Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2018., 01:02   #5501
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Kako doživljavamo mirise različito, to je nevjerojatno
Mogu samo ovo potpisati. Stvarno svatko treba probati na svojoj koži, po mogućnosti i nositi par dana (kad bi se za sve mogao dobiti sample!) ili ići više puta probati u parfumeriju. Ne samo na ruku nego se našpricati malo pa vidjeti kako se osjećaš.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 10:05   #5502
Na meni su BG i Soleil B skoro pa isti, no SB mi je ipak draži i dugotrajniji. I definitivno su mi oboje kokosasti.
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2018., 22:42   #5503
Probala sam opet TF Orchid Soleil i ovaj put mi je drugačiji dojam. Nije me osvojio. Nevjerojatno kako to u razmaku od par dana, jednom mi se svidi, drugi put ništa naročito.

Prije par dana njušila sam više neku gardeniju nego tuberozu, bio mi je zaobljeniji i mekši i slađi. Danas mi se pojavila tuberoza, ona pomalo sirova-zelena, ne prejaka, dapače dosta lagana ali tuberoze mi je i tako navrh glave. Danas mi se nije činio ni tako sladak ni bogat-zaokružen. Više linearan i zaista nije ništa naročito. Ništa od toga. Ja ako nekoliko puta ne probam parfeme uopće ne mogu neki pravi dojam steći o njima.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 18:37   #5504
gdje bih u zg ( a može i preko web shopa nekog) mogla naći comme des garcons avignon?

hvala
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 22:33   #5505
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
gdje bih u zg ( a može i preko web shopa nekog) mogla naći comme des garcons avignon?

hvala
parfumerija Lana al vidim online da je rasprodan,možda da pitaš kad dolazi ponovno
oktopusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 22:44   #5506
Narucih i ja par sampleova s luckyscenta. Inace ne volim parfeme, ili mi brzo dosade i zasitim se ili mi pocnu ici na zivce, ali znam koje note volim pa sam uzela par sampleova da vidim hocu li si naci nesto ili se ipak razilazim s njima:

Hilde Soliani - Conaffetto
Hilde Soliani - Caaastagna Saalaaata
Huitieme Art - Poudre de Riz Eau de Parfum
Imaginary Authors - Yesterday Haze
Etat Libre d'Orange - Eau de Protection
Etat Libre d'Orange - Rien
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 22:49   #5507
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
gdje bih u zg ( a može i preko web shopa nekog) mogla naći comme des garcons avignon?

hvala
Imas na Ausliebezumduft
Ako hoces, javi se na pp da kupimo skupa. Radi free postarine.

@edit: pomalo nestaju te starije serije od CdG pa tko zeli jos nesto od toga neka se pozuri.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 10:12   #5508
Quote:
BabsJohnson kaže: Pogledaj post
Narucih i ja par sampleova s luckyscenta. Inace ne volim parfeme, ili mi brzo dosade i zasitim se ili mi pocnu ici na zivce, ali znam koje note volim pa sam uzela par sampleova da vidim hocu li si naci nesto ili se ipak razilazim s njima:

Hilde Soliani - Conaffetto
Hilde Soliani - Caaastagna Saalaaata
Huitieme Art - Poudre de Riz Eau de Parfum
Imaginary Authors - Yesterday Haze
Etat Libre d'Orange - Eau de Protection
Etat Libre d'Orange - Rien
Iz ove serije narudzbi jedino mi IA i Eau de protection prolaze, HA i Rien nista posebno, a Hilde Soliani sam se najvise radovala, dapace zbog njih sam i krenula u niche avanturu, medjutim ti mirisi su meni predoslovni, zagusljivi, skoro pa bizarni pa zato mislim da cu se tu zaustaviti s HS.

Zato ide druga, manja, narudzba danas:

Fort&Manle - Bojnokopff
Fort&Manle - Charlatan
Zoologist - Elephant
Zoologist - Civet
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2018., 12:29   #5509
Znate li kakvo je stanje sada sa Frédéric Malle parfemima nakon preuzimanja od strane EL? Konkretno, pitam za reforumulaciju. Jeste primijetili slabiju trajnost, razvodnjenost itd.?

Osobito me zanima za Portrait of a lady, da li je još uvijek killer.
Envie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 12:12   #5510
Postoji li neki parfem koji mirisi po pepermintu, metvici?


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 13:16   #5511
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Postoji li neki parfem koji mirisi po pepermintu, metvici?


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Probaj Dirty od Lusha.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 09:18   #5512
Koji Sospiro je podnošljiv za ljeto?
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2018., 20:33   #5513
Serge Lutens Clair de Musc vs. Annick Goutal Musc Nomade?

