Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2011., 18:32   #61
pa to je nenormalno,maxtv i arenu točno treba tužit europskom sudu za ljudska prava jer nemogu oni samo tako razdrkavat ugovore non-stop!
yzerman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 23:55   #62
Kakvih sad pak 60 tisuća kućanstava, neki dan je bilo napisano da imaju 21 tisuću pretplatnika.

Ajde, ajde, još uvijek imaju prijenose Barcelone, jedino to i vrijedi.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 00:09   #63
Preskupi program za tako malo pretplatnika na platformi koja ima monopol, amaterski su procjenili hrvatsko trziste.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 00:14   #64
zašto pričaš o stvarima o kojima nemaš pojma?
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 00:16   #65
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Kakvih sad pak 60 tisuća kućanstava, neki dan je bilo napisano da imaju 21 tisuću pretplatnika.

Ajde, ajde, još uvijek imaju prijenose Barcelone, jedino to i vrijedi.
koliko sam shvatio 60 tisuća ima regija cijela,a 21 tisuću pretplatnika Hrvatska
_Cardiff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 00:32   #66
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
zašto pričaš o stvarima o kojima nemaš pojma?
Onda mi objasni ekonomsku logiku i zasto program puca nakon manje od god dana. Ako je ht isplatio dogovoreni dio (navodnih 2 mil eura) u cemu je problem?
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 00:44   #67
na žalost nisam u mogućnosti bilo šta ti objašnjavat, ali me zanima zašto pričaš o nečemu u što nisi upućen. jedno je nagađat, a drugo je predstavljat to ko nekakve informacije. malo me nervira
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 00:52   #68
Da isprovociram istinu koju ocito ne zelis s nama smrtnicima podijelit, sram te bilo razbojnice jedan. Kriv sam jer sam znatizeljan.
__________________
throwing darts
in lovers' eyes
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 00:53   #69
nije da ne želim, nego ne smim, jebiga. nije mi nitko zabranio zabranio, al nekako se podrazumjeva
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 03:40   #70
kako čitam po ostalim forumima, iznose se teorije o nekim bratoubilačkim sukobima u srbiji, svađi partnera, tužbama po sudovima. eee oćete vi sa srbima šurovat i hd kanale pravit

naravno, između ostalog piše i da pare nisu problem, jer para nema
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 04:32   #71
gledam na stranici od arene,pise bejzbol,a ni b od bejzbola nema..nije bed,gledam na espnu..ali svejedno...ocekivao sam cijeli dan da ce bit...
hrvoje jel bude bejzbola?
PocketAces is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:01   #72
Hehe eto taman kad mi je palo na pamet uzet taj sportski paket oni zaseru, ovo mi je dalo odgovor na to želim li ga. Jadno i moguće samo na Balkanu.
kevin80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 12:25   #73
Quote:
kevin80 kaže: Pogledaj post
Hehe eto taman kad mi je palo na pamet uzet taj sportski paket oni zaseru, ovo mi je dalo odgovor na to želim li ga. Jadno i moguće samo na Balkanu.
Točno, i ja sam mislio uzeti taj paket, ali ovako nema šanse. Prebacili su ESPN America i ESPN Classic u sportski paket i dodali im Arene koje sada nude puno manje nego li se reklamiralo. I sve to za 70 kuna mjesečno ekstra. Tolika budala ipak nisam. A budala sam već što sam pristao da mi uzmu ESPN-ove. Svi smo mi budale.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 15:22   #74
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
nije da ne želim, nego ne smim, jebiga. nije mi nitko zabranio zabranio, al nekako se podrazumjeva
EC u raljama pohlepne korporacije...



muahahaha
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 15:51   #75
Quote:
PocketAces kaže: Pogledaj post
gledam na stranici od arene,pise bejzbol,a ni b od bejzbola nema..nije bed,gledam na espnu..ali svejedno...ocekivao sam cijeli dan da ce bit...
hrvoje jel bude bejzbola?
večeras ide yankees - twins.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 15:51   #76
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
EC u raljama pohlepne korporacije...
da se razumimo, prema meni su svi, ali baš svi bili super. i više od toga.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 16:04   #77
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
večeras ide yankees - twins.
predobro,hvala

e..budes ti komentator danas?ili na nekoj od sljedecih basseball tekmi
PocketAces is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 19:38   #78
Quote:
electro cute kaže: Pogledaj post
zašto pričaš o stvarima o kojima nemaš pojma?
Objasni onda 2 stvari ako nije problem.

Jel propadate i jel stižete na bnet?

Može i na PM ako nije problem
ThemB is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 19:50   #79
Quote:
PocketAces kaže: Pogledaj post
predobro,hvala

e..budes ti komentator danas?ili na nekoj od sljedecih basseball tekmi
budem ja večeras s kajinićem, onda sutra imaš snimku jedne od tekmi texasa i bostona i u četvrtak treću utakmicu serije min - nyy koju opet komentiramo ja i toni.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 19:53   #80
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Točno, i ja sam mislio uzeti taj paket, ali ovako nema šanse. Prebacili su ESPN America i ESPN Classic u sportski paket i dodali im Arene koje sada nude puno manje nego li se reklamiralo. I sve to za 70 kuna mjesečno ekstra. Tolika budala ipak nisam. A budala sam već što sam pristao da mi uzmu ESPN-ove. Svi smo mi budale.
ja nisam t-com pretplatnik, ali da jesam ja bi ih zvao svaki dan, jebao im majku i tražio da mi daju ono što sam platio, a izgovore nek zadrže za sebe. jer to je jedino što oni kuže.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:14.