Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2007., 04:36   #41
Koja bolest?
zgoditak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 22:55   #42
Quote:
zgoditak7 kaže:
Ja nisam nikad u životu vidio DC++, tako da nemoj me pitati za dodatne informacije, to je sigurno tamo, ako se ne možeš snaći, razmisli o kupovini tih DVDova , moraju i oni živjeti od nečega. Isto tako ako ti se svidi, ako možeš kupi. Tako podržavaš razvoj takvih DVDova. S druge strane ako nemaš baš para, nemoj da te to sprečava da naučiš hipnozu, eventualno se riješiš nekih svojih problema koje bi odgojem prenio na svoju djecu i ljude s kojima komuniciaraš na poslu i privatno i postaneš bolja osoba i doprineseš da svi živimo u boljem svijetu. Živio internet.
nemam para, a željan znanja. kopao sam nešta po knjižnici i nisam kurca našao. planiram uzeti flat-rate, pa da skidam šta mi srce poželi. tješim se da su nekako precjenjeni svi ti home-study-self-help programi..
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 01:10   #43
Ovaj je navodno najbolji u svijetu, to mi je nekoliko ljudi reklo. Ako živiš u Zagrebu, mogu ti to spržiti od sljedećeg tjedna. Tada i počinjem učiti hipnozu pa možemo zajedno ako želiš. To je course koji kad kupiš original dobiješ i test koji imaš godinu dana od dana kupnje da ispuniš i ako točno odgovoriš na pitanja dobivaš certifikat s kojim si u Americi certified hypnotist.

Gdje da nađem ljude koji ozbiljno žele učiti hipnozu, a ne žele platiti brdo novaca na hrvatske predavače, već učiti prema metodi jednog od najboljih hipnoterapeuta u svijetu?
zgoditak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 02:35   #44
Quote:
zgoditak7 kaže: Pogledaj post
Ovaj je navodno najbolji u svijetu, to mi je nekoliko ljudi reklo. Ako živiš u Zagrebu, mogu ti to spržiti od sljedećeg tjedna. Tada i počinjem učiti hipnozu pa možemo zajedno ako želiš. To je course koji kad kupiš original dobiješ i test koji imaš godinu dana od dana kupnje da ispuniš i ako točno odgovoriš na pitanja dobivaš certifikat s kojim si u Americi certified hypnotist.

Gdje da nađem ljude koji ozbiljno žele učiti hipnozu, a ne žele platiti brdo novaca na hrvatske predavače, već učiti prema metodi jednog od najboljih hipnoterapeuta u svijetu?
da sam u zg, sutra bih ti se javio. ima valjda još ljudi koje to zanima, stavi oglas
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 15:43   #45
http://btjunkie.org/torrent?do=stat&...0a640e.torrent

Beginner intermediate Hypnosis training 800mb
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 19:48   #46
Quote:
Maska kaže: Pogledaj post
http://btjunkie.org/torrent?do=stat&...0a640e.torrent

Beginner intermediate Hypnosis training 800mb
Da, ali to je samo prvi file. Ima ih još dosta.

zgoditak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 20:54   #47
Quote:
zgoditak7 kaže: Pogledaj post
Ovaj je navodno najbolji u svijetu, to mi je nekoliko ljudi reklo. Ako živiš u Zagrebu, mogu ti to spržiti od sljedećeg tjedna. Tada i počinjem učiti hipnozu pa možemo zajedno ako želiš. To je course koji kad kupiš original dobiješ i test koji imaš godinu dana od dana kupnje da ispuniš i ako točno odgovoriš na pitanja dobivaš certifikat s kojim si u Americi certified hypnotist.

Gdje da nađem ljude koji ozbiljno žele učiti hipnozu, a ne žele platiti brdo novaca na hrvatske predavače, već učiti prema metodi jednog od najboljih hipnoterapeuta u svijetu?
JA HOCU TO ISTO!!!!!!!!!!!!!!!!
I ETO::::JAVLJAM TI SE ODMAAAAAAAAAAA!!!!!!!
Nina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 15:27   #48
Haha. Može, kontaktirati ću te na pm i naćemo se u stvarnom životu i ako osjećam da si ok i da mogu s tobom vježbati hipnozu, dogovoriti ćemo se da vježbamo zajedno, a ako ne spržiti ću ti to na DVD-ove i sretno.
zgoditak7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 18:34   #49
Quote:
zgoditak7 kaže: Pogledaj post
Da, ali to je samo prvi file. Ima ih još dosta.
Skinut cu pa cu vidjeti.
Pronasao sam file s istim nazivom velicine par gb,a za ovaj nije stojalo naznaceno da je prvi dio.Nadam se da je ipak divx.
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 19:18   #50
Quote:
zgoditak7 kaže: Pogledaj post
Haha. Može, kontaktirati ću te na pm i naćemo se u stvarnom životu i ako osjećam da si ok i da mogu s tobom vježbati hipnozu, dogovoriti ćemo se da vježbamo zajedno, a ako ne spržiti ću ti to na DVD-ove i sretno.
Ok.....moze......ali kaj uopce sumnjas u mene????
Nina82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2007., 19:28   #51
zanima me osjećate li se bolje nakon tretmana hipnozom...i nakon kolko vremena...
isto tak zašto taj "trans" u kojem se nalazite za vrijeme te hipnoze je u biti opušteno normalno stanje tj. svjesno....a ne, ne znam nesvjesno poslije čega se ne bi ništa sječali samo imali deja vu i bili zbog toga jači,samopouzdaniji i bez strahova...

možda je to ipak moguće samo u filmovimaaaaaa??????
jockerr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 22:19   #52
Question

Zna li mozda neko tko prakticira hipnozu na podrucju splita i okolice?
puno hvala
 
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 22:15   #53
Quote:
zgoditak7 kaže: Pogledaj post
Ovaj je navodno najbolji u svijetu, to mi je nekoliko ljudi reklo. Ako živiš u Zagrebu, mogu ti to spržiti od sljedećeg tjedna. Tada i počinjem učiti hipnozu pa možemo zajedno ako želiš. To je course koji kad kupiš original dobiješ i test koji imaš godinu dana od dana kupnje da ispuniš i ako točno odgovoriš na pitanja dobivaš certifikat s kojim si u Americi certified hypnotist.

Gdje da nađem ljude koji ozbiljno žele učiti hipnozu, a ne žele platiti brdo novaca na hrvatske predavače, već učiti prema metodi jednog od najboljih hipnoterapeuta u svijetu?

evo me ja sam iz vž ali lako prema potrebi dođem u zg za vikend

jako me zanima hipnoza to bi bilo nekaj slično meditaciji
__________________
............................................................
veci33net is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 23:18   #54
Quote:
jockerr kaže: Pogledaj post
šta nitko?
čudno,a čuo sam da pomaže kod raznih psiholoških problema...
puste priče ili...
Dokazano je da hipnoza može utjecati na responsivnost za bol, a malo toga drugoga je potvrđeno. Jedan dio hipnoterapeuta će spominjati da se može koristiti i za brojne druge svrhe pa se tu navode: problemi u školi, bračni problemi, strahovi, seksualni problemi, razvoj pozitvnog mišljenje, nošenje sa traumama, itd., itd. Osim izjava hipnoterapeuta i nekih klijenata nema jasne potvrde da pomaže u bilo kojem od tih problema. Jedan dio hipnoterapeuta je sklon tvrditi i da nema osobe koja se ne može hipnotizirati, dok se izvan tih krugova govori o oko 30% sugestibilnih dok kod drugih ljudi uopće ne pali.
Cocaine Nights is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2007., 23:27   #55
Quote:
zgoditak7 kaže: Pogledaj post
Ja još nisam probao, ali uskoro ću. Skinuo sam neke materijale od Geralda Keina, on je jedan od najboljih u svijetu. Hipnoza nije toliko teška za naučiti, u Americi postoji tečaj koji traje 7 dana, nije potrebno predznanje i nakon toga si certified hypnotist (što nije isto kao certified hypnotherapist).
Ovo je najimpresivniji video, zbog njega sam i odlučio naučiti hipnozu:
Gerald Kein - Ultra Height Hypnosis.avi
Pripazite na certifikate dobivene preko interneta, pogotovo ako se plaćaju. U Hrvatskoj sigurno ne vrijede, a upitna je i njihova validnost i u institucijama u Americi.
Cocaine Nights is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 00:29   #56
Ja sam išao na hipnozu kod Dr. Denise Legac 2004 god. Neznam baš da li bi vam preporučio med hipnozu za liječenje anksioznosti.Dovoljni su najobičniji lijekovi ako ih redovito i pravilno pijete.Mislim da je naj Hrv hipnotizer Dr. Darko Rauš i ima ordinaciju u Poreču, Ali on je najviše orijentiran za one koji žele prestati pušiti, kaže da trajno uspije odviknuti oko 75 posto ljudi koji mu dođu.Naplačuje 400 kn seansu.Ja sam kod Dr.Legac platio 350 kn i malo sam razočaran jer sam naivno očekivao da ću doživjet neki trans kao iz filmova tipa "ti spavaš...........5,4,3,2,1 probudit češ se kad puknem prstima" Nemam pojma, vjerujem da je moguće hipnozom izlječiti mnogo toga ali naći takvu osobu koja bi bila sposobna tako nekoga hipnotizirati.to je kao lutrija.jackpot postoji ali ga je malo teže dobiti.
jurajj is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 13:49   #57
joooooj...sta bih dala da je freud ziv...da me jos vise s*ebe ...

btw, jel' znate mozda sta za podrucje osijeka? nista, jelda?
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 19:05   #58
Quote:
jezebel_brave kaže: Pogledaj post
joooooj...sta bih dala da je freud ziv...da me jos vise s*ebe ...

btw, jel' znate mozda sta za podrucje osijeka? nista, jelda?
Freud je napustio hipnozu jer je smatrao da je neučinkovita.
Cocaine Nights is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2007., 22:06   #59
Quote:
Cocaine Nights kaže: Pogledaj post
Freud je napustio hipnozu jer je smatrao da je neučinkovita.
jbt nisam to znala :lupamsepoglaviodsramajersamcitalasamoannufreud:
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 18:45   #60
Hipnoza i hipnoterapija

Kako nam je thread o hipnozi i hipnoterapiji nestao.. a bio je posjecen mozemo ponovno pokrenuti raspravu o toj temi

Mozda ovaj put prodje bez reklamiranja :kolorka:

Pa.. kakva su vam iskustva, spoznaje, zelje, ideje i strahovi vezani uz hipnozu?
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:52.