Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2014., 01:30   #21
Quote:
AngelicDevil kaže: Pogledaj post
Prije 2 godine - početkom godine.
Ma samo malo logike i ovog naučenog s predavanja i to je dosta za prolaz. Ja inače nisam dobar učenik niti volim učiti, niti sam sve probne testove prošao, uspio sam to iz prve položiti. Trema ti pojede znanje i zato bi trebalo doći na taj ispit bez treme.
pitam zato sto znam kako je bilo 2009. i 2011.
kada sam polagao 2009. postojalo je 8 primjera testova koji su se vrtili.
od 2011. su krenula nova pitanja mislim da preko 1000 njih, bilo je pitanja koja nemaju smisla,dvosmislenih,gdje bi svi odgovori trebali biti tocni itd itd. Uglavnom 2009. ih je npr od 30 proslo 25. A 2011. ih je od 30 proslo 5. Kasnije su izbacili puno tih dvosmislenih pitanja pa je sad tu negdje pola pola
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 02:05   #22
Quote:
sancchan kaže: Pogledaj post

dok s druge strane, moja sestra je išla u jednu dosta popularnu i modernu autoškolu, imala nekakvog bezveznog instruktora kojeg je boljela neka stvar za njen napredak, odvozila je čak 30 dodatnih sati ( ) prije nego što je izašla na ispit. jest da je položila iz prve, ali i dan danas jako šteka s vožnjom i propisima, a položila je valjda prije 2-3 godine.
pa to i nije loša stvar osim ako se gleda iz financijske perspektive. barem se bolje usavršila kao sam vozač i puno joj bolje ide. i nije mi baš jasno da to neki gledaju kao neku čudnu stvar...pa bolje čak i više trošiti na samo školovanje nego ić sam u promet sa puno straha.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 13:00   #23
Quote:
Imran kaže: Pogledaj post
pa to i nije loša stvar osim ako se gleda iz financijske perspektive. barem se bolje usavršila kao sam vozač i puno joj bolje ide. i nije mi baš jasno da to neki gledaju kao neku čudnu stvar...pa bolje čak i više trošiti na samo školovanje nego ić sam u promet sa puno straha.
30 sati je sasvim dovoljno da se nauče stvari koje te čuvaju da ne ubiješ sebe ili nekog drugog (naravno, ako se voziš po propisima i lagano) a za sva daljnja poliranja vožnje je najbolje voziti, voziti i voziti i za to ti ne treba instruktor.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2014., 13:25   #24
Quote:
Alfa KT kaže: Pogledaj post
pitam zato sto znam kako je bilo 2009. i 2011.
kada sam polagao 2009. postojalo je 8 primjera testova koji su se vrtili.
od 2011. su krenula nova pitanja mislim da preko 1000 njih, bilo je pitanja koja nemaju smisla,dvosmislenih,gdje bi svi odgovori trebali biti tocni itd itd. Uglavnom 2009. ih je npr od 30 proslo 25. A 2011. ih je od 30 proslo 5. Kasnije su izbacili puno tih dvosmislenih pitanja pa je sad tu negdje pola pola
Da, da, sada se prisjećam. Ovaj lik koji nam predevao tu teoriju je rekao kako su došla nova pitanja i kako su prijašnjih godina (možda zadnje 2-3) padali jer su ubacivali nova pitanja i to neka koja nisu baš mačji kašalj. U biti, s njime smo mi na predavanjima prolazili i pitanja koje on nije imao na prezentaciji, znači on nas je onako usmeno ispitiva kao neka dodatna pitanja.
AngelicDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 13:47   #25
Upisala aš sa 19, položila sa 20, od prve položila sve ispite.
Instruktor mi je bio mladi dečko s kojim sam se i sprijateljila u tih 35 sati vožnje,
miran i staložen, bez ikakvih ispada...

Neki su se žalili na ove druge da su živčani i tako, al moj intruktor je bio baš divan.
i dosta me dobro naučio da pratim i gledam, pa se samim time smatram i dobrim vozačem iako sam žena.

Parkirat znam i žmirečki
__________________
“Mnogi ljudi gube male radosti nadajući se velikoj sreći.”
snježnapahulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2014., 22:25   #26
Quote:
sancchan kaže: Pogledaj post
ovo ovisi od autoškole do autoškole. ja sam isto išla u jednu malu lokalnu koja mi je doslovno preko puta. ima možda 3-4 instruktora sve skupa i malo upisanih, ali bilo mi je predobro. super način rada, individualizirani pristup, topla i prijateljska atmosfera. instruktor mi je bio presuper, prijateljski nastrojen, super metode učenja, ma sve 5. odvozila sam 7 dodatnih sati ali stvarno su mi i trebali jer nisam baš neki prirodni talent za vožnju ali sam zato položila isprve.

dok s druge strane, moja sestra je išla u jednu dosta popularnu i modernu autoškolu, imala nekakvog bezveznog instruktora kojeg je boljela neka stvar za njen napredak, odvozila je čak 30 dodatnih sati ( ) prije nego što je izašla na ispit. jest da je položila iz prve, ali i dan danas jako šteka s vožnjom i propisima, a položila je valjda prije 2-3 godine.

