Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Pogledaj rezultate ankete: Osvaja?
Federer 20 31.75%
Nadal 6 9.52%
Murray 0 0%
A. Zverev 3 4.76%
Čilić 21 33.33%
Thiem 1 1.59%
Dimitrov 3 4.76%
Raonić 1 1.59%
Kyrgios 3 4.76%
Goffin 0 0%
DelPo 0 0%
Dr. Ivo 5 7.94%
Isner 0 0%
Querrey 0 0%
netko drugi 0 0%
Glasovatelji: 63. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2017., 00:34   #41
Zar nije ono da je aduktor zeznut jer osim njega treba nakon ozljede jačati i mišiće okolo njega? Da se smanji šansa nove ozljede. Jer je on osjetljiv kad su mišići oko njega slabiji?
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 00:37   #42
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Možda Marin uhvati formu do Saše u polufinalu, tsongu može riješiti s 70% snage.
Tsonga je blaža verzija ovosezonskog Simona, imao je ok turnira (obično manji), ali generalno je loš. Postao je tata na proljeće pa dijelom i zato valjda. Sreća njegova da mu je sektor jako slab (Haase, Ramos i Carreno nositelji ), ali unatoč tome ne bih se čudio da uopće ne stigne do Marina. Shapovalov za četvrtfinale.

Jedna od većih prijetnji mi se sad čini Ferrer. Izgleda da se vratio na stari reket, jer u zadnje vrijeme je opet proigrao i uopće se ne bih čudio ako bi išao na Marina u 4. kolu. Pouille isto nije u formi, mislim da će ga Ferrer proći. A Španjolac Marinu ne leži, to će biti ispit.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 00:45   #43
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Možda Marin uhvati formu do Saše u polufinalu, tsongu može riješiti s 70% snage.
Moze on rijesiti sve njih do semija ako bude pravi, ako se pojavi ruševina štakor ce iskoristiti
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 22:50   #44
'Two weeks after the finals is a long time, so because you've got two weeks you can take your time.

So the first week was really just, you know, trying to feel better, get better, get back on the court at some stage. I have been on the practice courts since last week. There you have it. I have been playing sets the last few days, and I'm really happy how I'm feeling few days out of the first round here now.'

Za sve nas koji smo se uzdali u ledja jer nismo imali u sta drugo, losa vijest.

Ide Roger zabetonirati mjesto na vrhu Olimpa dvadesetim.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 01:08   #45
Ne može on to dobit preko Nadala.
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 01:10   #46
Vidis da pili naopako od prvih upisa na temi, al nece pomoc, razbojnice
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 01:16   #47
Ne vidim način da Deda osvoji ovo. Prejaka je konkurencija, plus je Nadal blizu forme sa USO 2010.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 01:22   #48
Meni bi bilo bas mocno da npr. Zverev osvoji. Dosadili su ovi stari.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 03:12   #49
Roger i Rafa su bez šanse ovdje, konkurencija je prejaka, mladi naviru, a oni stari i olinjali. Mali Zverev čeka kao zapeta puška da svojim mastersima doda i GS, a tu su ostali koji spremno čekaju, poput mladog Tiafoeaua. Uz takvu konkurenciju starci nemaju što tražiti.

Da ne govorim o njihovim problemima, Feda bole leđa nije uspio odigrati ni Cincinatti, a Nadal se blamira protiv raznih Shapovalova i Mullera.
Realno, bolje da odmah odustanu.


fedal fan, pa pilam za obojicu

P.S. Nabijem ždrijeb na neku stvar
Il Mas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 03:19   #50
Quote:
zajednica kaže: Pogledaj post
Ne može on to dobit preko Nadala.
To smatrate zbog Rafinog ubojitog reterna ili surovog forhenda kojeg je predstavio u Cinu da prestrasi konkurenciju?

Steroitko ne moze ni protiv babe Vee dobit mec badmintona.
A sta tek da trazi protiv mladih nada iz prethodnog posta ili Najveceg u zivotnoj formi.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 09:13   #51
Ja ne znam kako će Dimitrov ovo osvojiti. Nikad jača konkurencija, a J. Sousa je u boljoj formi nego 2013.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 11:17   #52
Mislim stvarno nema smisla objašnjavati...
Ko ne vidi da Nadal ovo uzima ne treba više ni misliti o tenisu a kamoli upisat post na ovakvom forumu.
zajednica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 19:16   #53
jel ima netko live steam link preko kojeg prati US open? moj link ne radi hvala!
__________________
Birds singing a song, old pain is peeling, this is that fresh that fresh feeling. Words can't be that strong...
John Dorian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 20:16   #54
Quote:
John Dorian kaže: Pogledaj post
jel ima netko live steam link preko kojeg prati US open? moj link ne radi hvala!
http://ifirstrow.eu/sport/tennis.html

https://www.batmanstream.com/tennis-...o-2016-21.html
__________________
Remember, remember the fith of november the gunpowder treason and plot ...
V for Vendeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:04   #55
Marin pobjeđuje, Tennys gubi.
Verter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:47   #56
Sandgren samo sto nije uzeo treci set.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:50   #57
Quote:
Kiseli kaže: Pogledaj post
Ne vidim način da Deda osvoji ovo. Prejaka je konkurencija, plus je Nadal blizu forme sa USO 2010.
Nadal blizu koje forme?

Od Roland Garrosa se ne moze sastat s formom. Prvo ga je Muller dobio u Wimbledonu, sto svaka cast Mulleru, ali to je debakl Nadala, a onda gubio na hardu od 18-godisnjaka Shapovalova, te ga je u Cincinnatiju Kyrgios rastavio na proste faktore. Gledao sam taj mec uzivo i Australac ga je doslovno demolirao.

Prema tome doista ne vidimo o kakvoj formi Nadala ovdje pricamo.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:58   #58
Pennys Sandgren je jedan od pozitivnijih likova sa challengera.

Jos prije dosta godina je dosao do nekih top 150 ili vise no dogodila se klasicna prica sa ozljedama koje su ga totalno unistile.

Propustio je skoro citavu2014. a skoro citavu 2015. i 16. je gradio svoj novi pocetak kroz futurese. Prosle godine otprilike u oivo vrijeme ili malo raniej je igrao jedan od onih americkih ITFova (vecinom je samo njih i igrao). Neda mi se provjeravati koji mu je ranking bio, ali izmedju 350-400 cini mi se.

I onda krajem prosle i ove godine dodatni napredak, na pragu da udje dublje u top 100, a vidim da je i fizicki dosta uznapredovao.

Iskreno drago mie da je uzeo set, vjerovatno je to to u ovoom mecu, ali svakako pozitivna prica.
soprano23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:02   #59
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nadal blizu koje forme?

Od Roland Garrosa se ne moze sastat s formom. Prvo ga je Muller dobio u Wimbledonu, sto svaka cast Mulleru, ali to je debakl Nadala, a onda gubio na hardu od 18-godisnjaka Shapovalova, te ga je u Cincinnatiju Kyrgios rastavio na proste faktore. Gledao sam taj mec uzivo i Australac ga je doslovno demolirao.

Prema tome doista ne vidimo o kakvoj formi Nadala ovdje pricamo.
Ma pila naopako.

Ako Marin dozvoli da ovo ode u peti.....
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 22:24   #60
Čila danas neprepoznatljiv, ali i razumijem ga jer nije igrao gotovo 40 dana...
__________________
iiii]:)
dujeska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:10.