Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2017., 15:44   #821
Može ti dati otkaz unutar probnog roka samo pod objašnjenjem "nisi zadovoljila", zakon mu to omogućava. Otkazni rok ti je 7 dana.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 19:30   #822
Quote:
Doreen Mana kaže: Pogledaj post
Može ti dati otkaz unutar probnog roka samo pod objašnjenjem "nisi zadovoljila", zakon mu to omogućava. Otkazni rok ti je 7 dana.
hvala vam na odgovoru
u ugovoru mi pise da je otkazni rok 15 dana, i to budem naravno odradila ali zanima me jos jedna stvar... jeli imam pravo na naknadu sa burze posto nisam iskoristila sve od prije???
marincezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:30   #823
Ok, po zakonu je otkazni na probnom radu 7 dana, ali se uvijek uzima ono pravo koje je povoljnije za radnika - u tvom slučaju je povoljnije 15 dana, kako ti stoji u ugovoru, više će biti novca.

E ovo drugo ti ne znam - ja mislim da da, ali to ti je najbolje poslati upit na [email protected]. Nisam u toku sa pravima nezaposlenih.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 00:41   #824
Quote:
marincezg kaže: Pogledaj post
hvala vam na odgovoru
u ugovoru mi pise da je otkazni rok 15 dana, i to budem naravno odradila ali zanima me jos jedna stvar... jeli imam pravo na naknadu sa burze posto nisam iskoristila sve od prije???
Ne, nemaš pravo na naknadu ako nisi zadovoljila na probnom radu. No imaš pravo na tužbu ako smatraš da ti je poslodavac otkazao bez prave osnove i u tom slučaju je teret dokazivanja na njemu.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:35   #825
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne, nemaš pravo na naknadu ako nisi zadovoljila na probnom radu. No imaš pravo na tužbu ako smatraš da ti je poslodavac otkazao bez prave osnove i u tom slučaju je teret dokazivanja na njemu.
hvala na odgovoru....
marincezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 09:56   #826
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ne, nemaš pravo na naknadu ako nisi zadovoljila na probnom radu. No imaš pravo na tužbu ako smatraš da ti je poslodavac otkazao bez prave osnove i u tom slučaju je teret dokazivanja na njemu.
Ja sam razumijela da ona pita da li može iskoristiti ostatak naknade na koju je stekla pravo prije ovog posla. Zar ovaj ugovor utječe i na ono ranije?
Missy Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 10:35   #827
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Nikako.

kakve su ovo gluposti...
mesojed is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 14:02   #828
Quote:
Missy Cat kaže: Pogledaj post
Ja sam razumijela da ona pita da li može iskoristiti ostatak naknade na koju je stekla pravo prije ovog posla. Zar ovaj ugovor utječe i na ono ranije?
Aha... pa s obzirom da je kraće od 3 mjeseca, onda se ni u kom slučaju ne bi gledalo kako je završio ovaj radni odnos. Je, ja sam dala nepotpun odgovor, ali ubijaju me s pitanjima u nastavcima.

Ništa, @marincezg dogovori s poslodavcem da "zatvori" ugovor prije 3 puna mjeseca.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 20:31   #829
Ako je prestala novčana naknada zbog ponovnog zapošljavanja prije isteka vremena za koje je utvrđena, u slučaju ponovne nezaposlenosti nastavlja se isplaćivanje novčane naknade za onoliko vremena koliko je preostalo za primanje te naknade i u utvrđenoj visini.

Iznimno, osobi koja je ostvarila pravo na novčanu naknadu sve do ponovnog zaposlenja, odnosno dok ne nastupi neki od slučajeva propisanih Zakonom za prestanak prava na novčanu naknadu, a koja se zaposlila duže od tri mjeseca, nastavlja se isplaćivane novčane naknade za onoliko vremena koliko joj je preostalo za primanje naknade i u visini utvrđenoj prema novoj osnovici, ako je to za nju povoljnije.
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 12:22   #830
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Aha... pa s obzirom da je kraće od 3 mjeseca, onda se ni u kom slučaju ne bi gledalo kako je završio ovaj radni odnos. Je, ja sam dala nepotpun odgovor, ali ubijaju me s pitanjima u nastavcima.

Ništa, @marincezg dogovori s poslodavcem da "zatvori" ugovor prije 3 puna mjeseca.
moram priznat da me sve ovo zbunjuje i da nista ne kuzim
znaci postoji nekakva kvaka ako je krace od 3 mj???
molim te jeli mi mozes malo detaljnije objasniti.....
hvala unaprijed....
marincezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:53   #831
Ako ti je radni odnos kod zadnjeg poslodavca trajao kraće od 3 mjeseca, onda nije važno kako je završio, nego se gleda kako je završio radni odnos kod poslodavca prije.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 20:23   #832
Ja mislim da to nije bitno jer bi ona iskoristila ostatak naknade na koju je stekla uvjete još ranije.

Npr. kod mene je bio slučaj da sam imala pravo na naknadu 4 mjeseca.

Nakon 3 mjeseca sam se zaposlila na stručno. Nakon isteka stručnog se inače nema pravo na naknadu s biroa. Ja sam imala pravo na onih preostalih mjesec dana koje nisam iskoristila.

Možda to i nije isti tretman kao i kod tebe , ali raspitaj se u kojim uvjetima možeš iskoristiti preostalu naknadu.

