Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2017., 10:31   #1921
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja imam problem da kad mi se pimpek stvrdne rastezljivost kožice skroz nestane. Nije problem tijekom seksa ali znam da sam presretan kada mi se pimpek vrati u normalno i sretno malo stanje! Da li to znači da bi trebal preć na drugu vjeru?
Naravno da je vrijeme....napravi čim prije....savjet..
A ako mislis da jos nije vrijeme tada pričekaj dok ti kožica pocne pucati......kada ti pukne prvi puta.....i to te onako boli kao mala ranica.....svakim slijedećim korištenjem biti ce sve gore i gore....na kraju ga više neces moci niti koristiti.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:36   #1922
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Naravno da je vrijeme....napravi čim prije....savjet..
A ako mislis da jos nije vrijeme tada pričekaj dok ti kožica pocne pucati......kada ti pukne prvi puta.....i to te onako boli kao mala ranica.....svakim slijedećim korištenjem biti ce sve gore i gore....na kraju ga više neces moci niti koristiti.
Kaj? Nemoj me zajebavat? Kak misliš da mi pukne? Imam kožice brdo i kad je pimpek normalne veličine mi.Oko ,samo malo da od oka, 7 do 9 mak cm mi se kožica ful rasteže i super je onak ko guma rastezljiva.Ali samo kad se ono baš skroz poveća na ček,nemrem sad otprilike kaj ja znam max 14 al ono baš u najboljim danima onda je bude taman dovoljno da pređe prek glavića skroz i tamo na grani se fino stisne. No tada je ne mogu vrnuti prek glavića dok se on malo ne smanji. Tu mi zna zaista biti malo bed i često ga onda hladim sa vodom da se spusti. MIsliš da mi može puknuti kožica? Usro sam se sad?!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:53   #1923
Ja ti ne mogu reci koliko je meni trebalo da dođem do operacije....
Ali...ovako nekako...
Mislim da sam koristio ga oko godinu dana s time da nisam mogao vratiti kozicu dok se ne smanji.
Znači u sexu je sve štimalo.
Onda sam primjetio da ne mogu bas svršiti....vec da mogu jebat 2h....a to je koliko sada vidim...bilo jer sam poceo osjećati stiskanje te kozice oko glavica.
Znači....osjecaj stiskanja me zaokupio i nisam mogao da uzivam.
Zatim sam nakon 6 mjeseci osjetio da nakon sexa....kada idem mokriti.....i kada mi kozica prevucena.....osjecam bol....kao ranicu na koži.
Natezanjem sam vidio mikro ranice.....koje su bile svaki puta sve vece....i veceg broja.
Za 3 mjeseca mi se od ranica stvrdnula kozica.....da je nisam mogao prevuci....niti u opuštenom stanju. To je bilo na dan operacije.
Nisam mogao oprati ga ispod.
Sve je to jako brzo islo.
Traume kože rade svoje.


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 10:57   #1924
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Ja ti ne mogu reci koliko je meni trebalo da dođem do operacije....
Ali...ovako nekako...
Mislim da sam koristio ga oko godinu dana s time da nisam mogao vratiti kozicu dok se ne smanji.
Znači u sexu je sve štimalo.
Onda sam primjetio da ne mogu bas svršiti....vec da mogu jebat 2h....a to je koliko sada vidim...bilo jer sam poceo osjećati stiskanje te kozice oko glavica.
Znači....osjecaj stiskanja me zaokupio i nisam mogao da uzivam.
Zatim sam nakon 6 mjeseci osjetio da nakon sexa....kada idem mokriti.....i kada mi kozica prevucena.....osjecam bol....kao ranicu na koži.
Natezanjem sam vidio mikro ranice.....koje su bile svaki puta sve vece....i veceg broja.
Za 3 mjeseca mi se od ranica stvrdnula kozica.....da je nisam mogao prevuci....niti u opuštenom stanju. To je bilo na dan operacije.
Nisam mogao oprati ga ispod.
Sve je to jako brzo islo.
Traume kože rade svoje.


Sent from my SM-G920F using Tapatalk
U jebote. Ja sam se seksal već prek 500 puta valjda i nisam imal nikakvih problema baš tog tipa. No definitivno bum sad nakon ovog kaj si mi rekel otišel po uputnicu za urologa za svaki slučaj. Ne bi voljel da mi se nekaj takvoga desi.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:09   #1925
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Naravno da je vrijeme....napravi čim prije....savjet..
A ako mislis da jos nije vrijeme tada pričekaj dok ti kožica pocne pucati......kada ti pukne prvi puta.....i to te onako boli kao mala ranica.....svakim slijedećim korištenjem biti ce sve gore i gore....na kraju ga više neces moci niti koristiti.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
dramatiziras bezveze, ovo sta ti se dogodilo nije pravilo nego samo tvoje iskustvo. ja imam 36 i kozica mi je skroz uredu.

kao klinac nisam mogao navuci kozicu skroz preko penisa, ali kozica se rasirila, sama, seksom, masturbacijom, nisam imao nikakvih vise problema, i siguran sam u svoju kozicu da me bude jos dugo sluzila
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:20   #1926
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
dramatiziras bezveze, ovo sta ti se dogodilo nije pravilo nego samo tvoje iskustvo. ja imam 36 i kozica mi je skroz uredu.

