje misljenje dok je ono u granicama normale i nekih pravila ali osobno smatram da je ova tema totalni promašaj,em što se snalaženja tiče em svega ostaloga..
Slažem se, jednostavno bi se mogle otvarati dnevne teme, s tim da prilikom postanja, mora se navesti razlog igranja, a ne samo postanje tipova (tako barem slicno funkcionira strani forum b.advice), u protivnom nek moderator dodijeli karton ili izbriše post. S ovakvim trenutnim pristupom se dosta gubi na kvaliteti foruma i pronalaska mogucih parova.
PlayMaker91 is offline  
Old 01.03.2012., 17:50   #60
istina je da je prije bilo masu bezvrijednih postova ali je bar bilo živo, pisalo se, komentiralo, dogovaralo... u moru toga dalo se izabrat dobrih postova/pickova

jebiga, nekad i kvantitet rađa kvalitet
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:08.