Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2017., 17:04   #6761
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Whamisa
Organic Flowers Deep Rich Essence Toner

I ima
Whamisa Organic Flowers Lotion Double Rich

Prvi imam... o drugom razmisljam... dobit cu tester pa probati. I jos bi preko za zimu
Whamisa water crem (isto cu dobiti jos jedan tester pa tek onda odluciti) jer sam imala jedan tester i cinila mi se ok da vlazi kozu a opet ostavlja mat finis super kao podloga za puder/bb kremu.

Bojim se da bi samo enulzija/lotion na kraju rutine bilo preslabo za zimu a kreme koje su mase ili teske ne volim. Zato bi radije kombinirala emulzija plus mat krema. Samo jos biram i emulzije i kreme (koje bi glumile primere).
ahaa, pomijesali su mi se nazivi... mislila sam na toner, da.
losion ne znam kakav je, ali me se recimo onaj njihov apple sebum treatment (kao emulzija) nije bas nesto dojmio.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 18.08.2017., 19:00   #6762
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Žene drage, meni je danas Božić Djed mraz u žutom poštanskom odijelu mi je donio paket(ić) koji mi je pripremila jedna dobra vila (@Ivie) iz kojeg je iskočilo trista čudesa - od ceramidina, cica kreme, huxley ulja, laneige mackalica, testera svih vrsta... A trebala je poslati samo malo cica kreme da probam... Otkad sam ga otvorila osmijeh mi je balzamiran na licu. Sjajim više nego da sam namazana cijelom Sum Radiant Glow linijom
Joj, ti bozici su ljepsi i od pravih bozica

Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
I ja ne znam kakvu kozu imam
Bas si me s ovim nasmijala od srca


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 18.08.2017., 20:45   #6763
Oolu Ginseng Gold Mask

savrsenstvo.
nekakav osjecaj luksuza.
ne osjeti se bas miris ginsenga, koza je svilena ali prilicno mat, sto mi se jako svidja. feeling nahranjenosti ali bez suvisnog sjaja.
mislim da mi se probila na prvo mjesto skupa sa papa recipe. drugacije su po efektu, ali ne mogu se odluciti koja mi je bolja.

napominjem da sam masku izbidala za nekakvih smijesnih dolar i pol, tako nesto. jedan seller ih stalno stavlja na bidanje pa se moze jako jeftino proci, a maska je vrhunska.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 18.08.2017., 20:53   #6764
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Joj, ti bozici su ljepsi i od pravih bozica


Bas si me s ovim nasmijala od srca
Malo smijesno malo tuzno al 100% istinto
Pa se netko cudi sto ima hrpu proizvoda... za svaki tip koze imam po nesto
rosa_salvaje is offline  
Old 18.08.2017., 20:59   #6765
I meni je danas Božić. Evo stigla doma i dočekao me paketić od drage xene. Hvala ti, hvala ti!
Vjerovale ili ne, ja ću večeras kao posljednji Mohikanac na ovom forumu (pretpostavljam), isprobati Kiku. Ma baš me zanima!

Sinoć sam pak isprobala još jednu sheet maskicu i ova ide u onu skupine Ne ponoviti kupovinu.
Radi se o Innisfree It's real squeeze rice.
Dobro je natopljena, otvori za lice dobro izrezani. Ovo mi je prvi put da mi ništa esencije (emulzije u ovom slučaju) nije ostalo u pakiranju. Materijal je malo deblji, nije neugodan, ali ništa posebno.
Držala sam cca pola sata. maska se osušila, a kad sam je skinula, ispod se skoro ništa nije upilo. Maska obećava neki brightening efekt (radi čega sam i uzela), ali ja osobno nisam ništa primijetila. Čak ni ne hidratizira nešto
uppsala is offline  
Old 18.08.2017., 21:24   #6766
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Mislis da ju nisam odmah isla guglati?

