Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2018., 17:13   #61
Strpljenja molim, kud vam se zuri
Pa ne mislite valjda da u hepu netko nesto ozbiljno radi kroz ove blagdane?
Cekajte prvo da se svi vrate sta su si pospajali potrose i podijele bozicnicu i darove za djecu, pa da se vrate na posao, pd razmisle sto bi mogli raditi i kad bi se mogli primiti posla

Kad nisu napravili do 18.12 zar je netko od vas zbilja mislio da ce biti rijeseno kroz ove blagdane?

Ej pa nije to privatna firma..
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 22:07   #62
a sad ne radi ni elektrina aplikacija ni "moj račun" na plinari zagreb, slučajno valjda...

ili to samo meni? radi li nekome?
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 12:07   #63
I računi kasne jer im softver ne radi.
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:14   #64
Račun od HEP ELEKTRE je stigao, od HEP Opskrbe također. Onda, valjda, softver radi.
Littlefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 20:19   #65
Koliko znam...racun je sad samo jedan a ne dva

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
nicky2009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 22:16   #66
Koja je razlika izmedju elektre i opskrbe?
Meni dolazi jedan racun, ali mi jos nije dosao.
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 00:28   #67
Elektra je HEP Distribucija, a racun ti dolazi od HEPI on je HEP Opskrba, racun dobivam na mail, a rok placanja mi je uvijek u zadnjih 7 dana u mjesecu, konkretno za 12 mjesec - 25.01.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 10:12   #68
Izgleda da je proradila web aplikacija ali je na novoj adresi (bar za sada) https://mojamreza.hep.hr/#!/login
doksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2018., 20:29   #69
Quote:
nicky2009 kaže:
Koliko znam...racun je sad samo jedan a ne dva
U principu, da, tako je. Jedino što tajkuni, kao što sam i sam, koji plaćaju struju na dva mjerna mjesta koja su kod različitih opskrbljivača, dobiju od svakog od njih po jedan račun. Zašto dva? Pa, ovo jedno nema potrošnju, plaća se samo stalna mjesečna naknada i ono je kod HEP ELEKTRE.

Quote:
Cilim kaže:
Elektra je HEP Distribucija, a racun ti dolazi od HEPI on je HEP Opskrba
Hm. Jest, HEPI = HEP Opskrba d.o.o. Međutim, koja "Elektra" je ovdje u pitanju? Po mom mišljenju, onaj koji je smislio tako pametno ime za HEP ELEKTRU d.o.o., koja ima ulogu zajamčenog opskrbljivača (tj. za sve one kupce koji nisu izabrali nekog od tržišnih poput RWE, GEN-I, HT, HEP Opskrbe itd.), bi trebao guliti krumpire idućih godinu-dvije.

Ono što ljudi zovu "Elektra", koja je u Zagrebu u Gundulićevoj, u Varaždinu u Kratkoj ulici, u Rijeci u Viktora Cara Emina, itd., jest i dalje HEP ODS d.o.o. (Operator distribucijskog sustava, do prije nekoliko godina Distribucija). Ta "Elektra" u principu više ne izdaje svoje račune budući da sa svim opskrbljivačima ima sklopljen ugovor o jedinstvenom računu tako da kupci stvarno i dobivaju jedan račun za "struju" (objedinjeni iznos mrežarine i opskrbe električnom energijom).

Jedan od tih opskrbljivača je, dakle, i HEP ELEKTRA d.o.o., poduzeće različito od HEP ODS d.o.o. pa zato i pitam - na koju se "Elektru" misli govoreći "Elektra je HEP Distribucija"?

Još jedared: na guljenje krumpira! Tko će se snaći u tim silnim Elektrama ... što je najbolji štos, tip/tipica/ekipa je ziher pokupio/la/li dobru lovu za smišljanje tako efektnog, prepoznatljivog naziva - HEP ELEKTRA. Mislim, stvarno ...
Littlefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:44   #70
Quote:
doksa kaže: Pogledaj post
Izgleda da je proradila web aplikacija ali je na novoj adresi (bar za sada) https://mojamreza.hep.hr/#!/login
nova aplikacija nema izračun potrošnje već samo unos stanja. neznam zašto kada rade nešto novo naprave lošije nego što je bilo
jones85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:00   #71
Quote:
jones85 kaže: Pogledaj post
nova aplikacija nema izračun potrošnje već samo unos stanja. neznam zašto kada rade nešto novo naprave lošije nego što je bilo
http://mojracun.hep.hr/kalkulator/
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 20:48   #72
Izračun potrošnje HEP ODS može napraviti samo za mrežarinu; opskrbni dio računa određuje opskrbljivač. E sad, pitanje je koliko ima smisla izračunati tih otprilike 40-ak % iznosa. Ono, izračunaju 159.24 kn, a račun koji na kraju dobijem od opskrbljivača bude 408.32 kn. Što da radim s tih 159.24?

Bilo bi logičnije da kod svog opskrbljivača imam kalkulator; na kraju krajeva, ODS im dostavlja moju potrošnju, znaju cijene i imaju sve elemente za izračun.

Tak' da se baš ne slažem s tim da je novo lošije nego je bilo, tek drugačije, uz napomenu da je "Moja mreža" stranica HEP ODS-a.

Kako će izgledati "Moj račun" HEP ELEKTRE, vidjet ćemo kad osvane. Mislim, vidjet će oni čiji je opskrbljivač HEP ELEKTRA.
Littlefoot is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:18   #73
konačno

https://mojracun.hep.hr/elektra/index.html#!/login
dar01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 08:06   #74
jel vam na novoj aplikaciji plaćen zadnji račun? ja platio 23.02.2018. ali još ga vode kao dugovanje
Amon Ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 08:16   #75
Quote:
Amon Ra kaže: Pogledaj post
jel vam na novoj aplikaciji plaćen zadnji račun? ja platio 23.02.2018. ali još ga vode kao dugovanje
Isto i kod mene. DO sada se nije događalo , ali obzirom na promjne u aplikaciji tko zna...
ssm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 10:48   #76
Quote:
ssm kaže: Pogledaj post
Isto i kod mene. DO sada se nije događalo , ali obzirom na promjne u aplikaciji tko zna...
Da li su vam akontacijske rate došle veće? Tu kod nas, istočni dio grada dobili su ljudi po 150 do 200% veće rate.

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 11:05   #77
Quote:
lipa007 kaže: Pogledaj post
Da li su vam akontacijske rate došle veće? Tu kod nas, istočni dio grada dobili su ljudi po 150 do 200% veće rate.

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
Sam očitavam svaki mjesec, došlo mi je nekih 100 kuna više za siječanj al mislim si da je to do božićne rasvjete
Amon Ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 08:42   #78
Quote:
lipa007 kaže: Pogledaj post
Da li su vam akontacijske rate došle veće? Tu kod nas, istočni dio grada dobili su ljudi po 150 do 200% veće rate.

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
Evo danas se vidi uplata. Rate su vece za 10%.
ssm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 09:49   #79
Quote:
ssm kaže: Pogledaj post
Evo danas se vidi uplata. Rate su vece za 10%.
Biti će da je do sustava greška, čujem da su i moji u Slavoniji imali sličan problem, te da im je HEP poslao obavijest da je došlo do greške kod njih.

Poslano sa mog HM NOTE 1LTE koristeći Tapatalk
lipa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2018., 21:12   #80
neka mi netko objasni

šta ja sada gledam u ovome kalkulatoru kod mog računa

znači tarifa je bijela

visoka tarifa potrošeno je 275
niska tarifa potrošeno je 203
sveukupno 478

znači 431,46 kuna račun za struju - energija, prijenos, distribucija, opskrba, mjerno mjesto, oie (sve je tu zbrojeno)

kada kliknem na samo korištenje mreže dođe račun 159,06

šta se tu gleda i šta ja plaćam?
zašto tako komplicirano mora biti
dar01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:22.