Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.01.2018., 02:05   #41
Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
Ovi su sve luđi i luđi, što su im sad životinje krive? Fuj. Ne mogu opisati prezir koji osjećam prema takvim fanaticima. Što njih ima biti briga za koje će se ideale netko boriti, hoće li imati ljubimca, na što će trošiti svoj novac, vječno su im nosevi u tuđim životima. Ovaj svećenik kao neka zlobna tračara koja stoji na prozoru i gleda što radi, okolo prati ljude i gleda tko šeta psa i slično. Nije ni čudno što postaju sve omraženiji.
Nisu krive životinje već vlasnici. Nikad ne pokupe izmet iza svojih prešez. I ako to pop promatra kroz svoj prozor, ne moreš mu zamjeriti, jer promatraju i drugi. Ko ne počisti drek iza svog psa priljepi mu etiketu ko kako se prikelji vozačima koji preko crvenog semafora. Kako plate vozači, tako nek plate i vlasnici pasa.

Živjele nam čiste gradske tratine.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:01   #42
Ja idem u prirodu/ park da se opustim, uživam u istoj, rekreiram, družim se s prijateljima, a ovaj pop i slični njemu idu da bi gledali tko šeta psa, a tko vodi dijete za ruku, meni je bolesno to zavirivanje u tuđu intimu, nisam nikad tako razmišljala niti bih jer me se ne tiče i takvi kao taj pop su meni enigma, smatram takve osobe zlobnima, dobra osoba ne vodi tuđe brige!
A i mutavo mi je da su djelatnici institucije koju potresaju pedofilski skandali toliko opsjednuti djecom da ih traže posvuda, zamisli on ušao u tuđu kuću i mislio da su igračke od djeteta. Da su imalo prisebni prestali bi biti toliko opsjednuti djecom jer nije primjereno, a i sami se ne razmnožavaju. Neka gledaju svoja posla.

Nije ni čudno što je sve manje vjernika, ljudi umorni od uplitanja crkve i njezinih udruga u sve pore društva, tuđe živote, tolika količina nametljivosti prelazi sve granice. Sama zloba izvire iz njih, a kao "veliki vjernici". Ali ljudi se polako bude.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:14   #43
Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
Nije ni čudno što je sve manje vjernika, ljudi umorni od uplitanja crkve i njezinih udruga u sve pore društva, tuđe živote, tolika količina nametljivosti prelazi sve granice. Sama zloba izvire iz njih, a kao "veliki vjernici". Ali ljudi se polako bude.
Što se vidi i iz reakcija ljudi koji šalju slike svojih ljubimaca u krevetu.
Gospa Markić se popišala u vlastite gaće, pa pažnju s toga prebacuje na porezne utajivače. Recimo Thompsona neće tako prozivati.

https://narod.hr/kultura/telegram-in...elje-dr-markic
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 11:45   #44
Zar poznata izreka ne ide ovako nekako?

Prvo su došli po komuniste,
a ja se nisam pobunio
jer nisam bio komunist.

Zatim su došli po Židove,
a ja se nisam pobunio
jer nisam bio Židov.

Zatim su došli po sindikaliste,
a ja se nisam pobunio
jer nisam bio sindikalist.

Zatim su došli po katolike,
a ja se nisam pobunio
jer sam bio protestant.

Zatim su došli po mene,
a do tada više nije bilo nikoga
da se pobuni.


Kod nas bi išlo:
"Prvo su došli po pedere, lezbe...
Zatim su došli do ženskih (reproduktivnih) prava..."

Nastavite niz.
Mi nemamo posla s nasljedovateljima Isusova evanđelja, jer oni to nisu, već s ovime: http://nazi-lauck-nsdapao.com/hrvatski.htm
konjokradica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 15:27   #45
Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
A i mutavo mi je da su djelatnici institucije koju potresaju pedofilski skandali toliko opsjednuti djecom da ih traže posvuda, zamisli on ušao u tuđu kuću i mislio da su igračke od djeteta. Da su imalo prisebni prestali bi biti toliko opsjednuti djecom jer nije primjereno, a i sami se ne razmnožavaju. Neka gledaju svoja posla.
A što bi ti da si polismen, dal prvo tražio djecu il pedofila?

Ajmo reč, da si zbilja polismen, znao bi trebaš dve ekipe dva zadatka.
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.