Ako je netko imao ili pošteno isprobao oboje, molila bih da mi usporedi ako se sjeća.

Kakva bi bila razlika, koji vam se više svidio i koji vam je bio bolji?

Je li Musc Nomade reformuliran u zadnje vrijeme? Sada, koliko znam, dolazi samo u "muškim" bočicama.

Drži li još uvijek Douglas u Kaptol centru S. Lutensa? Mislim da je i onaj kod Britanca držao. Znate li drže li još uvijek? (Znam da Lana drži).
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 14:42   #5514
SL Musc mi je bolji (imam ga i nosim), tj. Musc Nomade ne mogu nositi jer je presladak, muka mi je od te note.

Imaš u Martimexima SL sad kad su izašli iz Douglasa. I u Lani mislim.

O reformulaciji pojma nemam za MN jer sam ga probala kad je tek izašao i nikad poslije.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 17:30   #5515
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
SL Musc mi je bolji (imam ga i nosim), tj. Musc Nomade ne mogu nositi jer je presladak, muka mi je od te note.

Imaš u Martimexima SL sad kad su izašli iz Douglasa. I u Lani mislim.

O reformulaciji pojma nemam za MN jer sam ga probala kad je tek izašao i nikad poslije.
Thx! Nisam znala da ih drže u Martimexu sada. Znam da Lana drži (i SL i Annick Goutal).

Imala sam neki sample od Musc Nomade, EdP varijanta (nekad je postojala i EdT koja je bila jako slaba), ali pročitala sam da su ga u posljednje vrijeme malo reformulirali. Nešto se mutno sjećam da sam jednom probala i SL Clair de Musc i da je bio nekako čišći.
Otići ću probati jedan dan.


Još nešto, ako možda znaš, pitala sam jučer na drugoj temi: šta je s Floresom, drže li oni uopće još neke parfeme? Nisam odavno bila tamo.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 18:57   #5516
ne mogu ponuditi temeljitu usporedbu, ali ako će ti pomoći još jedno subjektivno mišljenje, evo: imam, i s guštom nosim Clair de Musc već nekoliko godina (nikad me nije razočarao), a Musc Nomade sam nekoć davno probala i zabilježila u moju "malu crnu knjižicu" da mi ne odgovara i ne bih ga mogla nositi ni da mi ga poklone, iako ne mislim da je miris loš sam po sebi (to je jedna ocjena više od "ništa ne valja").
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2018., 20:00   #5517
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
ne mogu ponuditi temeljitu usporedbu, ali ako će ti pomoći još jedno subjektivno mišljenje, evo: imam, i s guštom nosim Clair de Musc već nekoliko godina (nikad me nije razočarao), a Musc Nomade sam nekoć davno probala i zabilježila u moju "malu crnu knjižicu" da mi ne odgovara i ne bih ga mogla nositi ni da mi ga poklone, iako ne mislim da je miris loš sam po sebi (to je jedna ocjena više od "ništa ne valja").
Naravno da mi je drago čuti što više mišljenja.

A kako bi opisala razlku, je li i tebi Musc Nomade presladak? Je li točno da je SL Clair de Musc prozračniji?
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2018., 19:22   #5518
Jel mozda netko dekantira Acqua di sale?
Hanushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 09:03   #5519
Ako netko zeli kupiti neki niche miris ili svijece na ausliebezumduft je samo danas i sutra 10% popust na kupovinu iznad 100 EUR s kodom Advent2018.
Koliko se sjecam, nikad nisu imali nikakve popuste osim rodjendanski kod koji traje mjesec dana od rodjendana u iznosu od 10 EUR.
Dostava je iskljucivo DHL-om i paket dodje za max 3-4 dana.
Ponuda ne vrijedi za samplove.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2018., 11:44   #5520
Neki dan sam na trgu na uglu (mislim u prostoru gdje je bila Diviana) vidjela dućan sa nišnim parfemima.

Zaintrigiralo me, ali se nisam usudila ući jer prije svega ne znam što da pitam i što da tražim. Ne znam apsolutno ništa o tim mirisima. Jel te isto prodavačica pita kakve note volite?

Možete li preporučiti kakav parfem koji miriši po slatkišima ili voću?
Što se slatkiša tiče probala sam Lushov Snow fairy body spray - znam da nije nišni i meni je on apsolutno grozan (ne razvije mi se u fin miris nakon 10-15 min kako obećavaju nego ostane isti od početka)...tako da tragam dalje…
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.