Pitaj na Zavodu.
Missy Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 23:56   #833
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ako ti je radni odnos kod zadnjeg poslodavca trajao kraće od 3 mjeseca, onda nije važno kako je završio, nego se gleda kako je završio radni odnos kod poslodavca prije.
Uvijek se gleda kako je završio radni odnos kod zadnjeg poslodavca, a u slučaju da je zadnji radni odnos trajao kraće od 3 mjeseca onda se gleda kako je završio i onaj prije njega.
dma is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 23:34   #834
A ja sam napisala... što?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 11:51   #835
pozdrav svima...
dobila sam odgovor od odvjetnice.....
moje pitanje je bilo jeli imam pravo na naknadu sa burze (iskoristila sam 4,5 mj. od ukupnih 14
nemam pravo na naknadu sa burze ako mi sadasnji poslodavac da otkaz uz napomenu da "nisam zadovoljila"
bez obzira sta mi jos nije zavrsilo 6 mj. probnog rada, otkaz se moze dobiti i ranije
u principu trebas raditi najmanje 9 mj. neprekidno u posljednja 24 mj. da bi imala pravo na naknadu
nadam se da ste me razumjeli
marincezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 18:19   #836
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ako ti je radni odnos kod zadnjeg poslodavca trajao kraće od 3 mjeseca, onda nije važno kako je završio, nego se gleda kako je završio radni odnos kod poslodavca prije.
Ako je i radni odnos prije trajao kraće od 3 mjeseca?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:16   #837
Nema veze, ne mijenja ništa.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 23:46   #838
Znači ako si negdje radio npr. 5 godina za plaću od 6000kn te dao otkaz, trebaš nać nekog (ako nemaš nikog tko ima firmu, platit nekom knjigovođi i sl., oni nađu) da te zaposli dva puta po par dana i da ti otkaz. U tom slučaju se gleda kako je završio radni odnos prije posljednjeg, znači radni odnos ovih prvih par dana, a završio je tako što si dobio otkaz i imaš pravo na naknadu. Ako se za naknadu uzimaju posljednje tri pune plaće, dobit ćeš max. iznos (zaboravio sam koliki, mislim 3800)?
Guud is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 10:08   #839
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Znači ako si negdje radio npr. 5 godina za plaću od 6000kn te dao otkaz, trebaš nać nekog (ako nemaš nikog tko ima firmu, platit nekom knjigovođi i sl., oni nađu) da te zaposli dva puta po par dana i da ti otkaz. U tom slučaju se gleda kako je završio radni odnos prije posljednjeg, znači radni odnos ovih prvih par dana, a završio je tako što si dobio otkaz i imaš pravo na naknadu. Ako se za naknadu uzimaju posljednje tri pune plaće, dobit ćeš max. iznos (zaboravio sam koliki, mislim 3800)?
kako to mislis radis negdje 2 x po par dana i .......??

1. naknadu sa burze jedino imas ako si tehnoloski visak ili firma ide u stecaj pa si zato dobio otkaz

2. moras raditi najmanje 9 mj. u dvije god. da bi mogao imati naknadu sa burze

3. da za naknadu se uzimaju 3 posljednje pune place ali 60% bruto od place
marincezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 19:34   #840
Quote:
Guud kaže: Pogledaj post
Znači ako si negdje radio npr. 5 godina za plaću od 6000kn te dao otkaz, trebaš nać nekog (ako nemaš nikog tko ima firmu, platit nekom knjigovođi i sl., oni nađu) da te zaposli dva puta po par dana i da ti otkaz. U tom slučaju se gleda kako je završio radni odnos prije posljednjeg, znači radni odnos ovih prvih par dana, a završio je tako što si dobio otkaz i imaš pravo na naknadu. Ako se za naknadu uzimaju posljednje tri pune plaće, dobit ćeš max. iznos (zaboravio sam koliki, mislim 3800)?
Ako ovako napraviš naknada će ti biti 0 kuna tj nisi napravio ništa.


Krenimo od početka. Radio si 5 godina i dao otkaz, posljedica je da naravno nemaš pravo na naknadu.


Da bi spasio šta se spasiti da imaš dvije opcije:

1. zaposliti se na 3 mjeseca ili više

2. zaposliti se na dva kratka perioda

Ni u jednoj opciji razlog završetka radnog odnosa ne smije biti otkaz, jer onda opet nisi napravio ništa. (kod opcije 2 ni jedan od dva kratka radna odnosa ne smije završiti otkazom).

Kad si ispunio taj uvjet onda tek kreće upravni postupak za utvrđivanje visine naknade koju bi primao.


Kod visine naknade opet imaš nekoliko scenarija.

Zaposlio si se na 3 mjeseca ili više, uzima ti se prosjek ostvaren u ta 3 zadnja mjeseca osim u slučaju da si bio na bolovanju. Ako si bio na bolovanju u zadnja 3 mjeseca dobiti ćeš minimalac.

Dva kratka zaposlenja, ako postoji prekid između ta 3 radna odnosa dobiti ćeš minimalac. U slučaju da prekida nema a u zadnja 3 mjesca radnog odnosa koji je trajao 5 godina si bio na bolovanju.....pogađaš....opet minimalac. Samo ako nemaš prekida između ta 3 radna odnosa niti bolovanja izračunavati će ti se osnovica na temelju platnih listi.
dma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:58.