Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.03.2018., 17:26   #241
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Po dva tjedna nisam dolazio doma
pa ima žena čekaju muževe i po mjesec dva pa ne varaju
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 18:27   #242
Wink

A, ipak ima ha nisam znao moja vjerna supruga kaze da to svi rade i to je normalno.
Malo sarkazma ne skodi
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2018., 18:29   #243
Wink

Nisam znao da ima moja vjerna supruga me gotovo uvjerila da je to normalno sto radi.
Inace recenica njezina pa sta pa to svi rade.
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 10:03   #244
Kako obristai temu
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 14:44   #245
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Kako obristai temu
zamoli moderatore
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 19:36   #246
Cujte seljak sam po tome pitanju,
Kako gdje kome
Staropramen is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 00:36   #247
Nikako i nikome.

Teme se brišu samo u vrlo iznimnim slučajevima kojima ovaj slučaj nije ni blizu. Naravno, besplatno je pokušati : pošalji privatnu poruku nekome od administracije, imaš popis na dnu glavne stranice (vođe Foruma.hr).
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 07:19   #248
Teme se ne brisu, mozda ce ti ju zakljucati da se ne moze dalje komentirati. Pusti temu, imas pravih briga. Bori se za sebe, ne daj da te iskoristi do kraja.
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 15:08   #249
Quote:
Staropramen kaže: Pogledaj post
Drage nadobudne majke i zene, djecu smo htijeli a na teren sam otisao cisto iz razloga da imamo veca primanja i da nam bude bolje volio bi da je situacija drugacija i da je ona radila i da nisam morao ici eto to.
Crni ti što će ti tolika djeca. Briga a nemaš sredjenu egzistenciju. Jesil iz Medjumurja.

Pametni bogatuni 1 najviše 2. A sirotinja za rat i poreznike i političare odgaja glasače i poslugu tajkunima.
Esad Dzudzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2019., 22:01   #250
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Oprosti, nisam znala da nataknjivačicama na tuđe kite treba oduzimati djecu, jer su prijetnja za njihov razvoj, pogotovo ako žive u sredinama sa manje od 5000 stanovnika.

Ajde ne pričajte pidarije.

Ne, ali netko tko guta tablete pred djecom i prijeti samoubojstvom, netko kome najmlade dijete (a 7 godina su u braku pa racunaj) hoda po radnim povrsinama pod normalno itekako je prijetnja za dijete i njegov razvoj.
lionfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2019., 22:12   #251
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
I opet, tebe čini boljim roditeljem što si takvu ostavio samu s troje djece i otišao zabolje plaćenim poslom?
Ja ovo ne razumijem. Znam stvarno dosta obitelji koje su se odlucile na taj potez. Financije su bile lose ili su vidjeli da bi im trebalo 40 godina teske stednje za neku staracku sigurnost i nekretninu i jedan roditelj je otisao van raditi na neko vrijeme. Mame su ostale doma s djecom.
Mozda je on dotad dovoljno sudjelovao u odgoju i brizi za djecu (dok nije otisao na teren) da do zanemarivanja i opisanih ekstrema (javno varanje i sl.-sto u maloj sredini, nazalost, itekako ostavlja posljedice djeci) nije ni dolazilo; mozda je to dobro srivala.
Ne bi bio ni pva ni zadnja osoba koja je pogrijesila u izboru partnera, to ne znaci da zato djeca moraju patiti.

Porucila bih autoru da ignorira provokacije (i njene-al da te dobro dokumentira, osobito kad se tice djece, ali i tu na forumu-shvati to kao skolu za prava suocavanja pred socijalnom i sudom, ali i da pazi da pred djecom ne prica negativno o majci. Ni on, ni itko drugi. Em to nije dobro za djecu, em mu CZSS to moze nakalemit kao emocionalno zlostavljanje.
lionfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2019., 08:32   #252
Nisam citala sve ali mislim da sam procitala dovoljno da komentiram posebno ove koji pisu kakav je to on otac i sta je napravio toliko dijece ako mu je zena losa majka.Kao prvo mislim da nitko kad se zenio nije znao kakva ce ta osoba biti zena i majka jer ako se zenis tebi je u tom trenutku savrsena ,isto kao sto se i mnoge zene udaju pa poslje shvate da su udane za zlostavljace.Ocito je sve shvatio prekasno ili se ona promjenila.Njegov posao ili to sto imaju troje dijece nemaju veze sa time ! U braku sam skoro 20god i u tih 20god suprug je 3 puta bio na terenu u drugoj drzavi a ja doma sa troje klinaca.Drugo dijete sam sama isla roditi on je vidio nakon 20dana i nikad ali bas nikad mi prevara ni slicne gluposti nisu pale na pamet prije svega zbog sebe i svoje dijece a i zbog muza.Dijecu smo dobili dok smo bili podstanari,svi skupa smo se mucili i ja sam cijelo vrijeme radila .Trebalo nam je 15god da kupimo svoju kucu .Istu tu godinu ja sam zavrsila u bolnici i ostala bez jajovoda i da sam slusala one dusebriznike koji su nam govorili sto ce nam dijeca u podstanarstvu imala bi kucu ,novac ali ne i dijecu.Nikakvi zidovi i novac mi vise nebi znacili nista bez njih.Zao mi je kad citam ovakve stvari jer najvise dijeca ispastaju ali nikakav teren ,dijeca ,financiski problemi nisu krivi za ovakvo ponasanje ,samo osoba koja takve stvari radi bez razmisljanja kako to utjece na dijecu.
livelife38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2019., 11:16   #253
Quote:
livelife38 kaže: Pogledaj post
Nisam citala sve ali mislim da sam procitala dovoljno da komentiram posebno ove koji pisu kakav je to on otac i sta je napravio toliko dijece ako mu je zena losa majka.Kao prvo mislim da nitko kad se zenio nije znao kakva ce ta osoba biti zena i majka jer ako se zenis tebi je u tom trenutku savrsena ,isto kao sto se i mnoge zene udaju pa poslje shvate da su udane za zlostavljace.Ocito je sve shvatio prekasno ili se ona promjenila.Njegov posao ili to sto imaju troje dijece nemaju veze sa time ! U braku sam skoro 20god i u tih 20god suprug je 3 puta bio na terenu u drugoj drzavi a ja doma sa troje klinaca.Drugo dijete sam sama isla roditi on je vidio nakon 20dana i nikad ali bas nikad mi prevara ni slicne gluposti nisu pale na pamet prije svega zbog sebe i svoje dijece a i zbog muza.Dijecu smo dobili dok smo bili podstanari,svi skupa smo se mucili i ja sam cijelo vrijeme radila .Trebalo nam je 15god da kupimo svoju kucu .Istu tu godinu ja sam zavrsila u bolnici i ostala bez jajovoda i da sam slusala one dusebriznike koji su nam govorili sto ce nam dijeca u podstanarstvu imala bi kucu ,novac ali ne i dijecu.Nikakvi zidovi i novac mi vise nebi znacili nista bez njih.Zao mi je kad citam ovakve stvari jer najvise dijeca ispastaju ali nikakav teren ,dijeca ,financiski problemi nisu krivi za ovakvo ponasanje ,samo osoba koja takve stvari radi bez razmisljanja kako to utjece na dijecu.
"Dijeca" u jednoj rečenici se mogu zalomiti, ali u svakoj rečenici su totalno nepoznavanje pravopisa. Bez ljutnje, ali toliko bode oči da uopće nisam shvatila smisao posta, samo vidim ovo "dijeca", "dijeca". Ako ne kužiš što mislim, jednina je "dijete", ali množina su "djeca"
Zubicaljubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2019., 13:01   #254
Quote:
Zubicaljubica kaže: Pogledaj post
Ako ne kužiš što mislim, jednina je "dijete", ali množina su "djeca"
Mislim da nisi skužila smisao posta, jer nisi vidjela :š,č,ć,ž

ZoneAlarm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2019., 13:14   #255
Quote:
ZoneAlarm kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi skužila smisao posta, jer nisi vidjela :š,č,ć,ž

Djeca a ne dijeca.
Šta jasnije?
Wanted123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2019., 13:31   #256
Meni je jasno
ZoneAlarm is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2020., 16:15   #257
Quote:
lionfire kaže: Pogledaj post
netko kome najmlade dijete (a 7 godina su u braku pa racunaj) hoda po radnim povrsinama pod normalno itekako je prijetnja za dijete i njegov razvoj.
Ja sam kao mala hodala i sjedila po stolu redovito, skakala po krevetu. Svašta nešto. Nisam bila zanemarena.

Također mi je zanimljivo što autor govori o takvoj vrsti zanemarivanja od strane majke, a s druge strane se postavlja pitanje kako bi on to sve mogao znati a da sam nije tom prilikom bio prisutan, osim ako netko drugi nije bio prisutan pa mu to prenio i sl., no i sam tvrdi da je to vidio na svoje oči. Kao zaključak se onda nameće da je i on zanemarivao djecu, ako to jest zanemarivanje, te da očito smatra da nije bila njegova dužnost na to reagirati ili pak spriječiti da do toga dođe jednako kao što je to i majci. To je, čini se meni da autor smatra, njezina dužnost isključivo. Ono što je još problematičnije jest činjenica da on spomenuto smatra! izuzetno opasnim po djecu, a nije spriječio da do tog navodno opasnog po djecu poduhvata dođe, a možda čak ni reagirao na njega. Je li osnovano to što joj predbacuje i po čemu se to on razlikuje od nje, pitanje je. Možda u tome što te radnje smatra opasnim, za razliku od nje, a ipak na njih nije reagirao.
Baileys is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.