Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2010., 19:45   #341
Jel se generalno može dva put mijenjat po istom računu?
Kupila sam, pa mi nije bilo dobro, pa sam zamijenila, pa mi eto opet ne paše. A sad je prošlo već skoro mjesec dana. Radi se o malo boljem dućanu, al robi kupljenoj na sniženju (gotovinom, veću cifru). Kaj mislite, jel imam ikakve izglede?
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 10:19   #342
Jel ima tko iskustva s vraćanjem robu u New Yorker? Jučer sam kupila nešto na sniženju i danas zaključila da mi ne odgovara. Etiketa je gore i imam račun. Jel ima šanse da mi zamjene?
I još nešto. Kupila sam to u New Yorkeru u WestGateu. Jel mogu to vratiti u Avenue Mallu?

Plizzz help
Molly06 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2010., 11:07   #343
New Yorker je jedan od najkorektnijih dućana šta se vraćanja tiče, sa računom i etiketama u roku od tjedan dana ti čak vraćaju novce
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 12:28   #344
ja isto sa ny imam super iskustva ,ako kupujes robu koja nije na snizenju mislim da se moze vratit do mjesec dana,kolko se sjecam...i sa stradivarijusom isto super jednom kad sam vracala stvar(ne sa snizenja) koju sam platila karticom,i vratili mi pare na karticu..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 13:09   #345
Čitam citirani zakon sa prve stranice i nije mi jasno.
Kupila sam čizme u x nationu prije dva tjedna, malo ih nosila i poderala se podstava, te ih odnjela na reklamaciju.

Čizme su uzeli i poslali u upravu da odluče hoće li biti popravljene ili zamijenjene iako sam rekla da ne želim da se popravljaju, jer će podstava ponovo puknuti i da želim ili nove čizme ili novac, ali mi je prodavačica rekla da tako ne može i da će me zvat nakon tjedan dana.

Ukoliko odluče popraviti čizme postoji li mogućnost da im kažem da ne želim i da želim novac nazad?
Naime, u zakonu piše da se popravak dogovara u skladu sa kupcem, a meni ne ostavljaju izbor

Da prijetim društvom za zaštitu potrošaća, tržnom inspekcijom?

Zamolila sam da razgovaram sa nadređenim, ali mi je rekla da ne mogu nego da čekam da mi se jave.

Čizme su mi lijepe i udobne, ali nekako me strah da će mi se i druge brzo potrgati s obzirom da su ove nošene možda 5x i već su mi se poderale, a čini mi se da novac nikako ne planiraju vraćati
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 20:52   #346
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Čitam citirani zakon sa prve stranice i nije mi jasno.
Kupila sam čizme u x nationu prije dva tjedna, malo ih nosila i poderala se podstava, te ih odnjela na reklamaciju.

Čizme su uzeli i poslali u upravu da odluče hoće li biti popravljene ili zamijenjene iako sam rekla da ne želim da se popravljaju, jer će podstava ponovo puknuti i da želim ili nove čizme ili novac, ali mi je prodavačica rekla da tako ne može i da će me zvat nakon tjedan dana.

Ukoliko odluče popraviti čizme postoji li mogućnost da im kažem da ne želim i da želim novac nazad?
Naime, u zakonu piše da se popravak dogovara u skladu sa kupcem, a meni ne ostavljaju izbor

Da prijetim društvom za zaštitu potrošaća, tržnom inspekcijom?

Zamolila sam da razgovaram sa nadređenim, ali mi je rekla da ne mogu nego da čekam da mi se jave.

Čizme su mi lijepe i udobne, ali nekako me strah da će mi se i druge brzo potrgati s obzirom da su ove nošene možda 5x i već su mi se poderale, a čini mi se da novac nikako ne planiraju vraćati
Možda bi ti se isplatilo i nazvati tržišnu inspekciju. Ja sam proljetos kupila u nekoj levoj parfumeriji Kenzo parfem na sniženju i mirisao mi je baš loše, na fejk. Pa sam nazvala inspekciju, a oni su me uputili na neki institut (više se ne sjećam točno) kaj se bavi ispravnošću kemikalija i sličnog. Ženska je bila jako ljubazna, rekla je da se ne isplati to dat na ispitivanje jer je jako skupo, al me točno uputila kak da ih zastrašim - i fakat - upalilo je i vratili su mi drhteći lovu natrag! Nemreš pogriješit da ih nazoveš i pitaš.
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 20:56   #347
Quote:
contra rationem kaže: Pogledaj post
Jel se generalno može dva put mijenjat po istom računu?
Kaj nitko ne zna jel to principijelno ide?

Mislim, problem sam riješila - radila se o kričavo ljubičastoj kožnoj jakni koju mi je na kraju otela kćerka i sad se šminka s njom po školi. Tak da je ovaj put problm rješen.
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 20:59   #348
Quote:
contra rationem kaže: Pogledaj post
Možda bi ti se isplatilo i nazvati tržišnu inspekciju. Ja sam proljetos kupila u nekoj levoj parfumeriji Kenzo parfem na sniženju i mirisao mi je baš loše, na fejk. Pa sam nazvala inspekciju, a oni su me uputili na neki institut (više se ne sjećam točno) kaj se bavi ispravnošću kemikalija i sličnog. Ženska je bila jako ljubazna, rekla je da se ne isplati to dat na ispitivanje jer je jako skupo, al me točno uputila kak da ih zastrašim - i fakat - upalilo je i vratili su mi drhteći lovu natrag! Nemreš pogriješit da ih nazoveš i pitaš.
Hvala, baš ću ih u ponedeljak zvat

Malo su mi bile preskupe za nešto što nije koža, a bile su mi jako lijepe i sad problemi

Mislim da ću prijetiti i tražiti novac...
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 21:22   #349
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
Hvala, baš ću ih u ponedeljak zvat

Malo su mi bile preskupe za nešto što nije koža, a bile su mi jako lijepe i sad problemi

Mislim da ću prijetiti i tražiti novac...
Hej, sad vidim da sam krivo napisala, Društvo za zaštitu potrošača sam zvala, ne tržišnu inspekciju. Ti trgovci su fakat pohlepni (a zapravo zarađuju na našoj pohlepi ) i ja ne kupujem niš kaj nije na sniženju jer su cijene nebulozne. Mislim da ti moraju vratit lovu ak se radi o reklamaciji. Koji put se oni tak postave ko da ne moraju, pa ak ide ide. Moraš čvrsto nastupit! Želim ti sreću!
__________________
Los laberintos que crea el tiempo, se desvanecen.
contra rationem is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 21:52   #350
I ja većinom kupujem na sniženjima, ali u ovom slučaju sam se pomamila, jer mi se rijetko kada sviđaju čizme i da su mi još uz to i udobne, a ove su bile preudobne...

Nazvat ću u ponedeljak i pitat šta da radim pa javim kako je prošlo. Hvala
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2010., 08:46   #351
Quote:
contra rationem kaže: Pogledaj post
Kaj nitko ne zna jel to principijelno ide?
a mislim da mozes, ako si dobila novi racun nakon prve zamjene: storniraju jednu stvar i stave drugu i daju ti novi racun. Ali meni se dogadjalo i da mi uzmu racun i ne daju mi drugi kad sam nesto mijenjala: ne znam bas da bi onda dopustili drugo vracanje, kad nemas vise racun. :nezna:
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 19:02   #352
Quote:
Cafe Mlle kaže: Pogledaj post
I ja većinom kupujem na sniženjima, ali u ovom slučaju sam se pomamila, jer mi se rijetko kada sviđaju čizme i da su mi još uz to i udobne, a ove su bile preudobne...

Nazvat ću u ponedeljak i pitat šta da radim pa javim kako je prošlo. Hvala
Uglavnom, ako nekoga zanima i ako će mu biti od koristi

Još uvijek čekam sa javljanjem, s time da sam otišla u poslovnicu i pitala u kojem su statusu čizme i sutra ću valjda znati koje je odluka, međutim, postoji mogućnost da proglase grešku mojim nemarom, jer sam kupila premale čizme ili jer su mi nokti predugi pa su izgrebli podstavu

Uglavnom, živo me zanima koja će biti odluka, jer politika firme nije vraćanje novca, a sada ne želim pristati na ništa drugo jer kao Bigfoot bi vjerojatno oštetila i druge

Zna netko koji su mi sljedeći koraci ako me me okrive za grešku i ne žele vratiti novce?
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 20:19   #353
prije nekih 2-3 tjedna sam si kupila u shoebedou predivne gležnjače, i sve do danas kad sam ih imala treći ili četvrti put na sebi, nisam skužila da su mi se iza kod pete razderale, dakle na oba 2 cipele...užasno sam razočarana i tužna.. neki dan sam bacila račun misleći da mi neće trebat i sad se tučem po glavi...krivo mi je zbog 770 kn koliko sam ih platila... jel ima ičemu spasa? zamjeni cipela ili povratu novca?? bez računa...
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2010., 20:29   #354
Pa u načelu njima bi trebalo biti u sustavu nekih mjesec dana računi pa se mogu isprintati, ali nisam sigurna da će ti to napraviti...

Mislim, moje su nošene 5x, stare 2 tjedna i imala sam račun i nisam sigurna niti da će mi vratiti novce(jer druge čizme ne želim) bez svađanja i prijetnji, a izgleda i uz to teško.

Probaj
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2010., 16:10   #355
X nation se ipak pokazao ok, vratit će mi novac
Na sreću nije bilo puno natezanja...
Cafe Mlle is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 22:09   #356
Fuckin šuze

Neki dan sam bio u Humanicu u City centru one i kupio cipele...probao sam ih i nisu me žuljale (bar ne za prste), bile su malo uske oko stopala ali mi je ženska rekla dakad ih razgazim da će biti ok. Naivno sam ih danas obukao i proveo cijeli dan na poslu u bolovima kao da imam jebene štikle od 12 cm...imam rane na nogama sada i jako sam ljut. Račun naravno nisam sejvao pa me zanima da li ima smisla zvati ih i pitati da li bi ih mogao zamjeniti za veći broj?
Leftandsad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:02   #357
Nemaš šta izgubit,probaj pa šta bude račun nemoj spominjat
Sarita 17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 23:28   #358
Ja bi onda trebao hodati bos jer me doslovno svake nove cipele nažuljaju do krvi, i tako je prvih 2-3 tjedna, nakon toga je ok.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 15:52   #359
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Ja bi onda trebao hodati bos jer me doslovno svake nove cipele nažuljaju do krvi, i tako je prvih 2-3 tjedna, nakon toga je ok.
Pa kakve to cipele kupuješ pobogu?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 17:33   #360
Replay.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.