Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2007., 12:47   #21
jel itko krenuo na tenis kod marka
čekajući, dočekala sam skoro lipanj a nisam se pokrenila
jel ima još zainteresiranih pa da bude 50 kn
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 22:50   #22
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
jel itko krenuo na tenis kod marka
čekajući, dočekala sam skoro lipanj a nisam se pokrenila
jel ima još zainteresiranih pa da bude 50 kn
jesam ja zainteresirana ...
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 13:56   #23
eee, super
al di je sad marko
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 22:20   #24
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
eee, super
al di je sad marko
nemam pojma ,valjda ga nema ...
daj mi reci kolko imaš god....i kad bi mogla na trening?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 07:27   #25
Tu je Marko.Ako hoćete za vikend se vas dve/a dogovorite pa napravimo trenig .
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 09:15   #26
Quote:
markozg kaže: Pogledaj post
Tu je Marko.Ako hoćete za vikend se vas dve/a dogovorite pa napravimo trenig .
može,al ćeš mi morat posudit reket
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 09:16   #27
Quote:
vaci kaže: Pogledaj post
eee, super
al di je sad marko
kaj jel možeš subotu il nedjelju?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 10:36   #28
[QUOTE=bond007;8619447]kaj jel možeš subotu il nedjelju?[/QUOTE

OVI vikend bi tribala ić na more
inače mogu i sub i ned, pa čak i petak - petkom radi kraće
__________________
krhko je znanje
vaci is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 19:45   #29
Dobro onda kada odlučite ili odlučiš javi . Ma nema problema imam ja reket nije bad.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 22:05   #30
Exclamation 1. internet trgovina za tenis opremu

Ciaos,

na stranici www.mojtenis.com imate mogucnost kupnje kompletne tenis oprema vodecih brandova !!!
 
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 19:51   #31
Quote:
tenis info kaže: Pogledaj post
Ciaos,