što se testova tiče stvarno mi nisu bili nikakav problem, imala sam 120 na propisima i to otprve, a na prvoj pomoći mi je bila neka ful blaga ispitivačica, mislila sam da će me rušiti jer sam zablokirala totalno i čak je izvlačila odgovore iz mene, ali me pustila. čak je rekla da ne moram raditi praktični dio, nego da samo objasnim (pitanje mi je bilo zavoj šake).

na ovom linku imate jako puno testova iz propisa, nakon što riješite pokažu vam točne odgovore i sve, sjećam se da mi je to instruktor bio preporučio, čak su možda i mrvicu teži od onih u haku, ali rješavanje i vježbanje se stvarno isplati, puno su mi pomogli.
ne znam zašto mi ovaj opis vuče da smo iz iste autoškole, reci samo jesi li vozila u autu iz 90-ih?

mene su bome dobrano oprali i u trenutku sam razmišljala o premještaju, al sam zaključila da bi tek onda nastale komplikacije, pa sam odustala
doduše, priznajem da sam ja malo kriva glede cijelog procesa vožnje jer sam nakon 1. sata vožnje napravila pauzu od tjedan dana do 2. i tjedno sam vozila max. 3 puta po 2 sata, nikako se naime nisam mogla uskladiti sa instruktorom, tako da bih još nadodala da je to bolje obaviti po ljeti kad ste na praznicima, a instruktori još uvijek rade, tj. da položite testove do negdje završetka škole, pa da onda krenete na vožnju i da vozite svaki dan po 2 sata, a ne ko ja koja sam 35 sati vožnje uspjela razvuć na 3 mjeseca i morala uzimat dosta dodatnih
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Mhm. Koliko sam ovo puta do sad čuo
možeš se ti smijat tome, al sam išla s tatom nakon pada na taj dio i rekao je da su mi izmislili pad skroz i da sam se trebala žalit
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2014., 14:27   #27
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ne znam zašto mi ovaj opis vuče da smo iz iste autoškole, reci samo jesi li vozila u autu iz 90-ih?
nope, vozila sam auto iz 2006. možda ova gdje sam ja išla nije jedina s 3-4 instruktora, sigurno ih ima još takvih malih relativno nepoznatih
__________________
~ Why am I not like the wind, like the mist; why are there no feathers that float up to the sky? ~
sancchan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2014., 00:50   #28
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
30 sati je sasvim dovoljno da se nauče stvari koje te čuvaju da ne ubiješ sebe ili nekog drugog (naravno, ako se voziš po propisima i lagano) a za sva daljnja poliranja vožnje je najbolje voziti, voziti i voziti i za to ti ne treba instruktor.
nekom manje, nekom više. moje skromno mišljenje da je za citirana poliranja ipak mrvicu bolje imat nekog stručnog uz sebe i tako steć nekakvo iskustvo...
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 18:03   #29
Imam jedno pitanje Sa koliko godina se smije upisati u Autoškolu , da li može sa 17 i pol?
Lajsna112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2014., 20:31   #30
Da.
some_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 19:12   #31
Koliko košta autoškola sa svim? Gledao sam, oko 5400 je vožnja ispiti + liječnički i još par sitnica... Koliko na kraju izađe?
Pero_Kanister is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 19:23   #32
Racunaj 1000€ sa svim ako sve iz prve polozis
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2014., 19:27   #33
Quote:
Armstrong kaže: Pogledaj post
Racunaj 1000€ sa svim ako sve iz prve polozis
Oko 7800 kn ak ide sve iz prve.
EDIT: nemam pojma zakaj sam tebe citirao, pošto smo istu stvar rekli
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 01:25   #34
Znate li neku autoškolu gdje ide popust ako 2 člana obitelji polažu?
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 01:33   #35
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Znate li neku autoškolu gdje ide popust ako 2 člana obitelji polažu?
Službeno ti ne smiju dati nikakav popust jer je cijena određena od strane države.
Ja i brat smo išli zajedno i nismo morali platit ona dodatna tri sata kaj je on pao ispit, al vlasnici su nam i susjedi tak da vjerojatno ne buš niš ušićaril
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 05:13   #36
Upisao sam sa 17 i pol godina pa sam morao cekat mjesec dana da napunim 18 i da mogu na test izac (sva sreća da sam vozio dosta i prije autoskole pa nisam zaboravio vozit )...propise sam triput pao a prvu pomoć i vožnju iz prve...instruktor mi je bio srednjih godina i normalan je bio (svaka pohvala)

