Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2018., 02:04   #61
Jako volim čitati ovu temu, pa sam odlučila pridružiti vam se.

Nemam neke velike zalihe kozmetike: 3 gela za tuširanje, nekoliko mini pakiranja... zapravo sam tijekom 2017. sve uspješno svela na minimum jer sam shvatila da me previše toga u zalihama više opterećuje nego me veseli.

Moj je cilj - s obzirom da loš dan i loše raspoloženje povremeno volim "liječiti" kozmetikom, iako to nisu neki veliki luksuzi, ali nije ni odraz stvarne potrebe - u skladu s nazivom teme, u 2018. potrošiti ono što imam u opticaju (ili proslijediti dalje, ukoliko mi ne odgovara), kupovati samo ono što stvarno trebam, (nastaviti) ne gomilati zalihe i u većoj mjeri kupovati provjereno, a ne "šarati" previše (jer obožavam isprobavati novo i rijetko puta kupim istu stvar više od jednom, a to često vodi razočarenju).
samotna šetačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 09:26   #62
I svjetski poznata make-up artistica Lisa Eldridge nedavno na blogu objavila da ce se neko vrijeme suzdrzavati od kupovanja nove dekorative, da joj je dojadilo gomilanje :klap::klap:
...bas jucer vidjela na njenom blogu
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 00:26   #63
da ja dobijem na testiranje i pisanje reviwa toliko proizvoda kao Lisa E. ili Temptalia - mislim da ne bih imala potrebe ništa novo kupiti
meni je to kao da se usporedim s Melaniom T. - dijametrlano suprotnom

ja sam dosta ponosna na sebe jer sam u zadnje vrijeme dosta potrošila kozmetičkih stvari, jednostavno se uhvatim da je ambalaža skoro prazna, i to ma baš istinski veseli
bit ću slobodna dodati i omekšivače rublja koje jednostavno volim rotirati, imam barem 4 koji su u upotrebi, ovisi koliko stane u prazninu između vešmašine i zida
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 19:45   #64
Držim se jako i trudim ne posustajati.
Danas sam bila u Mulleru i uspjela odoljeti nerazumnom bespotrebnom trošenju. No sad imam novi problem, smanjim kozmetiku no kao luda kupujem odjeću. I ode jedna plaća na to, potreba za kupovinom se je samo preselila na drugo područje. ali tješim se odjeća barem nema rok trajanja i neće se pokvariti, i na kraju neću podijeliti pune kutije ganc nove kozmetike. Samo jako dalje
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 20:11   #65
80 kn na snižene essence cependrije
+ neki dan Balea krema za ruke kakao i takav gel za tuširanje.Sve skupa 100kn,ja zadovoljna!
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 12:39   #66
Evo bas klikla buy na Missha perfect cover bb nijansa 27 za 14 usd (full size).
Ne treba mi, jer imam solidnu korejsku bb-icu, ali uvijek me zanimala ta nijansa (krema je odlicna, ali ova nijansa je bila jako nedostupna i dosta skupa, a svijetlija mi je bila malo presiva i presvijetla).
Al eto, da se ne grizem poslije da sam propustila priliku, a ako bude dobra, bit cu very happy
maryah1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2018., 13:12   #67
Kad čitam šta sve imate od kozmetike, ja izgledam kao siroče, naspram vas!

Za lice Eucerin eczem krema za bebe i nevenova krema iz DM-a. Za tijelo i lice belobaza ( 500 grama) sa mješavinom ulja, crni kim i marelica.

Za ruke imam Neutrogenu, ona mala sa crvenim čepom, htjela probati naravno zbog reklame, ali ne vrijedi ništa. Belobaza je zakon za nju.

Za kosu Mustela pjena, jer ima salicilna kiselinu, treba mi zbog periodičnih pojavljivanja dermatitis na glavi, zbog hormona i dojenja i Belosalic losion.

Šminka ništa i nikada nisam se niti našminkala, neznam se šminkati.

Za dezić koristim od Olivala one prirodne u tubi ,od čajevca i od ružmarina
Lady of leisure is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:44   #68
Kako je zavrsio prvi mjesec?
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:47   #69
Quote:
royal blue kaže: Pogledaj post
Kako je zavrsio prvi mjesec?
Preko 1000 kn. dakle, nikako.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:48   #70
Quote:
royal blue kaže: Pogledaj post
Kako je zavrsio prvi mjesec?
Ja budem malo kasnije sve zbrojila, ali otišlo je nekoliko stotina kuna, iako "ništa ne trebam."
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:49   #71
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Preko 1000 kn. dakle, nikako.
Tocnije, 1340.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:51   #72
Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Preko 1000 kn. dakle, nikako.


I ja cu kasnije zbrojiti. Dug je dan jos, mozda jos neki trosak uleti.
__________________
Coffee, chocolate, men... Some things are just better rich.
royal blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 16:52   #73
Quote:
royal blue kaže: Pogledaj post


I ja cu kasnije zbrojiti. Dug je dan jos.
Sve mi je trebalo.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 17:02   #74
Ja ne smijem ni zbrajati.
Tjesim se da je sijecanj i.svuda sale. Cekam tarte, ebay, sephoru...
Sephoru cu ubaciti u veljacu
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 17:13   #75
361.20. Dobro je, znala sam i više potrošit. :tješimse:
__________________
//Remember how you were before you locked your heart away//lastfm
Deaineira is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 17:23   #76
Ja ne zbrajam ali sigurno sam negdje između ove dvije cifre gore Al briga me, nemam muža djecu kredita, kad ću trošit ovako na sebe ako ne sada?
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 19:17   #77
siječanj

- 2 seruma od po 10ml - ukupno 34kn
- 1 BB kremu od 20ml - 59kn
- 2 Garnier micelarne od 400ml (1+1 gratis) - 40kn (ali je jedna za sestru - znači: 20kn)
- 1 lak za nokte - 17kn
- Avene krema za ruke + termalna voda gratis - 36kn
---------------
= 166kn

(ne računam set parfem + maskara iz Avona ( 45kn) , jer sam to pokrila zaradom... )

Mogla bih biti ponosna na samu sebe, ali je zapravo činjenica da je ova apstitencija od kupovanja kozmetike direktna posljedica različitih sranja s kojima se nosim trenutno.... I koja nisam liječila šopingom, jer nisam imala volje ni ustati ujutro iz kreveta. Doslovno.


Ok. Sad sam bolje.
Ali ovo umjereno trošenje mi skroz paše. Živjela sranja.

(recimo na odjeću sam potrošila negdje oko 300kn, još 100kn na neke knjige... u mom slučaju, to je asketizam... čak sam i na hranu trošila minimalno... ...)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 20:05   #78
275,60 kn, prevladava preparativa (bila danas u Mulleru i one coat lakovi Essence su na sniženju za 10 kn). U veljači se nadam ne trošiti novce na kozmetiku jer imam sve.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 20:45   #79
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
275,60 kn, prevladava preparativa (bila danas u Mulleru i one coat lakovi Essence su na sniženju za 10 kn). U veljači se nadam ne trošiti novce na kozmetiku jer imam sve.
Imam dva, crveni i onaj tamnoljubicasti. Divni su, baš pravo one coat and go
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 22:57   #80
Sorry, krivi topic
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:38.