Quote:
uppsala kaže: Pogledaj post
I meni je danas Božić. Evo stigla doma i dočekao me paketić od drage xene. Hvala ti, hvala ti!
Vjerovale ili ne, ja ću večeras kao posljednji Mohikanac na ovom forumu (pretpostavljam), isprobati Kiku. Ma baš me zanima!
Drzim fige


Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 18.08.2017., 21:27   #6767
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Mislis da ju nisam odmah isla guglati?
jos ju je netko izbidao za sicu par dana nakon mene, ali ne sjecam se vise tko
fantazija
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 18.08.2017., 21:34   #6768
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
jos ju je netko izbidao za sicu par dana nakon mene, ali ne sjecam se vise tko
fantazija
Izbidala sam ja (za malo više nego ti ), ali i još netko.
Koliko se sjećam, bila sam baš zadovoljna, a evo sam pogledala u svoje Evernote zabilješke i one tvrde isto
uppsala is offline  
Old 19.08.2017., 11:14   #6769
Da li je neka od vas koristila
THE FACE SHOP
Rice Ceramide Moisture Emulsion?

U potrazi sam za necim sto bi pomoglo gravitaciji lica

Poslano sa mog HTC Desire 825 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Old 19.08.2017., 11:16   #6770
Jucer sam prije bb kreme stavila na cijelo lice innisfree puder (u kamenu, nanijela ga kistom) i stvarno je bb duze izdrzala i manje sam se sjajila. Nije sad to bila revolucija, ali ja sam vidjela razliku

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 19.08.2017., 11:30   #6771
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Jucer sam prije bb kreme stavila na cijelo lice innisfree puder (u kamenu, nanijela ga kistom) i stvarno je bb duze izdrzala i manje sam se sjajila. Nije sad to bila revolucija, ali ja sam vidjela razliku

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Ja sam to odavno probala. Bilo je dobro samo prvi put, poslije više ne.
Estee Lauder is online now  
Old 19.08.2017., 11:52   #6772
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja sam to odavno probala. Bilo je dobro samo prvi put, poslije više ne.
Meni ni prvi
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 19.08.2017., 12:00   #6773
Hi curice, u zadnje mi je vrijeme što zbog zdravstvenih problema a što zbog odlaska na more koža prešla iz suhe u masnu, preko noći praktički, ajde i ljeto je, nisam se previše uzrujavala dok se nisam oprištavila kao da mi je 13 godina. Koristim zalike koje sam naručila prije, crna mizonka, onaj efector od propolisa, ona neka fermentirani puž krema, pink water essence, dakle više onako baš stvari za hidrataciju koje sam pokupovala ranije, zanima me što uvesti u rutinu a da pomaže protiv prištića? ne znam da li je ovo ludilo moje kože rezultat ljeta, mislim ne znam koliko će se ta masnoća reducirati kad zahladi tako da sam već luda, ispada da moram svaka 3 mjeseca mijenjati kompletnu kozmetiku.. Ma i da je ona masna ajd još al ti prištići su užas, baš oni pravi teenagerski, čak mi je i brat koji ne primjećuje takve stvari rekao da sam sva bubuljičava ;(
__________________
Ako si covjek - vodi ljubav, ako si cvijet - budi mimoza.
sunnyflower is offline  
Old 19.08.2017., 13:59   #6774
Samo da prijavim svoju trenutnu rutinu, znate da sam se stalno vrtila u krug i nikako nisam mogla naći nešto da mi paše. Za umivanje koristim TOOSOOWOONG Enzyme Peel, jedna od najboljih azijskih stvari, poslije toga ili Balea Aqua serum ili navečer ponekad hidrolat hamamelisa i uljnu mješavinu od jedne cure s foruma. Svakih nekoliko dana sheet maske MBD ili My Scheming. Lice mi je napokon nadošlo, nije ni suho ni premasno, pore su normalnije, općenito je ujednačenije i zdravije. Sheet maske su mi stvarno super stvar, baš osvježe i podignu lice. Vidjet ćemo kako će to na zimu funkcionirati. Ali evo, curama s masnom, porastom kožom i miteserima, preporučujem ovaj gore čistač i što manje slojeva i krema s kojekakvim egzotičnim sastojcima, samo dobro čišćenje, hidratacija i eventualno neka krema specijalizirana za našu kožu, a toga koliko vidim u azijskoj baš i nema.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Old 19.08.2017., 15:47   #6775
jel netko koristio A'Pieu Sea Buckthorn kremu?
ima mi odlican sastav, a uskoro ce mi trebati neka krema, imam jos jako malo mizonke i jos manje joseonke...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 19.08.2017., 19:23   #6776
A propos korejskih mrežica za peeling tijela..stigla mi je (naručena na iHerbu za 25kn). Sinoć i danas sam je isprobala s dva različita gela i zaključila da dobro pjeni s onim tuširalicama koje inače dobro pjene. Recimo Occitane uljni badem uopće ne pjeni. Dosta je gruba i ne treba pretjerivat s pritiskom. Može se s njome, tako bar piše na pakiranju, radit i suhi piling. Uglavnom, rezultat je dobar - koža mi je nakon nje kao nakon temeljitog pilinga. Dobra stvar je i da se brzo osuši. Makar po ovim vrućinama. Konačna ocjena: +4
Evo sličica da dobijete dojam o tkanju i da cure koje imaju Salux usporede.