Evo malo savjeta za buduće vozače: 95% ljudi koji kažu da su teoriju (testove) prošli iz prve bez da su ih otvorili i jos su imali 120/120 - L-A-Ž-U ... testovi nisu teški,veliki dio zapamtiš/znaš jednostavno iz života jedino je zeznuto to njihovo postavljanje pitanja,postave ti tak pitanje da se ti zbuniš,ali što se tice težine kažem uopce nije teško...i prva pomoć isto,večinu znaš ovak iz života al i ono što neznaš lagano naučiš, ni propisi ni prva pomoć nisu komplicirani, ajmo rec da sam ih volio učit, nisu dosadni a dobro je znat (nije to ucenje ko u skoli neg sam par puta procitas ono sto neznas i to je to,lakse ti uđe u mozak nego matematika)

Znam da je lagano reci-samo bez straha (znam i ja sam imao tremu i "strah") al samo si kazes jebga ja to moram i to je to,nemos nazad,moras to napravit i napravi najbolje što znaš...i jos nesto-nemojte prestat vozit i bojat se vozit nakon što položite...iskustvo i znanje cete steci samo vožnjom,svaka cesta nekud vodi-bez straha,nitko od nas se nije rodio za volanom i nitko nevozi savršeno,uvijek ima grešaka, Pozdrav
Kokyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 13:12   #37
Pozdrav ljudi!

Na ovoj temi vidim cak ovogodisnje postove, pa je mozda super prilika da priupitam bas ovdje. Znate li ijednu autoskolu u Zagrebu koja nudi placanje na vise od 6 gotovinskih rata? Ijednu? Guglam ko luda, ali jos nista. Nastavit cu traziti, ali mozda netko od vas vec zna pa ovo ipak bude brzi put.

Nikako skupit te nofceke u komadu, a dok ih i skupim, cijena ce garant ponovo skociti, pa bih radije ovako samo da to vise rijesim. Idu mi godine, a novcanik sve prazniji... Nis, ako netko ima info unaprijed hvala

a ja idem dalje u potragu...
mućak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 16:44   #38
Quote:
mućak kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi!

Na ovoj temi vidim cak ovogodisnje postove, pa je mozda super prilika da priupitam bas ovdje. Znate li ijednu autoskolu u Zagrebu koja nudi placanje na vise od 6 gotovinskih rata? Ijednu? Guglam ko luda, ali jos nista. Nastavit cu traziti, ali mozda netko od vas vec zna pa ovo ipak bude brzi put.

Nikako skupit te nofceke u komadu, a dok ih i skupim, cijena ce garant ponovo skociti, pa bih radije ovako samo da to vise rijesim. Idu mi godine, a novcanik sve prazniji... Nis, ako netko ima info unaprijed hvala

a ja idem dalje u potragu...
https://www.google.com/search?btnG=1...ola+na+12+rata
https://www.google.com/search?btnG=1...ata&gws_rd=ssl
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2014., 16:58   #39
nije da serem ali imate temu autoskole u pdf automobili
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2014., 00:19   #40
Quote:
mućak kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi!

Na ovoj temi vidim cak ovogodisnje postove, pa je mozda super prilika da priupitam bas ovdje. Znate li ijednu autoskolu u Zagrebu koja nudi placanje na vise od 6 gotovinskih rata? Ijednu? Guglam ko luda, ali jos nista. Nastavit cu traziti, ali mozda netko od vas vec zna pa ovo ipak bude brzi put.

Nikako skupit te nofceke u komadu, a dok ih i skupim, cijena ce garant ponovo skociti, pa bih radije ovako samo da to vise rijesim. Idu mi godine, a novcanik sve prazniji... Nis, ako netko ima info unaprijed hvala

a ja idem dalje u potragu...
Autoškola Deltapromet u Martićevoj...Tamo idem baš i danas sam položio propise sve točno iz prve ponajviše zahvaljujući dobroj predavačici.Uglavnom mi moramo do zadnje vožnje sve pokrit,to mozes u tih 2-3 mjeseca nosit para koliko mozes i na kraju provuc karticu sto ti ostane (ako ostane) a primaju ih sve..
TeenHunter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.