Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2012., 14:22   #21
Quote:
Göttspöđä kaže: Pogledaj post
Ne bi čovjek vjerovao, led je bez greške raširio tanke remenčiće. Nema razloga da ne radi na cipelama sa linka ( ).

Ako imaš motoriku prstiju iole razvijeniju u odnosu na prosječnog ranog primata, kontakt sa vodom po recepturi sa linka je nemoguć.
Uvijek se može isprobati, ja sam samo ponudila drugo rješenje, ako ovo ne uspije.
Jer, ponavljam, puno ovisi o samoj koži i kako je obrađena.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:23   #22
Ja cu probati danas ovo s ledom pa javim kako je proslo
Drzite fige da uspije
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:27   #23
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Ja cu probati danas ovo s ledom pa javim kako je proslo
Drzite fige da uspije
I ja ti držim fige
javi dal je bolje!
__________________
... bez crne bijela ne bi vrijedila....
-farfalla- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:27   #24
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Gdje i koliko, predivne su.

Nego, možda te prodavačica malo zajebala, mislim da nije baš normalno da te prsti toliko stišću.
Pa na pocetku ne stiscu uopce jako, ali nakon nekog vremena se sve jace osjeca... a ipak nisam u ducau sat vremena ih imala na nogama
U pothodniku na Gl. kolodvoru, snizenje 20 posto gotovinom, znaci platila jako jeftino 119 kn
Mislila sam da nije prava koza jer bi bile skuplje, kad ono vidla doma da pise da je (ok iz kine su pa mozda zato )
Ima ih svakakvih, stvarno jako lijepih i sve su bile 100 i nesto kn (bar one koje sam ja zapazila )
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:29   #25
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post

Neki dan sam kupila prvi par stikli. I sad, kad sam ih probavala u ducanu, osjecala sam da su mi prsti stisnuti, i kazem ja prodavacici da me malo stisce na prstima, ali nista strasno... Ona mi je rekla da je to zato sto nisu razgazene i zato sto moja noga nije navikla na takvu obucu. I kao bude to proslo. Kao to je normalno, sve stikle kad se probaju stiscu na prstima (tako ona kaze).
...
Nikad ne vjeruj prodavačici

Ovako, cipela koja stišće će uvijek stiskati na tom mjestu. I vrlo vjerojatno je nikad nećeš "razgaziti" do te mjere da te ne stišće. Omrznut če ti i nikad ih nećeš tjeti obući.

Štikle su kao djevice: treba okolo naokolo dok ne možeš podnijet brutalnu veličinu pete
__________________
Čitajte naš blog Bunch of Girls! Imamo i Facebook!
doriana gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:31   #26
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Pa na pocetku ne stiscu uopce jako, ali nakon nekog vremena se sve jace osjeca... a ipak nisam u ducau sat vremena ih imala na nogama
U pothodniku na Gl. kolodvoru, snizenje 20 posto gotovinom, znaci platila jako jeftino 119 kn
Mislila sam da nije prava koza jer bi bile skuplje, kad ono vidla doma da pise da je (ok iz kine su pa mozda zato )
Ima ih svakakvih, stvarno jako lijepih i sve su bile 100 i nesto kn (bar one koje sam ja zapazila )


Ah, ipak je Zagreb

Pokušaj to s ledom i nosi ih po kući, držim fige da ti uspije
Iako, možda si morala početi sa nižom petom, 10 cm, ili nekim wedge modelom da se navikneš.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:34   #27
Quote:
doriana gray kaže: Pogledaj post
Nikad ne vjeruj prodavačici

Ovako, cipela koja stišće će uvijek stiskati na tom mjestu.
a ne mora biti, neke cipele se stvarno razvale i razgaze
odnosno službena definicija bi valjda bila ona da se formiraju po nozi

ja recimo imam isto zajeban nokat na palcu (netko je to već spomenuo) koji je onak malo zadebljan i ...ma sav je retardiran i zbog toga mi nekad bude teško izabrati cipele, ali sve kožne su mi se stvarno jako lijepo razgazile na tom mjestu i više me ništa ne stišče

ovisi i kakve kalupe netko voli nositi, ja recimo nema šanse da nosim cipele koji su mi onak malo velike, kak ljudi kažu - bolje da ima mjesta
meni je to koma kad plivam u cipeli, još se razgazi i nakon par mjeseci ih mogu baciti u smeće

