Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.01.2018., 23:42   #61
Ja sam cudao usao u kriptose, bas cuda, totalno me uzelo proslo ljeto, vise nema van. Sto cu, cak bi bilo dobro da sve propadne postao bi opet socijalno bice i normalan covjek. Ne spavam, stalno gledam, stalno racunam ,smisljam, struje/rigovi, majnam, daytradeam, ne znam sto ne radim, u execlu tablice sve vise i vece, proracuni , reinvest lol. Ma katastrofa, to sve treba propasti da pocmem disati.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:44   #62
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Kruh je drugo, kruh je od pola litre.
Kolači se peku s 0,1.
sta da radim sa 0,1
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:45   #63
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Ja sam cudao usao u kriptose, bas cuda, totalno me uzelo proslo ljeto, vise nema van. Sto cu, cak bi bilo dobro da sve propadne postao bi opet socijalno bice i normalan covjek. Ne spavam, stalno gledam, stalno racunam ,smisljam, struje/rigovi, majnam, daytradeam, ne znam sto ne radim, u execlu tablice sve vise i vece, proracuni , reinvest lol. Ma katastrofa, to sve treba propasti da pocmem disati.
nemoj zivotati
spasi nas ostale
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:48   #64
Ma cool je jedno vrijeme, samo je no life lifestyle koji zahtjeva, tako da cu vjerojatno samo majnati od ljeta, prestat cu skroz pratiti daily i trgovati jer jednostavno je stresno i previse mi unistava zivot. Ovo s rippelom me razjebalo prejako, prodao sam prerano i sad sam sjeban ono cijele praznike. Sranje.

Hardlife kako je kazao burazer Jay Z
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:53   #65
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Ma cool je jedno vrijeme, samo je no life lifestyle koji zahtjeva, tako da cu vjerojatno samo majnati od ljeta, prestat cu skroz pratiti daily i trgovati jer jednostavno je stresno i previse mi unistava zivot. Ovo s rippelom me razjebalo prejako, prodao sam prerano i sad sam sjeban ono cijele praznike. Sranje.

Hardlife kako je kazao burazer Jay Z
kome mater
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 23:58   #66
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
sta da radim sa 0,1
Pa kolače, bogara mu.
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:00   #67
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Pa kolače, bogara mu.
pa to nije ni za kolaca
ili jeste
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:01   #68
je. stavila sam toliko u orahnjaču, na pol kile brašna, kilo oraha, preko svake mjere rozina i brusnica, 6 jaja, 5+1) i jedan maslac.
i pol litre mlijeka, da.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:03   #69
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
je. stavila sam toliko u orahnjaču, na pol kile brašna, kilo oraha, preko svake mjere rozina i brusnica, 6 jaja i jedan maslac.
i pol litre mlijeka, da.
hvala orak
mnogo mi znace ove informacije
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:03   #70
ništa. ipak je ovo tema o ozbiljnim stvarima i brojevima.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:05   #71
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
je. stavila sam toliko u orahnjaču, na pol kile brašna, kilo oraha, preko svake mjere rozina i brusnica, 6 jaja, 5+1) i jedan maslac.
i pol litre mlijeka, da.
Pred dućkasom kak sedmičica, ili?
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 00:32   #72
Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
Pred dućkasom kak sedmičica, ili?
ili
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:18   #73
Jebo vas bitkoin da vas jebo - u fudbalu je poso!
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:43   #74
Quote:
Moment torzije kaže: Pogledaj post
Ekipa upumpava realne novce u govno koje se reklamira na svakom čošku, od jeftinih portala do novina, samo ga na TV-u jos nema.
Pa gdje ti je pamet...
Na kraju krajeva, bitcoin zamijeniti za realni novac najzad uopce nije tako simple kako je to kupiti ga.
a tek kad mu cijena pocne drasticno padati...
Klarajson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 00:09   #75
Na žalost, svi kojima su narasle zazubice oko Bitcoina ce doživjeti infarkt kad to propadne, a propast će. To je nesto najnestabilnije na trzistu godinama unazad. Nije normalno da jedan dan to vrijedi $16 000, pa navečer isti dan vrijednost padne na $3000 i tako u krug, i što je netko ovdje napisao da se Bitcoin agresivno reklamira na svim mogućim portalima i stranicama.
Francis Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 14:55   #76
Quote:
Francis Zg kaže: Pogledaj post
Na žalost, svi kojima su narasle zazubice oko Bitcoina ce doživjeti infarkt kad to propadne, a propast će. To je nesto najnestabilnije na trzistu godinama unazad. Nije normalno da jedan dan to vrijedi $16 000, pa navečer isti dan vrijednost padne na $3000 i tako u krug, i što je netko ovdje napisao da se Bitcoin agresivno reklamira na svim mogućim portalima i stranicama.
I zašto misliš da će propasti?
Pala cijena isti dan sa 16000 na 3000? Ma da, kada to?
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 23:02   #77
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
dase razumijemo, kriptovalute su buducnost. bitcoin i ove ostale to nisu jer ih institucije zaobilaze, fondovi preziru a sedmica nije ulozio na vrijeme i sad se nada da ce svima propast poso. etoga.

imal tu ikoga tko rudari il se na neki drugi nacin bavi kriptovalutama da ga malo vrijedjam? lazem, nece biti malo.
kolega ja iman komad kriptonita kuci.drzin ga u regalu. dobija san ga od supermena za jean moj rodjendan.dobija san ponudu od 10 kila zlata zanjega,al san odlucija jos malo pricekati jer mi je superhik javijo da nije vrime za prodaju
nema nista danas bez veze i poznanstva
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger