Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2011., 15:43   #5421
mi smo kod monike išli jedno mjesec i pol prije svadbe
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 16:26   #5422
nama je rekla par mjeseci ranije da si rezerviramo taj "stalak" za mini tortice....
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 17:42   #5423
da, mi smo se u zadnji čas odlučili za moniku. ali stalak uvijek možeš donjet svoj ili negdje drugdje iznajmiti pa joj donjet. no da, bolje rezervirat prije nego kasnije kao mi
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 18:55   #5424
mene zanima još nešto... ove papirnate posudice u koje se stavljaju tortice... jel ih ima negdje za kupiti u drugoj boji, ili neka da su malo ljepše od ovih? zna netko?
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 21:04   #5425
samo se muffini stavljaju u posudice, tortice ne koliko vidim
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 13:46   #5426
Quote:
Lena_88 kaže: Pogledaj post
mene zanima još nešto... ove papirnate posudice u koje se stavljaju tortice... jel ih ima negdje za kupiti u drugoj boji, ili neka da su malo ljepše od ovih? zna netko?
pokušaj na e-bay... ja tamo naručujem jer kod nas nema toga

imaš košarice za cupcake i podloške sa ručkicom za tortice...

ugl... internet i google are your best friends
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2011., 22:56   #5427
Probala vincekove mini tortice i vrijede 30 kn, mogli bi ih dati i za 25 kn ali ajde ima posla oko njih.
Unutra čokoladna tortica sa 3 biskvita i ukusnom filom. Izvana fondant, na vrhu ružica od fondanta i satenska trakica sve u ljubičastoj boji i izgleda odlično.

Bilo koji cupcake iz bilo koje slastičarnice je običan suhi muffin za jutarnju kavu i ne vrijedi ni 5 kn. Bolje goste počastiti sa croissantom već muffinom.
thermojetics is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 08:58   #5428
napisala si sama: cupcakes su muffini. mini tortice su ono što si probala u vinceku i što većina slastičarni radi. a ne muffine mislim da ih radi jedna firma, po tome je i dobila naziv, ali istina, ja ne bi time častila goste kada su mini tortice puno bolji izbor. 30kn je puno previše, plaćaš i ime a ne samo proizvod. dakako da im još finih mini tortica, a izgled naprave po želji mladenaca.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 10:28   #5429
jel zna itko gdje se u Svetoj Heleni mogu naručiti kolači?
Trinketica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2011., 15:14   #5430
Quote:
thermojetics kaže: Pogledaj post
Probala vincekove mini tortice i vrijede 30 kn, mogli bi ih dati i za 25 kn ali ajde ima posla oko njih.
Unutra čokoladna tortica sa 3 biskvita i ukusnom filom. Izvana fondant, na vrhu ružica od fondanta i satenska trakica sve u ljubičastoj boji i izgleda odlično.

Bilo koji cupcake iz bilo koje slastičarnice je običan suhi muffin za jutarnju kavu i ne vrijedi ni 5 kn. Bolje goste počastiti sa croissantom već muffinom.
Probala i ja i moram priznati da su jako ukusne. Makar, na sajmu je bio jako loš odaziv slastičara pa nemam s kim usporediti
Mirna Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2011., 17:48   #5431
I ja na sajam -dane vjenčanja otišla degustirati kolače, na Lidovim mi ostale oči ali je pisalo "samo za gledanje" škrtci jedni, i da ne bi Vincekovih prefinih macarončića i Antunovićevih figaro i ne znam kakvih sve još zanimljivih kolačića osta gladna.
thermojetics is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 09:55   #5432
cure, pokusavala sam citat unazad al neda mi se
ako mi netko moze rec kakva ima iskustva s absumom iz karlovca?
zanimaju me samo kolaci i njihove dekoracije po onim ogledalima?
što je s tim musom? mayo govori da su joj oni bolji... gledala sam im stranicu al mi ne pokazuju
kako dekoriraju kolace

plizzzz
udavaca- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 09:59   #5433
mi smo htjeli uzeti kolače iz absuma... kupili smo kilu i probali i mi i naši... svima su bili super osim njegovom tati... Nisu loši, ali za istu cijenu ili malo i višu ima i boljih...
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:00   #5434
moja frendica je na svojoj svadbi prije tri tjedna imala kolače i tortu iz Absuma Karlovac...
kolači su mi bili ok iako sam jela i bolje, ali je torta bila super...
biskvit tanak, spužvast, nije suh, ne mrvi se, bio je švarcvald, parfe vanilija i čokolada, jako lagana i fina torta
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:04   #5435
Mi nismo imali nikakve dekoracije s kolačima.. dogovorila sam samo da ih dostave na tacnama s poklopcima i tako su bili postavljeni na stolovima. Nisam ni znala da se to može drugačije dekorirati

Inače, u tom rangu cijena i okusa su mislim i kolači iz Osmijeha iz Brezovice, i njih su dosta hvalili ovdje na temi.
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:07   #5436
osmijeh je 65 kn kg... Mi ćemo njih uzeti... Prefini su im kolači... A kakve tek torte rade...
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:08   #5437
ma ja sam isto probala njihove kolace i sudeci po ovima sta imamo u Splitu, absum mi je odlican i jos kad vidim dekoraciju onda sam presretna..
ALI... posto su mi rekli da petkom voze kolace u Konzum u Splitu strah me da ce (a oce sigurno) odmah ponjeti i moje kolace za subotu sto bi znacilo
da ce onda ti kolaci bit napravljeni negdje oko utorka i bojim se da se ne bi ko otrova njima ili da ne bi bili mozda suhi.... a naplatit ce mi 500 kn prijevoz do st i 300 kn
dekoraciju...
pomagajte
udavaca- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:16   #5438
stvarno ne znam... danas se na žalost teško ljudima vjeruje na riječ... a nemaš nikog poznatog da ti dofura kolače? tko dolazi iz Zagreba?
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:20   #5439
problem mi je sto oni imaju ta ogledala, podloge i na njima kolaci budu dekorirani... i sad ako bi meni to netko dovezao iz karlovca ne bih mogla
iznajmit te podloge i ko bi mi slaga te kolace.... kuzis?!?
udavaca- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2011., 10:22   #5440
koje komplikacije...
Lena_88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.