ista stvar mi je recimo s trapericama, nikad ne kupujem one koje su mi već u dućanu "komotne"
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:35   #28
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Pa na pocetku ne stiscu uopce jako, ali nakon nekog vremena se sve jace osjeca... a ipak nisam u ducau sat vremena ih imala na nogama
Zato jer u štikli noga ima pomalo tendenciju kliziti prema prstima dolje pa se prsti nakon nekog vremena krenu i nabijati u rubove cipela. Plus, noga otiče i splašnjava tijekom dana. A još nisi ni naviknuta na takvu obuću.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:37   #29
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a ne mora biti, neke cipele se stvarno razvale i razgaze
odnosno službena definicija bi valjda bila ona da se formiraju po nozi

ja recimo imam isto zajeban nokat na palcu (netko je to već spomenuo) koji je onak malo zadebljan i ...ma sav je retardiran i zbog toga mi nekad bude teško izabrati cipele, ali sve kožne su mi se stvarno jako lijepo razgazile na tom mjestu i više me ništa ne stišče

ovisi i kakve kalupe netko voli nositi, ja recimo nema šanse da nosim cipele koji su mi onak malo velike, kak ljudi kažu - bolje da ima mjesta
meni je to koma kad plivam u cipeli, još se razgazi i nakon par mjeseci ih mogu baciti u smeće

ista stvar mi je recimo s trapericama, nikad ne kupujem one koje su mi već u dućanu "komotne"

Ja spomenuh, samo kod mene je mrvu uzdignut. I nema te sile kojom su se ikad na tom raširile, ali velim, odmah sam se ogradila od toga da će drugima tako biti, jer to je specifičnost mog (hobitskog) stopala...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:41   #30
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post

Ah, ipak je Zagreb

Pokušaj to s ledom i nosi ih po kući, držim fige da ti uspije
Iako, možda si morala početi sa nižom petom, 10 cm, ili nekim wedge modelom da se navikneš.
Imala sam ja cizmice s petom malo visom od 5 cm pa sam sad isla na 10 hehe a doma skuzila da je 13

Quote:
Snjeska.Bijelic kaže: Pogledaj post
Zato jer u štikli noga ima pomalo tendenciju kliziti prema prstima dolje pa se prsti nakon nekog vremena krenu i nabijati u rubove cipela. Plus, noga otiče i splašnjava tijekom dana. A još nisi ni naviknuta na takvu obuću.

Ima nade za mene
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:45   #31
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Imala sam ja cizmice s petom malo visom od 5 cm pa sam sad isla na 10 hehe a doma skuzila da je 13




Ima nade za mene
Je li 13 cm bez ove platformice pod prstima ili s njom? jer mi se čini dobrih 1,5 cm debljine platforme... To dosta znači. Moje današnje imaju 10 cm petu, ali 1,5 cm platformu ispod prstiju...
Inače su jako zanimljive...
mislim da trebam novi par štiklica.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 14:57   #32
Quote:
Snjeska.Bijelic kaže: Pogledaj post
Je li 13 cm bez ove platformice pod prstima ili s njom? jer mi se čini dobrih 1,5 cm debljine platforme... To dosta znači. Moje današnje imaju 10 cm petu, ali 1,5 cm platformu ispod prstiju...
Inače su jako zanimljive...
mislim da trebam novi par štiklica.
pa zapravo kako se to mjeri?
znaci ja sam mjerila visinu samo pete odozada i ona je 13 cm
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:03   #33
Quote:
Snjeska.Bijelic kaže: Pogledaj post

Ja spomenuh, samo kod mene je mrvu uzdignut. I nema te sile kojom su se ikad na tom raširile, ali velim, odmah sam se ogradila od toga da će drugima tako biti, jer to je specifičnost mog (hobitskog) stopala...
a da ako me baš jako žulja na tom palcu da ne mogu ni u dućanu prohodati dva metra onda su mi sigurno male ili jednostavno preneudobne
ali uvijek ja cipelu baš osjetim na palcu ali evo da kucnem u drvo nisam već dugo imala neke probleme zbog tog nokta

jedino što sam naučila što se tiče štiklji je da više nikada ne kupujem peep toe jer mi svi prsti iscure van
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:05   #34
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
pa zapravo kako se to mjeri?
znaci ja sam mjerila visinu samo pete odozada i ona je 13 cm
to sam ja davnih dana pitala ali ne znam dal smo riješili misteriju ili ne

frendica mi je jednom rekla kao da joj cipele imaju 10cm pete ALI 2cm platforme
pa mi nikak nije bilo jasno šta to znači, da li te onda one ukupno povisuju za 10cm ili za 12 cm ili šta

tema je bila visina cipele, ne neka udobnost i komfor
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:12   #35
http://imageshack.us/photo/my-images/822/kotep.jpg/

Valjda će se vidjeti ružičaste kote.

A- visina pete na najvišoj točki, ono što mi sve uvijek mjerimo.
B- visina platforme pod prstima.
C- prosječna visina pete u sredini štikle.

E sad, cipela te povisi za 12 cm, ali visina pete je 10 cm, kad oduzmeš debljinu platforma od 2 cm.
iako, to je štikla od 12 cm.

A što se peeptoe tiče, hajde da još postoji netko kome se ne sviđa to grabljanje prstima iz peeptoe cipele. .
A to se curenje desi baš zato jer noga klizi dolje.
Ja sam znala staviti jastučiće protiv klizanja u cipelu, da mi noga bude na mjestu.
Iako, peeptoe trenutno imam samo Martensice.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs

Zadnje uređivanje Snjeska.Bijelic : 07.12.2012. at 15:19.
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:23   #36
Sad sam izmjerila platformu, ima 3 cm...
Znaci ako sam ja dobro skuzila, ta stikla mene povisi za 13 sm i peta je 13 cm... ali kad gledamo kako noga stoji onda bi bilo kao da nosim stiklu do 10 cm. Kad bi maknuli 3 cm platforme i 3 cm pete...
Znaci imam stiklu od 13 cm a za moju nogu je 10 cm jer stoji pod tim kutem kao u stikli od 10 cm bez platforme... uh sto ga brljam
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:27   #37
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Sad sam izmjerila platformu, ima 3 cm...
Znaci ako sam ja dobro skuzila, ta stikla mene povisi za 13 sm i peta je 13 cm... ali kad gledamo kako noga stoji onda bi bilo kao da nosim stiklu do 10 cm. Kad bi maknuli 3 cm platforme i 3 cm pete...
Znaci imam stiklu od 13 cm a za moju nogu je 10 cm jer stoji pod tim kutem kao u stikli od 10 cm bez platforme... uh sto ga brljam


Bravo, to je to!

Sad možeš mirno plesati u njima.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs
Snjeska.Bijelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 15:59   #38
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a da ako me baš jako žulja na tom palcu da ne mogu ni u dućanu prohodati dva metra onda su mi sigurno male ili jednostavno preneudobne
Prodavačice polude kada probavam cipele, pa se 10 minuta šećem po prodavnici i čekam da me počnu žuljati. To mi je test. ukoliko me počnu stiskati u prvih minut-dva nakon oblačenja, žuljat će me uvijek.

Što se visine tiče, mogu podnijeti previsoke pete, ali stileto štiklu ne, jer se ne mogu svom težinom osloniti na petu. Svu težinu prebacujem na prste, stopala kasnije bole.
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:05   #39
Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post
Prodavačice polude kada probavam cipele, pa se 10 minuta šećem po prodavnici i čekam da me počnu žuljati. To mi je test. ukoliko me počnu stiskati u prvih minut-dva nakon oblačenja, žuljat će me uvijek.
Ja se isto prešetavam i ne padam baš na to - razgazit će se. Ako me žulja, ne uzimam ih. Ne čeka mi se i ne nada da će jednom prestat žuljat, radije odaberem cipele koje ne žuljaju.

Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post
Što se visine tiče, mogu podnijeti previsoke pete, ali stileto štiklu ne, jer se ne mogu svom težinom osloniti na petu. Svu težinu prebacujem na prste, stopala kasnije bole.
Meni nije teško podnijeti visoku petu niti hodati u petama, ali zna se dogoditi ako sam puno sati na nogama u visokim petama, počne me stopalo boliti, kao da se grči. Jer je to ipak previše neobičan položaj za nogu.
Tako da ne znam kako će autorica ako je inače u starkama izdržat cijelu noć u visokim petama a da ju noge ne počnu boliti. Jer ipak nije navikla.
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 16:54   #40
Ma prezivjet cu ja, imam za ljeto one pletene s punom petom od 10 cm... tako da nije da uopce nisam navikla...
No ako budu zuljale s vremenom sve jace... onda sigurno ne budem mogla (morat cu starke zguzvat u torbu da se prezujem )
__________________
fool me once shame on you, fool me twice shame on me
Antaria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.