Frecume is offline  
Old 19.08.2017., 19:44   #6777
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
A propos korejskih mrežica za peeling tijela..stigla mi je (naručena na iHerbu za 25kn). Sinoć i danas sam je isprobala s dva različita gela i zaključila da dobro pjeni s onim tuširalicama koje inače dobro pjene. Recimo Occitane uljni badem uopće ne pjeni. Dosta je gruba i ne treba pretjerivat s pritiskom. Može se s njome, tako bar piše na pakiranju, radit i suhi piling. Uglavnom, rezultat je dobar - koža mi je nakon nje kao nakon temeljitog pilinga. Dobra stvar je i da se brzo osuši. Makar po ovim vrućinama. Konačna ocjena: +4
Evo sličica da dobijete dojam o tkanju i da cure koje imaju Salux usporede.

Zamisli, meni Salux zapjeni L'Occitane badem ko lud! A stvarno ne stavim gomilu proizvoda na spužvicu.
Ovako mi se po slikama, ova tvoja verzija čini dosta slična (po gustoći).
uppsala is offline  
Old 20.08.2017., 11:17   #6778
Cure, koliko treba ovom ibuybeauti selleru da shipa, nekako mi se čini sporiji od ostalih?
Sve šta sam naručila i prije i poslije je poslano, samo on stoji.

Čekam sljedeće (nestrpljivo)
The Whoo Qi & Jin Essence 1ml*30kom
It’s Skin - Hyaluronic Acid Moisture Serum
Mizon Good Night Wrinkle Care Sleeping Mask
Meishoku Whitening Eye Cream with Placenta
TOSOWOONG Enzyme Powder Wash
Etude House WONDER PORE Freshner

Da li je koja koristila KLAIRS Supple Preparation toner? Recenzije su odlične ali vjerujem samo forumskima
titanika is offline  
Old 20.08.2017., 12:10   #6779
Danas sam pogledala neki video u kojem cura govori o cinjenicama zbog kojih koreanke imaju tako krasnu kozu. To su spf, double cleansing, viseslojna preparativa, obnavljanje makeupa tijekom dana i konzumiranje kimchija obavezno svaki dan, jer sadrzi c vitamin i tvari vazne za probavu.
Nikad cula za kimchi, pa sam malo guglala. Lici mi pomalo na tursiju al ja cu to napraviti.
http://www.sensaklub.hr/clanci/zdrav...riprema-kimchi
Jel neka probala ili zna nesto vise?

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 20.08.2017., 12:43   #6780
to znači konzumiranje probiotika i fermentirane hrane
kefir ,kiseli kupus , tu spadaju i domaći ukiseljeni krastavci i naravno turšija
aneri23 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:48.