Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2016., 13:02   #1
Porijeklo i sudbina života na Zemlji.

Pretpostavimo, na trenutak da je život došao na Zemlju u hladnom ledenom asteroidu. Je li ga netko namjerno poslao ii nije to pitanje ostavimo otvorenim zasada. Iz naše perspektive uvjeti tada, prije 3,5 - 4 milijarde godina, bili su užasni. Ali za tu jednu životnu ćeliju, bili su savršeni. Doslovce je pala na plodno tlo(ili vodu). Iz nje su se razvile anaerobne bakterije i modrozelene alge koje su oslobodile kisik iz ugljičnog dioksida. To je bilo smrtonosno za njih, ali je omogućilo razvoj složenijih aerobnih organizama. Zatim je (barem meni) slijedilo poprilično dosadno razdoblje evolujcije koje je trajalo 2-3 milijarde godina dok se nisu pojavili dinosaurii.
Vladali su Zemljom više stotina milijuna godina, ako ne mirno, onda barem stabilno. Veći mesojedi su jeli manje, nekoliko manjih je okružilo, i pojelo većeg, a bilo je i puno vegetarijanaca Borili su se i dinosauri iste vrste , ali ne vjerujem da je bilo kanibalizma među njima.
No, jednog dana jedne godine iznenada je u Zemlju udario asteroid, sličan onome koji je donio život na Zemlju. Ali tad uvjeti više nisu bili dobri za prvotnu životnu ćeliju, ako je uopće i bila u njemu. Ta stanica je 'umrla', ali također za dionosaure posljedice su bile fatalne. Puno je razloga zašto su izumrli, a ja ih vidim 4. (fizikalni, biološki, psihološki, duhovni. )

1. Neki su direktno poginuli od pada astreoida.
2. Klima se drastično promjenila što oni nisu mogli biološki podnije
3. Njihova razina intelekta je bila prilično niska , da bi napravili učinkovitu zaštitu od klimatskih promjena.
4. Dinosauri su se na smrt preplašili te su se sami poklali.

Da ne bismo ponovili njihova greške, možemo razmotriti , što bi bilo dobro da učinimo.
1. Zemlji ( na svu sreću) trenutno ne prijeti nikakva opasnost iz Svemira, a da i prijeti, ne možemo tu puno učiniti,
2. Klimatske promjene ne možemo zaustaviti, možemo ih sano usporiti.
3. svoju inteligenciju možemo malo poboljšati vježbanjem, ali naša razina intelekta je već sada daleko iznad bilo kojeg dinosaura , pa to nije niti potrebno.
4. dinosauri nisu bili duhovna bića, što ne znači da ih zbog toga potcjenujemo. Ako ima nešto na što možemo utjecati. Upravo sada je naša vjera. Vjera u Boga, jer Bog je rješenje za sve ono što ne možemo sami, a htjeli bismo.

Dozvolite mi da se razmašem maštom i pokušam predvidjeti budućnost života na Zemlji i dalje od nje.
Ako budemo imali sreće da nas ne poogodi još 1 asteroid ( A to sugurno neće biti kroz nekoliko milijuna godina), te ako budemo imali dovoljno pameti i ljudskosti u sebi da se sami ne pokoljemo, klimatske promjene su nešto što ne možemo zaustaviti. Na Zemlji će postati neizdrživo vruće, te ćemo morati bježati. Kuda? Pa na Mars! Mars je spram Zemlje trenutno jako hladan , ali se i on zagrijava, te će postojati izvjesno vrijeme, kad na Zemlji još neće postojati neizdrživo vruće, a a na Marsu bude dovoljno toplo te ćemo paralelno živjeti na 2 planeta. Fora jel?
Život na Marsu, budimo realni, je samo kupovina vremena. . Jer će se i on zagrijati I morat ćeno bježati izvan Sunčeva sustava . Da ćemo osnivati ljudske kolonije izvan Sustava? Hm...teško.. ali ne i nemoguće. Meni više drži vodu da ćemo se namjerno sudariti s nekim asteroidima, što nećemo moći preživjeti u pravom smislu te riječi, ali možemo se nadati, ili vjerovati da će barem 1 asteroid odnijeti barem jednu životnu ćeliju na neki drugi planet sličan Zemlji prije 4 milijarde godina i započeti priču o Životu na nekom durgom planetu.
Vremena za sve to imamo na pretek jer se ne radi o tisućama ili milijunima, već o milijardama godina.
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs

Zadnje uređivanje Diego Rivera : 30.12.2016. at 13:23.
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 16:24   #2
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Pretpostavimo, na trenutak da je život došao na Zemlju u hladnom ledenom asteroidu.
Ma jok.
Nema te ćelije koja bi mogla preživjeti svemirske uvjete (stoljeća izloženosti radijaciji) i pad na Zemlju.

Na nebeskim tijelima su pronađeni organski spojevi.
Neupućeni brkaju pojam prisutnosti organskih spojeva pa maštaju kao da je tamo prisutna živa ćelija.

Teorija evolucije vrlo dobro pojašnjava kako su se složeni organizmi mijenjali.

Sam početak replicirajućih ćelija je još uvijek tajna, premda se sve više približavamo i tome.
Nepoznati is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 00:46   #3
Znamo samo da ne znamo ... Sokrat "izveden" ili umnožen
osobno vjerujem kako je život ekstremna slučajnost, i samo mala plava kuglica. Bez obzira na velike brojeve .... sami smo, bar u ovom Svemiru.
a kada ovladamo fuzijom ili antimaterijom postati ćemo slobodni. A kako filozofija kaže da sve ima početak i kraj, tako i razvoj civilizacije kao i ona sama neumitno ide prema svojem kraju.

Naravno i druge su opcije otvorene u maštanju i nadanju.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 18:13   #4
Znamo li otkad postoji čovjek, pismen i sebe svjestan?
Kada je nastao...?
__________________
Zoroastrijanci i slobodni Elam.
Eneja iz Elama is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 01:20   #5
Ova forma ćuvjeka cca 200.000 godina.
A "pismenost" započinje uređenjem društva koje obitava većinu vremena na jednom mjestu uz početke poljoprivrede. A to su sumerani, prvi ili zadnji poznati ... Mezopotamija cca 6000 godina prije nov ere. Postoje zapisi o navodnim starijim civilizacijama, no za sada su na razinama mitova i legendi.

svjesnost postoji oduvijek u nama. vidiš i po ponašanju životinja. Dar života.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 11:10   #6
'dinosauri nisu bili dihovna bica'

ne u smislu kao covjek, ali svako zivo bice i 'nezivo' kao kamen ima svoju kopiju u astralu( fizicki neopipljivom svijetu), a sigurno i na jos kojoj finijoj/im razini/ama tj. fizicki svijet je odraz onog nevidljivog i ono sto smatramo da je nezivo u fizickom svijetu je itekako zivo na nekoj finijoj razini,pa vjerujem da je i taj dinosaur imao nekakvu 'duhovnu' podlogu iako ocito zlocestu podlogu cim se tako nesto kao t-rex ispoljilo na fizickoj razini
mislim po svemu t-rex i njemu slicni dinosauri su cudovista.
WIKY is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 16:44   #7
Mojim miśljenjem ćovjek (ne neka druga "vrsta" koja je mogla żivjeti prije) je mnogo mladje proizvodnje nego śto se najćeśće tvrdi.
Możda par ili najviśe par desetaka tisuća godina, ali stavljao bih na prvu opciju.

Isto tako mislim, da je ćovjek od negdje doletio (możda da se produlji vrsta sa neke ugrożene planete) ili je stvoren bioengeneeringom.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 16:49   #8
Lloyd Pye mi ima najlogičnije objašnjenje. Vridi pogledat stvarno i ako se možda ne slažete natira vas na razmišljanje.
Beastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2017., 16:54   #9
Quote:
Beastko kaže: Pogledaj post
Lloyd Pye mi ima najlogičnije objašnjenje. Vridi pogledat stvarno i ako se možda ne slažete natira vas na razmišljanje.
U par rijeći śta tvrdi?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 23:07   #10
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Ova forma ćuvjeka cca 200.000 godina.
A "pismenost" započinje uređenjem društva koje obitava većinu vremena na jednom mjestu uz početke poljoprivrede. A to su sumerani, prvi ili zadnji poznati ... Mezopotamija cca 6000 godina prije nov ere. Postoje zapisi o navodnim starijim civilizacijama, no za sada su na razinama mitova i legendi.
da ali tu se još lome koplja oko nagle civliziranosti tih "polu ljudi"...kao da je još nešto tu bilo...i možda bi se tu još više istraživalo no čini mi se da crkva to previše koči (ono - neki "svemirci" radili exprerimente za humanoidima na zemlji pa napravili nas).

ali kako govore da su organski spojevi došli na kometama i asteroidima, odakle onda to uopće u kometima - ako su kometi nastali skupljanjem plinova i prašina u svemiru što je stvorilo orgasnke spojeve?
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 19:57   #11
Postoji i teorija o tome da mi ustvari ne živimo onaj pravi zemaljski život i ne poznajemo onaj pravi svijet koji se nalazi iza ovoga. Puno je tu još nepoznanica i nelogičnosti, koje nam tajna društva ne žele otkriti.

Iskreno, do sada me postanak života i nije toliko zanimao, sve dok mi netko nije otvorio oči o istini, koju skrivaju od nas.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 22:20   #12
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
sve dok mi netko nije otvorio oči o istini, koju skrivaju od nas.
a istina je ?
__________________
“Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.”-Steve Jobs
Diego Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 23:16   #13
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
da ali tu se još lome koplja oko nagle civliziranosti tih "polu ljudi"...kao da je još nešto tu bilo...i možda bi se tu još više istraživalo no čini mi se da crkva to previše koči (ono - neki "svemirci" radili exprerimente za humanoidima na zemlji pa napravili nas).

ali kako govore da su organski spojevi došli na kometama i asteroidima, odakle onda to uopće u kometima - ako su kometi nastali skupljanjem plinova i prašina u svemiru što je stvorilo orgasnke spojeve?
Kometi su najzaslužniji za nastanak vode na Zemlji, tako je sada barem uvriježeno pravilo. Što je izazvalo civilizacijski skok je upitno no poljoprivreda je možda odgovor. Možda i upliv druge ili drugih civilizacija, no do sada nema prezentiranog ništa nedvojbeno "vanzemaljskog".
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 01:40   #14
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
a istina je ?
Postoje navodno dokazi da iza Antarktike recimo ima još kopna i mora. I Antarktika, kako kažu, nije ono što mislimo da je. Puno je veća nego što je prikazano to na karti i spaja krajeve polova. Iza najvećih vrhova se krije, kako kažu, još kontinenata. Ovo je samo mali dvodimenzionalni djelić planete u koji su nas zarobili s najvećim ološima. Čak je i ljudska civilizacija navodno puno veća nego što mislimo. Mislim čak da bi 7 milijardi ljudi, prema ovome, mogla biti prava sitnica, jer ta brojka je, čini mi se puno puno veća, možda i do 20 milijardi.

Zašto mislim da ih ima više? Žive sigurno kvalitetnije i dulje od nas. Nisu vjerojatno prisiljeni na preživljavanje, ko mi ovdje i mislim da kod njih ne postoji riječ novac niti ovisnost o novcu. Ne znam, ne moraš ovo uzimati za gotovo, samo mislim da bi moglo biti tako, jer kada malo bolje promisliš, nama je puno toga nametnuto od strane tajnih društava. Čovjeku puno toga nije u prirodi od nametnutoga, kako se inače percipira. Znanost s kojom nas tupe je isto upitna, jer nam stalno pokazuje kako smo mali i ništavni. Očigledno je da imamo puno veću svrhu postojanja, od one preko koje nas kontroliraju, samo mi to ne znamo. To znanje su nam oduzeli.

Da skratim i pojednostavnim: Znanost kakvu poznajemo nas udaljuje od Boga. To joj je cilj. Ona je isto nametnuta od strane ateista i masona. Žele nam pokazati kako ne postoji ni dobro ni zlo i tako nas kontroliraju. Mi prihvatimo tu tvrdnju i prepuštamo se njihovim pravilima življenja. Ekipa koja živi iza Antarktike, sigurno ne primjenjuje 70% od životnih pravila, kakva su kod nas prikazana kao svrha života.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 12:08   #15
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Da skratim i pojednostavnim: Znanost kakvu poznajemo nas udaljuje od Boga. To joj je cilj. Ona je isto nametnuta od strane ateista i masona. Žele nam pokazati kako ne postoji ni dobro ni zlo i tako nas kontroliraju. Mi prihvatimo tu tvrdnju i prepuštamo se njihovim pravilima življenja. Ekipa koja živi iza Antarktike, sigurno ne primjenjuje 70% od životnih pravila, kakva su kod nas prikazana kao svrha života.
Ne znam jesi li završio kakvu školu ali predlažem ti potpuno oslobođenje od svih zala koja ti drugi nameću. Uživaj i živi vlastitu slobodu, spali te "certifikate" odvratne znanosti (diplome, uvjerenja,dozvole, iskaznice), tog "sotonističkog" pokreta, spali, sruši i razbij sve oko sebe što uopće ima veze sa znanošću, s napretkom i nakaradom civilizacije. Uzmi goveđu kožu na sebe, kreni u divljinu i živi bez i jednog nakaradnog dijela proizašlog iz te i takve masonsko-sotonističko-ateističke zavjere protiv Boga i čovjeka. Živi slobodno s Bogom i po mogućnosti kreni put tog dijela "utopijske zemlje" gdje cvate ljubav i vjera a zavjera masonsko-znanstveno-ateistička još nije doprla.

Zapravo, dajem ti nekih 48 sati a nakon toga ćeš se ipak predomisliti, i dreći ćeš se potpuno te slobode, iskreno to vjerujem. Posuti se pepelom, promijeniti stavove i kao krotka "ovčica" pognuti glavu i vratiti se na doručak u "odvratnost svijeta".
To će se po mojim sotonističkim pogledima dogoditi kad te prvi puta zapadne napad masonsko-ateističkih ostataka u tebi, vjerojatno kad te već prvi puta stisne probava pa ne budeš imao toalet-papira, ili kad probaš popiti vode a oko tebe led ili kad nemaš u blizini gps za orijentaciju... jesem ti miša kako se onda brzo promijene stavovi... hahaha

Zadnje uređivanje monty-zg : 12.01.2017. at 12:43.
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2017., 18:17   #16
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Ne znam jesi li završio kakvu školu ali predlažem ti potpuno oslobođenje od svih zala koja ti drugi nameću. Uživaj i živi vlastitu slobodu, spali te "certifikate" odvratne znanosti (diplome, uvjerenja,dozvole, iskaznice), tog "sotonističkog" pokreta, spali, sruši i razbij sve oko sebe što uopće ima veze sa znanošću, s napretkom i nakaradom civilizacije. Uzmi goveđu kožu na sebe, kreni u divljinu i živi bez i jednog nakaradnog dijela proizašlog iz te i takve masonsko-sotonističko-ateističke zavjere protiv Boga i čovjeka. Živi slobodno s Bogom i po mogućnosti kreni put tog dijela "utopijske zemlje" gdje cvate ljubav i vjera a zavjera masonsko-znanstveno-ateistička još nije doprla.

Zapravo, dajem ti nekih 48 sati a nakon toga ćeš se ipak predomisliti, i dreći ćeš se potpuno te slobode, iskreno to vjerujem. Posuti se pepelom, promijeniti stavove i kao krotka "ovčica" pognuti glavu i vratiti se na doručak u "odvratnost svijeta".
To će se po mojim sotonističkim pogledima dogoditi kad te prvi puta zapadne napad masonsko-ateističkih ostataka u tebi, vjerojatno kad te već prvi puta stisne probava pa ne budeš imao toalet-papira, ili kad probaš popiti vode a oko tebe led ili kad nemaš u blizini gps za orijentaciju... jesem ti miša kako se onda brzo promijene stavovi... hahaha
Glede čovjekovih potreba, ja sam 100% siguran da iza Antarktike imaju sve što jednom čovjeku treba. Ne znam kako ti to objasniti. Zamisli svijet gdje ne robuješ novcu, već sve dobiješ besplatno. Štoviše, područje je toliko bogato prirodnim resursima da pojam zvan oskudica ne postoji. Ljeta su im isto vječna, pa možeš na kupanje bilo kada.

Primjerice, ako nisi znao, s naše strane Zemlje ne postoje prave šume. Prave šume obiluju puno većim stablima od naših. Naša stabla su poput mahovine za onaj svijet, a velike planine i brda su ustvari panjevi odsječenih stabala.

Naša strana Zemlje je, kako kažu, nekada bila dio tog rajskog vrta. Antarktika kao ledeni kontinent nije postojao, jer je tamo vladala tropska klima. Pustinje isto, nisu postojale na Zemlji u to vrijeme. A na kraju krajeva, što misliš kako su i nastale? Ljudi ustvari nikada nisu bili istjerani iz rajskog vrta, još uvijek stoje na njemu, ili još bolje rečeno, stoje na njegovim ruševinama.

E moj monty-zg, nemaš ti pojma što znači uživati u slobodi, a nema ti veće slobode od one kada obiluješ u svemu, a ne robuješ ničemu. Samo da znaš i s njihove strane postoje naselja i gradovi, samo što život tamo znatno drukčije funkcionira nego naš ovdje. I daleko je pošteniji nego naš. Imaju struju i vodu, proizvode i wc papire ako te pritisne. Samo je velika razlika između nas i njih u tome što ti sve to ne naplaćuju. Sada se zapitaj kako je moguć takav život a da ti ne naplate ništa?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 18:02   #17
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
Pretpostavimo, na trenutak da je život došao na Zemlju u hladnom ledenom asteroidu. Je li ga netko namjerno poslao ii nije to pitanje ostavimo otvorenim zasada. Iz naše perspektive uvjeti tada, prije 3,5 - 4 milijarde godina, bili su užasni. Ali za tu jednu životnu ćeliju, bili su savršeni. Doslovce je pala na plodno tlo(ili vodu). Iz nje su se razvile anaerobne bakterije i modrozelene alge koje su oslobodile kisik iz ugljičnog dioksida. To je bilo smrtonosno za njih, ali je omogućilo razvoj složenijih aerobnih organizama. Zatim je (barem meni) slijedilo poprilično dosadno razdoblje evolujcije koje je trajalo 2-3 milijarde godina dok se nisu pojavili dinosaurii.
Vladali su Zemljom više stotina milijuna godina, ako ne mirno, onda barem stabilno. Veći mesojedi su jeli manje, nekoliko manjih je okružilo, i pojelo većeg, a bilo je i puno vegetarijanaca Borili su se i dinosauri iste vrste , ali ne vjerujem da je bilo kanibalizma među njima.
No, jednog dana jedne godine iznenada je u Zemlju udario asteroid, sličan onome koji je donio život na Zemlju. Ali tad uvjeti više nisu bili dobri za prvotnu životnu ćeliju, ako je uopće i bila u njemu. Ta stanica je 'umrla', ali također za dionosaure posljedice su bile fatalne. Puno je razloga zašto su izumrli, a ja ih vidim 4. (fizikalni, biološki, psihološki, duhovni. )

1. Neki su direktno poginuli od pada astreoida.
2. Klima se drastično promjenila što oni nisu mogli biološki podnije
3. Njihova razina intelekta je bila prilično niska , da bi napravili učinkovitu zaštitu od klimatskih promjena.
4. Dinosauri su se na smrt preplašili te su se sami poklali.
O dinosaurima prije, ali i poslije katastrofe

https://www.youtube.com/watch?v=hGMuOxqpoLQ&t=1488s

https://www.youtube.com/watch?v=YrvmXLR9Blc

https://vimeo.com/36540177

https://vimeo.com/18370659

https://vimeo.com/15628846

https://www.youtube.com/watch?v=5L4JNg4-w10

https://www.youtube.com/watch?v=2kpqMdqIOso

https://www.youtube.com/watch?v=ZLgtnCW5Hi4

https://vimeo.com/119480188
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 11:02   #18
Brojke su mnoge bile pogrešne..Kako tehnologija jača, to smo sve upućeniji u točnosti..Morat ćemo mijenjati svoju prošlost.
__________________
Zoroastrijanci i slobodni Elam.
Eneja iz Elama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 00:56   #19
Quote:
Eneja iz Elama kaže: Pogledaj post
Brojke su mnoge bile pogrešne..Kako tehnologija jača, to smo sve upućeniji u točnosti..Morat ćemo mijenjati svoju prošlost.
Boldano.
Zašto?
Kako?
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 16:08   #20
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Boldano.
Zašto?
Kako?
Zato što imamo slabu svijest i što ne uspijevamo izgraditi kvalitetnu generaciju koja će u kolektivu imati cilj da postigne bolje rezultate.
Rezultate u odnosu na našu ukupnu prošlost koja se bazira na ratove zbog moći, novaca i utjecaja.
Na našu slijepost da krčimo zelene površine za građevinske parcele.
Naše neznanje od stvaranja smeća do manjka pameti, do sebičnosti koja uopće nijedna religija ne može suzbiti do nas samih.

Kako?
Svaka čast na pitanju.

Pa kako nije riješenje u ratu, u istrijebljenju naroda, ako nije stvar u zatvaranju neistomišljenika, u zabrani religija i još manje slijepoj slijedbi iste, kako nije riješenje instantno oholo življenje, što nam se nameće kao odgovor ?
Kada iskoristimo sve opcije ostaje nam ona posljednje.
Promjenimo sve što smo do sada činili i pokušajmo vidjeti kako ide.
Razum, tolerancija viša svijest.
Pokušajmo razumjeti svoje postojanje na planeti, pokušajmo biti dovoljno strpljivi uvjeriti one koji strahuju, i one koji nemaju bojazan da budu oprezni u naumu...

Kako, pitaš me..
Promjenom.

Ta promjena je logična.
Ti znaš što ti je potrebno da budeš bolja osoba, zar ne ?
Ako ne znaš, nisi jedini..
__________________
Zoroastrijanci i slobodni Elam.
Eneja iz Elama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.