Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2014., 02:52   #41
sa 17 i pol upisala.
Ispite iz prve, brat mi je nesto objasnjavao raskrizja vecer prije i imala sam 118 bodova ja mislim.

instroktor broj jedan mi je bio pedofil!
Redovuto bi mu ruka poletjela prema meni, imao neke odvratne baze pa sam trazila drugog.
Drugi je bio kralj, znaci voznja s njim je bila odlicna, sve mi je objasnijo, vozila sam po cijelom gradu po svim mistima blizu, najcesce rute koje ce mi trebat sam prosla masu puta.
nikad glas nije diga, atmosfera prijateljska, voznju je prilagodava meni.
vozacku dobila dva dana posli osamnaestog rodendana.
Na dan voznje me trema spucala al i ispitivac i instruktor su bili odlicni tako da je sve proslo super
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 17:53   #42
Quote:
TeenHunter kaže: Pogledaj post
Autoškola Deltapromet u Martićevoj...Tamo idem baš i danas sam položio propise sve točno iz prve ponajviše zahvaljujući dobroj predavačici.Uglavnom mi moramo do zadnje vožnje sve pokrit,to mozes u tih 2-3 mjeseca nosit para koliko mozes i na kraju provuc karticu sto ti ostane (ako ostane) a primaju ih sve..
zanimljivo fora je u tome sto vecina skola daje s dinersom na 12 rata, a na amex samo 6 (obicnih rata, ne potrosacki kredit za ove do 24-36-60 rata). Nasla sam na sopotu il sigetu neku...pa cu vjerojatno tamo. ali hvala na pomoci
mućak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 12:46   #43
Ispričavam se, znam da ovo nije tema razgovora, ali, koliko puta se može propustiti predavanje iz propisa? Meni se dogodilo da sam propustila prošlo predavanje i strah me da me neće pustit na ispit zbog toga, a neugodno mi je pitati. Hoće li to biti problem?

Hvala.
catkocatko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2014., 13:08   #44
Quote:
catkocatko kaže: Pogledaj post
Ispričavam se, znam da ovo nije tema razgovora, ali, koliko puta se može propustiti predavanje iz propisa? Meni se dogodilo da sam propustila prošlo predavanje i strah me da me neće pustit na ispit zbog toga, a neugodno mi je pitati. Hoće li to biti problem?

Hvala.
Neće, kad sam ja išao na predavanja malo je bilo ljudi koji su došli na sva predavanja za neke čak nije ni primjetio da su falili, nemaš se razloga brinuti.
__________________
“If you are going through hell, keep going.” - Winston Churchill
speed... is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 20:35   #45
ja tek sad namjeravam upisati, ima li netko dobar savjet za autoskolu u zg?
geronimo12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 03:17   #46
pozz
punim 17 ubrzo a na ljeto krećem u autoškolu,pa bih vas pitao gdje bih mogao pronaći štivo da se pripremim unaprijed?

o vožnji i autima općenito pojma nemam,jednostavno me to nije toliko zanimalo,medjutim imam veliku zelju da to naucim i polozima iz prve.
kakva je procedura u autoškoli?
prvo idem na predavanja,pa testovi i onda voznja ili ?
da li postoji neki udžbenik iz kojeg bih mogao učiti?

imajte na umu da nisam nikada ni sjeo za volan,niti da mi je netko pokazivao kako i šta,pa bilo bi najbolje neko štivo ili video na netu čisto da se upoznam

hvala unaprijed
wtb is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 06:14   #47
Ne brini. Lakše polože ljudi bez prethodnog znanja i iskustva, jer se ništa nisu krivo naučili. Prođi prvo par sati sa instruktorom vožnje, pa ako ti neće nešto ići, tada potraži znanje i prilike za vježbanje izvan autoškole.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 16:21   #48
Quote:
wtb kaže: Pogledaj post
pozz
punim 17 ubrzo a na ljeto krećem u autoškolu,pa bih vas pitao gdje bih mogao pronaći štivo da se pripremim unaprijed?

o vožnji i autima općenito pojma nemam,jednostavno me to nije toliko zanimalo,medjutim imam veliku zelju da to naucim i polozima iz prve.
kakva je procedura u autoškoli?
prvo idem na predavanja,pa testovi i onda voznja ili ?
da li postoji neki udžbenik iz kojeg bih mogao učiti?

imajte na umu da nisam nikada ni sjeo za volan,niti da mi je netko pokazivao kako i šta,pa bilo bi najbolje neko štivo ili video na netu čisto da se upoznam

hvala unaprijed
ne moras nista uciti unaprijed, sve naucis u autoskoli. tamo dobijes i knjigu iz koje mozes uciti (ja je nisam ni jednom otvorio XD) i mi smo dobili cd sa svim mogucim pitanjima koja mogu doci u ispitu i tocnim odgovorima (ima preko 1000 pitanja, i samo iz njih mozes sve nauciti). dakle ako dobijes pitanja, lijepo kreni sam rjesavati bez da gledas u rjesenja, na kraju kad sve odgovoris, provjeris odgovore i oznacis one koje si krivo odgovorio, pa njih opet prodjes, itd. nemoj nista strebati, vec uci s razumijevanjem, jer vecinu toga sto naucis ces morati znati dok vozis. pogotovo su vazna raskrizja i tko ima prednost u njima.
zatim ide prva pomoc -> vrlo lagano, to gotovo svi prodju iz prve.
na kraju voznja, lijepo ispocetka, najprije nekoliko sati na parkingu da naucis kretati i stati, parkirati..., zatim voznja u gradu, moras biti koncentriran i paziti na sve, ali to ti vec instruktor bude sve rekao. ne brini nista.

ako zelis nesto unaprijed, onda obrati pozornost na vozaca kad te netko vozi u autu, pitaj ga tko ima prednost, itd.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 16:28   #49
Ja sam položio tek sa 21 godinu,prošle godine,prije nisam zbog škole i prve godine faksa.
Propise sam položio iz drugog pokušaja sa 115 bodova(prvi put mi je između predavanja i ispita bilo par tjedana oko Božića i Nove Godine pa mi se nije dalo ponavljati oko blagdana i dosta toga sam zaboravio),prvu pomoć iz prvog pokušaja,a vožnju iz drugog(prvi put je bio neki zajebani ispitivač zbog kojeg sam bio dosta nervozan i imao tremu).Učio sam voziti prvih par sati u Astri dizelašu,a onda u Corsi benzincu.
Autoškola u koju sam išao je bila ok,radilo se o manjoj školi sa malo instruktora pa je bilo teže rezervirat termine za vožnje,ali inače je bilo sve ok,na ništa drugo se ne mogu žaliti.
LeopardGecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 13:57   #50
Quote:
zoki89 kaže: Pogledaj post
Ne brini. Lakše polože ljudi bez prethodnog znanja i iskustva, jer se ništa nisu krivo naučili. Prođi prvo par sati sa instruktorom vožnje, pa ako ti neće nešto ići, tada potraži znanje i prilike za vježbanje izvan autoškole.
Gluposti pričaš. Što može krivo naučiti s promatranjem prometa oko sebe, znakova i općenito provođenjem prometa? Isto kao da si rekao da djeca koja ne znaju niti jedno slovo i brojku u 1. razredu bolje prolaze od onih koji znaju.
CakanoAlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 11:18   #51
Quote:
CakanoAlen kaže: Pogledaj post
Gluposti pričaš. Što može krivo naučiti s promatranjem prometa oko sebe, znakova i općenito provođenjem prometa? Isto kao da si rekao da djeca koja ne znaju niti jedno slovo i brojku u 1. razredu bolje prolaze od onih koji znaju.
MIslio sam na vožnju. Vidio sam to osobno u autoškoli. Jedna gospođa odlučila je položiti vozački. Ona je savršeno upravljala vozilom. Ipak, poštivanje prometnih pravila joj je predstavljalo ogromni problem jer se naučila voziti po svome.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 16:54   #52
Koji je najsigurniji način da se obezbjedi prohodnost disajnih puteva? a) Vađenjem stranog tijela iz disajnih puteva b) Zabacivanjem glave unazad c) Povrijeđenu osobu postaviti u polusjedeći položaj

kolko ima vrsta prve pomoci
a) U vidu samopomoći, uzajamne pomoći i pomoći stručnog lica b) 7 vrsta prve pomoći c) Na licu mjesta se ne pruža prva pomoć

Trazim odogovre ne pišu mi na cdu , hvala.
Mostaraccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 14:41   #53
A google nije pomogao?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Guater is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 15:52   #54
Quote:
Gunster kaže: Pogledaj post
A google nije pomogao?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Ako znas reci ako ne znas ne kaki, guglao sam i svugdje je isto , nema zaokruzenog odgovora.
Mostaraccc is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2015., 23:47   #55
pitaj profesora u autoškoli? nekog kolegu?
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2015., 17:50   #56
Quote:
Mostaraccc kaže: Pogledaj post
Koji je najsigurniji način da se obezbjedi prohodnost disajnih puteva? a) Vađenjem stranog tijela iz disajnih puteva b) Zabacivanjem glave unazad c) Povrijeđenu osobu postaviti u polusjedeći položaj

kolko ima vrsta prve pomoci
a) U vidu samopomoći, uzajamne pomoći i pomoći stručnog lica b) 7 vrsta prve pomoći c) Na licu mjesta se ne pruža prva pomoć

Trazim odogovre ne pišu mi na cdu , hvala.
1. B
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 14:09   #57
Namjeravam ić u HAK u autoškolu u VG.
Vezano za liječnički, da li ja moram se prvo upisat u autoškolu i sve pa onda idem na liječnički prije predavanja itd., ili prvo liječnički obavim pa se onda upišem?
Matya157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 14:15   #58
Prvo ljecnicki
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2015., 21:14   #59
kod nas se prvo upises, pa onda ti prvi ili drugi sat profesor kaze gdje i kad treba ici na lijecnicki.
Scorpione is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2015., 12:29   #60
pozz svima

ja se sad upisujem u autoškolu u zg i razmišljam između rubikona i oryxa pa ako netko ima kakve savjete, preporuke dobro su došle

hvalaaaa!
tejach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.