Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2017., 20:54   #141
Quote:
roni10 kaže: Pogledaj post
Dobar dan

Evo imam nekoliko pitanje ako ima tko koje korisne informacije.

1. Da li su zabranjene neke aplikacije za komunikaciju (WhatsUp, Viber ili Skype) ?
2. Na zračnoj luci da li pregledavaju laptop ( Da li ima neprimjerenog sadržaja ) ?
Meni poznato kad letis za KSA laptop mora biti u prtljagu a ne na krovu s tobom tokom leta. U tranzitu ne, meni nisu, jer kofer je isao u drugi avion, i ako sam imao dosta sati cekati dobio sam lagano propustnicu da izadjem u grad da prosetam vidim kako je itd.

Za one koji borave i rade a ima dosta ljudi iz UK i USA te Kanade. Sad da li ima neke razlike za njih prema ostalima pojma nemam, ali sudeci po pricama prijatelja iz UK, on je samo mogao ziviti tako reci u namjenjenom gradu (compaound) za drzavljanje iz USA, UK i Kanada te jos nekih drzava, te su imali satelistki internet nevezano za KSA pa tako da on u tom slucaju restrikcija nije imao.
Ambientt is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2023., 15:34   #142
Pozdrav!

Molim Vas, ako netko zna. Luda sam od milijun različitih informacija.

Planiram preko Dammama (S.Arabija) za Indiju. Između letova je 3 sata (letovi su pojedinačni). Da li trebam vizu za S.Arabiju?

Hvala!
Pelargonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2023., 15:53   #143
Quote:
Pelargonija kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Molim Vas, ako netko zna. Luda sam od milijun različitih informacija.

Planiram preko Dammama (S.Arabija) za Indiju. Između letova je 3 sata (letovi su pojedinačni). Da li trebam vizu za S.Arabiju?

Hvala!
https://airlineshq.com/transit_info/saudi_arabia.htm

Nadam se da je pomoglo
__________________
"Tako, tako sam umoran, i cekam valove, valove mora..."
Aubrigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2023., 22:27   #144
Raspitat SE u hr ambasadi sta sve trebas. Kako mislis letovi su pojedinacni? Cijeli avion za tebe ili oces da kazes da ne idu sinkronizirano dva aviona zajedno. Nego.prvo jedan pa onda drugi ili mislis nije dozvoljeno parovima I grupama na Taj let.
Pompiere is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2023., 23:03   #145
Letovi su pojedinačni dakle očito nisu povezani (connecting flights) i u tom slučaju se mora ući u zemlju te ponovo čekirati prtljagu itd.

Ako je tako, definitivno treba viza

Sent from my FNE-NX9 using Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2023., 10:26   #146
Quote:
Aubrigo kaže: Pogledaj post
Quote:
Pompiere kaže: Pogledaj post
Raspitat SE u hr ambasadi sta sve trebas. Kako mislis letovi su pojedinacni? Cijeli avion za tebe ili oces da kazes da ne idu sinkronizirano dva aviona zajedno. Nego.prvo jedan pa onda drugi ili mislis nije dozvoljeno parovima I grupama na Taj let.
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Letovi su pojedinačni dakle očito nisu povezani (connecting flights) i u tom slučaju se mora ući u zemlju te ponovo čekirati prtljagu itd.

Ako je tako, definitivno treba viza

Sent from my FNE-NX9 using Tapatalk
Hvala svima na odgovorima. Javim kako je prošlo.
Pelargonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2023., 12:29   #147
Quote:
Pelargonija kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Molim Vas, ako netko zna. Luda sam od milijun različitih informacija.

Planiram preko Dammama (S.Arabija) za Indiju. Između letova je 3 sata (letovi su pojedinačni). Da li trebam vizu za S.Arabiju?

Hvala!
Evo mene s povratnom informacijom.
Ipak sam morala zatražiti vizu pri dolasku (480 SAR). Viza vrijedi godinu dana.
Možda nekom pomogne.
Pelargonija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:25.