kao klinac nisam mogao navuci kozicu skroz preko penisa, ali kozica se rasirila, sama, seksom, masturbacijom, nisam imao nikakvih vise problema, i siguran sam u svoju kozicu da me bude jos dugo sluzila
Meni je mama kao malom pomagala da se rastegne. Divna vremena. Kasnije znači nisi imal ovakvih problema ko ja?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:42   #1927
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Meni je mama kao malom pomagala da se rastegne. Divna vremena. Kasnije znači nisi imal ovakvih problema ko ja?
ako je tvoj problem 'kruta kozica', da, nisam imao problema
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 11:51   #1928
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
ako je tvoj problem 'kruta kozica', da, nisam imao problema
Pa ak se to zove kruta kožica onda bi moglo biti. Znači tebi u najkručem položaju kožica lakoćom prelazi preko glavića? Meni se mora malo ipak omekšati pimpek kako bi mogla se vrnuti nazad. Ma bum skočil do urologa pa bum ga pital.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 12:13   #1929
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa ak se to zove kruta kožica onda bi moglo biti. Znači tebi u najkručem položaju kožica lakoćom prelazi preko glavića? Meni se mora malo ipak omekšati pimpek kako bi mogla se vrnuti nazad. Ma bum skočil do urologa pa bum ga pital.
ne mogu ni ja u erekciji kozicu navuc preko glavica
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 12:22   #1930
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
ne mogu ni ja u erekciji kozicu navuc preko glavica
Ali bi trebao moći....jer inače ti ta kruta kozica radi probleme kod sexa.
Mozda ih nisi svjestan...ali to nije normalno.
Mozes ti to koristiti jos neko vrijeme....ali stol ti se bliži....i nikakve kreme nece pomoći.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 12:34   #1931
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Ali bi trebao moći....jer inače ti ta kruta kozica radi probleme kod sexa.
Mozda ih nisi svjestan...ali to nije normalno.
Mozes ti to koristiti jos neko vrijeme....ali stol ti se bliži....i nikakve kreme nece pomoći.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ma sta bi trebao moci? koja kruta kozica? da bi mogao penis u erekciji obloziti kozicom, trebalo bi ju produziti za par cenata

meni je zao sta si frustriran, ali ti to ne daje pravo da vlastite frustracije projiciras na druge ljude
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 12:50   #1932
Quote:
Vatra14 kaže: Pogledaj post
ma sta bi trebao moci? koja kruta kozica? da bi mogao penis u erekciji obloziti kozicom, trebalo bi ju produziti za par cenata

meni je zao sta si frustriran, ali ti to ne daje pravo da vlastite frustracije projiciras na druge ljude
Ma ti si cirkusant.
Ajde lijepo prošetaj pa se vrati kada se ohladis.
Nisam biti rekao da trebas ista oblagati u erekciji.....nego sam rekao ako ne mozes prevuci.
Prevući koliko imas kozice naravno.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
tintilinic100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 12:57   #1933
Quote:
tintilinic100 kaže: Pogledaj post
Ma ti si cirkusant.
Ajde lijepo prošetaj pa se vrati kada se ohladis.
Nisam biti rekao da trebas ista oblagati u erekciji.....nego sam rekao ako ne mozes prevuci.
Prevući koliko imas kozice naravno.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
mozda si i u pravu, ali s mojom kozicom, kurcinom i seksom je sve u redu
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:00   #1934
Meni se čini da vi nikako skužit da pričate o 2 različite stvari!
Jedan priča o tome kako prevuć kožicu preko glavića (da glavić bude gol), a drugi o prevlačenju kožice dok je kurac dignut (da na glavić bude navućena kožica - da se glavić ne vidi)!
mahma7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:15   #1935
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:39   #1936
Quote:
mahma7 kaže: Pogledaj post
Meni se čini da vi nikako skužit da pričate o 2 različite stvari!
Jedan priča o tome kako prevuć kožicu preko glavića (da glavić bude gol), a drugi o prevlačenju kožice dok je kurac dignut (da na glavić bude navućena kožica - da se glavić ne vidi)!
ahahahahaha dobra Skužio sam i ja da ne pričaju o istom, ali nisam mogao skužit o čemu priča jedan, a o čemu drugi
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 15:59   #1937
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Pa ali ako te samo muči kratak frenulum, nije potrebno obrezivanje. To sam i ja imao pa sam samo išao na frenuloplastiku/frenulotomiju i riješio problem.
Možeš li detaljnije napisati o tom zahvatu?

Imam taj problem sa frenulumom i višak kožice koja u erekciji stvori prsten oko glavića, tako da prilikom jake erekcije ako povucem kozicu još ispod glavica osjetim bol...
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:13   #1938
Imaš i temu na PDF zdravlje, frenuliolastika pa možeš i tamo pročitati. Ja sam bio prije 4 godine na frenuliolastika. Bio mi je kratak frenulum i osjećao sam zatezanje. Nemaš se čega bojati. Dobiješ injekciju tako da ništa ne osjećaš. Traje 10-20 min ako se dobro sjećam. Prereže se frenulum i onda natrag zašije.

Poslano sa mog ASUS_T00J koristeći Tapatalk
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:32   #1939
Ma ne bojim se, spremam sam na sve... nema se što odgađati...što prije odradim to bolje za mene.

@tekuzukato
Jesi li ti imao višak kožice ili doktor i njega odstrani prilikom operacije?
Matt Buckner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 16:43   #1940
Nisam imao nikakav višak kožice, samo taj kratak frenulum.


Poslano sa mog ASUS_T00J koristeći Tapatalk
Tekuzukato is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger