Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Prekršajno i kazneno pravo

Prekršajno i kazneno pravo Prometni prekršaji, istrage, pretrage i pregledi, zatvor, novčane kazne i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 02:56   #1
Pijani žicaroš maltretira susjedstvo

Najčešće sjedi ispred lokalnog dućana i žica lovu, a kad je ne dobije postane neugodan. Nije on nikog udario (bar ja nisam vidio ni čuo da jest), ali npr. idem u dućan a on me dočeka ispred s "aj daj 10 kuna", ja mu kažem da nemam i produžim dalje, a on viče iza mene "šta nemaš, aj vrati se vamo, šta glumiš da me ne čuješ". Plaćam za kasom kad starija gospođa iza mene (ima bar 80g) se šokira, ispadne da je došla s nekim malim psom (maltezerom) i zavezala ga ispred dućana, a on ga odvezao i povlači ga. Žena u suzama moli da joj vrati psa a on se ceri i govori da ga je on našao i da je sad njegov, nek mu da 100kn. Prvi tren pomislim "nemoj se uvlačit u pizdarije, nije tvoj problem" i produžim dalje, ali me stisne u grlu, vratim se i kažem mu da vrati ženi psa. On nešto mumlja tipa znaš ti ko sam ja i stane u boksački gard, kao sad ćemo se tuć. Ja ga gledam tako pijanog, da sam mu dao šamar pao bi ko klada. Još je naveći problem što bi negdje udario glavom, a meni se neda robijat zbog takvih. Neko vrijeme ga nisam vidio, ali večeras eto njega, ista priča, nije me prepoznao ali opet ista priča "ej ti dođi vamo šta nemaš 5 kuna aj otvori novčanik da vidin".. i sl. Bojim se da je pitanje trenutka kad ću ga zatuć, pa me zanima što mogu očekivat?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 08:29   #2
Ne davaj mu nikakvu pažnju samo ga ignoriraj kao da ne postoji, kao da je zrak oko tebe, ne pričaj s njim. Ako te dotakne "nježno" ga odgurni.
Interesantno, i kod mene ima jedan takav s boksačnim gardom samo se obično okrene prema stablu i prijeti mu.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 09:24   #3
Poznajem takav tip ljudi i nažalost dok mu ne "ugasiš svijetlo" dakle ne pogodiš ga u bradu i uspavaš na neko vrijeme, neće te ostaviti na miru. Takvi nažalost ne razumiju nikakav drugi jezik. Izbjegavaj koliko možeš ali kad tad te čeka sukob s njim ako si prisiljen da se viđate svakodnevno.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:41   #4
Jeftinije ti je da mu das 10kn i onda mu drugi put kažeš šaraj malo dao sam ti već traži od drugih , okreni na šalu i bježi
Znamo da imaš para kupio si Mercedesa C-ekija u Njemačkoj po sklizanoj cijeni imaš apartmane firme nemoj bit židov , ti bi radije u zatvor nego dao ćloveku 10 kuneja, budi diplomat u životu a ne fatalista i odmah ćakijom u trbuh ko te krivo pogleda , izvijaj se diplomacija je zakon rista

Zadnje uređivanje Loui : 26.05.2017. at 10:52.
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:54   #5
zgazi ga
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 11:07   #6
Quote:
Loui kaže: Pogledaj post
Jeftinije ti je da mu das 10kn i onda mu drugi put kažeš šaraj malo dao sam ti već traži od drugih , okreni na šalu i bježi
Znamo da imaš para kupio si Mercedesa C-ekija u Njemačkoj po sklizanoj cijeni imaš apartmane firme nemoj bit židov , ti bi radije u zatvor nego dao ćloveku 10 kuneja, budi diplomat u životu a ne fatalista i odmah ćakijom u trbuh ko te krivo pogleda , izvijaj se diplomacija je zakon rista
Takvima kakav je on ne dam niti kune. Radije bih poderao novčanicu i u smeće ju bacio nego takvome dao. No to sam samo ja.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 16:59   #7
Da, u ovom slucaju nije problem lova, ima hrpa tih zicara koji su pristojni i njima cesto dam koju kn, ovaj me nervira zato sto je agresivan. Ja ga se ne bojim jer sam fizicki snazniji, ali zene i djeca koju zaskoci ispred ducana imaju traume od straha. Mnogi zbog straha izbjegavaju ic u ducan pa ce ga vjerojatno neki muz ili otac kojem je maltretirao dijete zatuc prije mene.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:16   #8
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Da, u ovom slucaju nije problem lova, ima hrpa tih zicara koji su pristojni i njima cesto dam koju kn, ovaj me nervira zato sto je agresivan. Ja ga se ne bojim jer sam fizicki snazniji, ali zene i djeca koju zaskoci ispred ducana imaju traume od straha. Mnogi zbog straha izbjegavaju ic u ducan pa ce ga vjerojatno neki muz ili otac kojem je maltretirao dijete zatuc prije mene.
Ma to je za zašamarati dobro i priprijetiti mu ako ga još jednom vidiš tamo će završit u kanti od smeća nokautiran. I neće više dolaziti. To je lokalni ološ, ništa drugo.

Imao sam jedan incident pretprošlo ljeto tako kad je jedan sličan stariji mamlaz tako uletio meni u prijatelju u razgovor iz čista mira i nepozvan se ubo u priču i još mene krenuo provocirat, a niti ne poznajem tipa. Isto neki lokalni trash koji se odnekud dovukao. Prvo smo se odmaknuli od njega, a on opet za nama i sere, sere, sere ne gasi se. Pa sam ga zamolio da ode, na što je tip odlučio da se tuče samnom. Naravno da ga nisam opalio ali sam ga gurnuo preko bočno parkiranog auta koji mu je bio iza leđa da se lijepo satrao preko one haube na pod. Nekad ne možeš izbjeći nasilje, nažalost koliko god se trudio.
automation is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 17:18   #9
Da si stvarno jači od njega nebi pisao tu po forumu nego bi ga već zašamarao. Udaraj ga low kickovima i šakama samo po tijelu, a u glavu jedino otvorenim dlanom tako da je mala šansa da bude nokautiran i razbije glavu o beton. Kad se bude previjao od boli od udaraca u rebra, zavrni mu ruku ali taman tolko da ju ne slomiš a da sa se tip usere i reci mu da ćeš ga ubit sljedeći put. To bi trebalo bit dovoljno da se smiri neko vrijeme.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 21:32   #10
Ma nakon jednog šamara on pada, kakve šake u tijelo i low kickovi... 99% vremena jedva stoji na nogama.

Ne brine me on, već sudstvo. Tj. nervira me što se taj problem ne može riješit prije no što ga ja ili netko drugi namlatimo, a kad ga namlatimo nastradat ćemo više od njega.
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 22:07   #11
Otkini mu glavu, spoji ga na 10.000 volti, odgrizi mu čunu...ne nužno tim redoslijedom.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 22:07   #12
Nediraj ga dobit ces od njega hepatitis a b c ili sidu ugrist ce te ogrebat
Nabavi sprej ili šoker
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.