na stranici www.mojtenis.com imate mogucnost kupnje kompletne tenis oprema vodecih brandova !!!
Bravo! Sad da još sve proradi.....
Ovo je prilično potrebno na hrvatskom tržištu, jer je ponuda odjeće za tenis u Zagrebu za plakati. Osobito za žene. Jedino donekle u CisAlfi u King Crossu.
Ad.Miss.G is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 19:55   #32
Quote:
Siesta kaže: Pogledaj post
@marko ma molim te kakvo nadmudrivanje ako cura/žena štaje već nezna još ni reket takoreć držat u ruci? naravno da se treba iz košare, trenirao sam tenis 15tak godina iznam o čemu pričam, igra dolazi s vremenom, kako će molim te igrat i nadmudrivat se ako nezna ni prebacit loptu?
Slažem se. Ja sam trenirala 6 godina, i onda nisam taknula reket 8 godina.....i sad se tek polako vraćam. Naravno, nakon tolike pauze nisam u stanju za ništa nego košaru na početku. A zamisli sad da sam totalni početnik. Početnici nisu još ni za osnovnu crtu, a kamoli igru.
Ad.Miss.G is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 20:50   #33
Quote:
Ad.Miss.G kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ja sam trenirala 6 godina, i onda nisam taknula reket 8 godina.....i sad se tek polako vraćam. Naravno, nakon tolike pauze nisam u stanju za ništa nego košaru na početku. A zamisli sad da sam totalni početnik. Početnici nisu još ni za osnovnu crtu, a kamoli igru.
Ma joj malo predoslovno i krivo shvaćate stvari- laganicu svako može pratit. Naravno prvih par udaraca iz košare , no čim prebace razvija se igra.Dve lopte dve lopte poslje idu tri itd... No dobro nećemo sada o mojoj metodici rada. Ja sam samo spomenuo da netko tko samo izkošare radi i ne prebaci s čovjekom nije trener nego teniski top. Obično je to tako jer nezna igrat osim ako se ne radi o drilu. BTW ona čisalfa je koma za stvri u bilo kojem pogledu . Skupo a roba smrdi po jeftinoći doslovno. Ako ti nekaj treba sam ose meni obrati.. a što se tiće ovog online shopa nije loše ali može dosta bolje - sorry . Imam recimo termo bag za 4 reketa za 350 kn . itd .. pa tko voli neka izvoli ..))
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 05:25   #34
Ne znam, zapravo u cisalfi nisam kupila niš..samo sam vidla actually Tenis odjel za koji u Intersportu,Top Sportu i Turbo Sportu nisu ni čuli.
Ja sam svoju robu u Hrvatskoj dosad nabavila u Umagu. Al sad se se evo otvorio i Babolatov dućan u Velikoj Gorici.
Ad.Miss.G is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2007., 22:27   #35
Quote:
Ad.Miss.G kaže: Pogledaj post
Ne znam, zapravo u cisalfi nisam kupila niš..samo sam vidla actually Tenis odjel za koji u Intersportu,Top Sportu i Turbo Sportu nisu ni čuli.
Ja sam svoju robu u Hrvatskoj dosad nabavila u Umagu. Al sad se se evo otvorio i Babolatov dućan u Velikoj Gorici.
u kojoj ulici u velikoj gorici?
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 19:50   #36
Pleška 47. Odmah preko puta Radnikova stadiona, u jednoj novoj zgradici boje breskve.
Ad.Miss.G is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 15:39   #37
e moj čmarko....vidi se da nemas pojma
kak ce neko ko niad reket u ruci nije drzo odma ic na nadmudrivanja igru i ostalo
pa prvo nauci udarce do maximuna kojeg mozes postic pa onda tvoje nadmudrivanje,moze se to i paralelno trenirat ali mislim da bi udarci u prvi plan trebali ic
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 17:48   #38
Quote:
logo moon kaže: Pogledaj post
e moj čmarko....vidi se da nemas pojma
kak ce neko ko niad reket u ruci nije drzo odma ic na nadmudrivanja igru i ostalo
pa prvo nauci udarce do maximuna kojeg mozes postic pa onda tvoje nadmudrivanje,moze se to i paralelno trenirat ali mislim da bi udarci u prvi plan trebali ic
E moj "logo mudooo" vidim da pričaš o nečem o čem nemaš pojma samo pišeš post tek toliko da nekaj radiš . Moji đaci vrlo brzo nauče osnove udaraca i počnu brzo uživat u igri . To je moje iskustvo. A to što si ti vidio da netko tesa udarce .... to nije tenis. Rekreativni tenis nije drill nego uživancija, gušt. Btw neda m ise da sad podućavam cijeli forum što i kako i zašto je to tako. To košta .....To se na ffk-u ne uči, eventualno u teniskim akademijama , ali mislim da to može samo shvatit netko tko ima igračka iskustva. KOga zanima da brzo proigra tenis neka mi se javi koga ne .....
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 18:35   #39
Quote:
markozg kaže: Pogledaj post
tenis. Rekreativni tenis nije drill nego uživancija, gušt.
ja ne govorim bas o rekreatvinom tenisu vec ak vec neko nes zeli mora vjezbat ili kak ti kazes drillat,mozes ti njih za to neko kratko vrjeme naucit osnovne udarce(za koje sam siguran da neznas ni koji su)ali onda ce igrat ko zadnje seljaci,loptica nece prelazit mrezu ic ce u aut nece bit spina ma uglavnom nis NEMOZES IGRAT TENIS AK NEZNAS UDARCE PRAVILNO ODRADIT
logo moon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2007., 18:53   #40
gle ... jesi ti znao recimo da ivanišević koji je osvojio grand slam nije imao osobite voleje !???? pa si ti misli što sam time mislio reć .... dril je ok ali je zatupljujuć , tenis ti nije da drugi baca iz košare jer nemre se bacit dovoljno kvalitetna lopta ... itd... i opet da ponovim moji ljudi koje trenirma zaista igraju praktički odmah ili nakon drugog sata tak oda se možemo prebacivat sasvim solidno a onda i lagano poentira.
markozg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.